انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 15 اردیبهشت1403 - 3:01am

پاسخ به موضوع  [ 1031 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 104  بعدی
 فلزیاب BRN 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این متن کامل در رابطه با brn

Autors guide to builders: some Google translations from Turku:

7805 to FRIENDS *** DOWNLOAD THE BRIDGE AT MIDDLE POINT MINUS let in, I'm sorry I was PCB DE REMEMBER ***
Then I will CHANGE *** CORRECTION *** PCB IR

from the circuit and make friends when you insert pic i would recommend to measure voltage on the circuit.
Follow the minus and plus on the board, LCD 1nolu leg of (-), 2 nolu leg 5V, pic wire and the n ° 19 n ° 8 pins (-), 20 nolu pin must be 5V. these measurements are normally from within the 3 allocated lcd exactly the contrast setting pins second 1K resistor provides lık.
Measure the voltage on the LCD fell surely fall on the pic and the voltage.
- bias setting, do as follows;
1 - Let's turn trimpotu middle
2 - Let's make all the links of the system (coils, etc. ..)
3 - Let the system work
4-get-precision 9 or 10
Pressing 5-wholesale sus let detector
Let us take a copper plate 6-hand (for example, 5x10cm)
7-plate approach to the topic began to pick up a signal dural let me
8-pot to the bias (-) to turn a slight right and land it by pressing mute Let's let.
9 - back plate of the most sensitive approach, and this process let let the point.
10 - if the detector during a quiet setting with the buttons a little more sensitivity let down.
Then when you turn on your detector to make a single adjustment would be to press the soil.

I wish everyone good luck and amenities ...

Hi friends,
I have many opportunities to be in course I do not excuse. I will be always at the weekend forum.

1. I give the 2 hex files The only difference between the hex file to the following;
In the first of the battery voltage will read and thought would not be active A1 Analog channel 2 hex file that I've published. if 1 2 hex running i do not need to use hex.

a constant frequency output frequency bakarsaız continuous göremezsniz, metal closer you can see when the frequency is further decreased. this situation is very normal, do not worry.
given frequency and timing of sample pic ayrlamaktadır goe.

When you make the connections 3 allocated lcd pin is connected to the negative contrast with 1k does not create problems.

I've published a code written for the 16F876, the 876A can be a problem I'm not sure, but for a weekend 876A will also add hex file.

If your detector, press the soil thoroughly with the buttons when you reduce sensitivity does not shut up. Please do not worry you still do not shut a tiny change in the software will solve it with, simply reported.
Thank you to all my friends who labor and amenities sorry.

to discuss ...

Yes, dear friends, since the PCB had also overlooked and buried a lack of user devices implement a problem when we saw that there are Support software ...
PCB removes this problem now and the HEX file I've created. I did some editing on the first page in the first post and I gave all the files in the first message. I also removed the others, heads do not want to get involved.
occurring luckily I apologize for this interruption, as I mentioned earlier in this course as I do not have much time, but 1 month after my return to my house and I will actively help.
User would like to congratulate you buried, did you put the first video, I understand and resolve the error where I was doing. hex file that you publish a new Action-loaded questions to be resolved. Waiting for your news and best new video.
ease and wish everyone success

HEX in the first post in the end and working state 1.sayfada friends, were tested.

kafamiyi brother who makes, I think the error should call itself ...
a control circuit to your previous posts and I wrote to set the bias suggest ...

hex for you brother i did refresh, re-download and try again.
All materials used in the circuit schematic as you get the same post.
circuit is very healthy.

(merhabalar

device, it works very stable. When the results of land called boxing writer.

25 cm diameter were taken with 3 ohm coils wrapped geliyo few laps I recommend you to do hatırlamıyorum.herkesin. baron again thank my teacher.
1 tl 22 cm net

pruning my video
http://www.savefile.com/files/2047819)

Yes, friends, and our friend made the device was working. Construction is extremely easy and cheap.
one-touch settings, digital precision, digital volume control ...
Want to make everyone better get lucky ...
Bye-bye, use ...

onaa asynchronous I know I looked lm58 more iyii but in the scheme and different values pcbde varr mosfet g and d between the mosfet to protect the 10k resistor is connected in the diagram 470ohm my multiplier only my eyes did not control buuu more layout that is right kesinliklemi boss not to work anywhere I would Sozzi

running buddies congratulate rkadaşlar device ...
Between 20-25 cm in the single currency is ideal for this device, known more for the moment we can not give you the course I can not test for. I changed the pcb 1.sayfada and placement schemes. buttons, as I added a separate card, or card can be mounted on a separate card on top of the wish. pic keypad for external entrance close to where I was putting.
For our large metal detector with a fine header detection is 35cm, ayrımlı wait several months for the software you'll Unfortunately ...
Love for you all ...

I congratulate my good master made asynchronous machine,
I think smooth çalışoyor, bye kukllan ...

Quote from: xbaron on March 24, 2009, 10:06:18
How asynchronous depth is not 30p agrarian lık ayarlıyacam 100 klik pot pliers to 5 cm from the circuit pottanmı benım ötuyo but 1 YTL ye suan otmuyo

let's say my brother get better xbaron Cottages.
sweetheart pot just got on the board, 100K in value.
This bias adjust pot with the most sensitive of the circuit at the point where we leave.
then your device can shut your business with key bakıyosunuz soil.
Not to be done for any other setting. 30p increase is not in a pot on the circuit, do not make mistakes.

title of 30cm diameter 0.5 mm would be more efficient then the wire is wrapped round 23-24.
ease and I wish you success ...

Other buttons in the same features xbaron soil tuşuda, that will not be printed.
once automatically when you press and release the device to adjust the soil.
you think it is bias related problems. so you have to do 100K trimpotla detector for setting couldn make it work.

- bias setting, do as follows;
1 - Let's turn trimpotu middle
2 - Let's make all the links of the system (coils, etc. ..)
3 - Let the system work
4-get-precision 9 or 10
Pressing 5-wholesale sus let detector
Let us take a copper plate 6-hand (for example, 5x10cm)
7-plate approach to the topic began to pick up a signal dural let me
8-pot to the bias (-) to turn a slight right and land it by pressing mute Let's let.
9 - back plate of the most sensitive approach, and this process let let the point.
10 - if the detector during a quiet setting with the buttons a little more sensitivity let down.
Then when you turn on your detector to make a single adjustment would be to press the soil.

enson abiler baron of his masters degree I have wrapped the title in the men became aware of the bi ama.tabi thoroughly baron told our friends how to make adjustment of, but just then to do with this topic bildimmi bilmiyom with 1 tl 18-22 cm from yi algılıyor.normal arkadaşlar.cihaza small coil that is 22cm I like coil wrapped coil data algılamda fall is not how much olurmu Olca author sevinirim

friends of the speech to everyone,
that our friends have given decorators take part ŞAMA can use the mosfet, but the receiver part
We can not use. reason for that;
Our circuit is not symmetric we, if we do have problems symmetrical. circuit used in the pic can operate with a maximum 5.5V
and therefore the signal output of op only cause loss of pruning + alternansını can see and that's not the case the desired pruning.

with love, I wish you success ...

I am complaining about the voice, picle actually possible to produce thicker sound, but Unfortunately the result did not do the experiment. but you sound by putting a factor of a frequency divider (4017) can solve this thing.
lines on the screen in this way is more appropriate in my opinion, why you say a bit on the display after the machine used to looking at the signal of the depth of metal or may have an idea about size.
For the purpose of this signal showed that. How can I change that way the majority wants.
want to increase the number of signals that immediately increases the forum software change that way.
easy to get everyone coming.

Hi friends,
I have been putting more work and ayrımlı software without distinction made someone
I know that I feel like I actually copper cap, I think there is familiarity sizlerinde eyes. Smile

brn-pi 1 e any in the video screen or card did not see the, illusion and
I do not recommend you to the subject field.

this type of outsourced human brain finds no need to videolala think.

brn-1, and my design ayrımlı software me wait.
recipe everyone hudutsuz sevgiler ...

Ellerine sağlık çok güzel olmuş box and decorators title.
9v battery is low flow, pi in the system you want to avoid buying efficiency.
12v 1.3A if it would recommend you to use a small battery.
detector get better. If fortune will soon smile at ayrımlı

The other device do I would like to put arkadaşlardanda pictures and videos, get a little color come to the forum.

I wish everyone amenities ..

The HEX FILE FIRST FRIENDS PAGE AGAIN I KOY.
TO REACH there all the documentation ...

http://www.detector-planet.com/dpfor...opic,30.0.html

dear friends;

as the language of the software I'm using pic basic proton +,
different interpretations to come with a natural course, but I must say,
algorithm with the example of my program always Developed signal received from the same point can,
No need to use picler or adcler faster, 4 MHz with a fine distinction is made device.
important that algorithm, if different languages or had been done by using fast adcler and picler delta should be by now had smashed eh.
Let me also say that if you look at the frequency cihaızın, metal approach that will see the frequency falls,
frequency of sampling points, even though change is not never missed, always the same point sampling can continue in this manner when a flexible program algorithm with the detector material in bukadar is less distinction is made.

Respect everyone and good luck ..

okantex,
1n4004 can use instead of 4148, there are strong because you have to put a diode circuit to protect the diode against reverse connection o.

proton in the pic is the advanced version, but komıutların many more commands containing the same language.

software algorithm is not possible to give Unfortunately, this is my long I get a deal at the end of business algorithms and software we do not give a thought to their future commercial size is not known to you.

more recently software has replicated friends wondered at the source code on this issue do not want to get more hands because of this demand will not be in question.
sevgiler ...

THIS PROJECT AND MY TEAM ARKADAŞLARIMIN DETECTOR TECHNOLOGY AND TURKISH AMATEUR DETECTOR seekers are our GIFT.

(Baron to Michael) : yes you can publish, in fact I had previously released, but the hex codes for those who want to publish the basic code was took off, we have some trouble.
As any blocking software at a distance can be sure it does not. You can make improvements related to the analog part.
Geotech te publish topics: http://www.geotech1.com/forums/showthread.php?p=89527 # post89527

can continue from here or you can open the new title. developments here will benefit everyone if you shared involvement. wish amenities .
Global capital is ruining your life?

در ضمن من یک ویدئو از یک brn به نام BRN Pİ 3 DENEME تو یوتیوب پیدا کردم به این آدرس لطفا ببینید

http://www.youtube.com/watch?v=c0ggphO2K9U

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .
پس آنگاه که دست نیاز به سوی تو میاورند پر کن از آنچه در مرام خدایی توست

یکشنبه 22 اردیبهشت1392 - 10:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این هم ترجمه متن البته با مترجم ترجمه شده :D

برخی از ترجمه گوگل از تورکو: راهنمای به سازندگان Autors های:

7805 به دوستان *** دانلود THE BRIDGE AT نقطه وسط منهای اجازه است، من متاسفم من شده PCB DE به یاد داشته باشید ***
پس از آن من خواهد شد *** اصلاح تغییر *** PCB IR

از مدار و دوستان زمانی که عکس شما وارد من به اندازه گیری ولتاژ در مدار توصیه می کنم.
دنبال منفی و به علاوه در هیئت مدیره، ال سی دی پا 1nolu (-)، 2 پا 5V nolu، سیم PIC و N ° 19 N ° 8 پین (-)، 20 nolu پین باید 5V می شود. این اندازه گیری ها به طور معمول از درون 3 اختصاص ال سی دی دقیقا کنتراست تنظیم پین دوم مقاومت 1K LIK فراهم می کند.
اندازه گیری ولتاژ بر روی ال سی دی سقوط قطعا سقوط در PIC و ولتاژ.
- تنظیمات تعصب، به شرح زیر انجام دهید؛
1 - بیایید در trimpotu میانه
2 - بیایید همه لینک ها از سیستم (سیم پیچ، و غیره ..)
3 - اجازه دهید کار سیستم
4-9 یا 10 دقیق
فشردن 5 عمده فروشی SUS اجازه آشکارساز
اجازه دهید ما را به یک بشقاب مسی 6 دست (به عنوان مثال، 5x10cm)
روش 7 صفحه به موضوع شروع به انتخاب کنید تا سیگنال دورا به من اجازه
8 گلدان به تعصب (-) به نوبه خود حق خفیف و زمین آن را با فشار دادن قطع اجازه دهید اجازه دهید.
9 - پشت صفحه از روش حساس ترین، و این روند اجازه دهید اجازه دهید نقطه.
10 - در صورتی که آشکارساز در یک محیط آرام با دکمه ها کمی حساسیت بیشتر اجازه دهید پایین.
سپس زمانی که شما بر روی آشکارساز خود را تبدیل به یک تنظیم واحد خواهد بود به خاک را فشار دهید.

من آرزو می کنم همه موفق باشید و امکانات ...

سلام دوستان،
من فرصت های زیادی نیز در مسیر من را بهانه ای نیست. من همیشه در فروم آخر هفته خواهد بود.

1. من به 2 فایل سحر و جادو تنها تفاوت بین فایل سحر و جادو به شرح زیر است؛
در برای اولین بار از ولتاژ باتری را می خواند و فکر خواهد بود فعال A1 آنالوگ کانال 2 سحر و جادو فایل که من منتشر کرده ام. اگر 1 2 سحر و جادو در حال اجرا من نیازی به استفاده از سحر و جادو.

از ثابت فرکانس خروجی فرکانس bakarsaız مداوم göremezsniz، فلز و نزدیک تر شدن شما می توانید ببینید که فرکانس بیشتر کاهش یافته است. این وضعیت بسیار طبیعی است، نگران نباشید.
با توجه فرکانس و زمان نمونه PIC رویداد اکسایش بزرگ ayrlamaktadır است.

هنگامی که شما را به اتصالات 3 اختصاص ال سی دی پین به کنتراست منفی با 1K متصل می کند مشکلات ایجاد نمی کند.

من یک کد برای 16F876 نوشته شده است را منتشر کرده ایم، 876A می تواند یک مشکل من مطمئن نیستم، اما برای یک آخر هفته 876A نیز تصویر سحر و جادو اضافه کردن.

اگر دستگاه آشکارساز را، خاک را با دقت با دکمه ها را فشار دهید زمانی که شما کاهش حساسیت تعطیل نمی کردن. لطفا نگران نباش شما هنوز هم یک تغییر کوچک در نرم افزار بسته نمی خواهد آن را حل کند، به سادگی گزارش.
با تشکر از شما برای تمام دوستان من که کار و امکانات رفاهی متاسفم.

به بحث در مورد ...

بله، دوستان عزیز، از PCB نیز نادیده گرفته شده بود و به خاک سپرده فقدان دستگاه کاربر پیاده سازی یک مشکل زمانی که ما دیدم که نرم افزار پشتیبانی وجود دارد ...
PCB حذف این مشکل در حال حاضر و فایل HEX من ایجاد کرده اید. من برخی از ویرایش در صفحه اول در اولین پست و من تمام فایل را در اولین پیام داد. من هم دیگران برداشته، سر نمی خواهید به درگیر شدن.
اتفاق می افتد خوشبختانه من برای این وقفه عذرخواهی می کنیم، همانطور که قبلا در این دوره ذکر شده که من وقت زیادی ندارد، اما 1 ماه پس از بازگشت من به خونه من و من فعالانه کمک خواهد کرد.
کاربر می خواهم به شما تبریک می گویم به خاک سپرده شد، آیا شما قرار دادن ویدئو برای اولین بار، من درک می کنم و برطرف کردن خطا در جایی که من انجام شده بود. سحر و جادو فایلی که شما انتشار جدید سوالات اکشن لود شده به حل و فصل شود. در حال انتظار برای اخبار و بهترین ویدیو جدید.
سهولت و آرزوی موفقیت همه

HEX در اولین پست در انتهای آن است و دولت کار دوستان 1.sayfada را، مورد آزمایش قرار گرفتند.

برادر kafamiyi که باعث می شود، من فکر می کنم خطا باید به خود تماس بگیرید ...
مدار کنترل به پست های قبلی خود و نوشتم به مجموعه ای از تعصب نشان می دهد ...

سحر و جادو برای شما برادر من تازه کردن، مجددا دانلود کنید و دوباره سعی کنید.
همه مواد مورد استفاده در مدار همانطور که شما در همان پست دریافت کنید.
مدار بسیار سالم است.

(merhabalar

دستگاه، کار می کند بسیار پایدار است. هنگامی که نتایج حاصل از زمین به نام نویسنده بوکس.

به قطر 25 سانتی متر با 3 حلقه های اهم پیچیده geliyo چند دور من توصیه شما را به انجام hatırlamıyorum.herkesin است گرفته شد. بارون دوباره معلم من تشکر می کنم.
1 TL 22 سانتی متر خالص

هرس ویدئو من
http://www.savefile.com/files/2047819)

بله، دوستان، و دوست ما ساخته شده است که دستگاه در حال کار بود. ساخت و ساز است بسیار آسان و ارزان است.
تنظیمات تک لمسی، دقت دیجیتال، کنترل حجم دیجیتال ...
آیا می خواهید به همه بهتر خوش شانس ...
خداحافظ خداحافظی، استفاده از ...

ناهمزمان onaa اول می دانم که من نگاه iyii lm58 اما در طرح ها و ارزش های مختلف pcbde varr MOSFET گرم و بین ماسفت برای حفاظت از مقاومت 10K است متصل در نمودار 470ohm چند برابر من فقط چشمانم را کنترل نمی buuu طرح بیشتر است که حق را رئیس kesinliklemi به کار در هر نقطه من Sozzi

رفقا در حال اجرا دستگاه rkadaşlar تبریک می گویم ...
بین 20-25 سانتی متر در پول واحد ایده آل برای این دستگاه، برای لحظه ای ما نمی توانیم به شما البته من نمی توانم برای تست به من بدهید شناخته شده بیشتر است. من 1.sayfada مدار چاپی و طرح قرار دادن تغییر داد. دکمه ها، به عنوان من اضافه یک کارت جداگانه، و یا کارت را می توان نصب شده بر روی یک کارت جداگانه در بالای آرزو. عکس صفحه کلید برای ورود خارجی نزدیک به جایی که من قرار دادن.
برای ردیاب های فلزی بزرگ ما با تشخیص هدر خوب است 35cm، ayrımlı چند ماه برای نرم افزار شما خواهید متاسفانه صبر کنید ...
عشق برای همه شما ...

من استاد خوب ساخته شده ماشین های آسنکرون، من را تبریک می گویم،
من فکر می کنم çalışoyor صاف، خداحافظ kukllan ...

نقل قول از: xbaron در مارس 24، 2009، 10:06:18
چگونه ناهمزمان عمق LIK 30P ارضی ayarlıyacam 100 Klik را انبردست گلدان تا 5 سانتی متر از مدار pottanmı benım ötuyo اما 1 YTL شما سوان otmuyo با

اجازه دهید بگویم برادر من کلبه xbaron بهتر.
گلدان یار فقط در هیئت مدیره، 100K در ارزش کردم.
این تعصب تنظیم گلدان با حساس ترین مدار در نقطه ای که ما را ترک.
سپس دستگاه شما می توانید کسب و کار خود را با خاک bakıyosunuz کلید بسته شود.
نمی شود برای هر تنظیمات دیگر انجام می شود. افزایش 30P است در یک قابلمه در مدار، اشتباهات را ندارد.

عنوان از 30cm قطر 0.5 میلیمتر خواهد بود کارآمد تر و سپس سیم پیچیده شده دور 23-24.
سهولت و من برای شما آرزوی موفقیت ...

دکمه های دیگر در همان خاک xbaron است tuşuda، است که چاپ نمی شود.
یک بار به طور خودکار زمانی که شما فشار داده و رها دستگاه برای تنظیم خاک.
شما فکر می کنم آن مسائل مرتبط تعصب است. بنابراین شما مجبور به انجام حسگر trimpotla 100K برای تنظیم نمیشد آن را به کار.

- تنظیمات تعصب، به شرح زیر انجام دهید؛
1 - بیایید در trimpotu میانه
2 - بیایید همه لینک ها از سیستم (سیم پیچ، و غیره ..)
3 - اجازه دهید کار سیستم
4-9 یا 10 دقیق
فشردن 5 عمده فروشی SUS اجازه آشکارساز
اجازه دهید ما را به یک بشقاب مسی 6 دست (به عنوان مثال، 5x10cm)
روش 7 صفحه به موضوع شروع به انتخاب کنید تا سیگنال دورا به من اجازه
8 گلدان به تعصب (-) به نوبه خود حق خفیف و زمین آن را با فشار دادن قطع اجازه دهید اجازه دهید.
9 - پشت صفحه از روش حساس ترین، و این روند اجازه دهید اجازه دهید نقطه.
10 - در صورتی که آشکارساز در یک محیط آرام با دکمه ها کمی حساسیت بیشتر اجازه دهید پایین.
سپس زمانی که شما بر روی آشکارساز خود را تبدیل به یک تنظیم واحد خواهد بود به خاک را فشار دهید.

enson از بارون abiler از مدرک کارشناسی ارشد خود را به من عنوان در مردان پیچیده از بی ama.tabi بارون کاملا آگاه شد دوستان ما گفت که چگونه برای تنظیم، اما فقط پس از آن به انجام با این موضوع bildimmi bilmiyom با 1 TL 18-22 سانتی متر از یی algılıyor.normal arkadaşlar.cihaza سیم پیچ کوچک است که 22cm من دوست دارم سیم پیچ پیچیده شده سیم پیچ داده سقوط algılamda چقدر olurmu Olca نویسنده sevinirim

دوستان سخنرانی برای همه،
دوستان ما داده اند تزئینات را بخشی سما می تواند ماسفت استفاده کنید، اما بخش گیرنده
ما نمی توانیم استفاده کنید. دلیل است که؛
مدار ما این است که ما متقارن نیست، اگر ما مشکلات متقارن. مدار مورد استفاده در عکس می تواند با حداکثر 5.5V کار
و در نتیجه سیگنال خروجی از عملیات تنها باعث از دست دادن هرس + alternansını می توانید ببینید و این مورد نه هرس مورد نظر.

با عشق، من برای شما آرزوی موفقیت ...

به من شکایت در مورد صدا، picle در واقع ممکن است برای تولید صدای ضخیم تر، اما متاسفانه نتیجه این آزمایش را انجام نمی. اما شما با قرار دادن یک عامل از یک تقسیم کننده فرکانس (4017) می توانید این چیزی را حل کند به نظر برسد.
خطوط بر روی صفحه نمایش در این راه به نظر من مناسب تر است، به همین دلیل به شما می گویند کمی بر روی صفحه نمایش بعد از ماشین استفاده می شود به دنبال سیگنال از عمق فلز و یا ممکن است یک ایده در مورد اندازه.
برای هدف از این سیگنال نشان داد که. چگونه می توانید که راه اکثریت می خواهد خود را عوض کنم.
می خواهید برای افزایش تعداد سیگنالهایی که بلافاصله که راه فروم تغییر نرم افزار را افزایش می دهد.
برای دریافت همه آمدن آسان است.

سلام دوستان،
من شده اند با قرار دادن کار بیشتر و نرم افزار ayrımlı بدون تمایز کسی
من می دانم که من احساس می کنم مانند در واقع من کلاه مس، من فکر می کنم چشم sizlerinde آشنایی وجود دارد. لبخند

BRN-PI 1 پست در هر صفحه ویدیو یا کارت، توهم را نمی بینم و
من شما را به زمینه موضوع توصیه نمی شود.

این نوع از برون سپاری مغز انسان می یابد بدون نیاز به videolala فکر می کنم.

BRN-1 و طراحی نرم افزار ayrımlı من به من صبر کنید.
دستور همه hudutsuz sevgiler ...

Ellerine sağlık çok گوزل olmuş جعبه و عنوان تزئینات.
باتری 9V جریان کم، پی در این سیستم شما می خواهید برای جلوگیری از خرید بهره وری است.
12V 1.3A اگر آن را به شما توصیه می کنم به استفاده از یک باتری کوچک.
آشکارساز بهتر است. اگر بخت به زودی در ayrımlı لبخند

دستگاه دیگر را من می خواهم برای قرار دادن تصاویر و فیلم ها arkadaşlardanda، کمی رنگ به انجمن آمده.

من آرزو می کنم همه امکانات ..

HEX FILE دوستان های صفحه اول صفحه دوباره من KOY.
برای رسیدن به آنجا تمام اسناد ...

http://www.detector-planet.com/dpfor...opic، 30.0.html

دوستان عزیز؛

به عنوان زبان از نرم افزار من با استفاده از PIC اساسی + پروتون ها،
تفسیرهای مختلف با یک دوره طبیعی می آیند، اما من باید بگویم،
الگوریتم با مثال از برنامه من همیشه سیگنال دریافت شده از همان نقطه می تواند،
بدون نیاز به استفاده از picler یا adcler سریعتر، 4 مگاهرتز با یک تمایز خوب از دستگاه ساخته شده است.
مهم است که الگوریتم، اگر زبان های مختلف و یا با استفاده از سریع adcler و picler دلتا انجام شده بود، باید در حال حاضر باشد شکست سوگند ملایمی بود.
اجازه دهید من نیز می گویند که اگر شما در cihaızın، روش فلز فرکانس نگاه کنید که خواهید دید فرکانس می افتد،
فراوانی از نقاط نمونه برداری، حتی اگر تغییر هرگز از دست رفته نیست، همیشه همان نقطه نمونه برداری می تواند به این شیوه ادامه هنگامی که یک الگوریتم برنامه انعطاف پذیر با مواد ردیاب bukadar است، تمایز کمتر ساخته شده است.

احترام هر کس و موفق باشید ..

okantex،
1n4004 به جای 4148 می توانید استفاده کنید، قوی هستند، زیرا شما را مجبور به قرار دادن یک مدار دیود دیود برای محافظت در برابر درجه اتصال معکوس وجود دارد.

پروتون در PIC نسخه پیشرفته است، اما komıutların بسیاری از دستورات حاوی همان زبان است.

الگوریتم نرم افزار است که ممکن است برای دادن متاسفانه نیست، این است که طولانی من من یک قرارداد در پایان از الگوریتم های کسب و کار و نرم افزار ما یک فکر به اندازه تجاری آینده خود را نمی دهد به شما شناخته شده نیست.

دوستان اخیرا نرم افزار تکرار شده است تعجب در کد منبع در مورد این موضوع نمی خواهید به دست بیشتر به دلیل این تقاضا نمی خواهد در سوال.
sevgiler ...

این پروژه و تیم من ARKADAŞLARIMIN تکنولوژی آشکارساز و ترکی جویندگان DETECTOR آماتور هدیه ما هستند.

(بارون به مایکل): بله شما می توانید انتشار، در واقع من قبلا منتشر شده بود، اما به کد هگز برای کسانی که می خواهند به انتشار کد اصلی در زمان خاموش بود، ما باید برخی از مشکلات.
به عنوان هر نرم افزار مسدود کردن در یک فاصله می تواند مطمئن شوید که آن را نمی کند. شما می توانید از پیشرفت های مربوط به بخش آنالوگ.
Geotech ته نشر مطالب: http://www.geotech1.com/forums/showthread.php؟p=89527 # post89527

می توانید از اینجا ادامه خواهد داد و یا شما می توانید عنوان جدید باز کنید. تحولات در اینجا به نفع همه است اگر شما دخالت را به اشتراک گذاشت. آرزو امکانات.
سرمایه جهانی است باعث خرابی زندگی شما؟

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .

یکشنبه 22 اردیبهشت1392 - 10:20pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان شب بخیر
شهریار جان ماشاا.. طراحی خوبی به هم زدی داداش موفق باشی%
امیدوارم مهندس حمید هم یه نگاهی برای افزایش قدرت و ثبات دستگاه بندازه%
یاعلی

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 22 اردیبهشت1392 - 10:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

داش حمید دیگه لازم شد رو فایل هگز یک مهندسی معکوس انجام بدی که دهن سازندش :D باز بمونه و اگه خدا بخواد تموم بچه ها بسازن و باهاش موفق بشن

یکشنبه 22 اردیبهشت1392 - 10:45pm
مدیر کل
مدیر کل

بابا شما هم چقدر ساده هستین یک نفر الکی گفته فایل هگز رو اگر بشه فلان کرد... اولا کدوم فایل هگز میکرویی رو تا حالا در دنیا شده کسی کلا عوض کنه؟ فایل هگز رو نهایتا میشه به زبان اسمبلی برگردوند که تغییر دادنش هم بسیار سخت هست. یعنی اگر کسی بشینه از اول برنامه رو بنویسه مطمئن باشین راحت تره! :D کسانی هم که تغییراتی میدن در حد عوض کردن نوشته های روی ال سی دی و اینجور جزئیات میتونه باشه.
در ثانی این همه فلزیاب دیجیتال معروف هست که خیلی هم روشون کار شده و بردش همچین بیشتر از این نیست با اینکه مدارش هم خیلی پیچیده تره! حالا یکی بیاد برای همچین مدار ساده ای بگه اگر فایل هگزش رو میشد دستکاری کرد بردش خیلی زیاد میشد!!! واقعا مسخرست =)) مثل این هست اون شخص بعلت سادگی چنین مداری آرزو داشته که کاش میشد دستکاریش کرد بردش بره بالا و بعد خودش بیاد از حاصل کار بقیه بهره برداری کنه برا خودش! ;)
من از اولی که این مدار معروف رو گذاشتم اینجا عرض کردم بردش معمولیه ثباتش خیلی خوب و ساختش خیلی ساده! چیز خاصی نداره بشه روش کار کرد. بردش شاید اندکی قابل افزایش باشه مثلا از طریق اعمال ولتاژ بیشتر به قسمت ماسفت. اون کار رو هر کسی میتونه تست کنه. فقط یادتون باشه هر چقدر قدرت بره بالا ثبات پایین میاد و مصرف باطری هم بیشتر میشه! این چیزا در هر فلزیابی کاملا طبیعیه.
بنابراین توصیه من بیشتر کار کردن روی قسمت لوپ هست. لوپ رو همه دست کم میگیرن! در حالیکه لوپ سنسور اصلی تشخیص فلز در همه فلزیابهاست. کیفیت مناسب لوپ روی قدرت و ثباتش خیلی اثر داره.

دوشنبه 22 اردیبهشت1392 - 12:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
سایزه فیبر چند سانته و اینکه 3 تا هگزه 2تاش مربوط به مدله ایسی هستش اما او سومی چیه؟

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

دوشنبه 23 اردیبهشت1392 - 9:06am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محمد نوشته است:
سایزه فیبر چند سانته و اینکه 3 تا هگزه 2تاش مربوط به مدله ایسی هستش اما او سومی چیه؟

pcb توی یک فایل pdf هست شما بیا و اونا باز کن و گزینه پرینت را بزن و یک منو باز میشه از قسمت size options گزینه actual size را انتخاب کن و پرینت بگیر دقیقا سایز فیبر درست در میاد البته بعد پرینت آیسی اصلی را پرینت یکی کن تا مطمئن بشی جای پایه ها درست باشن

در بالا گفتم ببین روی آیسی شما چی نوشته اگر 876 خالی بود این را بزن BRN-1 SON_876.HEX
و اگر 876a بود این فایل را BRN-1 SON_876a.HEX
موفق باشی

دوشنبه 23 اردیبهشت1392 - 9:48am
مدیر کل
مدیر کل

شهریار جان شما این مدار رو ساختین و جواب هم گرفتین و اگر مشکلاتی داره شما راحت میتونین حل کنین این بخش که مربوط به بی ار ان هست رو به شما محول میکنیم .
شروع کردین تا اخرش دوستان رو کمک کنین تا همه بسازن و نتیجه بگیرن این دستگاه چون ثبات خوبی داره در کنار این ردیاب نقطه زن ما مکمل خوبی میتونه باشه برای کسانیکه تازه میخوان ردیاب ما رو بخرن و چون بعضی ها تازه کارند با این دستگاه که اصلا هزینه خاصی نداره استفاده کنند. حداقل تا دو متر رو میتونن جواب بگیرن قیمت هم نداره اخه , با مبلغ کمتراز 50 هزار بدون باطری تمام میشه .
ضمنا قسمت تعمیرات موبایل هم راه اندازی شد تو قسمت انجمن موبایل چون شما تعمیرکار حرفه ای موبایل هستین اون قسمت هم پیگیری کنین تا هرکی سئوال داره برای گوشی های مختلف بهشون کمک کنین . :D

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

سه شنبه 24 اردیبهشت1392 - 4:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
اقا دیروز من قطعاتو خریدم اما ال سی دی از 8 تومان شده 13 تومان کلا قطعات 35 اب میخوره.حالا تا اینجا من و شهریار عزیز روش کار میکنیم فقط شهریار جان شما به جای ای سی LM358 از NE5532 استفاده کن خبرشو بده.اینجور که بوش میاد باید مقاومت 470 اهم هم به 10 کیلو کاهش داده بشه.اینم عکس از لوپ که اینجور که از نوشته هاش متوجه شدم 20 % در کاوش تاثیر گذاره حالا یا روی عمق یا روی شی .ایشالا حمید جان بیان و در کارهای علمی این دستگاه کمک کنن.دوستان کسی قطعه خواست من شاید بتونم براش جور کنم اگر گیر نیاوردین.فعلا یا علی

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

سه شنبه 24 اردیبهشت1392 - 9:31am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

باسلام
تا جایی که بتونم به دوستان در ساخت این فلزیاب کمک میکنم
من بعد از ساخت کویل 19 سانت تخت یک کویل 25 سانت تخت هم پیچیدم که نتیجه را میگم

نتایج تست با کویل 19 سانت
سکه 50 تومنی = 25 سانت
سینی استیل 30*40 = 1 متر
فیبر مسی 6*6 = 37 سانت

با کویل 25 سانت
سکه 50 تومنی = 35 سانت
سینی استیل 30*40 = 130 سانت
فیبر مسی 6*6 = 48 سانت

سه شنبه 24 اردیبهشت1392 - 11:10am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1031 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 104  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 173 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure