انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 3:35pm

پاسخ به موضوع  [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 108 , 109 , 110 , 111 , 112 , 113 , 114 ... 121  بعدی
 فلزیاب حرفه ای Pi Polones Honduras 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

alamut777 نوشته است:
باتری لب تاب از کجا پیدا کنم به این باتریا با شارژرش ۱۵۰ پول دارم
میخوام س ولت فقط خالیش کنم بعد اون تا ۱۲ شارژش کنم
بله اقا بهرام شایدم بیشتر ی سکه ۱۰۰ تومنیو با لوپ ۶۰ !کابل کت
فک نکنم فرقی تو لوپ داشته باشه
گوشی j5رو با لوپ ۱ راحت یک متر میزنه
ثباتش بالاس فقط یک ایراد کوچیک داره که فک کنم فلزیابای دیگه یجور دیگه دارن این مشکلو
ثباتش بالاس اما شما خیلی لوپو تکون میدی بعضی جاها ممکنه خود سیستم از برد کم کنه که ثباتو حفظ کنه باید دستت رو ولوم باشه بعضی جاها فقط!ولی دیدم رو فلزات بزرگ تاثیری نداشت
ی پیت حلبی ۱۷ کیلوییو کل باغو چرخیدم باز رسیدم بهش بدون اینکه ولومو دسکاری بکنم میزد!ولی بعصی وقتا ممکنه لوپو تکون میدی برد سیستم شده ۲ متر اما خبر نداری!خیلی کم اونم ک متوجه نمیشی
یادمه ی بیل رو هم ۲۲۰ زد دستشو
بر من فک کنم تغییرات ایگون هست
مقاومت اطراف tip۳۰۵۵ دو واتا یکیش ۴۰۰اهم یکیش ۴۴۰ اهم اون
حالا من خیلی وقته نمیام انجمن فقط تصمیم گرفتم توباکسم بسازم
شمارم میدیدم تو انجمن از این سیستمای پی دی منم ساختم چن مدلشو اما ابی گرم نشد !یدونه توباکس موندع ک اونم ان شا ع الله چند روزه راش میندازم کسی کمک نمیکنه که
از بس حرف اینو اونو گوش کردیم تهش هیچی نبود دو تا مدار بسته بقیع به عرضه طرفه

باطری لپتاب رو میتونی تو مغازه تعمیرات سخت افزار کامپیوتر یا خود فروشنده لوازم جانبی کامپیوتر پیدا کنی..البته بعضی فروشگاها هم دارن بگردی پیدا میکنی ...دوم اینکه چرا از باطری لیتیوم استفاده نمیکینی که هم ارزونتره هم امپرش خوب در میاد.4تا بگیری میشه 16ولت خوبه بیشتر ازاین ولتاژ رو بالا نبر....
چه خوب ممنون که راهنمایی کردی..خب این مسئله کاملا به بالانس لوپ با زمین برمیگرده که بیشتر سیستمهای انالوگ باهاش مشکل دارن ...پ د که ساختش ریزه کاری زیادی داره و هر کسی هم نمیتونه خوب درش بیاره ..اما ساشو رو بچسب چون واقعا سیستم کارامدی هست من انشالله وقت کنم میسازمش...

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

یکشنبه 2 اردیبهشت1397 - 2:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال

چطور بگم میخوام چند ولت این باتریو خالی کنم باتریم لیتیومیه ۵ تاس دادم بیرون برام زدمیخوام کمش کنم همین ۳ ولت برسه رو ۱۲ بعد اون دیگه تا ۱۲ شارژ میکنم!شارژرش ۲۱ هس نمیخوام یکیشو دربیارم روشم برد کوچیک داره کلا نمیشه

یکشنبه 2 اردیبهشت1397 - 3:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست من مشکل سیستم شما فکر میکنم از اون پتانسیومتر 220 کیلو هست شما مقدار اونو ببر تا 500 کیلو و از ای سی lf357 استفاده کن باید مشکلت حل بشه

یکشنبه 2 اردیبهشت1397 - 5:11pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بجای پتانسیومتر یه مقاومت ۱۰۰ زدم الان یه مقاومت ۵۰۰ بزنم حل میشه؟اون که واسه تنظیم لوپه!بدون لوپ خاموش میشع
شما الان ۷۵۵۵ زدی همشو دو تا lfو باتری ۱۸

یکشنبه 2 اردیبهشت1397 - 5:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

alamut777 نوشته است:
سلام بجای پتانسیومتر یه مقاومت ۱۰۰ زدم الان یه مقاومت ۵۰۰ بزنم حل میشه؟اون که واسه تنظیم لوپه!بدون لوپ خاموش میشع
شما الان ۷۵۵۵ زدی همشو دو تا lfو باتری ۱۸

عزیز من ۷۵۵۵ کار نمیکنه

یکشنبه 2 اردیبهشت1397 - 7:06pm
کاربر فعال
کاربر فعال

این ای سی هم کار میکنه درضمن مشکل شما اینه که با چرخاندن اون پتانسیومتر چون نمیتونه دستگاه روی استانه بره شما فکر میکنید دستگاه خاموشه و کار نمیکنه البته ایتمهای دیگه هم میتونه مشکل ایجاد کنه ولی باید پله پله جلو بریم تا مشکل حل بشه در ضمن شما با فرکانسمتر ببینید روی پایه 3 ای سی 555 فرکانس دارید یا نه

یکشنبه 2 اردیبهشت1397 - 7:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال

فرکانس متر ندارم!مشکل اینجاس یکی میگه کار میکنه با ۷۵۵۵ یکی نه منم همشو ۷۵۵۵ انداختم!نمیگم کار نکرد کار کردبردش کم بود بعد ده دقیقع خاموش شد اینجوری شد!بعدشم سون سگمنت دارم وقتی روشنم میکنم عرض ی ثانیه دوباره خاموش میشه دسگاه س تا بوق کوچیک میزنه!میخوام یطوری باتریمو ولتاژشو کم کنم از همون ۱۲ استفاده کنم با ۵۵۵ نمیشه
سر حرف شما دو تا باتری ۱۸ با دوتا شارژر خریدم ۳۰۰ تومن ک باید بندازم بره!البته فدای سرت گفتم بدونی

یکشنبه 2 اردیبهشت1397 - 7:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

alamut777 نوشته است:
چطور بگم میخوام چند ولت این باتریو خالی کنم باتریم لیتیومیه ۵ تاس دادم بیرون برام زدمیخوام کمش کنم همین ۳ ولت برسه رو ۱۲ بعد اون دیگه تا ۱۲ شارژ میکنم!شارژرش ۲۱ هس نمیخوام یکیشو دربیارم روشم برد کوچیک داره کلا نمیشه

با رگلاتور میتونی کم کنی کاری نداره که.میتونی از 317 یا 7812CVاستفاده کنی که تا 2 امپر خروجی میده بهت فقط یک هیت سینک باید بزاری براش

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

یکشنبه 2 اردیبهشت1397 - 11:12pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست عزیز چیزی که من گفتم کاملا عملی بوده و جواب داده و دوستان زیادی داخل پی وی اومدن و بنده راهنماییشون کردم این مواردی که میفرمایید برمیگرده به منبع تغذیه شما و اگر فکر میکنید مشکل از ولتاژ کاری شما هست و اطمینان دارید از یک رگولاتور 7812 استفاده کن و ولتاژ باطری رو به 12 برسون بعد بده به مدار شما روی نوشته دار رگولاتور سمت صورتتون باشه پایه اول سمت چپ میشه ورودی ولتاژ که باید مثبت باطری رو بهش متصل کنید و پایه وسطی رگولاتور میشه منفی که باید به پایه منفی باطری متصل بشه و نهایتا پایه سمت راستی رگولاتور هم میشه ولتاژ خروجی که باید 12 ولت رگوله شده باشه حالا شما تست کن ببین مشکلت حل میشه موفق باشی

یکشنبه 2 اردیبهشت1397 - 11:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون از لطف شما!رفتم باتری جدید خریدم
و پتانسومترم روی سلکتور چرخشی بود با ۶ تا فرکانس از۶۰ تا ۲۷۰
هر جا دوس داشتم با فرکانس کم هر جا دوس داشتم با فرکانس زیاد
من موندم بعضیا میگن نمیزنه ۶۰ سانت من با لوپ ۶۰ سکه صد تومنی بود زدم یادم هست شایدم بیشتر بزنه
لوپ کوچیکتر باشه که باید بهتر بزنه

سه شنبه 4 اردیبهشت1397 - 11:02pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 108 , 109 , 110 , 111 , 112 , 113 , 114 ... 121  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Kürşat و 106 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure