انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 8:53am

پاسخ به موضوع  [ 40 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 حقایقی در مورد کا ایکس اس 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

mehran1545a نوشته است:
تو مملکتی که کار برای جوونا نباشه و جیبها همه خالی باشه خب بهتر از این هم نمیشه منظورم از کار شغلی هست که جوون تامین باشه نه بخور و نمیر!! عزت نفسش نذاره دست به کلاهبرداری بزنه باور کنید کسی ذاتا دوست کلاهبرداری کنه مخصوصا ما ایرانی ها اما چقدر فشار رو سرمونه این رفتارها دیده میشه افسوس! در مورد آقای حمید رضا بختیاری باید عرض کنم که یه مدار فلزجو هم برای من ساخت و ارسال کرد و موردی خاصی از ایشان دیده نشده من تعجب میکنم یه نفر شاکی ایشان شده...!

همه چيز برميگرده به پرورش ايمان و عزت نفس آدم كه اگه نداشته باشيم هر كاري ميكنيم !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 27 تیر1394 - 8:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بله گفته شما کاملا درسته! کسانیکه ایمان و اعتقاد سستی دارند در شرایط سخت کم طاقت تر هستند و دست به کارهایی میزنند که در شرع و عرف جامعه ناپسند و نفرت آور خواهد بود! عزت نفس در واقع یه آزمایش الهی از سطح تحمل و مقابله در برابر وسوسه های و خاهش های نفسه امیدوارم اون کسانیکه در به کارهای ناخوشایند میزنند به راه راست هدایت شن

یکشنبه 28 تیر1394 - 8:26am
کاربر فعال
کاربر فعال

mehran1545a نوشته است:
تو مملکتی که کار برای جوونا نباشه و جیبها همه خالی باشه خب بهتر از این هم نمیشه منظورم از کار شغلی هست که جوون تامین باشه نه بخور و نمیر!! عزت نفسش نذاره دست به کلاهبرداری بزنه باور کنید کسی ذاتا دوست کلاهبرداری کنه مخصوصا ما ایرانی ها اما چقدر فشار رو سرمونه این رفتارها دیده میشه افسوس! در مورد آقای حمید رضا بختیاری باید عرض کنم که یه مدار فلزجو هم برای من ساخت و ارسال کرد و موردی خاصی از ایشان دیده نشده من تعجب میکنم یه نفر شاکی ایشان شده...!

بله اوایل خوب بودن
حتی من حظوری هم دیدمشون این اقای بختیاری رو
ولی بعد ۷۰۰ تومن از من گرفت برای ساخت مدار یه ۵۰۰ هم باز میخواست بگیره سر یه داستان دیگه و بهش ندادم و کلا ۲-۳ ماه فراریه و جواب هیچی رو نداد که نداد
کلا اینجور افراد زیاد شدن و مقصر هم ما هستیم که ندیده و نشناخته از روی طمع میگیم دیگه این ۱ تومن رو بدم حلله و میلیاردر میشم غافل از اینکه اون ۱ تومن هم میره بقل بقیه هزینه ها و..

یکشنبه 28 تیر1394 - 8:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

والا چی بگم!! :-\ واقعا اوضاع خیلی خرابه! و روز به روز هم بد تر میشه! آدم میمونه تو این بازار مکاره چکار کنه که پول و آبروش نبرند درست شده مثل سامرا و بغداد قدیم که یه زمانی گداها و دزداش معروف بود! واقعا باید بر این مرز و بوم افسوس خورد! وقتی کار و کاسبی درست و سالمی نباشه ازدواج و تحکیم خانواده ای هم نیست! جوون امروزی برای تشکیل خانواده مشکلات و معضلات زیادی باید پشت سر بذاره که واقعا کار هر کسی نیست اون از وضع مسکن! اون از وضع هزینه های مراسم یه ازدواج معمولی! اون از وضع ماشین! لوازم خانگی و و و ... خدا به فریاد برسه :-o :-ss

یکشنبه 28 تیر1394 - 9:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehran1545a نوشته است:
والا چی بگم!! :-\ واقعا اوضاع خیلی خرابه! و روز به روز هم بد تر میشه! آدم میمونه تو این بازار مکاره چکار کنه که پول و آبروش نبرند درست شده مثل سامرا و بغداد قدیم که یه زمانی گداها و دزداش معروف بود! واقعا باید بر این مرز و بوم افسوس خورد! وقتی کار و کاسبی درست و سالمی نباشه ازدواج و تحکیم خانواده ای هم نیست! جوون امروزی برای تشکیل خانواده مشکلات و معضلات زیادی باید پشت سر بذاره که واقعا کار هر کسی نیست اون از وضع مسکن! اون از وضع هزینه های مراسم یه ازدواج معمولی! اون از وضع ماشین! لوازم خانگی و و و ... خدا به فریاد برسه :-o :-ss

دوستان موضوع تاپیک داره جالب میشه میره به سمت و سوی مشکلات جوانان و ازدواج و بانی خیر شده این کا ایکس اس اونوقت بگین کا ایکس اس بد! :D

دوشنبه 29 تیر1394 - 1:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

چطوره یه پست مخصوص مشکلات و ازدواج جوانان بذاریم! از همسریابی گرفته تا همسر داری! روش های موثر مخ زدن و زیر بار مسئولیت در رفتن و خلاصه هزار ترفند مردانه...! :D :ymcowboy: :-?

دوشنبه 29 تیر1394 - 2:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza568 نوشته است:
سبلم دوستان گرامی شرکت های کلاهبرداری در ایران زیاد هستند و با دادن اطلاعات غلط و دستگاههای دست ساز و بی ارزش مردم رو سرکیسه می کنند.در ایران دو شرکن معتبر فلزیابی وجود دارد که کیفیت مونتاژشان از همه بهتر است یکی شرکت مدیس الکترونیک و دیگری کاایکس اس قول تبلیغات و فحش رو نخورید خودتون یه دستگاه برای مثال دیپ مستر ایکس 5 کاایکس اس رو با بهترین دستساز مفایسه کنید فرث و ثباتشو می فهمید من فروشنده نیستم اما می بینم شرکت هایی دستگه بی ارزش میتری رو18میلیون میفروشن اما من ردیاب مهندس خمید رو تایید می کنم چون علمیو خوب هستش.تو ایران شرکتی در کیفیت مثل مدیس الکترونیک و بعد کاایکس اس نمی شود البته کار جدید مهندس کاظمی یه چیز دیگه هست

ما که نفهمیدیم چی گفتی!!!؟؟؟ =)) ولی اسم اون دستگاهی رو که گفتی(دیپمکس ایکس5)من سوپر دیپمکس ایکس 5 رو دارم سالمه سالم!!میخری یه میلیون؟؟؟

همه از مرگ میترسند...!
من از زندگیه سمج خودم!!!

چهارشنبه 31 تیر1394 - 1:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza568 نوشته است:
مرسی جناب جعفر بله دستگاههای دست ساز اسباب بازی بیش نیستن جز کار مهندس های کککارکشته مثل مهندس حمید و مهندس کاظمی هم دستگاه جدیدش تستش خوب بوده.باثبات ترین دستگاهها مال شرکت کاایکس اس هستش دستگاه باید بالانس اتوماتیک داشته باشه

=)) =)) =)) =)) اگه باثبات ترین دستگاه ها مال کی ایکس اس هستش چرا دستگاه هاشونو به اسم شرکتای معتبر میفروشن؟؟؟بالانس اتوماتیک کدوم یکی از اون آشغالاشون کار میکنه؟؟؟ :)) :)) =)) =))

همه از مرگ میترسند...!
من از زندگیه سمج خودم!!!

چهارشنبه 31 تیر1394 - 1:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

برو غازاتو بچرون رضا خان
ما خیلی بیشتر از جنابعالی میدونیم که kxs چه تحفه ایه!!

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

چهارشنبه 31 تیر1394 - 5:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

kdj نوشته است:
reza568 نوشته است:
سبلم دوستان گرامی شرکت های کلاهبرداری در ایران زیاد هستند و با دادن اطلاعات غلط و دستگاههای دست ساز و بی ارزش مردم رو سرکیسه می کنند.در ایران دو شرکن معتبر فلزیابی وجود دارد که کیفیت مونتاژشان از همه بهتر است یکی شرکت مدیس الکترونیک و دیگری کاایکس اس قول تبلیغات و فحش رو نخورید خودتون یه دستگاه برای مثال دیپ مستر ایکس 5 کاایکس اس رو با بهترین دستساز مفایسه کنید فرث و ثباتشو می فهمید من فروشنده نیستم اما می بینم شرکت هایی دستگه بی ارزش میتری رو18میلیون میفروشن اما من ردیاب مهندس خمید رو تایید می کنم چون علمیو خوب هستش.تو ایران شرکتی در کیفیت مثل مدیس الکترونیک و بعد کاایکس اس نمی شود البته کار جدید مهندس کاظمی یه چیز دیگه هست

ما که نفهمیدیم چی گفتی!!!؟؟؟ =)) ولی اسم اون دستگاهی رو که گفتی(دیپمکس ایکس5)من سوپر دیپمکس ایکس 5 رو دارم سالمه سالم!!میخری یه میلیون؟؟؟

دستگاههای پالسی kxsهمشون از نظر سخت افزاری یکی هستن یعنی دستگاه 1500با دستگاه 15000000هیچ فرقی نداره فقط یکی رو با lcd ساخته یکی رو با led وتوی برنامه یک سری اسم و منو های الکی گذاشته فقط جعبه و نرم افزار فرق میکنه بقیش یکیه نرم افزارشم تاثییری بر سخت افزار نداره فقط به عنوان نمایشگر کار برد داره همین :ymsick:

پنج شنبه 1 مرداد1394 - 2:21pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 40 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 101 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure