انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 22 اردیبهشت1403 - 9:02pm

پاسخ به موضوع  [ 13 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 شاهکاری از شرکت فلزیاب تیوا Tiwa 
نویسنده پیغام

اقا اینا خیلی کلاه بردارن مخصوصا kxs تواصفهان که روی همرو سفید کرده 10 تا قول بیابونی جم کرده تو شرکتش دستگاه به مردم میندازه

جمعه 27 شهریور1394 - 12:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال

یک سال پیش چشم و گوش بسته دیپ مستر 2008 ازشون خریدم مفت هم گرونه .الان میخام یه پالسی بسازم به نظرتون از مدارهای سایت کدومو بسازم؟

جمعه 27 شهریور1394 - 4:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
باسلام
بنده سال گذشته بعد از ایجاد تاپیک مربوط به 12 رگلاتور توسط دوستمون آقای rostam ،این مدارو مونتاژکردم ولی بردش خیلی کم بود،بنابراین نتونستم اونو به برد ایده آل برسونم در نتیجه مدارو کنار گذاشتم،.
دیروز این دوست من که قبلا گفتم این مداری که عکسشو در پست اول قرار دادم متعلق به ایشونه، این دستگاه رو برام آورد، چندتا از سیمها و همینطور دوتا از پایه های ترانزیستور قدرت از فیبر جدا شده بود ،اونا رو وصل کردم و مدار داره کار میکنه.ولی خیلی بی ثباته و وقتی صدا رو روی آستانه تنظیم میکنم مدام کم و زیاد میشه.
مقاومت لوپ 40 سانتی 2.8 اهم و لوپ 1.5*1.5 - 4.8اهمه، اندوکتانس هر دو 550 میکروهانریه. رگلاتورها 15- ولتیه.
چند تفاوت بین مقدار مقاومتها و چند خازن ام کاتی این مدار با مدار جناب رستم وجود داره.ازجمله:
مقدار خازن کنارآیسی 555 کنار ترانزیستور قدرت و خازن کنار رگلاتور 7809در این مدار100نانو هست.
ترانزیستور قدرت این مدار از نوع TO-220 هست که شماره اون پاک شده.
بنظرتون چه تغییراتی باید اعمال بشه تا به حداکثر برد وثبات برسه؟
ممنون

یکشنبه 29 شهریور1394 - 1:38pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 13 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: FX5 , kaakasat , mnbvcxzaqwsx , علی مازندران و 102 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure