انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 27 اردیبهشت1403 - 6:03am

پاسخ به موضوع  [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 121  بعدی
 فلزیاب حرفه ای Pi Polones Honduras 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست عزیز ولوم 100 کیلو کنار ای سی 555 برای تنظیم فرکانس کاری مدار هستش و ولوم 220کیلو و2کیلو که با هم در مدار سری شده جهت سنس فلز ازش استفاده میشه طوری که ولوم220کیلو را می چرخونی و در استانه قرار میدی و با ولوم 2کیلو تنظیم تق تق یا همان تنظیم دقیق را باهاش انجام میدی

یکشنبه 26 مهر1394 - 11:57pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان این فلزیاب تفکیک 50 درصدی هم میکنه خیلی هم ساده هستش طوری که با یک ولوم ویا یک خازن 6.8 نانو مشکل تفکیک حل میشه

دوشنبه 26 مهر1394 - 12:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
مجید1 نوشته است:
سلام دوستان این فلزیاب تفکیک 50 درصدی هم میکنه خیلی هم ساده هستش طوری که با یک ولوم ویا یک خازن 6.8 نانو مشکل تفکیک حل میشه

سلام به همه
مثل اینکه آقا مجید هم تجربه خوب زیادی از این مدار دارند که انشاالله در اختیار همه قرار دهند \M/

دوشنبه 27 مهر1394 - 6:57pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست من
من این مدار را نساختم ولی کار کردش عین دستگاه سند هستش تقریبا کارای هر دو تا یکی هستش فقط تو قسمت تغذیه دوم دستگاه به جای توکو از ایسی 555 استفاده کرده و بچه ها که میگن صدای دستگاه مثل اره برقی
باید دقت کنین ببینیم که بعد انتگرال گیر741 به بعد شماتیک خروجی این دستگاه با سند فرق میکنه اونم به فرکانس صوتی ربط داره ولی با این حال اصلا هم به برد مدار ربط نداره این مدار اصلاح شده سند در قسمت توکو اون هست به غیر اون هیچ فرقی با سند نداره بازم هر کمکی از دستم بر بیاد در خدمت گذاری حاضرم

دوشنبه 27 مهر1394 - 8:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مجید1 نوشته است:
سلام دوست من
من این مدار را نساختم ولی کار کردش عین دستگاه سند هستش تقریبا کارای هر دو تا یکی هستش فقط تو قسمت تغذیه دوم دستگاه به جای توکو از ایسی 555 استفاده کرده و بچه ها که میگن صدای دستگاه مثل اره برقی
باید دقت کنین ببینیم که بعد انتگرال گیر741 به بعد شماتیک خروجی این دستگاه با سند فرق میکنه اونم به فرکانس صوتی ربط داره ولی با این حال اصلا هم به برد مدار ربط نداره این مدار اصلاح شده سند در قسمت توکو اون هست به غیر اون هیچ فرقی با سند نداره بازم هر کمکی از دستم بر بیاد در خدمت گذاری حاضرم

تشكر از پاسختون فركانس متر رو اگه به قسمت لوپ وصل كنم ايا ميتونم فركانس دقيق رو تنظيم كنم يا فركانس متر ميسوزه؟

دوشنبه 27 مهر1394 - 8:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست من نه نمیسوزه ولی پراب قرمز فرکانس متر را به پایه 3 ایسی555 و پراب مشکی را به خط منفی مدار بزن فرکانس دقیق مدار را با اون تنظیم کن ویا پراب قرمز را به کلکتر ترانزیستور قدرت بزن و مشکی را به خط منفی بعد با ولوم 100 کیلو فرکانس مدار را تنظیم کن بهتر با فرکانسهای زیر امتحان کنی
100
132
166
200
300

سه شنبه 27 مهر1394 - 12:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام اينم از مدار من ولي هيچ فلزي روسنس نميكنه فقط وقتي سوهان رو به لوپ ميچسبونم ميكنم صداش قطع ميشه اگه ميشه لطفا راهنمايي كنيد

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 28 مهر1394 - 8:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نميدونم چرا مدارم برعس عمل ميكنه به جاي اينكه با نزديك كردن فلز صداش زياد بشه صداش قطع ميشه حالا فلز مس باشه يا استيل فرقي نداره بيشتر از 30 سانتم سنس ندارم كجان اون مهندسايي كه ادعا ميردن ساختن و همچنين ادعاي كمك وپيشرفت تايپيك رو داشتن حيف كه مهندس حميد اين تايپيك رو باز نكرده وگرنه الان حداقل 100-150 تا اين تايپيك پست داشت بي منتم به پستا جواب ميداد همينطور كه تو قسمت مدار فلزجو دارن اين كار رو انجام ميدن انگار تو اين تايپيك فقط مهندس مجيد فعاليت دارن وجناب اورجينالم گه گاهي يه سري ميزنند جناب سهندم كه اصلا جواب نميدن اول بزاريد دوستان مدارو بسازند بعد به فكر تفكيك باشيد

سه شنبه 28 مهر1394 - 9:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز یک چیزی رو من به شما بگم و اینکه هیچ کسی رو از بابت شخصیت .. مرام .. علم .. مردانگی نمیتونین با استاد حمید مقایسه کنید این رو جدی میگم حسابش رو بکن مدار فلزجو رو با اون همه کارایی که میشه با لورنز مقایسش کرد رو بی منت و بدون هیچ گونه چشم داشت مالی اونو در اختیار دوستان قرار داد ..مثل استاد حمید عمرا پیدا بشه
داداش حمید هر جا که هستی امیدوارم صحیح و سالم باشی .. همه دوست داریم @};-

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

سه شنبه 28 مهر1394 - 9:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

micro نوشته است:
دوست عزیز یک چیزی رو من به شما بگم و اینکه هیچ کسی رو از بابت شخصیت .. مرام .. علم .. مردانگی نمیتونین با استاد حمید مقایسه کنید این رو جدی میگم حسابش رو بکن مدار فلزجو رو با اون همه کارایی که میشه با لورنز مقایسش کرد رو بی منت و بدون هیچ گونه چشم داشت مالی اونو در اختیار دوستان قرار داد ..مثل استاد حمید عمرا پیدا بشه
داداش حمید هر جا که هستی امیدوارم صحیح و سالم باشی .. همه دوست داریم @};-

برمنکرش لعنت معرفت میخواد که بیای طرحی روکه روش زحمت کشیدی در اختیار دیگران قرار بدی امیدوارم هرکجا که هست موفق وسربلند باشه

سه شنبه 28 مهر1394 - 10:17am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 121  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: labridgedjamel و 129 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure