انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 30 فروردین1403 - 12:16am

پاسخ به موضوع  [ 1031 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 85 , 86 , 87 , 88 , 89 , 90 , 91 ... 104  بعدی
 فلزیاب BRN 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت آقای مهندس حمید
بنده این سیستم brn را آماده کردم اما یه مشکل اساسی دارم اونم اینکه 7805 من به محض اینکه مدارو وارد جریان میکنم بعد 10 ثانیه بشدت داغ میکنه ال سی دی هم فقط روشن میشه هیچ نمایش اعدادی نداره همه قست هارو چک کردم اصلاً اتصالی ندارم اگه ممکنه راهنمایی بفرمایین ممنون میشم.

دوشنبه 13 مرداد1393 - 9:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شرمنده از مدار عکس هم آماده کردم اما نتونستم ریسایز کنم در اولین فرصت در اختیارتون میزارم

دوشنبه 13 مرداد1393 - 9:40am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان سلام بی آر آن من تمام شده اما کار کردن دقیق با آن بلد نیستم لطفا رهنمای بفرمایید

دوشنبه 27 مرداد1393 - 4:30am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
کیا جان کار خاصی نداره .
شما میتونی اون پتانسیومتری که توی مدار برای تنظیم لوپه رو به ولوم تبدیل کنی و روی جعبه بذاری تا با لوپهای مختلف راحت تنظیم کنی .
بعدش 5 تا کلید داری که 2 تا برای تنظیم حساسیت هست که پیشفرض روی 18 قرار داره و تا 20 بالا میره .
2 تا هم برای کم و زیاد کردن صدا هست و یکی هم بعنوان حذف نویز یا همون زرو که بعد از تنظیم حساسیت اونو میزنی تا بالانس بشه.
کار کردن با لوپ هم که مشخصه.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 27 مرداد1393 - 10:09am

اقا برا brn کوئل تخت بهتره یا عنکبوتی؟

دوشنبه 27 مرداد1393 - 6:41pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
هاروارد عزیز قطعات لوپ تخت بهتر جواب میده بخصوص طرح لوپ تخت 2 طرفه که آقا حمید گذاشتنش.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 28 مرداد1393 - 8:53am
مدیر سایت
مدیر سایت

HARWARD نوشته است:
اقا برا brn کوئل تخت بهتره یا عنکبوتی؟

اگر جواب خوب میخواهید بگیرید لوپ تخت معمولی بسازید و قطر لوپ رو بیشتر از 30 نگیرید ، چون این دستگاه برای داخل کار خوبه و برای لوپهای 1 متری خوب نیست جواب میده ولی بهترین عملکرد رو با لوپ کوچیک میتونید ازش بگیرید که سرعت عمل بالایی هم در کشف فلزات مدفون شده مثل سکه ها و اشیاء فلزی زیر 1 متر داشته ، از این لحاظ فلزیاب کاربردی و خوبی هست @};- درضمن بهترین اهم برای لوپ این مدار 1/7 بوده با سیم 070 :-BD

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 28 مرداد1393 - 9:52am

راسیاتش من همون وسطای بحث چنس بود که ساختمش ولی خوب تستش نکردم و یه روزم بردش از وسط دو تا شد دوباره باید بسازمش.وقت اینکه بخوام رو مدارهای دیگه کار کنم را ندارم.اخرین تغییراتی که دوستان داده بودن ولی کسی نتیجه ای نداد این بود.
1-افزایش ولتاژ از 12 به 24 ولت.
2-قطع پایه ی BC 517 و اتصال ان به 5 ولت.
3-مقاومت موازی با لوپ 400 یا 480 اهم بذاریم.
4-راه اندازی قسمت دوم اپ امپ.
یه سوال اگه قسمت دوم رو روی یه برد کوچک بزاریم و کنار برد اصلی تو جعبه باشه مشکلی نداره؟؟؟مثل چنس که حساس نیست؟؟؟
یه جا هم نوشته بودن دو تا ماسفت IRFP9240 رو با هم پایه به پایه کنیم همچین چیزی میشه؟؟؟

حالا اگه جایی اشکالی میبینید یا تغییری که ننوشتم باشم خواهشا بگید چون میخوام یه برد متالیزه و تمیز بزنم.
دم همتون گرم............
^:)^ :ymhug: @};-

سه شنبه 28 مرداد1393 - 8:34pm

اقا مهدی داداش جواب ما رو بی زحمت بده بریم این brn رو تکمیلش کنیم تا بقیه دمت گرم؟

چهارشنبه 29 مرداد1393 - 6:14pm
مدیر سایت
مدیر سایت

HARWARD نوشته است:
اقا مهدی داداش جواب ما رو بی زحمت بده بریم این brn رو تکمیلش کنیم تا بقیه دمت گرم؟

شما همون مدار اصلی رو بساز از همه بهتره ، استفاده این مدار برای جاهای خاص هست که با همون مدار اولیه میشه به این هدف رسید و در جاهای خاص خودش خوب بوده ، فقط لوپ تخت معمولی بصورت سیمها در کنار هم چسبیده با اهم 1/7 با قطر های 20 الی 40 سانتی بسازید با سیم 070 ، 9240 هم یکی بهتره دوتایی بی فایدست ، مدار با 18 ولت هم کار میکنه ولی بردش خیلی بیشتر نمیشه و مصرف باطری بالا میره ، به نظر بنده تمام ترکیبات اولیه مدار بهترینه . @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 2 شهریور1393 - 7:47am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1031 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 85 , 86 , 87 , 88 , 89 , 90 , 91 ... 104  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: bantama , Google , Majestic12 و 75 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure