انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 10:31am

پاسخ به موضوع  [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43 ... 121  بعدی
 فلزیاب حرفه ای Pi Polones Honduras 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
سوناتا نوشته است:
سلام دوست من جناب اورجینال عزیرز با تشکر از شما باید خدمت شما عرض کنم buv48با ولتاژ ۱۲۰۰ ولت فعلا به نظر بنده پر قدرتترین ترانزیستور ی هست که روی این مدار جواب میده در مورد استفاده از خازن ۷.۴ نانو بهترین رنجی هست که با وجود این ترانزیستور روی مدار جواب میده و برای تهیه یک همچین خازنی با این مقدار تنها راهش استفاده از دو خازن موازی با مقدار ۳.۷ نانو هست که داخل بازار موجوده و در مورد اینکه چرا از این مقدار استفاده شده باید عرض کنم با وجود این ترانزیستور روی مدار باید از این مقدار استفاده بشه و در این حالت مدار روی ال متاله و به نظر بنده شما هم زحمت بکشید تست کنید و نتایجتون رو بعد از تست قرار بدید با تشکر از توجه شما دوست خوبم

سلام به همه
درود بر شما تلاش های شما واقعا قابل تقدیره
متاسفانه بنده به مدارم دسترسی ندارم و همچنین به قطعات ذکر شده تا تست نمایم
ولی شما اگر تست نمودید و بهتر جواب داده حرف شما قابل قبول ولی قبل از اعلان باید تست های کامل گرفته بشود و همچنین توسط چند نفر هم تست شود
تا کاملا تائید شود
حتما هم فراموش نشود که هر عملی که روی مدار صورت می گیرد نباید ثبات این مدار و واکنش بسیار کم این مدار به املاح را تحت تاثیر قرار دهد
و به علت این به دوستان توصیه می کنم که مدار را هرچه بیشتر بدون تغییر بسازند تا با اصل مدار ابتدا کار نمایند و سپس تغییرات را اعمال نمایند تا کیفیت تغییرات را راحت تر بتوانند مقایسه نمایند و خدای ناکرده بعدا دچار مشکل نشوند :-BD

جمعه 20 آذر1394 - 10:04am
کاربر فعال
کاربر فعال

تشکر از شما دوست خوبم در مورد مدار با تغییرات بنده بشقاب لعابی رو از فاصله ۲ متری با لوپ ۱ در ۱ که یکطرف لوپ روی زمین بود با ثبات بالا شکار کردم این دستگاه هم از ۱۲ رگولاتوره با ثباتتر وبردش هم بالاتره بدون شک یکی از بهترینهاست در مورد تستی که عرض کردم هم باید خدمت شما عرض کنم این بشقاب لعابی بوده با قطر ۲۵ سانتیمتر و همین سایز سینی رو با جنس استیل در ۲۴۰ سانتی میزد البته با تند شدن صدای تق تق روی زمین هم فوق العاده با ثباته ممنون از توجه شما دوستان خوبم امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم

آخرین بار توسط سوناتا در شنبه 21 آذر1394 - 10:14pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 21 آذر1394 - 9:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز بسیار خوشحالم از انجام فعالیت و کوششی که می کنید لطفا تایپیک خود را اصلاح نمائید تا کدورتی خدای ناکرده پیش نیاید و لطفا با فلزیابهای دیگر مقایسه نکنید زیرا این کار فقط باعث دردسر بنده خواهد شد :-BD

شنبه 21 آذر1394 - 10:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سوناتا نوشته است:
تشکر از شما دوست خوبم در مورد مدار با تغییرات بنده بشقاب لعابی رو از فاصله ۲ متری با لوپ ۱ در ۱ که یکطرف لوپ روی زمین بود با ثبات بالا شکار کردم این دستگاه هم از ۱۲ رگولاتوره با ثباتتر وبردش هم بالاتره بدون شک یکی از بهترینهاست در مورد تستی که عرض کردم هم باید خدمت شما عرض کنم این بشقاب لعابی بوده با قطر ۲۵ سانتیمتر و همین سایز سینی رو با جنس استیل در ۲۴۰ سانتی میزد البته با تند شدن صدای تق تق روی زمین هم فوق العاده با ثباته ممنون از توجه شما دوستان خوبم امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم

ممنون از شما امیدوارم یک چیز توپل باهاش بزنید @};-

شنبه 21 آذر1394 - 10:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سوناتا نوشته است:

سلام به همه و درود بر شما
لطفا اگر امکان دارد ولتاژ باتری و همچنین مشخصات لوپ یک متری خود را ذکر نمائید تا مورد استفاده سایر دوستان هم قرار بگیرد :-BD :-BD :-BD :-BD :-BD

شنبه 21 آذر1394 - 10:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون اورجینال عزیز در مورد لوپ هم دو دور کابل شبکه که ظرفیت مقاومتی اون دقیقا ۳ اهمه که دوستان پیشنهاد میکنم یک لوپ ۱.۵ در ۱.۵ با این مدار عالی کار میکنه و تمام کنندست
دوستان هر سه مدل دستگاه رو با هم تست کردم که بعد از تنظیمات دقیق برای هر دستگاه این دستگاه هم با ثبات عالی و هم با قدرت زیاد اون بشقاب لعابی رو زد

یکشنبه 22 آذر1394 - 7:05am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان آیا این دستگاه دیجیتالی هست یا آنالوگ؟؟لطفا اگه زحمتی نیست یه تست هوایی ازش بزارین

یکشنبه 22 آذر1394 - 9:25am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان برای باطری بهتره از 18 ولت استفاده بشه و بهتره لیتیوم ایون باشه

یکشنبه 22 آذر1394 - 1:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پیوست:
001111.jpg
دوست عزیز اقای سوناتا
قطعات را از روی این مدار تهیه کن از روی همین هم جابزن خوب وتمیز کار میکنه قطعه زیادی نداره

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

خداوندا چگونه زیستن را بیاموز. چگونه مردن را خواهم آموخت(شریعتی)

دوشنبه 23 آذر1394 - 5:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

12341234 نوشته است:
پیوست:
001111.jpg
دوست عزیز اقای سوناتا
قطعات را از روی این مدار تهیه کن از روی همین هم جابزن خوب وتمیز کار میکنه قطعه زیادی نداره

جناب12341234 این عزیز خیلی زودتر از این انجمن مدارو ساختن و تغییر هم دادن ظاهرا ایشون توی این کار خیلی خبره تر از من و شما هستن :D

سه شنبه 23 آذر1394 - 12:18am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43 ... 121  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: سرور و 107 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure