انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 5:11am

پاسخ به موضوع  [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 55 , 56 , 57 , 58 , 59 , 60 , 61 ... 121  بعدی
 فلزیاب حرفه ای Pi Polones Honduras 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

orginal نوشته است:
سلام به همه
اینجا هم که میدان جنگ شده دوستان چه خبر شده مگه؟

داداش شما تاپیکا رها کردی.دوستان مشکل سنس ضعیف دارن.ممنون میشم راهنمایی کنید.

دوشنبه 19 بهمن1394 - 9:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سوناتا نوشته است:
حمید نوشته است:
هر کی ندونه فکر میکنه لابد ما تا حالا فلزیاب دستمون نگرفتیم و شما هم بر اساس همین چند خط توضیح از تجرببات خودتون دیگه خدای اپراتوری فلزیاب هستین! اگر بودین که با چند تنظیم دیجیتال ساده براحتی میتونستین در هر مکانی از طرح پالسی فلزجو استفاده کنین! وگرنه با هر دستگاه دیگه ای که امکانات و تنظیمات محدودتری داره مشخصا شانس شما برای جوابگیری در مکانهایی که شرایط نا مناسبی داره دشوار تر خواهد بود و هر کسی که تجربه واقعی در کار کردن با انواع دستگاهها رو داشته باشه این رو بخوبی متوجه میشه. لذا مقایسه شما بین طرحی که کوچکترین تنظیمات رو در اختیار اپراتور قرار داده با طرحهای ساده تری که برای بسیاری از این تغییرات نیاز به تغییر مدار داره و اصلا بسیاری تغییرات هم درش تعریف شده نیست ؛ کاملا مضحک هست! طبیعتا اگر امکانش وجود داشت بنده با کمال میل حاضر بودم بیام و بصورت حضوری مقایسه انجام بدیم. ولی متاسفانه مشخصه که بدلایل مختلف امکانش نیست! شما هم اگر پیشنهاد و انتقاد واقعی در زمینه طرح بنده دارین میتونین در تاپیک خودش مطرح کنین. دقیقا تاپیکی برای این موضوع در انجمن وجود داره و دوستان هم بارها نظراتشون رو دادن و بنده هم استفاده کردم. لذا بکار بردن لفظ انتقاد پذیر نبودن تلاش مذبوحانه دیگری از جانب شماست تا توپ رو در زمین من بیندازین!!! نه دوست عزیز با این حرفها به جایی نمیرسین. پس بهتره از همین حالا به فکر آینده نزدیکی باشین که این مدار هم مثل بسیاری از مداراتی که هر ازگاه مطرح میکنین و ادعای روسفیدی در موردش دارین ؛ به اون جواب ادعایی شما نرسه و اونوقت باید به فکر واکنش دیگران نسبت به خودتون باشین! کما اینکه فکر کنم این مدار هم خیلی وقته در انجمن مطرح شده و ما هم چیزی نگفتیم و نتیجش هم معلوم شده! بقول معروف خجالت هم چیز خوبیه!!!

حمید جان بنده با لوپ ۱ در ۱ به طوری که لوپ روی زمین بود یه بشغاب لعابی از جنس اهن با قطر ۲۵ سانت رو از ۲ متری سنس میکنه ایا کمه که باید جوابگو باشم
ببخشید از اینکه با حرفهام به شما توهین کردم عفو بفرمایید یا علی

من خودم دارم این مدارو میسازم اینجا همه حرفا با فیلم و مدرک اثبات میشه اگه بی دلیل باشه یکم اغراقه لطفا یه فیلم بزارین ممنون میشم و اینکه لطف کنید بحث تاپیک های دیگرو اینجا انتقال ندین فلزجو بحثش از این جداست و قابل قیاس نیس. خلاصه هر گلی یه بویی داره

پنج شنبه 21 بهمن1394 - 1:44am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان باید به عرض شما برسونم که درسته این مدار امکاناتی چون تفکیک درش نیست ولی اگر زیاده روی نکنم ثباتی داره که در هیچ فلزیاب انالوگ نمیشه پیدا کرد در اصل این فلزیاب همان سنده و در قسمت تولید ولتاژ مثبت از ۵۵۵استفاده شده برد این دستگاه هم به قطر سیم پیچ اون بستگی داره هرقدر بزرگتر برد بیشتر و حساسیت به فلزات کوچک کم . با تشکر

پنج شنبه 22 بهمن1394 - 1:53pm
مدیر سایت
مدیر سایت

اینهم کلیپی از این فلزیاب
https://www.youtube.com/watch?v=4sAVlSWDG3I
https://www.youtube.com/watch?v=lOyn9Pi0F6c
کلیپ دوم میتونه برای نحوه اتصال لوپ و دسته کمک کننده باشه

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 27 بهمن1394 - 1:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
سلام دوستان
یه نمونه ازین مدار دستم رسیده ولی اصلا طلا رو سنس نمیکنه ولی بقیه فلزات رو سنس میکنه. بنظرتون مشگلش چیه؟

شنبه 1 اسفند1394 - 12:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان بنده این مدار را ساختم و ازش راضی هستم.سکه تو فاصله 40 سانت.فیبر مسی 10×15 در 1 متر و سینی استیل در 180 و سینی بزرگتر تا 190 الی 2 متر.

دوشنبه 3 اسفند1394 - 10:26am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام اقا نیما مبارکتون باشه منتها دستگاه بنده با لوپ 35 سانتی در منزل سکه 500 تومنی رو در 48 سانتی میزنه که حتما در بیرون از منزل این برد بیشتر هم میشه و یک بشقاب اهنی با لعاب رو که قطرش 25 سانت بود با لوپ 1 در 1 در فاصله 2 متری سنس میکنه فکر میکنم برد شما یکم کم هست و اونم احتمالا برای لوپ هست حتما اهم لوپ رو 3 اهم باشه موفق باشید

دوشنبه 3 اسفند1394 - 12:43pm
مدیر سایت
مدیر سایت

سوناتا نوشته است:
سلام اقا نیما مبارکتون باشه منتها دستگاه بنده با لوپ 35 سانتی در منزل سکه 500 تومنی رو در 48 سانتی میزنه که حتما در بیرون از منزل این برد بیشتر هم میشه و یک بشقاب اهنی با لعاب رو که قطرش 25 سانت بود با لوپ 1 در 1 در فاصله 2 متری سنس میکنه فکر میکنم برد شما یکم کم هست و اونم احتمالا برای لوپ هست حتما اهم لوپ رو 3 اهم باشه موفق باشید

دوستان اینهمه هنرمند داریم ولی فارغ از یک فیلم کوچیک از برد دستگاهتون !!!!!

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 3 اسفند1394 - 1:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مهدی جان چشم حتما فیلم هم میذارم

دوشنبه 3 اسفند1394 - 3:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سوناتا نوشته است:

لطفا در مورد لوپ ک ساختید توضیح بدید و اگ میشه یه عکس ازش بذارید.ممنون.

دوشنبه 3 اسفند1394 - 4:11pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 55 , 56 , 57 , 58 , 59 , 60 , 61 ... 121  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 96 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure