انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 9 فروردین1403 - 2:03am

پاسخ به موضوع  [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 ... 121  بعدی
 فلزیاب حرفه ای Pi Polones Honduras 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
12341234 نوشته است:
سلام
واما مبحث ترانزیستور
توی بردهای قدیمی اینارو داشتم زدم رو کار مهم فقط فرکانس و ولتاژه که یکیه
در ضمن کسی هم متواری نشده موفقیتی هم در کار نیست فعلا من شخصا به مدار های فلز یاب علاقه دارم

سلام دوست عزیز
منظور بنده شما نبودید شما که 2 یا 3 روزه به جمع بروبچ این تایپیک اضافه شده اید منظور بنده دوستانی از قبیل سهند عزیز و ... است که از اول تایپیک حضور داشتند ولی در حال حاضر سعادت نداریم در خدمتشان باشیم و امیدوارم هر جا که هستند موفق باشند
امیدوارم که شما هم از دست بنده دلگیر نشده باشید البته این را هم بگویم که ترانزیستوری بنده به شخصه تا حالا ندیده بودم که شماره اش در قسمت بالایش نوشته شده باشد و بسیار برای بنده جالب بود
راستی کار شما با مدار به کجا کشیده است؟توانستید خروجی معقول تری از آن بگیرید؟
:-BD :-BD :-BD :-BD :-BD

یکشنبه 8 آذر1394 - 2:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستانی که علاقه شدید به ثبات دستگاه دارن این مدار رو بسازن چون واقعا در محیط کاوش باثباتر از این نیست فرکانس من روی 80 بود دریغ از یک بوق اضافی ولی خوب محوطه کاوش پر فلزات سطحی بود ومهم این بود که هرجا سنس داشتم فلزی بود

سه شنبه 10 آذر1394 - 7:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

madrek نوشته است:
سلام دوستانی که علاقه شدید به ثبات دستگاه دارن این مدار رو بسازن چون واقعا در محیط کاوش باثباتر از این نیست فرکانس من روی 80 بود دریغ از یک بوق اضافی ولی خوب محوطه کاوش پر فلزات سطحی بود ومهم این بود که هرجا سنس داشتم فلزی بود

سلام به همه
درود بر شما
از همان اول هم بنده می گفتم مدار پرقدرت چون امکان ندارد فلزی از دستش توی بردش باشد و رد بدهد هر جا سنس داشت مطمئننا فلز است
می گفتم با ثبات ترین مدار پالسی است که می توان ساخت شاید حتی باور نکنید حتی از برندهای معروف آلمانی هم با ثبات تر است
نسبت به املاح کمترین واکنش را دارد
منتهی بردش در حد معمولی است که اگر دوستان استقبال بیشتری می کردند یا وقت رویش می گذاشتن به شرط حفظ ثباتش بهترین پالسی قابل ساخت می توانست بشود :-BD

سه شنبه 10 آذر1394 - 1:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان..
میشه فایل نهایی ساخت رو بذارید واسه دانلود

سه شنبه 10 آذر1394 - 8:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا ارجینال عزیز دوباره فایل نهایی روبذار

سه شنبه 10 آذر1394 - 10:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به همه
هر چند صفحه یکی فایل نهایی می خواهد من هم قرار می دهم و کار آن دوستمان راه می افتد ولی باعث سردرگمی دیگر دوستان می شود
ولی بازم چشم اگر هزار بار هم بخواهید بازم چشم ^:)^ این هم تمام فایلها بدون دستکاری و مورد نظر طراح اصلی :-BD

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 10 آذر1394 - 10:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقای اورجینال شما کد.م پی سی بی رو پیشنهاد میکنید؟

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

چهارشنبه 11 آذر1394 - 9:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام به همه

دوستان من مدار رو بستم کار میکنه با لوپ 39 تست گرفتم عالیه پیشنهاد میکنم همه بسازند با لوازم معمولی بازار قول میدم که کار بکنه فقط قطعات رو درست انتخاب بکنید وصحیح نصب کنید

خداوندا چگونه زیستن را بیاموز. چگونه مردن را خواهم آموخت(شریعتی)

چهارشنبه 11 آذر1394 - 12:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام اورجینال جان به نظر شما بهترین فرکانس که هم ثبات خوبی داشته باشه هم حساسیت بالایی به طلا چیه؟

چهارشنبه 11 آذر1394 - 2:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

madrek نوشته است:
سلام اورجینال جان به نظر شما بهترین فرکانس که هم ثبات خوبی داشته باشه هم حساسیت بالایی به طلا چیه؟

سلام دوست عزیز فرکانسی دوروبر 100 مخصوص طلا یابی است و تا 120 هم عالی جواب می دهد :-BD

چهارشنبه 11 آذر1394 - 6:28pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 ... 121  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , sahra55 و 104 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure