انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 12:11pm

پاسخ به موضوع  [ 31 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 فلزیاب surf pi 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
http://www.adrianandgenese.com/blogger/ ... a-diy-kit/

قسمت !

پنج شنبه 19 شهریور1394 - 4:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

LOPE BESIAR JALEB!!!

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

قسمت !

پنج شنبه 19 شهریور1394 - 4:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

LOP!!!
BE EIN MIGAN NOAWARI!!!!

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

قسمت !

پنج شنبه 19 شهریور1394 - 5:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان من این فلزیاب رو ساختم بردش تا1.7 متر با لوپ 50 سانتی می رسه ولی باید عینه وی ال اف ها از روی فلز رد شی تا صدا بده

جمعه 19 شهریور1394 - 2:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
مجید جان میشه دربارش بیشتر توضیح بدید از سبات و حساسیت به فلز زرد و نفوزش بفرمایید؟

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

جمعه 19 شهریور1394 - 2:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

alirezaii21 نوشته است:
مجید جان میشه دربارش بیشتر توضیح بدید از سبات و حساسیت به فلز زرد و نفوزش بفرمایید؟

جناب alirezaii21 تو فیلمایی که من از این مدار دیدم ظاهرا حساسیت فوق العاده ای به فلزات ریز و زرد داره چون اون وریا بیشتر استفادشون برای سکه یابی هست براش کویل بزرگ نساختن که ببینیم چطوره اما با کویل کوچک تو فیلماشون خیلی باثبات و عالی بوده البته این رو هم باید در نظر بگیریم که خاک مناطق ما از نظر املاح ماشااله خیلی پر بارتره :D و ممکنه اینجا جوابدهی متفاوتی داشته باشه باتوجه به سنس قوی فلزات ریز و نرم توسط این مدار

آخرین بار توسط mhak در جمعه 20 شهریور1394 - 10:42am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 20 شهریور1394 - 10:01am
کاربر فعال
کاربر فعال

افرین به این همه پشتکار و حوصله

جمعه 20 شهریور1394 - 10:27am

دلتا نوشته است:
اقا حسین لورنزهم به شما بدهند 50 سانت نتیجه میگیری چون لوپ رونمیتونی خوب در بیاری

سلام آقا دلتا.نمیدونم شاید هم ایراد از لوپم بود.من کیت رو چند سال پیش از فروشگاه نیو کیت خریده بودم.وقتی به فروشگاه زنگ زدم و گفتم قدرت دستگاه 50 سانته،( چون توی تبلیغات فروشگاه نیو کیت، عمق کاوش مفیدشو 5/1 قید کرده بودند) بمن گفت این کیت جنبه آموزشی داره وبیشتر از این نمیزنه.وقتی دستگاهای پیشرفته وایتس 5/1 متر میزنند دیگه از این کیت ساده چه انتظاری باید داشت.اغلب کیتهائی که میفروشند تو همین حد قدرت دارن.مداری که 7/1 بزنه که 90 هزار تومن نمی فرشند.

شنبه 21 شهریور1394 - 7:14am

mhak جان سلام.چطوری با زحمتهای من دوست عزیز.امیدوارم همیشه سلامت و پاینده باشی. بچه ها قدر بچه های گل و نازنین انجمن رو بدونید.بچه هائی مثل آقا mhak آقای کرمی آقا مهردادمینلب آقا حمید آقای پارسی آقا ایران و @};- @};- @};- های دیگه انجمن که همیشه با راهنمائی ها و کمک هاشون، بدون هیچ چشمداشتی دست بچه ها رو می گیرند و تجربه های ارزشمند خودشونو در اختیار همه قرار می دند.بخدا وجود اینا از هر گنجی باارزشتره.

شنبه 21 شهریور1394 - 7:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حسین1 نوشته است:
دلتا نوشته است:
اقا حسین لورنزهم به شما بدهند 50 سانت نتیجه میگیری چون لوپ رونمیتونی خوب در بیاری

سلام آقا دلتا.نمیدونم شاید هم ایراد از لوپم بود.من کیت رو چند سال پیش از فروشگاه نیو کیت خریده بودم.وقتی به فروشگاه زنگ زدم و گفتم قدرت دستگاه 50 سانته،( چون توی تبلیغات فروشگاه نیو کیت، عمق کاوش مفیدشو 5/1 قید کرده بودند) بمن گفت این کیت جنبه آموزشی داره وبیشتر از این نمیزنه.وقتی دستگاهای پیشرفته وایتس 5/1 متر میزنند دیگه از این کیت ساده چه انتظاری باید داشت.اغلب کیتهائی که میفروشند تو همین حد قدرت دارن.مداری که 7/1 بزنه که 90 هزار تومن نمی فرشند.

azizam kit shoma gari bodeh !
ke amdan ghodratesho mahdod kardan!
hamin kit 2metro mizane !
dar zemn tamame ghetate kitha ashghalan !!!!
va hatman bayad khodet behtarinha ro begiri!

قسمت !

شنبه 21 شهریور1394 - 7:51am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 31 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Majestic12 و 68 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure