انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 11:28pm

پاسخ به موضوع  [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 53 , 54 , 55 , 56 , 57 , 58 , 59 ... 121  بعدی
 فلزیاب حرفه ای Pi Polones Honduras 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز جناب نیما! متاسفانه این چندمین باری هست که مسائلی از این دست از جانب کسانی که اطلاع و حتی تجربه کافی از عملکرد فلزیاب ها ندارن مطرح میشه! سیستم فلزیاب پالسی خیلی مشخص تر از این حرفاست که شما بخواین بگین این نوع خطا ها در یک مدار پالسی وجود داره و در دیگری وجود نداره. این نشانه عدم آگاهی و تجربه نا کافی شماست. حالا اگر دستگاههایی مثل سری GPX مینلب رو میفرمودین که بر اساس منطق پالس کار میکنن ولی پیچیده تر هستن ؛ باز جای بحث و بررسی داشت هر چند نتیجه اپراتوری اون دستگاهها هم نشان میده در شرایط برابر کم و بیش همین خطا ها رو دارن. ولی در مورد این مدارات پالسی انالوگ که عملا هیچ عملکرد خاص و متفاوتی نسبت به منطق اصلی پالسی ها ندارن ؛ شما فکر میکنین حرف شما بر اساس چه استدلالی میتونه درست باشه؟! همه این مدارات پالس به لوپ القا میکنن و موج میرا رو ارزیابی میکنن. خلاصه مطلب به همین سادگی هست! حالا در مدار دیجیتالی مثل فلزجو که عملا همه فاکتورهای دخیل در امر نظیر فرکانس و عرض پالس و دیلی و بازه انتگرال و حتی چندین تنظیم پیشرفته دیگه وجود داره ؛ آیا ممکنه عملکرد کلی اون از یک پالسی ساده انالوگ پایین تر باشه؟! اگر فقط کمی اطلاعات داشتین خودتون متوجه میشدین قطعا نمیتونه اینطور باشه. اگر در شرایط برد و حساسیت برابر تست بگیرین دقیقا با یک میزان خطا در این سیستمها روبرو میشین. اینجا دیگه دستگاهی میتونه به شما شانس بهتری بده که تنظیمات بیشتر و کاراتری داشته باشه. ضمن اینکه سیستم تفکیک نسبتا دقیق با اعلام چندین پارامتر بخودی خود بسیار کمک کنندست و این در هیچ مدار انالوگی وجود نداره و نمیتونین انکارش کنین. همه این مسائل به مرور زمان به شما اثبات میشن ولی نمیدونم چقدر وقت و انرژی و هزینه لازمه تا حاصل بشه! از طرف دیگه تصور نکنین بنده شب خوابیدم صبح یک فلزیاب پالسی دیجیتال رو بسادگی طراحی کردم! نه ؛ این چیزی نیست که نظیرش رو به این شکل قبلا دیده باشین. انتشار عمومی یک طرح هم الزاما نشانه کم ارزش بودنش نیست. وانگهی من الان براحتی میتونم ادعا کنم که مداری نظیر اون رو تا بحال ندیدین و نساختین و شاید تا سالها بعد هم همینطور باشه! پس فقط وقت خودتون رو با این ذهنیت غلط هدر میدین. وگرنه من اگر به اصول کلی کار فلزیاب پالسی آشنایی خوبی نداشتم و در این زمینه دهها مقاله و کتاب نخونده بودم و قبلا همین مدارات انالوگ رو نساخته بودم که نتیجه کارم این نبود! حالا شما با سنس خطای یک سنگ در محیطی خاص میخواین نتیجه گیری کنین که فرضا پالسی فلزجو خطا داره و اینجور مدارات انالوگ یا حتی پیشرفته ترهاش این خطاها رو ندارن؟ خب بر اساس چه تجربه یا استدلال علمی و فنی چنین چیزی میفرمایین؟! اگر نه دانش کار رو دارین و نه تجربه کافی ؛ پس بخاطر صلاح خودتون هم که شده حرف کسانی که دانش و تجربه بیشتر دارن گوش بدین! وگرنه این وسط که چیز خاصی گیر من نمیاد! این فقط شما هستین که مثل خیلیها مدت بیشتری دچار سر درگمی میشین و آخرش هم میاین سر خونه اول. در هر صورت هر کسی از نظر فنی ادعا داره که مثلا فلان مدار اینطور خطاها رو نداره و مدار ما داره ؛ بلحاظ علمی فاکتور موثری رو مطرح کنه که درطرح پالس فلزجو وجود نداشته باشه. مطمئن باشین کوچکترین نکته ای هم که در این مدارات انالوگ وجود داره براحتی در طرح دیجیتال قابل اجراست.

جمعه 16 بهمن1394 - 4:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
دوست عزیز جناب نیما! متاسفانه این چندمین باری هست که مسائلی از این دست از جانب کسانی که اطلاع و حتی تجربه کافی از عملکرد فلزیاب ها ندارن مطرح میشه! سیستم فلزیاب پالسی خیلی مشخص تر از این حرفاست که شما بخواین بگین این نوع خطا ها در یک مدار پالسی وجود داره و در دیگری وجود نداره. این نشانه عدم آگاهی و تجربه نا کافی شماست. حالا اگر دستگاههایی مثل سری GPX مینلب رو میفرمودین که بر اساس منطق پالس کار میکنن ولی پیچیده تر هستن ؛ باز جای بحث و بررسی داشت هر چند نتیجه اپراتوری اون دستگاهها هم نشان میده در شرایط برابر کم و بیش همین خطا ها رو دارن. ولی در مورد این مدارات پالسی انالوگ که عملا هیچ عملکرد خاص و متفاوتی نسبت به منطق اصلی پالسی ها ندارن ؛ شما فکر میکنین حرف شما بر اساس چه استدلالی میتونه درست باشه؟! همه این مدارات پالس به لوپ القا میکنن و موج میرا رو ارزیابی میکنن. خلاصه مطلب به همین سادگی هست! حالا در مدار دیجیتالی مثل فلزجو که عملا همه فاکتورهای دخیل در امر نظیر فرکانس و عرض پالس و دیلی و بازه انتگرال و حتی چندین تنظیم پیشرفته دیگه وجود داره ؛ آیا ممکنه عملکرد کلی اون از یک پالسی ساده انالوگ پایین تر باشه؟! اگر فقط کمی اطلاعات داشتین خودتون متوجه میشدین قطعا نمیتونه اینطور باشه. اگر در شرایط برد و حساسیت برابر تست بگیرین دقیقا با یک میزان خطا در این سیستمها روبرو میشین. اینجا دیگه دستگاهی میتونه به شما شانس بهتری بده که تنظیمات بیشتر و کاراتری داشته باشه. ضمن اینکه سیستم تفکیک نسبتا دقیق با اعلام چندین پارامتر بخودی خود بسیار کمک کنندست و این در هیچ مدار انالوگی وجود نداره و نمیتونین انکارش کنین. همه این مسائل به مرور زمان به شما اثبات میشن ولی نمیدونم چقدر وقت و انرژی و هزینه لازمه تا حاصل بشه! از طرف دیگه تصور نکنین بنده شب خوابیدم صبح یک فلزیاب پالسی دیجیتال رو بسادگی طراحی کردم! نه ؛ این چیزی نیست که نظیرش رو به این شکل قبلا دیده باشین. انتشار عمومی یک طرح هم الزاما نشانه کم ارزش بودنش نیست. وانگهی من الان براحتی میتونم ادعا کنم که مداری نظیر اون رو تا بحال ندیدین و نساختین و شاید تا سالها بعد هم همینطور باشه! پس فقط وقت خودتون رو با این ذهنیت غلط هدر میدین. وگرنه من اگر به اصول کلی کار فلزیاب پالسی آشنایی خوبی نداشتم و در این زمینه دهها مقاله و کتاب نخونده بودم و قبلا همین مدارات انالوگ رو نساخته بودم که نتیجه کارم این نبود! حالا شما با سنس خطای یک سنگ در محیطی خاص میخواین نتیجه گیری کنین که فرضا پالسی فلزجو خطا داره و اینجور مدارات انالوگ یا حتی پیشرفته ترهاش این خطاها رو ندارن؟ خب بر اساس چه تجربه یا استدلال علمی و فنی چنین چیزی میفرمایین؟! اگر نه دانش کار رو دارین و نه تجربه کافی ؛ پس بخاطر صلاح خودتون هم که شده حرف کسانی که دانش و تجربه بیشتر دارن گوش بدین! وگرنه این وسط که چیز خاصی گیر من نمیاد! این فقط شما هستین که مثل خیلیها مدت بیشتری دچار سر درگمی میشین و آخرش هم میاین سر خونه اول. در هر صورت هر کسی از نظر فنی ادعا داره که مثلا فلان مدار اینطور خطاها رو نداره و مدار ما داره ؛ بلحاظ علمی فاکتور موثری رو مطرح کنه که درطرح پالس فلزجو وجود نداشته باشه. مطمئن باشین کوچکترین نکته ای هم که در این مدارات انالوگ وجود داره براحتی در طرح دیجیتال قابل اجراست.

خوشحال هستم ک با شما هم صحبت میشم.حرف شما درسته و بنده هم هیچ ادعایی نکردم و ب شخصه فلزیاب فلزجو را جزو بهترین میدونم.ولیکن شما اشتباه برداشت کردین منظور بنده را.در محیطی ک من کار میکنم ب دلیل این ک فلزجو حساسیت بالا داره.حتی با کم کردن حساسیت و تفکیک و تغییر فرکانس متاسفانه سنگ را سنس کرد.ممکنه این آنالوگ هم خطا بزنه.چون هیچ دستگاهی بی خطا نیست. ب نظرم ب خاطر حساسیت کمتر آنالوگ ممکنه واس منطقه ما بهتر باشه.ساختم نتیجه را خواهم گفت

جمعه 16 بهمن1394 - 4:57pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان بنده به شخصه فلزجو رو قبول دارم و هیچ شکی ندارم که یکی از بهترینهاست منتها طبق تجربه ای که دارم این دستگاه رو به یکی از روستاهای سمت ابگرم همدان بردم که زمینهای کشاورزی اون منطقه اهکی بود و املاحش خیلی زیاد بود اساتید بنده با هر مدل تنظیمی نتونستم ساکتش کنم و مجبور شدم با یکی از انالوگها کار کنم حالا دوست دارید قبول کنید یا قبول نکنید و این قضیه عین واقعیت بود

جمعه 16 بهمن1394 - 9:32pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون از شما.
حساسیت اضافی که با کم کردن درجه یا ولوم حساسیت در همه فلزیاب های دنیا امکانپذیره! این موضوع خاصی نیست. حالا میفرمایین فلان جا دستگاه انالوگ خطا نزده پالسی ما زده ؛ خب این نظر و تجربه شماست که موارد متعددی خلافش رو هم طی این مدت دیدیم که دوستان گزارش کردن! عرض بنده مشخص بود. اینکه شما بدلیل ذهنیت یا تصور شخصی یا ساخت خوب یک مدار و ساخت مشکلدار مدار دیگر جوابی متفاوت بگیرین ناقض کلیت مشخص و اثبات شده فلزیاب های پالسی نیست. لذا اگر شما از هر کسی هم سوال کنین چرا فلان مدار اینجوره و دیگری جور دیگه ؛ جز تاثیر همین تنظیماتی که در دستگاه وجود داره هیچ پاسخی دریافت نمیکنین! من خیلی دوست دارم دوستانی که مدعی چنین مسائلی هستن بصورت علمی و فنی وارد بحث بشن یا تجربه ای که مد نظرشون هست بصورت مشخص و در فیلم نشون ما بدن و مطمئن باشن اگر واقعا مورد خاصی وجود داشته باشه براحتی برای بنده قابل رفع هست. البته اگر علاقه ای به پیشرفت اون پروژه دارین که برای خود شما عرضه شده! وگرنه مشخص میشه داستان چیز دیگست که حداقل در مورد برخی دوستان فروشنده موضوع قبلا برای من روشن شده.
اما چیزی که در مورد این مدار خاص از ابتدا مطرح کردم این بود که حالا اگر قراره سراغ آنالوگ برین چرا اسم حرفه ای روی چنین مداری میذارین؟! فکر نمیکنم لازم به اظهار نظر باشه که مداراتی نظیر تی ال 12000 و 12 رگولاتور در مجموع خیلی از این مدار بهتر و کامل تر هستن. در چنین شرایطی دادن لقب حرفه ای به چنین مداری انصافا یک توهین به تمام کسانی هست که در این زمینه صاحبنظر و دارای تجربه هستن. دوستمون در صفحه قبل انالیز نسبتا خوبی نسبت به این مدار داشتن. جای توضیح بیشتری نیست. تفکیک هم که در این نوع مدارات کاملا بی معنیه. دهها محاسبه پیچیده ریاضی روی بخش های مختلف موج جهت رسیدن به یک تفکیک نسبتا خوب چیزی نیست که مثلا با یک خازن یا حتی یک آیسی و امثالهم اتفاق بیفته. کما اینکه طی سابقه چند ده ساله این فلزیاب های آنالوگ هم تا حالا اتفاق نیفتاده! پس بیهوده با این ادعاها دیگران رو سرگرم نکنین.
نکته دیگه این هست که برای چندمین بار در این تاپیکهای فلزیاب شاهد هستیم که شخصی فلزیابی میسازه و بیان میکنه با اینکه بردش کمه ولی ثباتش عالیه!!! خب ما چند بار باید متذکر بشیم مساله ثبات در تمامی فلزیاب های دنیا بدون استثنا با مساله برد رابطه معکوس داره؟! این یک مطلب کاملا طبیعی هست. برای همین همیشه عرض کردم تحت شرایط برد و حساسیت برابر باید ثبات دستگاهها مقایسه بشه. هرچند تجربه ما نشون میده کسی که اسم از ثبات میاره واقعا خودشم نمیدونه منظورش چی هست! نهایتا شاید منظورش این باشه که بوق اضافی وجود نداشته باشه. در صورتیکه این بوق اضافی یا به اصطلاح بی ثباتی میتونه بدلیل اثر نویز یا حساسیت بالا و سنس اهداف غیر فلزی و حتی تکان خوردن دستگاه و مشکل اسکلت و لوپ باشه که هر کدوم داستان جداگانه ای دارن! حرف من اینه تازمانیکه شما واقعا نسبت به مجموع این مسائل روشن نباشین داستان امروز این مدار و فردا مدار دیگر تا ابد ادامه خواهد داشت! حالا مطرح کردن مداراتی که سابقه هر کدوم شاید به چند دهه قبل میرسه و نتایجش مشخصه ؛ گمان نمیکنم تغییری در واقعیت فعلی فلزیابی ایجاد کنه.

جمعه 16 بهمن1394 - 11:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سوناتا نوشته است:
سلام دوستان بنده به شخصه فلزجو رو قبول دارم و هیچ شکی ندارم که یکی از بهترینهاست منتها طبق تجربه ای که دارم این دستگاه رو به یکی از روستاهای سمت ابگرم همدان بردم که زمینهای کشاورزی اون منطقه اهکی بود و املاحش خیلی زیاد بود اساتید بنده با هر مدل تنظیمی نتونستم ساکتش کنم و مجبور شدم با یکی از انالوگها کار کنم حالا دوست دارید قبول کنید یا قبول نکنید و این قضیه عین واقعیت بود

دوست من حالا اگه می گفتی با یه سیستم مثلا وی ال اف باز قابل هضم بود یا با یه نوع سیستم دیگه مثلا okm که سیستم کار یشون فرق می کنه قابل قبول تر بود. ولی دو تا سیستم پالسی هر دو تا شون از یه سیستم کاری تبعیت می کنن منکه باورش برام سخته .
حالا شما هر دو سیستم (آنالوگ و دیجیتال )رو با دو تا لوپ یکسان امتحان کردی!؟(البته ببخشید می دونم از موضوع تایپک خارج هست ولی خوب دیگه...)

شنبه 16 بهمن1394 - 12:19am
YIM
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
به نظر بنده مشکل از یه جای دیگه ست
اینکه بعضی از دوستان اظهار میکنند که روی زمینهای مشکل دار ، نمیتونن با فلزجو کار بکنن و با فلزیاب آنالوگ بدون هیچ مشکلی کار میکنند و ثبات هم دارند ، دلیلش اینه که با آنالوگ تنظیمات نادیدنی را انجام میدن و میرن روی زمین ، و واقعا ثبات هم دارند . اما چه ثباتی ، ثباتی در برابر از دست دادن نصف بیشتر از برد اصلی فلزیاب روی هوا . و چون در آنالوگها با چرخاندن یکی دو ولوم میشه راحت به ثبات رسید ، به فکر ازدست دادن برد نیستند .
برای همین ظاهرا دیجیتال میره زیر سوال . اما ما باطن را مینگریم
برای اثبات این مسئله باید در همون خاک با هر دو فلزیاب یک فلز یکسان را در عمق خاک تست کنند . و لوپهای هر دو فلزیاب از یک نوع و یک سایز باشد
و هر دو فلزیاب را طوری تنظیم کنند که به اولین نقطه ی ثبات روی خاک برسند .و البته به شرطی که روی زمین هم حرکت کنند و ثبات تغیر نکند .
در این صورت معلوم میشه که آنالوگ چقدر برد از دست میده تا به ثبات برسه .

لا اله الا هو

شنبه 16 بهمن1394 - 12:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سوناتا نوشته است:
دوست من بنده با همین مداری که شما اینقدر انگ بهش زدی یه بشقاب اهنی که یه لایه لعاب داشت که قطرش هم ۲۵ سانت بود رو با لوپ ۱ در ۱ که با کابل شبکه ساخته بودم رو در ۲۱۰ سانتی شکار کردم طوری که لوپ کاملا به زمین چسبیده بود و ثبات فوق العاده ای داره برای بنده مهم نیست نظر شما چیه برای بنده کارایی دستگاه اثبات شده و شما هم میتونید همون دیجیتالی رو که دوست داری بسازی موفق باشید

فراموش نکنید که MDL هم انالوگه که هنوز نتونستید خودتون با علمی که دارید کپیش کنی چه برسه مدار دیجیتال طراحی کنی :D

خدایا یوسف را با زلیخا امتحان کردی مارا با این جماعت =)) کپی یه مدار ممکنه سختتره از طراحی 10 ها مدار باشه.
بنده از شما عذر می خوام به پیشرفت مدارتان فکر کنید .
یا حق @};- @};- @};- موفق باشید

شنبه 16 بهمن1394 - 1:39am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان بنده از همه عذر خواهی میکنم حق با شما دوستانه امیدوارم موفق باشید

شنبه 16 بهمن1394 - 2:13am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

راستش نمیخام ب این بحث ادامه بدم.فلزجو هم قبلا گفتم خیلی عالیه اما یک مثال بزنم شایدم صحیح نباشه ولی نظر بنده هست.یه رادیو دیجیتال و یک رادیو آنالوگ در نظر بگیرید.رادیو دیجیتال دکمه سرچ را ک میزنی در نزدیک موج اصلی توقف میکنه و بعد با زدن ادامه دوباره سرچ میکنه تا ادامه بده و ب موج اصلی برسه.چون این گیرندگی واسش تعریف شدس و طبق معادله حساب شده و تعریف شده داره سنس را انجام میدهد.تو فلزجو هم ب خاطر این ک پایه بر اساس برنامه هست و بصورت تعریف شده هست برایه رسیدن ب نتیجه مطلوب باید اپراتور واقعا قوی باشه تا مثل همون رادیو دیجیتاله موج خطا را حذف کنه.ولی تو آنالوگ با چرخاندن یک ولوم ب تنظیم میرسه اما ممکنه واقعا تنظیم دلخواه نباشه ولی ب نظر بنده خطاش کمتره.ولی واقعا در شرایط یکسان باید سنجیده بشه هر دستگاهی.

شنبه 17 بهمن1394 - 9:27am
مدیر کل
مدیر کل

ببینید نیما جان مساله ای که بیشتر برای من تولید شائبه میکنه این هست که افرادی نظیر شما یا جناب سوناتا که جزو کاربران نسبتا جدید انجمن هستین ؛ به این سرعت مدار ما رو ساختین و تست هم کردین و خطا هم زدین و حالا بسرعت هم به این نتیجه رسیدین که مثلا فلان طرح انالوگ میتونه بهتر باشه و براش دلیل و توجیه هم میارین! خب هر کسی باشه به کلیت این داستان شک میکنه. وگرنه چطور این همه کاربر قدیمی شناخته شده که قبلا مدارات انالوگ بهتر و قویتری هم ساخته بودن اکثرا با شما هم نظر نیستن؟! فکر میکنم همین چند مطلبی که ذکر کردم به اندازه کافی برای همه جای تامل داشته باشه!
در خصوص مثال رادیو هم بنظر من اصلا ارتباطی وجود نداشت. وانگهی امروزه بهترین رادیوها هم دیگه از نوع دیجیتال هستن! اگر به این باشه که شما تلویزیون دیجیتال رو هم بذارین کنار و از همون مدلهای انالوگ قدیمی استفاده کنین. ولی واقعیت اینه با پیشرفت تکنولوژی دیجیتال الان دیگه عملا همه دستگاههای اطرافتون تبدیل به نوع دیجیتال شدن. در حالیکه برخی از این دستگاهها در گذشته کاملا انالوگ بودن و ساخت برخی دستگاههای جدید هم صرفا با تکنولوژی دیجیتال امکانپذیر شده. پس نمیشه منکر مزایای بیشمار تکنولوژی دیجیتال شد. در زمینه فلزیابی هم شاید بتونم بگم الان دیگه هیچ فلزیاب معتبری در بازار جهانی از نوع انالوگ نیست! همگی دیجیتال شدن بخاطر همین مزیتها. پس توصیف رادیویی شما بر اساس واقعیات عینی موجود در دنیای امروز ما کاملا بی معنی هست. البته جا داره اشاره کنم همه این مدارات دارای بخشهای انالوگ هم هستن چرا که مثلا تقویت اولیه سیگنال یک موضوع کاملا انالوگ هست ولی باقی کار که بحث پردازش هست بصورت دیجیتال بسیار بهتر و دقیق تر قابل انجامه. در رادیوی دیجیتال هم به همین صورت هست.
حالا بحث دیگه این هست که واقعا هر دیجیتالی هم با دیگری یکسان نیست! پس اظهار نظر کلی در خصوص دیجیتال بودن یا نبودن اشتباهه. باید روی یک طرح خاص بحث و مقایسه بشه. بطور مثال فلزیاب های پالسی دیجیتال دیگری که تا قبل این منتشر شده بودن نظیر چنس یا کلون پای یا بی آر ان از نظر امکانات ؛ برد ؛ ثبات و تفکیک در مجموع قابل مقایسه با طرح پالسی فلزجو نیستن و فکر میکنم این خیلی واضح باشه! مثلا ساده ترین تنظیم طرح ما امکان تغییر فرکانس اون هم در بازه ای وسیع هست که نه تنها در اون طرحها بلکه در هیچ فلزیاب پالسی دیجیتالی در دنیا وجود نداره! میتونید انواع دستگاههای بازار رو ببینید. تازه تنظیم فرکانس شاید ساده ترین و اولین تنظیمی بود که طراحی شد و حتی در نسخه اولیه هم وجود داشت. علت این تفاوتها و امکانات وسیع این بوده که اتفاقا بنده با دید آنالوگ یک مدار دیجیتال طراحی کردم! یعنی از ابتدا در نظرم بوده تمامی مزیتها و اون تنظیماتی که تا قبل این فقط در انالوگها امکان داشته رو بصورت دیجیتال در بیارم و در عین حال از مزایایی مثل تفکیک و برخی امکانات دیگه که فقط در نوع دیجیتال ممکن هست بتونم استفاده کنم. لذا شما هیچ کم و کسری نمیبینید! حتی در زمینه سنس هم جالبه بدونید بر خلاف اکثر طرحهای دیجیتال که با چند نمونه مختصر از موج سنس رو ارزیابی میکنن ؛ بنده از روش انتگرالگیری سراسری که بیشتر مختص انالوگهاست استفاده کردم. در این بخش شبیه سازی تکنیکی که در نوع انالوگ وجود داشته بکمک سیستم دیجیتال جواب خیلی خوبی داده. بهرحال بنده خیلی بهتر از شما میدونم چکار کردم و برای همین اتفاقا به عملکرد مشابه ولی دقیقتر طرح نسبت به نمونه های رایج انالوگ ایمان کامل دارم. لذا استدلالات شما یا طرح مساله اختلاف خطا زدن دو سیستم از نظر من مفهومی پیدا نمیکنه.

شنبه 17 بهمن1394 - 4:11pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 53 , 54 , 55 , 56 , 57 , 58 , 59 ... 121  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: 1050355954 , fish , qedqad و 148 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure