انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 22 اردیبهشت1403 - 4:30pm

پاسخ به موضوع  [ 5 پست ] 
 لطفا کمک کنید. کمک!!! 
نویسنده پیغام

سلام دوستان!

بعد از این همه سال که گنج رو فقط توی فیلمای دزدای دریایی میدیدم تازه چند وقت پیش از پدربزرگم شنیدم که اون هم از یه کلیمی شنیده که چند هزار سال پیش در منطقه روستایی خودمون تمدن یهودی ها زندگی میکردن!!!
اینم بحثش از اینجا شروع شد که یکی از هم ولایتیا یه نقش ماه و ستاره توی کوه های اطراف روستا پیدا کرده بود و کاشف به عمل اومد که مربوط به تمدن یهودی ها باید باشه.

منم دست به کار شدم و یکی از تپه های اطراف رو که مشکوک میزد دستگاه زدم. قبلا سه تا جوغن از زیر خاک موقع ساختن پی دیوار اونجا در اومده بود. از این دستگاههای آشغالی KXS بود. مدل Geo pulse pro. دوتا جا از تپه رو توی عمق دو متر و هفتاد سانت میزنه Gold Found. یعنی طلا پیدا شد. (یه محدوده یک متر در 50 سانت رو میزنه) نمیدونم چقد میشه به این دستگاه اطمینان کرد. یه دستگاه دیگه پیدا کردم که اون هم KXS بود ولی یه مدل دیگه. اونم همون نتیجه رو داد. حالا قبل از اینکه شروع به حفاری کنم و ریسکشو بپذیرم دنبال دستگاهی میگردم که بتونه طلا رو از عمق 3 متری تشخیص بده. اگه لازم بشه میخرم. ولی مطمئن باشه.

اساتید بزرگوار لطفا راهنمایی کنن.
1. آیا این دستگاههای KXS رو میشه در این عمق بهشون اعتماد کرد و خودمو به خطر بندازم؟

2. چه دستگاهی برای همچین شرایط و عمقی جواب میده؟

ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

:YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY:

پنج شنبه 12 شهریور1394 - 9:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

farhadmajidi نوشته است:
سلام دوستان!

بعد از این همه سال که گنج رو فقط توی فیلمای دزدای دریایی میدیدم تازه چند وقت پیش از پدربزرگم شنیدم که اون هم از یه کلیمی شنیده که چند هزار سال پیش در منطقه روستایی خودمون تمدن یهودی ها زندگی میکردن!!!
اینم بحثش از اینجا شروع شد که یکی از هم ولایتیا یه نقش ماه و ستاره توی کوه های اطراف روستا پیدا کرده بود و کاشف به عمل اومد که مربوط به تمدن یهودی ها باید باشه.

منم دست به کار شدم و یکی از تپه های اطراف رو که مشکوک میزد دستگاه زدم. قبلا سه تا جوغن از زیر خاک موقع ساختن پی دیوار اونجا در اومده بود. از این دستگاههای آشغالی KXS بود. مدل Geo pulse pro. دوتا جا از تپه رو توی عمق دو متر و هفتاد سانت میزنه Gold Found. یعنی طلا پیدا شد. (یه محدوده یک متر در 50 سانت رو میزنه) نمیدونم چقد میشه به این دستگاه اطمینان کرد. یه دستگاه دیگه پیدا کردم که اون هم KXS بود ولی یه مدل دیگه. اونم همون نتیجه رو داد. حالا قبل از اینکه شروع به حفاری کنم و ریسکشو بپذیرم دنبال دستگاهی میگردم که بتونه طلا رو از عمق 3 متری تشخیص بده. اگه لازم بشه میخرم. ولی مطمئن باشه.

1. آیا این دستگاههای KXS رو میشه در این عمق بهشون اعتماد کرد و خودمو به خطر بندازم؟

سلام
برادر من یک همچین دستگاهی وجود خارجی نداره که بتونه طلا رو از 3 متری تشخیص بده.
واقعا نمیتونم درک کنم که شما حتی حاضر نیستسد جایی رو که مشکوکه بکنید.
البته
در آشغال بودن دستگاههای کا ایکس اس که شکی نیست ولی برادر من برای موفقیت باید یکمی زحمت بکشید.من بجای شما بودم نقطه مشکوک رو میکندم و میرفت پی کارش.
بهترین طلایاب دنیا هم که ثابت شده هستسری جی پی ایکس مینلبه که اونم زیر 2 متر در خوشبینانه ترین حالت)بر اساس تجربه افراد کار کشته)

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

پنج شنبه 12 شهریور1394 - 3:38pm

ممنونم از راهنماییتون

پس این دستگاههای ردیابی که زده عمق 8 متر و 10 متر همش الکیه؟

حالا فلز رو هم بتونه در حالت All Metal توی عمق 3 متری تشخیص بده هم خوبه.

ضمنا جاش جوریه که زیر دیواره. بیست سانت از اینور و اونور دیوار رو هم میزنه. یعنی مجبورم یک طرف دیوار 3 متر بکنم بعد یه تونل 2 متری بزنم تا اونور دیوار.

به نظرتون احتمال ریزش وجود داره؟

جمعه 13 شهریور1394 - 5:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
از این ۸متر عمق ۲متر درست بزنه بقیش پیشکش

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

جمعه 13 شهریور1394 - 5:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال

farhadmajidi نوشته است:
سلام دوستان!

اگه پول و پارتی داری Cobra GPR اگه نداری هیچی نگیر فقط بکن :D درنگ نکن

سه شنبه 17 شهریور1394 - 10:33am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 5 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , underground و 123 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure