انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 8:32am

پاسخ به موضوع  [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 50 , 51 , 52 , 53 , 54 , 55 , 56 ... 121  بعدی
 فلزیاب حرفه ای Pi Polones Honduras 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سوناتا نوشته است:
سلام دوستان علت سنس ضعیف بیشتر از ترانزیستور bf۲۴۵ هست

داداش اینا خودت ساختی؟بنده میخام از رو فایل اصلی ک پی دی اف هست و کاتالوگ دستگاه بسازم ولی نگران برد دستگاهم

سه شنبه 13 بهمن1394 - 9:11pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بله بنده خودم ساختم الان حدودا ۵ الی ۶ ماهی میشه ساختمش و ساختش هم خیلی سادست در مورد برد هم دقیقا منظورتون متراژی که سنس میکنه رو میگید یا فیبر دستگاه رو?

چهارشنبه 14 بهمن1394 - 6:32am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سوناتا نوشته است:
بله بنده خودم ساختم الان حدودا ۵ الی ۶ ماهی میشه ساختمش و ساختش هم خیلی سادست در مورد برد هم دقیقا منظورتون متراژی که سنس میکنه رو میگید یا فیبر دستگاه رو?

بله منظورم متراژی هست ک سنس میکنه.تو چند کلیپ نصبت ب لوپ کوچکی ک داشت خوب سنس میکرد.شما از رو شماتیک مجله خارجی ساختین؟ممنون از توضیحات شما.

چهارشنبه 14 بهمن1394 - 9:17am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دروود دوستان این عکسای مدار من میباشد و هنوز مشکل سنس را دارم ممنون میشم رانمایی بفرمایید
پیوست:
photo_2016-02-01_18-15-10.jpg

پیوست:
photo_2016-02-01_18-04-59.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شاید همین شفق، فلقی برای رهروان ره عشق باشد.

چهارشنبه 14 بهمن1394 - 12:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من خصوصی راهنماییت میکنم

چهارشنبه 14 بهمن1394 - 1:02pm
مدیر سایت
مدیر سایت

Amir.s.m نوشته است:
من خصوصی راهنماییت میکنم

با سلام
این پستها با همچین محتوایی باعث دلخوری و کمرنگی جمع گرم این محیط خواهد شد ! لطفاً همچین پستهایی رو عمومی ارسال نکنید . اگر کمکی و مطلبی جدید و مفید در ذهنتون هست لطف کنید همگانی اعلام بفرمائید ! مثل دیگر عزیزانی که خدمت زیادی به دیگر دوستان برای رسیدن به موفقیت انجام دادن .. سپاس @};- [-X

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 14 بهمن1394 - 2:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهدی نوشته است:
Amir.s.m نوشته است:
من خصوصی راهنماییت میکنم

با سلام
این پستها با همچین محتوایی باعث دلخوری و کمرنگی جمع گرم این محیط خواهد شد ! لطفاً همچین پستهایی رو عمومی ارسال نکنید . اگر کمکی و مطلبی جدید و مفید در ذهنتون هست لطف کنید همگانی اعلام بفرمائید ! مثل دیگر عزیزانی که خدمت زیادی به دیگر دوستان برای رسیدن به موفقیت انجام دادن .. سپاس @};- [-X

بله حق با شماست ولی بررسی و عیب یابی مدار کلی سوال و جواب داره .
بصورت عمومی ممکنه چند صفحه تاپیک رو درگیر کنه .
و چند روز زمان ببره .

من منظورم از خصوصی این بود که از راه شبکه های اجتماعی که سریعتره دارم مشکل این دوستمون رو حل میکنم حالا مشکلشون حل شد خودشون میتونن بیان یه چکیده از کل روند و طریقه رفعش اینجا بگذارن که برای بقیه هم تا حدی مشکل گشا باشه

چهارشنبه 14 بهمن1394 - 2:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
Amir.s.m نوشته است:
من خصوصی راهنماییت میکنم

با سلام

:ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

چهارشنبه 14 بهمن1394 - 2:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

Amir.s.m نوشته است:
مهدی نوشته است:
Amir.s.m نوشته است:
من خصوصی راهنماییت میکنم

با سلام

بله حق با شماست ولی بررسی و عیب یابی مدار کلی سوال و جواب داره .
بصورت عمومی ممکنه چند صفحه تاپیک رو درگیر کنه .
و چند روز زمان ببره .

من منظورم از خصوصی این بود که از راه شبکه های اجتماعی که سریعتره دارم مشکل این دوستمون رو حل میکنم حالا مشکلشون حل شد خودشون میتونن بیان یه چکیده از کل روند و طریقه رفعش اینجا بگذارن که برای بقیه هم تا حدی مشکل گشا باشه

شما هم حرفتون صحیحه

چهارشنبه 14 بهمن1394 - 3:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
Amir.s.m نوشته است:
من خصوصی راهنماییت میکنم

با سلام

دروود جناب مهدی عزیز و دوستان محترم
همونطور که دوستمون جناب امیر فرمودن و به بنده لطف میکنن که راهنمایی کنن و لحظه به لحظه در حال سوال و جواب هستیم که بنده مطمئن باشید به محضی که درست شد تمام مطالب مفید رو خواهم گذاشت و باز هم از تمام دوستان عذرخواهی میکنم.

شاید همین شفق، فلقی برای رهروان ره عشق باشد.

چهارشنبه 14 بهمن1394 - 3:31pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 50 , 51 , 52 , 53 , 54 , 55 , 56 ... 121  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: khani , Majestic12 و 110 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure