انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 اردیبهشت1403 - 12:32am

پاسخ به موضوع  [ 1031 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 104  بعدی
 فلزیاب BRN 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

pouya83 نوشته است:
باسلام خدمت استادان گرامی جناب آقا مجتبی و آقاحمید

جهت ساخت لوپ 1*1 برای بی آر ان سایز سیم وتعداد دور چقدر باید باشه؟
ممنون ^:)^

لوپ 1*1 را بپیچ باید اهمش 2 اهم باشد

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .
پس آنگاه که دست نیاز به سوی تو میاورند پر کن از آنچه در مرام خدایی توست

یکشنبه 22 اردیبهشت1392 - 9:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
shahriyar نوشته است:
pouya83 نوشته است:

شهریارجان شرمنده ولی شما احتمالا متوجه سوال من نشدید .من نمره سیم و تعداد دور اونو برای لوپ 1*1 خواستم نه مقاومتشو.
باز هم ممنون

یکشنبه 22 اردیبهشت1392 - 9:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

pouya83 نوشته است:
shahriyar نوشته است:
pouya83 نوشته است:

شهریارجان شرمنده ولی شما احتمالا متوجه سوال من نشدید .من نمره سیم و تعداد دور اونو برای لوپ 1*1 خواستم نه مقاومتشو.
باز هم ممنون

از کابل شبکه که روش نوشته cat6 استفاده کن

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .

یکشنبه 22 اردیبهشت1392 - 9:44pm
مدیر کل
مدیر کل

احسنت شهریار عزیز :ymapplause: دیگه داری کولاک میکنی :D
تلفن بیچاره رو چجوری تبدیل به فلزیاب کردی =))

یکشنبه 22 اردیبهشت1392 - 9:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
احسنت شهریار عزیز :ymapplause: دیگه داری کولاک میکنی :D
تلفن بیچاره رو چجوری تبدیل به فلزیاب کردی =))

با اجازه سازنده تلفن دل و روده اش را کشیدم بیرون و ریختم تو سطل :D :D بعد فیبر را توش جا دادم هیچکس به فکرش هم نمیرسه چیه داداش :D

یکشنبه 22 اردیبهشت1392 - 9:51pm
مدیر کل
مدیر کل

شهریار جان من خواستم برای لوپ بزرگ محاسبه کنم دیدم اهم لوپ شما احتمالا درست نیست! لوپ با 24 دور سیم 0.6 میل به قطر 19 سانت تقریبا 15 متر سیم میبره که قطعا اهمش حدود 0.9 هست نه 2 ! شما مطمئنی با اهم متر درست اندازه گرفتی؟ اهم متر وقتی دوسرش به هم وصل هست چند دهم اهم نشون میده اونو اخر باید کم بکنیا!

یکشنبه 22 اردیبهشت1392 - 9:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
شهریار جان من خواستم برای لوپ بزرگ محاسبه کنم دیدم اهم لوپ شما احتمالا درست نیست! لوپ با 24 دور سیم 0.6 میل به قطر 19 سانت تقریبا 15 متر سیم میبره که قطعا اهمش حدود 0.9 هست نه 2 ! شما مطمئنی با اهم متر درست اندازه گرفتی؟ اهم متر وقتی دوسرش به هم وصل هست چند دهم اهم نشون میده اونو اخر باید کم بکنیا!

والا دورش یادم نیست بین بیست تا بیست و چهار هست و اهمتر 2 یا نمیدونم یادم نیست 0.2 اهم را نشون میداد :D مطمئنم

یکشنبه 22 اردیبهشت1392 - 10:00pm
مدیر کل
مدیر کل

خب ظاهرا این فلزیاب رو هر چی به عنوان لوپ براش بذاری کار میکنه :D پس ما برای محاسبه لوپ بزرگ همین 1 اهم رو در نظر میگیریم که با توجه به نتایج تست شما هم منطقی تر هست.
خدمتتون عرض کنم برای لوپ های بزرگ مثل 1 در 1 قطر سیم حتما باید بیشتر باشه. سیم 1 میل کاملا مناسبه. در این صورت شما نیاز به 10 دور سیم به قطر 1 میل برای لوپ 1 در 1 متر دارین که کلا 40 متر از این سیم لازم هست و وزنش هم برای خریداری حدود 350 گرم میشه.

یکشنبه 22 اردیبهشت1392 - 10:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
سلام خسته نباشید شهریار جان.من یه سوال داشتم.اینکه سیمه نمره 1 من برای دلتا پیچیدم 18 دورش شد 4 اهم حالا برای این فلزیاب که باید اهمش 2 تا 2.5 هستش پس دور پایین تر میاد که من فکر میکنم میدان خیلی ضعیف بشه.حالا با این توصیف من فکر میکنم بهترین لوپ برای این دستگاه 50 سانتی باشه که خوب جواب بده.و این که مهدی قاسمی روی این دستگاه کار کرده بود و میگفت اگه فایل هگزشو کسی بلد باشه عوض کنه بردش خیلی بیشتر میشه که اینجا حمید جان باید وارد بشه و اینکه قطعاتشم فکر کنم بشه تعویض کرد و قوی تر گذاشت یا حتی ولتاژ هم بیشتر کرد.

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

یکشنبه 22 اردیبهشت1392 - 10:09pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
خب ظاهرا این فلزیاب رو هر چی به عنوان لوپ براش بذاری کار میکنه :D پس ما برای محاسبه لوپ بزرگ همین 1 اهم رو در نظر میگیریم که با توجه به نتایج تست شما هم منطقی تر هست.
خدمتتون عرض کنم برای لوپ های بزرگ مثل 1 در 1 قطر سیم حتما باید بیشتر باشه. سیم 1 میل کاملا مناسبه. در این صورت شما نیاز به 10 دور سیم به قطر 1 میل برای لوپ 1 در 1 متر دارین که کلا 40 متر از این سیم لازم هست و وزنش هم برای خریداری حدود 350 گرم میشه.

درسته مهندس من تو سایت ژئوتک خیلی بررسی کردم و با اهم 2 اهم موافقت داشتن حتی خود سازنده هم این موضوع را تایید کرده لوپ نیم در نیم را با کابل شبکه ساختم و به روش شما هم مطمئنا جواب میده . در مورد انواع لوپ به نظر من اگه قابلمه هم بهش ببندی کار میکنه :D

یکشنبه 22 اردیبهشت1392 - 10:11pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1031 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 104  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mnbvcxzaqwsx , qedqad , zagalo16 و 176 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure