انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 31 فروردین1403 - 12:39am

پاسخ به موضوع  [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 114 , 115 , 116 , 117 , 118 , 119 , 120 , 121  بعدی
 فلزیاب حرفه ای Pi Polones Honduras 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

madrek نوشته است:
مهدی نوشته است:
ما که با قطعات خوب مونتاژ کردیم و دادیم به یکی از دوستان ( آیگون ) که به نحو احسن میزونش کنه ، اما دیگه شرمندمون کرد و مدار رو برنگردوند الان 2 سال شد !

سلام ایگون همچین ادمی نیست نیازی به مدار شما یا من نداره چند بارم برای من مدار فرستاده حتی هزینه پستی هم نگرفته پولونسم ایشون برای من راه انداخت زود قضاوت نکنید

جدي ميگي ، بعد از 2 سال ! X_X ;)

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 29 آذر1397 - 10:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بهرام نوشته است:
ببین اگه پایه ها اتصالی نکرده باشن و لحیم کاریت درست باشه یا قطعی نداشته باشی .با مولتی متر تو رنج ولت پایه 4و8 مثبت و1 منفیه ولتاژ رو بگیر اگه داشتی تایمر مشکل داره

پایه منفی چندولته؟
ولتاژمنفی پراب قرمز بزارم روپایه یک
یامشگی
لطفا نحوه صحیح برای تست ولتاژ منفی نو مدارهتی مختلف توضیح میدین
منطورم اینه توهمه مدارها یه شکل تست میگیریم؟

علم اگر درثریا بود مردانی از سرزمین پارس بدان دست پیدا میکردن

پیامبراکرم(ص)

دوشنبه 17 دی1397 - 10:54am
YIM

سلام بر اساتید .من لوپ ۶۰ برای پلونس پیچیدم با سیم ۵ دهم ۱۵ دور شده ۲.۲ اهم و ۴۰۰ میکرو هانری .محدوده اندوکتانسش خوبه یا اضافه کنم باز ؟!

پنج شنبه 11 بهمن1397 - 9:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

davidkalhor نوشته است:
سلام بر اساتید .من لوپ ۶۰ برای پلونس پیچیدم با سیم ۵ دهم ۱۵ دور شده ۲.۲ اهم و ۴۰۰ میکرو هانری .محدوده اندوکتانسش خوبه یا اضافه کنم باز ؟!

سلام خوبه بردش رو تست کنید

پنج شنبه 11 بهمن1397 - 11:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام کسایی که این مدارو ساختن برد بالای 40 سانت دارین برای یک سکه پونصدی!!منم ساختم با نهایت دقت ولی برد دستگاه من برای یک سکه پونصدی 30 سانت فراتر نمیره با تغییراتی که جناب ایگون گفتن!!من فک میکردم دلیلش از ایسی 357 میتونه باشه ولی یه شخصی به اسم حسین اقا که تو انجمن اکانتش مجید1 همون قطعه فروشه میگفت برای پولونس ایسی 357 معمولی و زاپنی فرقی تو برد ایجاد نمیکنه ماله خودم اصل کره اس فلزی معمولیشم امتحان کردم فرقی نکرده چیکار بکنم بردم زیاد بشه ؟ یه سوال دیگه!!یه مشکلی حین کاوش با دستگاهم پیش میاد اونم اینه که وقتی دستگاه روشن میکنم رو استانه تنطیم میکنم بعد برد دستگاه رو با سکه پونصدی چک میکنم همه چی درسته تو ی سی سانت میزنه ولی وقتی که یه خورده باهاش کار میکنم دوباره بردو چک میکنم میبینم که دستگاه افت برد پیدا میکنه و سکه رو تو ده سانت میزنه دلیل این افت برد چیه ایا بخاطر تغییرات جناب ایگونه یا خازنا باید تعويض شن?? 

خدايا مددی کن

دوشنبه 6 اسفند1397 - 5:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

madrek
جناب مادرک عزیز این سوال رو یکی از دوستان از شما پرسیدن لطفا جواب بدین تا توضیحاتتون رو بخونن گویا مشگل گذاشتن پست دارن ایشون

خدايا مددی کن

دوشنبه 6 اسفند1397 - 5:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سایر فلزات رو چطوری سنس میکنه؟ مثلا فلز 10در 10 تو یک متر سنس دارین؟
برد کم میتونه برعکس جا زدن یکی از ترانزیستور باشه .اسمش یادم نیست چی بود.

bf245 پایه هاش رو چک کنین

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

دوشنبه 6 اسفند1397 - 6:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

غضنفر نوشته است:
سلام کسایی که این مدارو ساختن برد بالای 40 سانت دارین برای یک سکه پونصدی!!منم ساختم با نهایت دقت ولی برد دستگاه من برای یک سکه پونصدی 30 سانت فراتر نمیره با تغییراتی که جناب ایگون گفتن!!من فک میکردم دلیلش از ایسی 357 میتونه باشه ولی یه شخصی به اسم حسین اقا که تو انجمن اکانتش مجید1 همون قطعه فروشه میگفت برای پولونس ایسی 357 معمولی و زاپنی فرقی تو برد ایجاد نمیکنه ماله خودم اصل کره اس فلزی معمولیشم امتحان کردم فرقی نکرده چیکار بکنم بردم زیاد بشه ؟ یه سوال دیگه!!یه مشکلی حین کاوش با دستگاهم پیش میاد اونم اینه که وقتی دستگاه روشن میکنم رو استانه تنطیم میکنم بعد برد دستگاه رو با سکه پونصدی چک میکنم همه چی درسته تو ی سی سانت میزنه ولی وقتی که یه خورده باهاش کار میکنم دوباره بردو چک میکنم میبینم که دستگاه افت برد پیدا میکنه و سکه رو تو ده سانت میزنه دلیل این افت برد چیه ایا بخاطر تغییرات جناب ایگونه یا خازنا باید تعويض شن?? 

سلام شرمنده این پست رو ندیدم ای سی ۳۵۷ قطعا تو برد تاثیر داره من کلا فلزیاب رو زیر خاک تست میگیرم ۴-۵ عدد ۳۵۷ داشتم یکی تو هوا میزد اما نمیدونم چرا زیر خاک نمیزد یکی بردش کم بود یکی برد خوبی داشت همینطور نفوذ من مهندس نیستم که از دلایل اینا سر در بیارم اما تجربه شخصیم این بود در مورد کار کردن باهاش روشن کنیدبالانس کنید بزارید دو دقیقه بمونه اشباع بشه بعد بالانس رو دوبار انجام بدید وبگردید فرکانس رو هم ۱۸۰ بزاریدپایزن بیارید باید سرعت کاوش رو هم پایین بیارید من الان مدار پولونس دستم نیست یه فیلم تست براتون میزاشتم

دوشنبه 6 اسفند1397 - 10:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اینا تمام ایسی های 357 هستش که من تست کردم هیچ کدوم حتی یک سانت نسبت به دیگری برتری نداره!!حالا اگه براتون امکان داره عکسی از ایسی خودتون بزارین ببینیم!!فیلمی هم بعدن تهیه کنید بی زحمت!ترانزیستور قدرت نقشی تو برد دستگاه نداره!ببینید این اقای قطعه فروش میگفت من با کویل 25 و ایسی معمولی بردم 40 سانته حالا نمیدونم راست میگفت یا نه!!اکتر بچه های انجمن هم مدعی هستن به این برد رسیدن ایا ایسی اونا از کره مریخ اومده??

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

خدايا مددی کن

سه شنبه 7 اسفند1397 - 3:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال

غضنفر نوشته است:
اینا تمام ایسی های 357 هستش که من تست کردم هیچ کدوم حتی یک سانت نسبت به دیگری برتری نداره!!حالا اگه براتون امکان داره عکسی از ایسی خودتون بزارین ببینیم!!فیلمی هم بعدن تهیه کنید بی زحمت!ترانزیستور قدرت نقشی تو برد دستگاه نداره!ببینید این اقای قطعه فروش میگفت من با کویل 25 و ایسی معمولی بردم 40 سانته حالا نمیدونم راست میگفت یا نه!!اکتر بچه های انجمن هم مدعی هستن به این برد رسیدن ایا ایسی اونا از کره مریخ اومده??

سلام و وقت بخیر میگم خوب منم ی چیزی رو می خوام بگم ببخشید که در جایی نظرمو بیان می کنم که ازمن بهتر تو این کار خبره هستن
ی سوالی دارم شما تمام مراحل تست دستگاه که تو کاتالوگی که استاد حمید گفته عمل کردید مثلا عدد abc ظرفیت لوپ و فاصله دستگاه نسبت به لوپ که گفتن نیاید بیشتر از یک متر باشه کل این مراحل برید بهتره چون باعمل کردن به این دستورات قطعا به جواب میرسید این نظر شخصی من بود خلاصه ایراد داشتن دستگاه تو این تست ها مشخص میشه

سه شنبه 7 اسفند1397 - 8:31pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 114 , 115 , 116 , 117 , 118 , 119 , 120 , 121  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Ali bahman و 75 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure