انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 9 فروردین1403 - 2:08am

پاسخ به موضوع  [ 40 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4
 حقایقی در مورد کا ایکس اس 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با سلام میگن خر کمه میرن از قبرس میارن اون کسایی که با اینکه کا ایکس اس رو دارن و هنوز دارن براش تبلیغات میکنن من یه دیپ مستر ایکس پنج رو دارم که از همین عوضیا شرکت اصفهان از مهندس نبیع خریدم که اصلا مفت نمیارزه من که زنگ زدم بهش همون لپ دیپ مسترو حواله خواهر مادرش کردم این دستگاها مفت نمیارزه برین تو تانگو بزنین مهندس نبیع ببینین با پول منو شما ماشین میلیاردی سواره وقتی گفتم این چه دستگاهیه گفت هنر ما اینه که اینها رو به شما قالب کنیم الانم به نظر من بهترین دستگاه که جواب میده و دست بزرگانه exp6000 که اونم از خارج وارد کنی واقعا اگه میخواین نتیجه بگیرین فقط این نقطه زن بدون خطا سایتشم تو ایران بسته اش
موفق باشید قیمتشم حدود صدو هشتاد میلیونه

((خاص فقط خداسسسسسسسسسسست))

جمعه 9 مرداد1394 - 5:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
ای جان نوشته است:
با سلام میگن خر کمه میرن از قبرس میارن اون کسایی که با اینکه کا ایکس اس رو دارن و هنوز دارن براش تبلیغات میکنن من یه دیپ مستر ایکس پنج رو دارم که از همین عوضیا شرکت اصفهان از مهندس نبیع خریدم که اصلا مفت نمیارزه من که زنگ زدم بهش همون لپ دیپ مسترو حواله خواهر مادرش کردم این دستگاها مفت نمیارزه برین تو تانگو بزنین مهندس نبیع ببینین با پول منو شما ماشین میلیاردی سواره وقتی گفتم این چه دستگاهیه گفت هنر ما اینه که اینها رو به شما قالب کنیم الانم به نظر من بهترین دستگاه که جواب میده و دست بزرگانه exp6000 که اونم از خارج وارد کنی واقعا اگه میخواین نتیجه بگیرین فقط این نقطه زن بدون خطا سایتشم تو ایران بسته اش
موفق باشید قیمتشم حدود صدو هشتاد میلیونه

ei dad!!!!!!!!!!!!!!!

قسمت !

سه شنبه 13 مرداد1394 - 10:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

jafar نوشته است:
اشتباه نکنید دوستان kxs. من دیپ مستر ش رو داشتم , خیلی با ثبات بود یه در حیاط را از پنج متر خیلی راحت میزد کیفیت مونتاژش خوب بود . فقط به طلا حساسیتش کم بود .

جعفر جان اون دیپ مسترx3 همون تی ال 12000 هزار هستش چند ماه پیش هم یکی از دوستان دستگاه مثلا تصویری از kxs به مبلغ 15 میلیون خریده بود .حتی از بیست سانت داخل زمین هم تصویری نمیداد نه از حفره و نه از فلز ! داخل لوپ به اصلاع مگنومتر رو باز کردم دیدم هسته فریت رادیو رو برداشتند دورش چند دور سیم پیچیدند :)) از 15 میلیون تومان فقط تبلتش به درد میخورد @-)

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

پنج شنبه 14 مرداد1394 - 1:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

jafar نوشته است:
کدومتون تا حالا یه دست ساز درست کردین که بتونه سه ماه براتون کار بده و یه قسمتش فیلم سرتان در نیاره ....یه بار 357 یه بار لب یه بار ماسفت ..... هر بار یه جاش آزارتان میده .....باز هم دنبال دست ساز میرید ... اما همون دیپ مستر که من داشتم لااقل سه سال بود که درست کار کرد بدون هیچ آزاری...

جعفر جان بستگی داره به مونتاژ داره اگه همون تی ال خوب مونتاژ بشه سالها کار میکنه

پنج شنبه 14 مرداد1394 - 1:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arash22 نوشته است:
من حدود 10 سال پیش یک ردیاب از شرکت کلاهبردار کا ایکس اس خریدم هر کار میکردم زرات میزد لعد فهمیدم که جنس انتنش از اهن هست روی اون رو روکش اب طلا زدن تا بشکل برنجی در بیاد اخه هیچ الاغی همچین فکری بسرش میزنه که این شرکت کرده ردیاب با انتن اهنی، ببخشید که از کلمه الاغ استفاده کردم چون کلمه دیگری که شایسه کارشون باشه پیدا نکردم

دوست عزیز لطفا به الاغ توهین نکنید ! بگو بلا نسبت الاغ :D

پنج شنبه 14 مرداد1394 - 2:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

omidzz نوشته است:
باربد نوشته است:
دوستان یک نفرم هست تهرانه به اسم حسینپور.دستگاه دستسازی به نام IBM و میگه مال آمریکاست!!! تحویل ملت میده قیمت خون خدا!!! 25 میلیون تومن! یک لوپ 45 سانتی داره میگه 8 متر میزنه! @-) @-) @-) بعد تست هم در هوا و در حد اینکه بوق بزنه که بفهمی سالمه بهت میده! یک ولوم ست داره برای حساسیت و یک ولوم صدا و سه تا دکمه F1-F2-F3 تازه لپ تاپ هم میخوره یعنی تصویری!!!! :)) :))
ولی با هزینه خودت باید براش لپ تاپ بگیری!!! خلاصه حواستون باشه کلاه نره سرتون. کلاهبرداری مد شده انگار و به سرعت درحال پیشرفته :))

جا داره یه یادی هم بکنم از اقای Ancient عزیز (حمید رضا بختیاری ) که 700 تومن از ما گرفت که مدار فلزجو رو برام بسازه و الان 3 ماه هست تو بیمارستان تشریف داره با باتری موبایلی که هیچوقت تموم نمیشه و خود موبایله تو کمده :))
حمید جون اگه این پست رو میخونی باید بگم از همکارهات یاد بگیر لا اقل سنگین کار میکنند :| L-)

دوست عزیز برای ساخت و سفارش دستگاه به کاربرای قدیم و شناخته شده رجوع کنید!

پنج شنبه 14 مرداد1394 - 2:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

برای شرکت هایی مثل KXS علاوه بر اطلاع رسانی باید عملیات انتحاری هم انجام بشه که نتونند تو نمایندگی هاشون کار کنند B-)

پنج شنبه 15 مرداد1394 - 8:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mehran1545a نوشته است:
برای شرکت هایی مثل KXS علاوه بر اطلاع رسانی باید عملیات انتحاری هم انجام بشه که نتونند تو نمایندگی هاشون کار کنند B-)

داداش اماده ای استارت بزنیم بریم اصفهان بزرگمهر چهارراه هشت بهشت ساختمان سروش , واحد ۲۲ را با ادماش بفرستیم جهنم اونجا اب یخ یاب درست کنن بفروشن؟؟؟؟؟

سکه یابی
https://telegram.me/sekeyabi

جمعه 30 مرداد1394 - 8:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باید با داعش قرارداد ببندیم که اصفهان با همکاری شما شیراز با همکاری من ترتیبشون بدیم :D

پنج شنبه 5 شهریور1394 - 11:21pm

شرکت کا ایکس اس با اون آقای یوسفی و اون تعمیر کار کلاهبردارش نبی چنان کلاهی از سر رفیقان ما بردا۰شتن که طرف نتونست بدهی هاش رو بده متواری شده یعنی دستگاه تقلبی رو داده بودن بعد بردیم پس بدیم گفتن فقط میتونید این رو بدید بعد یه دستگاه دیگه انتخاب کنید مقداری هم بالاش پول بدید در چندین مرحله تعویض دستگاه این بنده خدا ۶۰ میلیون پیاده شد دست آخر هم یه اوکا ام اشغال دادن دستش آواره کوه و بیابان شد اینها قطعا یه روزی مجازات میشن تمام دستگاههای اینها جعلی بوده و هرگز با مشتریها صادق نیستن فقط کلام آخر مواظب باشید به دام اینها اسیر نشین L-)

شنبه 7 شهریور1394 - 1:44pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 40 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: sahra55 و 100 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure