انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 21 اردیبهشت1403 - 12:23pm

پاسخ به موضوع  [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 39 , 40 , 41 , 42 , 43 , 44 , 45 ... 121  بعدی
 فلزیاب حرفه ای Pi Polones Honduras 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
سلام به همه
آنگاه که تولد دخترکی بی گناه مایه ی ننگ عرب هابود!
آنگاه که زندگی برای دخترکان ساعتی به طول نمی انجامید... نیاکان پاکمان، بلند ترین شب سال را، شب تولد مینو (الهه زن) و میترا (الهه خورشید) را به نام یلدا نام نهادند، و گرامی داشتند وشادی کردند. یلدا یادگار نام وطن وعروس زمستان ، در راه است. ایران من ... مهربانم... یلدا بر شما مبارک
:ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty:

یکشنبه 29 آذر1394 - 9:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

شب یلدای شما هم مبارک اورجینال عزیز

لطفا فایل کامل و نهایی رو با تغییراتی که لازمه انجام بدیم رو جمع آوری و اعلام نمایید با تشکر از شما.

اشک هایی که بعد از شکست میریزیم همان عرق هایی هستند که قبل از آن نریخته ایم

یکشنبه 29 آذر1394 - 9:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

در تکمیل درخواستم توی فایل اول دو تا پارت لیست و چند نمونه کار هستش خواهشا جهت سهولت کار پی سی بی و لیست قطعات و جا گذاری قطعات که مورد تایید هستش و قرار بدین بازم ممنون .

یکشنبه 29 آذر1394 - 9:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

چشم انشا الله یک فایل راهنما و کلیه اطلاعات کامل را گرد آوری خواهم نمود و از مسئولین سایت خواهم خواست تا در صفحه اول قرار گیرد
فعلا دارم پرونده راهنما برای توباکس ساشو را می بندم که اگر خدا خواست تا فردا تمامش می کنم و در تایپیکش قرار خواهم داد
ولی به طور کلی با مطالعه 30 صفحه اول تمام مطالب به دست می آید که فکر می کنم زیاد هم سخت نباشد چون بنده همین مطالب را از هزاران صفحه سایت های مختلف جمع آوری و تصحیح نمودم و حتی مجبور به ترجمه زبان های لهستانی و پرتقالی و... شدم
ولی بازم چشم :-BD

یکشنبه 29 آذر1394 - 10:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان . من مدارو مونتاژ کردم.مدار رو به باطری میزنم صدای سوت از اسپیکر میاد و با اون ولوم ده کیلو صداش کمو زیاد میشه.ولی متاسفانه بعد از 10 ثانیه خازن 1000میکروفارادی نارنجی میترکه...عکس از مدارم. خواهشمندم کمک کنید مدار منم راه بیفته.تشکر

http://uupload.ir/files/ogge_dsc_0184.jpg

http://uupload.ir/files/5qw3_dsc_0185.jpg

دوشنبه 30 آذر1394 - 1:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sajad1372 نوشته است:
سلام دوستان . من مدارو مونتاژ کردم.مدار رو به باطری میزنم صدای سوت از اسپیکر میاد و با اون ولوم ده کیلو صداش کمو زیاد میشه.ولی متاسفانه بعد از 10 ثانیه خازن 1000میکروفارادی نارنجی میترکه...عکس از مدارم. خواهشمندم کمک کنید مدار منم راه بیفته.تشکر

http://uupload.ir/files/ogge_dsc_0184.jpg

http://uupload.ir/files/5qw3_dsc_0185.jpg

سلام دوست عزیز خسته نباشید
بنده مدارتان را بررسی نمودم و متاسفانه مونتاژ شما ایرادات اساسی زیادی دارد
برد مسی شما هم فوق العاده کثیف می باشد وشما باید با تینر فوری و یک برس پشت فیبرتان را تمییز می کردید و چند نقطه احتمال اتصالی دارد و چند نقطه هم مطمئننا اتصالی دارد
حتی در یک قسمت هم بین دو نقطه مدارتان برد مسی وجود دارد که در اسید کاری باید از بین می رفته است که متاسفانه نشده است
سیم قلعی را هم که استفاده می نمائید احتمالا کیفیت خوبی ندارد و باید نازک تر و دارای قلع بیشتر انتخاب نمائید
در موقع اتو کشی هم سعی نمائید که کاغد را دور ندهید که داخلش هوا بیافتد و گوشه های مدارتان ایراد پیدا کند
مقاومت های 1/8 وات را هم باید با 1/4 وات تعویض نمائید
اضافات پایه های قطعات و سیم ها را با سیم چین یا یک ناخن گیر باید بگیرید تا به جایی اتصال نکند
سیم های افشان هم که استفاده ممی کنید قشنگ باید تاب دهید و پیچ بزنید و حتی الامکان یک لحیم کاری سطحی سیم ها را بنمائید
از چه ترانزیستورهایی و با چه شماره ای استفاده نمودید؟ به ظاهر که شماره هاشون مشکوک می باشد
در پایان از شما می خواهم که مدارتان را فعلا روشن نکنید و یک برد جدید با دقت برایش بزنید و حتما قطعات را با مولتی متر چک نمائید تا خدای ناکرده به علت اتصالی داشتن خراب نشده باشندو به جای خازن های عدسی هم اگر امکانش را دارید از mkt یا پلی استر و یا حداقل مولتی لایر استفاده نمائید

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 30 آذر1394 - 4:12pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با سلام مجدد خدمت دوست عزیز جناب اورجینال
خدمت شما عرض کنم کل مطالب رو خوندم و تنبلی نمیکنم اما هر کس نظری داره و مطالب کمی گیج کننده هستش منظور همین نکاتی هست که مثلا مثل این دوستمون اگر مشخص میشد از خازن ام کا تی استفاده کنیم بهتره از عدسی هست . ما نریم قطعه تهیه کنیم آخر سر بگیم خوب حالا فلان قطعه اگه بود بهتر بود فلان پی سی بی رو اگه میزدیم بهتر بود .
در کل فکر کنم در فایل نهایی باید از بهترین قطعات و فایل هایی که نتیجه بهتر رو داده استفاده کرد نه اینکه چند فایل باشه و هر کس یک چیزی بگه که دوستان گمراه نشن . با تشکر و خسته نباشید

سه شنبه 30 آذر1394 - 12:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام اقای مجید 1
این قضیه تفکیک با ولوم 500 کیلو چطوری باید کار کنه من ولوم رو طبق بر نامه نصب کردم ولی روی هیچ حالتی جواب نمیده چرا

خداوندا چگونه زیستن را بیاموز. چگونه مردن را خواهم آموخت(شریعتی)

پنج شنبه 3 دی1394 - 3:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست من این ولومی که گفتم در حد اقل حدود ۲۰ کیلو برای ال متال و بعد اون مثلا در ۱۰۰ اهم بستگی به بزرگی و کوچکی فلزت داره تفکیک انجام میده ولی تا ۱۵ درصد میشه بهش امیدوار بود

جمعه 3 دی1394 - 2:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
نمیشه یه مدار تفکیک خوب روش نصب کرد لطفا کسانی که بلدند وارد گود شوند این دستگاه از نظر ثبات دستگاه خوبیه وعمق هم خوب میزنه درب اهنی رو من تو سه متر تست کردم

خداوندا چگونه زیستن را بیاموز. چگونه مردن را خواهم آموخت(شریعتی)

جمعه 4 دی1394 - 4:50pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 39 , 40 , 41 , 42 , 43 , 44 , 45 ... 121  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 116 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure