انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 2:29pm

پاسخ به موضوع  [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 99 , 100 , 101 , 102 , 103 , 104 , 105 ... 121  بعدی
 فلزیاب حرفه ای Pi Polones Honduras 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

مهدی نوشته است:
مجید1 نوشته است:
سلام دوستانم.
اینم از پلونس ساخته شده که خیلی خوب جواب داده

خوب جواب دادن مدارتون فقط با یک کلیپ کوچیک در این بخش کامل تر میشه @};- @};-

سلام اقا مهدی خوب هستین داداش
سعی میکنم یه کلیپ کوچیک در اینده نزدیک بزام چشم

یکشنبه 10 تیر1396 - 1:55am
مدیر سایت
مدیر سایت

علیک سلام مجید جان . چشمت بی بلا عزیزم ، خوشحال میشیم کیفیت سنس خوب مدارت رو ببینیم . موفق باشی برادر

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 11 تیر1396 - 8:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kاوه نوشته است:
شکارچی نوشته است:
ba.davood نوشته است:
سلام دوست عزیز ولوم ده دور فقط به جای ولوم کنار پتانسیومتر 220 کیلو بذار که بتونه خوب و دقیق رو آستانه قرار بدی

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منظورتون ولوم2/2 یا10کیلو رو ده دور بزارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

@};- @};-
. و پتانسیومتر 220 کیلو رو حذف کن یه مقاومت 10 الی 50 کیلو بذار

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مقومت10کیلو گذاشتم صدای بوق ممتد دارم قطع نمیشه رنجهای بالاتر میزارم ببینم چی میشه

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!؟

به جای پتانسیومتر 100 کیلو مربوط به تنظیم فرکانس دلخواه هم میتونی ده دور بذاری یا طبق فرمایش اساتید از سلکتور استفاده کنی سلکتور خوبیش اینه که فرکانس دلخواه خودتو میتونی تنظیم کنی که با اضافه کردن مقاومت مختلف میتونی فرکانس های مختلفی رو داشته باشی اگر هم برات سخته همون ولوم ده دور بذار .

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه این ولوم ده دور بزارم مقدارش همون 100کیلوباشه یابیشتر؟ @};- @};-
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ترتیب سیمهای ولومها هم اگر اشتباه زده باشی اتفاقی نمی افته و چیزی نمیسوزه اگر نتونستی در آستانه قرار بدی یا نتونستی ساکت کنی جاشون رو عوض میکنی الان دم دست ندارم ترتیبشو رو عکس برات مشخص کنم . @};- @};-

جناب شکارچی همیشه سعی کنید یه عکس واضح از بردتون قرار بدین برای جواب دادن به بعضی از سوالات عکس ضروری هست علت جواب ندادن دوستان بیشتر به همین خاطر هست از رو مونتاژ هر کس میشه فهمید در چه حدی باید راهنمایی بشن البته جسارت نباشه من هم خودم بیسواد هستم .

فقط1سوال دیگه؛؟
وقتی لوپ وصل نیست باید صدا داشته باشیم یا نه؟
لوپ هم با سیم0/5افشان 17دور برای لوپ 30سانتی پیچیدم ایا درسته؟
برای لوپ های 30 60 و1متر باسیم کت6چند دور بپیچم؟
ممنون وقت گذاشتید وجواب میدین
سپاس و درود برشما

سیم کت واسه این مدار اصلا جواب خوبی نمیده...بهتره از سیم050لاکی استفاده کنید
واسه لوپ ۳۰باید ۲۹دور
واسه لوپ ۶۰باید۱۸دور
وواسه لوپ ۱در۱از ۱۰دور سیم مذکور استفاده کنید

ولوم ده دور کدوم شد؟
کسی نیست؟
2/2یا10کیلو؟

علم اگر درثریا بود مردانی از سرزمین پارس بدان دست پیدا میکردن

پیامبراکرم(ص)

چهارشنبه 14 تیر1396 - 3:50am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام جناب شکارچی مگه شما خواب ندارید ظاهرا شب کار هستین :D شوخی کردم

ولوم ده دور به محلی که با P1-1 P1-2 P1-3 مشخص شده بزنید . پتانسیومتر 220 کیلو رو هم حذف کنید به جاش یک مقاومت 100 کیلو بزنید . @};- @};-

چهارشنبه 14 تیر1396 - 9:32am

سلام من مدار پولونس رو ساختم و بعد از چند بار بررسی متوجه شدم که دو ترانزیستور BC327 یک نوع ترانزیستور بیس کنار هستن و تو PCB اشتباه طراحی کردن که باعث میشه برد مدار به شدت افت کنه، حالا نمیدونم چطور بعضی از دوستان میگن بدون تغییرات یک سکه رو تو ۴۰ سانتی شناسایی میکنه

یکشنبه 18 تیر1396 - 9:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Namrod2 نوشته است:
سلام من مدار پولونس رو ساختم و بعد از چند بار بررسی متوجه شدم که دو ترانزیستور BC327 یک نوع ترانزیستور بیس کنار هستن و تو PCB اشتباه طراحی کردن که باعث میشه برد مدار به شدت افت کنه، حالا نمیدونم چطور بعضی از دوستان میگن بدون تغییرات یک سکه رو تو ۴۰ سانتی شناسایی میکنه

خوب شما میگی راه حل چیه ؟ ایرادش چیه ؟ راهنمایی کنید

خدايا مددی کن

دوشنبه 19 تیر1396 - 9:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
Namrod2 نوشته است:

سلام اگر 327 موردی داره
جای 327 میتونید 557--5401--2905و غیره استفاده کنید فقط طبق دیتاشیت بزنید
درباره برد هم با لوپ 35 سکه تو 45 سنس میشه که معقوله و نه بیشتر

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

دوشنبه 19 تیر1396 - 1:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

Namrod2 نوشته است:

سلام و خسته نباشید دوست عزیز
ترانزیستور bc327اصلا بیس کنار نیست بیس وسط هستش نمیگم شاید پسوند ترانزیستور ال باشه یعنی bc327l
ولی تا اونجایی که میدونم bc327کلکتور وسط نیست به احتمال زیاد شما ارانزیستورت ایراد داره عوضش کن توع خوب بگیر و یا از مشابهات و ترانزیستور اصلی bc214استفاده کن طراح هیچ وقت اشتباه نمیکنه درست خروجی صدای این مدار چون ترانزیستور فت به علت کمیابی حذف شده و مثل سند نیست ولی باز کاملا درسته
با تشکر

پنج شنبه 22 تیر1396 - 8:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
مجید1 نوشته است:
سلام دوستانم.
اینم از پلونس ساخته شده که خیلی خوب جواب داده

سلام دوست عزیز بهتون تبریک میگم آیا فروشگاه اینترنتی یا تلگرامی وجود دارد بشود یکسری از قطعات و آیسی های بسیار باکیفیت خصوصا خازنهای 2200 میکرو 16 ولت را تهیه کرد؟

جمعه 30 تیر1396 - 10:51am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان .من پلونس رو ساختم.وقتی لوپ رو وصل کردم پتانسیومتر مربوط به شناسایی لوپ رو چرخوندم لوپ شناسایی شد .با ولومها گزاشتم حالت استانه.اما مدار هیچ سنسی نداره.درضمن ترانزیستور من روش نوشته F245B

دوشنبه 16 مرداد1396 - 8:12am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 99 , 100 , 101 , 102 , 103 , 104 , 105 ... 121  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mksss و 85 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure