انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 11:16am

پاسخ به موضوع  [ 1031 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 89 , 90 , 91 , 92 , 93 , 94 , 95 ... 104  بعدی
 فلزیاب BRN 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

استاد حمید سرور ما هستن اما باید دید همه شوخی بر میدارن :-?

به هر حال من هم سعی خودمو میکنم ولی حیف که برنامه مدارو در اختیار ندارم وگرنه کارم راحتر میشد البته راهای دیگه هستن کارو تموم کنن فقط باید صبر وحوصله داشت از شما هم ممنون که باعث دلگرمیه ما وبچه های انجمن میشین سپاس بیکران @};- @};- @};-

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

دوشنبه 18 آبان1393 - 2:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اینم بی بی ار ان من..با لوپ 30 بیشتر از 80 سانت نمیزنه البته لوپ معمولی.این بی بی جانو واسه داخل حفره درست کردم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 24 آبان1393 - 7:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پیوست:
brn2.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 24 آبان1393 - 7:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان گرامی در مورد brn باید بگم که دیدی که از یه دستگاه داریم بایستی به صورت معقولانه باشه و ما خصوصیات یک دستگاهو خوب بدونیم تا بیشتر از حد قدرت آن انتظار نداشته باشیم با توجه به نبود سورس برنامه تنها فقط یک راه میمونه تا تقویت بشه اونم افزایش ولتاژ تازه اونم تا یه جایی که سلامت قطعات وثبات دستگاه حفظ بشه .بنده این دستگاهو با ولتاژ 18 رو هوا توزمین تست کردم که نتایجش اعلام میکنم
لوپ 45 سانتمتری (کابل 10 زوجی آیفون تصویری که دو به دو موازی بعد سری شده طول کابل 4 متر کابل اتصال 1.5 متر rg59 /مقاومت 1.7/ظرفیت 350 میلی هانری)
1:سکه 20ریالی شاهنشاهی 34سانتیمتردر هوا 30 االی 32 در خاک
2:سکه ربع بهار ازادی 18 ساتنیمتر در هوا در خاک 7 سانتی متر اونم با مشقت فراوان
3:فیبر مسی 12 *18 را 75 در هوا در خواک 66 سانتی متر
4:النگو طلای سفید به قطر 8.2 سانتی متر به ضخامت عرضی 17 میلی متر را 45 در هوا و در خاک 37 سانتی متر
نکته قابل درک من اینکه لوپ 1 متری زیاد با دستگاه خوب نیست تو این دستگاه تفاوت چندانی تو بد ندارهاما اون دسته از عزیزانی که دوست دارن از انواع لوپ استفاده کنن باستی بگم که مولتی ترن 100 کیلو را از نو معمولی ولی از نوع مرغوب استفاده کنن
اما از ثبات این دستگاه عرض کنم که مثال زدنی کمتر دستگاهی تا این حد میتونه استوار باشه

سه شنبه 25 آذر1393 - 8:14pm
مدیر سایت
مدیر سایت

سرعت عمل سنس این مدار فقط برای سکه یابی با سرعت حرکت بالا و برای داخل کار خیلی عالیه ، این مدار از جمله مداراتی هست که با لوپ بزرگ افزایش برد محسوسی نداشته ، ولی نسبت به فلزات مدفون در خاک عملکرد خوبی داشته ، یکی از دوستان در منطقه خشک 6 عدد سکه نقره را در عمق 50 سانتی کشف و اعلام کرده بود .

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 26 آذر1393 - 12:43pm
مدیر سایت
مدیر سایت

آقا پيام از اطلاع رساني شما متشكريم
دوستان بهترين نوع لوپ براي اين مدار كه برد چند درصد افزايش داشته و حساسيت مدار رو به فلزات مدفون بيشتر ميكنه فقط لوپ تخت معمولي يا تخت عنكبوتي هست كه با توجه به نوع استفاده بهترين اندازه لوپ تخت با قطرهاي 20 و 30 و 45 سانتي هست

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 4 دی1393 - 10:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان این مدار در تکان خوردن لوپ و بهم خوردن گراند بالانس چطوره ؟ ایا ثبات خود را از دست میدهد؟

پنج شنبه 4 دی1393 - 10:33pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
ali222 عزیز اتفاقا این مدار از نظر ثبات خیلی خوبه و علیرغم سادگیش کارایی قابل قبولی داره.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 4 دی1393 - 10:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bina نوشته است:
سلام دوستان
ali222 عزیز اتفاقا این مدار از نظر ثبات خیلی خوبه و علیرغم سادگیش کارایی قابل قبولی داره.
یاحق

میخواهم بدونم این ثبات به گفته شما دوست عزیز که این مدار داشتید فقط شامل حذف نویز و صداهای اضافی هست؟ یا کلا در مقابل تکانهای لوپ و بهم خوردن گراند بالانس (فاصله لوپ تا سطح زمین ) هم میشه؟ اگر این مدار داشتید بیشتر در مورد نکات مثبت اون راهنمایی بفرمایید ؟
میخواهم بدونم ثبات این مدار بخاطر نرم افزار قدرتمند اون هست یا بخاطر اپ امپ ساده مدار یا طراحی ایده ال مدار هست؟

پنج شنبه 4 دی1393 - 11:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز من این مدارو در قسمت فوق ساختم بگذارین خیالتون رو راحت کنم.این مدار ثبات بینظیری داره حتی زمانی که با لوپ حرکت میکنیم و لوپ رو بالا پایین میکنیم گروند بالانس به هیچ وج تغییر نمیکنه .واین همه ثبات رو باید ممنون ای سی پیک باشیم البته پیکربندی مدارو اگه خوب نگاه کنی میبینی تا حد ممکن از روی اصول ساخته شده. هم سخت افزار وهم نرم افزار..مگه ساختنش چقد زمان میبره که این همه تردید دارین خب بسازین میبینین نسبت به حجمش چقد کارایی داره :ymparty:

جمعه 5 دی1393 - 3:14pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1031 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 89 , 90 , 91 , 92 , 93 , 94 , 95 ... 104  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , tm23 و 109 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure