انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 7:52pm

پاسخ به موضوع  [ 1031 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 93 , 94 , 95 , 96 , 97 , 98 , 99 ... 104  بعدی
 فلزیاب BRN 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان سلام بنده چون هیچ اطلاعاتی در زمینه ی الکترونیک ندارم کسی هست که این مدارو واسم بسازه ویا قبلا ساخته بخواد بفروشه من ازش بخرم ؟

سه شنبه 5 اسفند1393 - 10:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام amin171 عزیز
من مدارشو دارم که قبلا ساختمش و حالا بلا استفاده گذاشتم اگه میخواین براتون ارسال کنم البته بدون ال سی دی

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

جمعه 8 اسفند1393 - 9:56am
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستانی که هدف ساختن دارن مطالب صفحات ابتدایی این بخش رو بخوبی مطالعه بفرمائید تا موفق بشید ، برای بلندگو از بازر 12 ولت یا بلندگوهای به اندازه سکه 500 تومنی 8 اهم به پائین میشه استفاده کرد

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 9 اسفند1393 - 8:16am

استاد مهدی سلام
مهدی عزیز من میخوام این مدار رو بسازم و برای خودم من اطلاعات زیاد ندارم ایا کتاب هست که بتوم انو بخونم و اطلاعاتم رو زیاد کنم برای ساخت
من زیاد حفاریکردم ولی تادکنون چیزی گیر نیاوردم چون یه دستگاه باید حداقل باشه که کمک دست ادم باشه
اقا مهدی روی این مدار چقدر میشه برا عمق حساب کرد

دوشنبه 11 اسفند1393 - 2:23pm
مدیر سایت
مدیر سایت

tornado نوشته است:
استاد مهدی سلام
مهدی عزیز من میخوام این مدار رو بسازم و برای خودم من اطلاعات زیاد ندارم ایا کتاب هست که بتوم انو بخونم و اطلاعاتم رو زیاد کنم برای ساخت
من زیاد حفاریکردم ولی تادکنون چیزی گیر نیاوردم چون یه دستگاه باید حداقل باشه که کمک دست ادم باشه
اقا مهدی روی این مدار چقدر میشه برا عمق حساب کرد

با سلام این مدار بدرد عمق زنی نمیخوره ، ولی به خاطر ثبات خوبی که داره ، میشه برای پیدا کردن فلزات ریز یا سکه و یا داخل کار و دیواره ازش استفاده کرد . بدرد عمق زنی بالای یک متر نمیخوره ، برای بالای یک متر باید نقطه زن فلزجو pi رو بسازید @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 12 اسفند1393 - 11:22am

استاد مهدی تشکر میکنم که به سوالم پاسخ دادین من تو الکترونیک وارد نیستم ایا کتابی هست که من با خواندن اون کمی به الکترونیک وارد بشم
خوب بازم خوبه تا 1 متر لاقل ادم یک متر تو حفاری جلوه اگه شد من میخوام به یاری خدا این رو بسازم

سه شنبه 12 اسفند1393 - 1:48pm
مدیر سایت
مدیر سایت

tornado نوشته است:
استاد مهدی تشکر میکنم که به سوالم پاسخ دادین من تو الکترونیک وارد نیستم ایا کتابی هست که من با خواندن اون کمی به الکترونیک وارد بشم
خوب بازم خوبه تا 1 متر لاقل ادم یک متر تو حفاری جلوه اگه شد من میخوام به یاری خدا این رو بسازم

خواهش میکنم برادر
بنده هم مثل شما بودم و در همین انجمن با مطالعات و تجربیات دیگر دوستان موفق شدم که خودم مدارات خودم رو چه انالوگ و چه دیجیتال به لطف این انجمن بسازم ، شما هم میتونی فقط مقداری از مونتاژ و جنس و نوع قطعات اطلاعات کسب کنید و مطالعه بفرما ، موفقیت از آن شماست :-BD

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 13 اسفند1393 - 11:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

tornado نوشته است:

دوست گرامی این مدار به نظر من سکوی پرتاب برای ارتقای سطح علمی در مورد ساخت مدارات فلزیاب به حساب میاد و شما میتونین این مدار رو با اندکی مطالعه و حوصله راه اندازی کنین و نکته خاص پیچیده و مبهم در مدار اصلا وجود نداره انشاالله اگه تصمیم به ساخت گرفتین بنده میتونم کمکتون کنم تا مشکلی تو کارتون نباشه

پنج شنبه 14 اسفند1393 - 11:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اینم سوپر بی ار ان با طراحی جعبه جدید
پیوست:
DSC04243 [1600x1200].JPG

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 18 اسفند1393 - 6:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پیوست:
DSC04240 [1600x1200].JPG

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 18 اسفند1393 - 6:40pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1031 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 93 , 94 , 95 , 96 , 97 , 98 , 99 ... 104  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: 0094 , Taaak و 141 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure