انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 11:02am

پاسخ به موضوع  [ 1031 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100 , 101 ... 104  بعدی
 فلزیاب BRN 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود
دوستان این مدارو و با تجهیزات چقدر هزینه اش تموم می شه این مدار کاملو می شه از کجا تهیه اش کرد .

سه شنبه 4 فروردین1394 - 12:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اگه منظورتون بی ارن هست که مدار خیلی خوبیه حدودا با 20 تومن کمتر میتونی ببندیش با باطری وساخت لوپ تا100 در میاد واست

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

سه شنبه 4 فروردین1394 - 12:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود بهرام جان بله
همین مدار منظورمه
قطعاتشو از کجا تهیه کنم؟ می شه از الکتریکیا قطعاتشو تهیه کرد؟

سه شنبه 4 فروردین1394 - 4:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

badboy نوشته است:
درود بهرام جان بله
همین مدار منظورمه
قطعاتشو از کجا تهیه کنم؟ می شه از الکتریکیا قطعاتشو تهیه کرد؟

خواهش میکنم.قطعاتش رو از لوازم الکترونیکی یا بگین قطعات فروشی میتونین تهیه کنین..الکتریکی بیشتر لوازم جانبی منزل رو دارن که باید یک سری هم به این دوستان بزنین بابت خرید سیم @};-

سه شنبه 4 فروردین1394 - 5:54pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان عيد همه مبارك
بهرام جان ميشه لطفا تغييرات رو بگين ؟
حالا نميشد تا جايي كه ثبات داشت تقويت كرد؟
راستي بنظر شما ميشه در مورد تفكيك كاري براش كرد؟
ياحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 4 فروردین1394 - 9:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bina نوشته است:
سلام دوستان عيد همه مبارك
بهرام جان ميشه لطفا تغييرات رو بگين ؟
حالا نميشد تا جايي كه ثبات داشت تقويت كرد؟
راستي بنظر شما ميشه در مورد تفكيك كاري براش كرد؟
ياحق

خیلی چیزها رو من توی گری تغییر دادم وبه عبارتی دیگه گری نیست :D .در مورد ثبات هم مهندس حمید بارها گفتن و من هم به عینه تست کردم حساسیت بالا ثبات کمتر.و اما تفکیک که همه دوست دارن ومایوس کننده هست نخیر بینا جان شدنی نیست روی این مدار حتی اگه هم بشه چنگی بدل نمیزنه :ymcowboy:

سه شنبه 4 فروردین1394 - 10:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام بهرام جان خسته نباشی
بنده برای مدار بی ار ان کا ر خاصی نکردم و با توجه به روش تقویت و سمپل گیری این مدار بیشتر از این مقدار که برای بنده بوده فکر میکنم نهایت برد و میزان القای پالس این مدارتا این میزان خواهد بود اما در ورژن بعدی این مدار که بدست دوستان ترک انجام شده شاید قضیه مقداری بهتر بشه ورژنی هم که بنده عرض کردم با اون ورژن نیمه تمام و اشتباه که دوستان براش تایپیک با عنوان بی ار ان 2 ایجاد کردند کلاً فرق میکنه اینم گفتم تا اشتباه نشه و در آخر تصمیم دارم اطلاعات اونو در اختیار مهندس قرار بدم و در صورت صلاحدید که اگه ارزش کار داشته باشه او انو در قالب یه تایپیک جداگانه ایجاد و در اختیار کاربران عزیز قرار بگیره لازم به ذکر هست که مدار این ورژن مذکور را تا 95 % مونتاژ کردم ولی به خاطر مشغله کاری فرصت نهایی کردنش میسر نبوده ولی نگران نباشید حتماً این کارو خواهم کرد . ولی در آخر عرایضم برای دوستانی که نیاز به فلز یاب کاری و مطمعن دارن که بشه براحتی ساخت مدار مهندس حمید گرامی بهترین گرینه خواهد بود شایان ذکر است عرض کنم مدار اهدایی مهندس برای این انجمن یکی از شاهکار های طراحی به حساب میاد و میزان قدرت مدار با نمونه های معروف شرکت ها خارجی برابری میکنه و باید توجه داشت در هیچ یک از انجمن های داخلی و خارجی توجه داشته باشید در هیچ یک از انجمن های داخلی و خارجی چنین اتفاقی نیفتاده که یک مدار مستقلاً به نام انجمن طراحی و ثبت بشه پس باید به خودمون ببالیم که در کجا و با چه کسانی با چه سطح آگاهی از علم الکترونیک همکار هستیم .

این نظر شخصی بنده هست فلز جو برای هر کسی که بخواهد الکترونیک یاد بگیرد بهترین مسیر هست و اگه حوزه فعالیت در این انجمن به همت دوستان مهندس عزیز از این فراتر و گسترده تر بشه به مراتب برای ارتقای علمی خواهان این طیف از علم بسیار مفید خواهد بود .

و در آخر برای همه دوستان که عضو انجمن فلزجو هستند آرزوی سلامتی و موفقیت در تمامی عرصه های زندگی را از خداوند منان خواستارم .

چهارشنبه 4 فروردین1394 - 12:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بله من هم موافقم وسیستم منحصر به فرد فلزجورو ساختم وبه زودی استفاده حرفه ایی میکنم :)
در مورد ورزن جدید سیستم بی ار ان که محصول ترک زبانان ترکیه هست خبری ندارم که چقدر کارامد هست ولی همین ورزن خودمون که ثبات عالی داره اگه در عمق زنیش پیشرفتی حاصل شده باشه میشه گفت جز بهترینها خواهد بود البته بعد از فلزجو که تمام اصول فلزیابی رو مهندس رعایت کردن.دورود بیکران

چهارشنبه 5 فروردین1394 - 2:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام جان بنده این ورژنی در دست دارم توسط یکی از فامیلا مون از ترکیه بدستم رسیده خودش اطلاعات درستی در موردش نداره اما با توجه به مدار و دو اپ آمپ تقویت به شماره های 3130و 3240 که یکی از اپ آمپ های تقویت خوبی به حساب میاد فکر میکنم نسبت به ورژن قبلی خیلی بهتر شده باشه اما قطعاً از فلز جو نباید قویتر باشه . اما در مورد ثبات فکر میکنم همانند ورژن قبلی عامه پسند باشه . ولی اینم بگم دوستانی که مدار مهندس رو ساختن و از ثباتش ناراضی هستند این بر میگرده به کیفیت ساختشون چون بنده جدای از خود تعریفی تمام فاکتور های مونتاژ یک مدار الکترونیکی رو همیشه رعایت میکنم و در مدار مهنس اصلاً بی ثباتی ندیدم و اون بی ثباتی که دوستان ازش گله مند هستند توی هر مدار فلز یابی با این قدرت مشهود هست و نمیشه بهش گفت بی ثباتی تغییر ارتفاع زمیتن (چاله و گودی ها) بهنگام کاوش با عث دیبالاست دستگاه میشه که برای چنین مداری با این قدرت طبیعی هست و با فشردن دگمه بالانس یا همون downو صبر کردن 2 یا 3 ثانیه ای مسئله حله بنده همین دیشب تو باغمون و همینطور زمین کشاورزی دوستم با توجه به این که دو سه روزه اینجا هواش بارونیه و رطوبت خاک زمین و چمن کف باغ اصلا ً به حساسیت به رطوبت نمیدونم ریشه یا گیاه سبز اصلاً نداشتم جز مورد دیبالاست که با همون روش قابل کنترل هست.البته منظورم از این همه انشاء خواستم بگم ساخت با کیفیت مدار همچنین کوئل خیلی نقش مهمی در ثبات مدار داره .

در پناه حق شاد و سلامت باشی

جمعه 7 فروردین1394 - 4:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اینم مداره نیمه مونتاژ ورژن جدید بی ار ان
پیوست:
20150327_165141 [1600x1200].jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 7 فروردین1394 - 4:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1031 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100 , 101 ... 104  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Kürşat , mehdighz و 121 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure