انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 4:44pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 116 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی
 بهترین فرکانسها برای کاوش با فلزیاب فلزجو pi 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

parashm نوشته است:
سلام . دوستان کسی تاحالا در چهارمحال و بختیاری با دستگاه کار کرده میشه راهنمای کنید چه تنظیماتی بهتره جواب میده . با لوپ 60 - 30 - 1*1

دوست عزیز توی هر شهر یا استانی خاک هر قسمت با قسمت دیگه تفاوت زیادی داره اینطور نیست که مثلا بگیم کل استان چهارمحال و بختیاری یه نمونه خاک داره و با یه تنظیم خاص میشه اونجا نتیجه گرفت شما باید خودتون تستهایی انجام بدین و اصول کار رو یاد بگیرین نه اینکه یه تنظیم خاص رو به ذهن بسپارین اگه اینطور عمل کنین قطعا به مشکل برخواهید خورد
در مورد انواع خاک و شرایطشون اجمالی عرض میکنم..خاکهایی که ساختارشون برگ درخته یعنی جنگلی هستن املاح زیاده ولی زمینهای کشاورزی املاح کمی دارن..زمینهای شیب دار املاح کم و زمینهای مسطح املاح بیشتر..زمینهایی با خاک تیره تر املاح بیشتر و زمینهایی با خاک روشنتر املاح کمتر..حالا شرایط کاوش تو این زمین ها:هرچه املاح بیشتر باشه دیلی دستی بالاتر گذاشته بشه حساسیت باید روی درجه ی کمتری قرار بگیره فرکانس پایینی باید انتخاب بشه پهنای پالس باید تو درجه ی کمتری گذاشته بشه حالت گراند باید روی اعداد کم باشه اسپید هم باید تو اعداد کمتر از 7 قرار بگیره ولی برای خاکهایی با املاح کمتر دقیقا بر عکس میشه..در زمینهایی با املاح برای رسیدن به ثبات قابل قبول اجبارا با این تنظیمات عمقزنی کاهش پیدا میکنه ولی در زمینهایی که دارای املاح کمی هستن میتوان از حداکثر قدرت دستگاه استفاده کرد.لوپ مناسب برای کار روی زمین های مختلف به نظر من 1.5*1.5 هست و برای نقطه زنی دقیق در هنگام حفاری بین 30 تا 45 گزینه های انتخابی خوبی هستن.موفق باشین @};-

جمعه 8 آبان1394 - 9:50am
کاربر فعال
کاربر فعال

mhak نوشته است:
parashm نوشته است:
سلام . دوستان کسی تاحالا در چهارمحال و بختیاری با دستگاه کار کرده میشه راهنمای کنید چه تنظیماتی بهتره جواب میده . با لوپ 60 - 30 - 1*1

دوست عزیز توی هر شهر یا استانی خاک هر قسمت با قسمت دیگه تفاوت زیادی داره اینطور نیست که مثلا بگیم کل استان چهارمحال و بختیاری یه نمونه خاک داره و با یه تنظیم خاص میشه اونجا نتیجه گرفت شما باید خودتون تستهایی انجام بدین و اصول کار رو یاد بگیرین نه اینکه یه تنظیم خاص رو به ذهن بسپارین اگه اینطور عمل کنین قطعا به مشکل برخواهید خورد
در مورد انواع خاک و شرایطشون اجمالی عرض میکنم..خاکهایی که ساختارشون برگ درخته یعنی جنگلی هستن املاح زیاده ولی زمینهای کشاورزی املاح کمی دارن..زمینهای شیب دار املاح کم و زمینهای مسطح املاح بیشتر..زمینهایی با خاک تیره تر املاح بیشتر و زمینهایی با خاک روشنتر املاح کمتر..حالا شرایط کاوش تو این زمین ها:هرچه املاح بیشتر باشه دیلی دستی بالاتر گذاشته بشه حساسیت باید روی درجه ی کمتری قرار بگیره فرکانس پایینی باید انتخاب بشه پهنای پالس باید تو درجه ی کمتری گذاشته بشه حالت گراند باید روی اعداد کم باشه اسپید هم باید تو اعداد کمتر از 7 قرار بگیره ولی برای خاکهایی با املاح کمتر دقیقا بر عکس میشه..در زمینهایی با املاح برای رسیدن به ثبات قابل قبول اجبارا با این تنظیمات عمقزنی کاهش پیدا میکنه ولی در زمینهایی که دارای املاح کمی هستن میتوان از حداکثر قدرت دستگاه استفاده کرد.لوپ مناسب برای کار روی زمین های مختلف به نظر من 1.5*1.5 هست و برای نقطه زنی دقیق در هنگام حفاری بین 30 تا 45 گزینه های انتخابی خوبی هستن.موفق باشین @};-

خیلی ممنون دوسته عزیز

جمعه 8 آبان1394 - 11:36am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستان محتر م کسی با ورژن جدید 3.05کار کرده اگه دوستان با این ورژن جدید کار کردن یا تجربه ای با این نسخه جدید دارند اعلام کنند که پارازیت دستگاه در زمینهای سفالی چطوره یا از کارکرد دستگاهشون بگن تا دوستان دیگه هم بتونن از این ورژن استفاده کنند با تشکر

یکشنبه 10 آبان1394 - 6:55am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان از اساتید محترم کسی تنظیم مناسب بدون پارازیت میدونه هرکاری میکنی بدون پارازیت نمیشه تنها را حل حساسیت میاری پایین از برد دستگاه کم میشه اگه راه حالی بدون کم کردن برد دستگاه هست بفرمایید تا بتوانیم استفاده کنیم با تشکر از دوستان محترم

یکشنبه 17 آبان1394 - 10:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamid_54 نوشته است:
سلام دوستان از اساتید محترم کسی تنظیم مناسب بدون پارازیت میدونه هرکاری میکنی بدون پارازیت نمیشه تنها را حل حساسیت میاری پایین از برد دستگاه کم میشه اگه راه حالی بدون کم کردن برد دستگاه هست بفرمایید تا بتوانیم استفاده کنیم با تشکر از دوستان محترم

دوست عزیز اولین راه چک کردن سیم رابط و کانکتوره
دومین راه بالا بردن دیلی و پایین اوردن فرکانسه
با گراند روشن و حدود 5 کار کنید
دسگاه رو روی سفال بالانس کنید

یکشنبه 17 آبان1394 - 11:33am
مدیر سایت
مدیر سایت

با تشکر از جناب تهم عزیز که کاملا صحیح فرمودن
به جرأت باید بگم با ورژن جدید این سیستم بسیار حرفه ای شده و ثبات عالی برای پیدا کردن فلزات مدفون داشته ، دوستان بخوبی بسازید و در انتخاب قطعات و جنس کابل و لوپ دقت لازم رو داشته باشید .. موفق باشید

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 18 آبان1394 - 1:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز ورژن جدید 3.05 روزدم فقط لوپ برزگ رو ارور نمیده با لوپ کوچیک ارور میده فکر کردم لوپ خرابه با یه دستگاه دیگه امتحان کردم جواب میده بی زحمت راهنمایی کنید علت چیه با تشکر

چهارشنبه 20 آبان1394 - 8:57am
مدیر سایت
مدیر سایت

hamid_54 نوشته است:
سلام دوست عزیز ورژن جدید 3.05 روزدم فقط لوپ برزگ رو ارور نمیده با لوپ کوچیک ارور میده فکر کردم لوپ خرابه با یه دستگاه دیگه امتحان کردم جواب میده بی زحمت راهنمایی کنید علت چیه با تشکر

با سلام
سوالتون رو لطفاً در بخش ساخت این مدار بفرمائید تا دوستان راهنمایی کنند . جای این سوال اینجا نیست ! @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 20 آبان1394 - 9:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من تو پارکینگ که پور از اهن بود تست کردم غیر اهنی گزشتم و هیچ بوق اضافی نداشتم فقط ی مشکل دارم فیش هدفون میزنم صدا از یک گوش میاد دلیل چیه

شنبه 23 آبان1394 - 3:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

احتمالا شما از جک مونو استفاده کردین به همراه گوشی استریو ویا اینکه اگه جک استریو باشه یک مشکلی داره وخوب پایه هاشو مشخص نکردین

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

شنبه 23 آبان1394 - 4:21pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 116 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 70 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure