انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 11:54am

پاسخ به موضوع  [ 26 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3
 گري تك لوپ با برد 2/5 متر 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

لازم به توضیح است که بیشتر دوستان ورژن یک این فلزیاب را ساختن و ورژن دو آنت در ایران کمتر ساخته شده برد ورژن یک خیلی کم است واصلا به نظر من ارزش ساخت را ندارد ولی ورژن دو که همین مدار قرار داده شده در این قسمت است نسبت به اولی خیلی بهتر شده ولی در کل برد ضعیفی دارد و برد های گفته شده توسط دوستان برای افراد عادی قابل دسترسی نیست . این فلزیاب از لحاظ تکنولوژی نیز بسیار ضعیف عمل کرده و طراح ان بسیار آماتور آن را طراحی کرده. این مدار تنها برای افراد علاقمند جهت سرگرمی مناسب بوده و به نظر من که هم خودم این مدار ساخته و هم از دیگران در مورد آن یوال کرده ام گزینه مناسبی برای کاوش گری نمی باشد.

ای‌ جوان‌ بر قامت‌ خم‌ گشته‌ پیران‌ نگر رفته‌ رفته‌ زندگی‌ بار گرانی‌ می‌شود

سه شنبه 15 مرداد1392 - 1:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان نظرات متفاوته من یک دوست دارم که این مدارو ساخته وروش کار کرده مهندس الکترونیکه ومدار پرقدرتی ازش در اورده خودش میگه این مدار. مدار خوبیه ولی باید روش کار بشه تا حساس بشه بقول خودش مدارش تلفیقیه واز چند مدار دیگه هم استفاده کرده تا بردش زیاد بشه..اینم تستش که گفته
ورق مس10+10 1متر
ورق مس30+30 2متر
سینی استیل 3متر
ناخنگیر استیل 8سانتی در70 سانتی
ولی میگه ثباتش یکم کم شده ومصرف باطری بالا رفته یک تقویت کننده هم تو طبقه اخر گذاشته که حساسیتش بیشتر میشه ولی هر کار کردم مدارشو بده نشد
میگه اگه مدار ردیاب خوب کسی داشت برام بفرسته تا منم نقششو با تمام جزیات ساخت بدم......ولی کلا قیدشو بزنین مدار خوب تو انجمن زیاده با کمک هم میتونیم یکی بسازیم به امید موفقیت همه دوستانم :YMPEACE:

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

چهارشنبه 15 مرداد1392 - 12:37am
مدیر سایت
مدیر سایت

سلام
بله دوست من وقتي توي هوا اين مقدار بزنه اونهم با نهايت و حداكثر گذاشتن در آستانه ، ولي مهم تست در خاكه كه با اين تنظيماتي كه تونسته اين نتايج رو بدست بياره در خاك هم نتايج خوبي رو بدست بياره نه اينكه ثبات پائين بياد ، البته اگر فركانسش رو خيلي پائين بياره با لوپ 1 متري بايد خوب بزنه ، ولي بايد تست بشه

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 15 مرداد1392 - 2:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بله من که باحرف شما شدیدا موافقم..تست زیر خاک خیلی مهمه ولی حتی اگه کم هم بشه من که زورمو میزنم تا ازاین دوستمون مدارشو بگیرم اینجا اپ کنم این تستی که گفته با لوپ35 سانتی بود بقول شما لوپ 1متری ......چه شود

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

پنج شنبه 16 مرداد1392 - 12:19am
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام قدرت کاوش این فلزیاب بیش از 1متر نیست

سه شنبه 2 تیر1393 - 1:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام نیو کیت کیتشو 100000 تومن میفروشه
یکم جای افزایش قدرت داره ولی سرجمع مدار تفریحی ولی قسمت نوسان ساز خیلی خوبی داره

پنج شنبه 5 تیر1393 - 8:51pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 26 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: amir reza , Google , uyanik و 180 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure