انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 7:01pm

پاسخ به موضوع  [ 40 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 حقایقی در مورد کا ایکس اس 
نویسنده پیغام

سبلم دوستان گرامی شرکت های کلاهبرداری در ایران زیاد هستند و با دادن اطلاعات غلط و دستگاههای دست ساز و بی ارزش مردم رو سرکیسه می کنند.در ایران دو شرکن معتبر فلزیابی وجود دارد که کیفیت مونتاژشان از همه بهتر است یکی شرکت مدیس الکترونیک و دیگری کاایکس اس قول تبلیغات و فحش رو نخورید خودتون یه دستگاه برای مثال دیپ مستر ایکس 5 کاایکس اس رو با بهترین دستساز مفایسه کنید فرث و ثباتشو می فهمید من فروشنده نیستم اما می بینم شرکت هایی دستگه بی ارزش میتری رو18میلیون میفروشن اما من ردیاب مهندس خمید رو تایید می کنم چون علمیو خوب هستش.تو ایران شرکتی در کیفیت مثل مدیس الکترونیک و بعد کاایکس اس نمی شود البته کار جدید مهندس کاظمی یه چیز دیگه هست

جمعه 25 تیر1394 - 1:20am
کاربر فعال
کاربر فعال

یعنی چه؟
شما چی نوشتید از نو مطلب خودتان را بخونید ببینید چی متوجه میشید؟

جمعه 26 تیر1394 - 10:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من فهمیدم این آقا چی میگه!!! ترجمش اینه که دستگاه های کلاهبردارانی مثل KXS و مهندس کاظمی خیلی خوب هستند و تا عمق فلان بار فلان با عکس زیر زمینی واضح با رزولوشن تصویر 1920×1080 و مشخص کردن اندازه هدف/ جنس هدف قیمت هدف هم میگه ...! :D

جمعه 26 تیر1394 - 10:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
اشتباه نکنید دوستان kxs. من دیپ مستر ش رو داشتم , خیلی با ثبات بود یه در حیاط را از پنج متر خیلی راحت میزد کیفیت مونتاژش خوب بود . فقط به طلا حساسیتش کم بود .

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

جمعه 26 تیر1394 - 11:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کدومتون تا حالا یه دست ساز درست کردین که بتونه سه ماه براتون کار بده و یه قسمتش فیلم سرتان در نیاره ....یه بار 357 یه بار لب یه بار ماسفت ..... هر بار یه جاش آزارتان میده .....باز هم دنبال دست ساز میرید ... اما همون دیپ مستر که من داشتم لااقل سه سال بود که درست کار کرد بدون هیچ آزاری...

جمعه 26 تیر1394 - 11:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دست ساز برا کسی خوبه که الکترونیکش خیلی خوب باشه .

جمعه 26 تیر1394 - 11:45am

مرسی جناب جعفر بله دستگاههای دست ساز اسباب بازی بیش نیستن جز کار مهندس های کککارکشته مثل مهندس حمید و مهندس کاظمی هم دستگاه جدیدش تستش خوب بوده.باثبات ترین دستگاهها مال شرکت کاایکس اس هستش دستگاه باید بالانس اتوماتیک داشته باشه

جمعه 26 تیر1394 - 11:48am
کاربر فعال
کاربر فعال

:-o :-o :-o :-o :-o

:-w :-w :-w :-w :-w

جمعه 26 تیر1394 - 12:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینم ازون حرفاست خدا رو شکر کارکرد دستگاه های کا ایکس اس برای همه روشنه

:D =)) :D =)) :D =)) :D =))

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

جمعه 26 تیر1394 - 12:32pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب reza568 شما روز اول با ادعای نویسنده بودن وارد انجمن شدی و از اقای باقری حمایت کردی در صورتیکه نوشته های شما نشون میده اصلا در حد یک نویسنده نیستی! حالا هم که تک تک پستهای شما مساله بر انگیز هست. بقول دوستان کا ایکس اس رو دیگه همه میشناسن. در کنارش هم که دستگاه این و اون رو توصیه میکنین! همین مونده بود کسی مثل شما از بنده هم بخواد حمایت کنه که از فحش هم برام بدتره!!! بهرحال این انجمن به امثال شما نیاز نداره. ما کارهای مهمتر و جدی تری داریم تا اینکه بخوایم وقت صرف جک های شما کنیم! لذا دیگه بیشتر به خودتون زحمت ندین.

جمعه 26 تیر1394 - 12:53pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 40 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 93 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure