انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 6:55pm

پاسخ به موضوع  [ 283 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 29  بعدی
 پیشنهادات برای ارتقاء نرم افزار فلزیاب felezjoo pi 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

نمیدونم چرا تو هر تایپکی میری چرا همش درگیریه فکر کنم 70درصد عضاع فروشنده باشند نمیدونم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-? :-? :-?

یه سر به سایتهای خارجی ها بزنید ببینید یک مورد چنین چیزی دیده میشه ~O)
واقعا باید برای خودمون متعسف باشیم که این تورهستیم :|

جمعه 29 خرداد1394 - 11:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
حمید نوشته است:
reza68 نوشته است:
سلام
آقا حمید غضنفر رو چرا تحریم کردی !
این فیلمو داد به من تا اینجا برای شما قرار بدم.
تو فیلم صدای دستگاه برای طلا . مس و برنج قطع میشه ولی برای بقیه بوق شدید تر میشه!

http://www.uppit.com/ptksxgkbxsbf/luminos.mp4.zip

من خواهش میکنم دوستان دقت کنن ما باید با چه کسانی بحث کنیم! :D آخه عزیز من مثلا چه دلیلی داشته که این وسط کسی مثل غضنفر تحریم بشه؟؟؟ ایشون اگر میخواست تحریم بشه باید خیلی زودتر از اینها تحریم میشد و چند بار هم هشدار هایی به ایشون دادم! ولی الان و در این بحث فنی بنظر شما جایی برای تحریم شدن بوده؟ یک مقدار هم به عقل خودتون رجوع کنین! واقعا من نمیدونم پس از این همه فعالیت و انجمن داری شما بنده رو چطور ادمی شناختین که حالا اگرم ایشون ادعا کردن تحریم شدن شما باور میکنین؟ خیر ایشون تحریم نشده! با شناختی هم که از کاراکتر ایشون دارم میدونم ساعاتی دیگه تشریف میارن باز هم یک اسمون و ریسمونی میبافن و آخرش هم لابد میخوان بگن مثل دفعه قبلی انجمن قاطی کرده بود! اونم فقط برای ایشون و درست موقع همین جور حرف و بحثها!!! ;) مختصر بگم با این فیلم هایی که من میبینم شما بازی میکنین در زندگیتون هم به هیچی نمیرسین. حالا انجمن و فلزیابی و این چیزها که مهم نیست. ولی نحوه برخورد با مسائل و میزان واقع گرایی در هر امری توی زندگی اهمیت داره. چیزی که ما میبینیم ببخشید چیزی جز خل و چل بازی نیست! البته با عرض معذرت واقعا چیزی جز این نمیشه درباره این حرکات مضحک گفت! :D
.

خدا شاهده همین الان با غضنفر حزف زدم و گفتم چرا الکی میگی که تحریم شدی و اونم برای اینکه باورم بشه پسوردشو به من داد و وقتی که وارد کردم پیغام زیر اومد!
آخه حمید جان حالا بگو من و غضنفر دروغ میگیم یا شما!

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 29 خرداد1394 - 11:25pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

X( نکنه هکرها باز ورود کردن ودیگه غضنفر عصاب اونارو هم خورد کرده واونو تحریم کردن:-B

جمعه 29 خرداد1394 - 11:39pm
مدیر کل
مدیر کل

reza68 نوشته است:
من موندم تو این دنیا چیزی هست که شما قبول داشته باشین!
خب دروغ که نمیگم تحریم شده دیگه . لابد الان تحریمو برداشتین که مارو خراب کنید!
در مورد فیلم هم اون صدای بوقی که میاد بدلیل بی ثباتی دستگاه نیست عزیزم
اون تک تک که صدای زمینست هیچ!
در حالت تفکیک هم با صدا میریم و جایی که طلا یا مس ویا برنج باشه صدا قطع میشه. بازم هیچ!
خودتون هم مبدونید که مس و برنج هم جزو فلزات با ارزش هستن. بازم هیچ!
هدف از این فیلم نشون دادن تفکیک بود نه مقدار عمق زنی. اینم هیچ به هیچ
تو گروه هم هیچ دسیسه چینی وجود نداره اینو میتونید از همه کسانی که تو گروه هستن بپرسید یا حتی اینکه خودتون بایه اسم مستعاری عضو بشین. شماره کسی هم که معلوم نیست عزیزم.
حالا دیگه چرا پست مارو از تو تاپیک 12 رگولاتوره رستم حذف میکنی!؟ لابد بازم دارم دروغ میگم ! خدا خودش شاهده نگو که دارم دروغ میگم عزیزم
شما هم خیلی خوبه که یکم مودب باشین و خودتونو هیچ نکنید !

توی این دنیا تنها چیزی که من قبول دارم حق و حقیقت هست و بس! حالا هر کی حرف حق بزنه قبول میکنم و هر کی ناحق بگه حتی نزدیکترین شخص به من هم باشه برام تفاوتی نداره. من این مدلی هستم و شما هم کاریش نمیتونین بکنین.
بهرحال با توجه به اقدامات قبلی شما و بخصوص غضنفر اون مطلب رو عرض کردم. ولی حق با شماست ایشون تحریم هستن اما نه توسط بنده! محض احتیاط به پنل مدیریت رجوع کردم:

مجتبی جمعه 29 خرداد94 - 3:56pm کاربر تحریم شد به دلیل “”
» غضنفر

در واقع آقا مجتبی ایشون رو تحریم کردن! باید عرض کنم دستشون هم درد نکنه که زحمت ما رو کم کردن! بهرحال بقول معروف قضیه آشپز دو تا شدن و وضعیت غذاست! :D بابت مطلبی که عرض کرده بودم از جناب غضنفر عذرخواهی کنین و بگین مشکلشون رو با اقا مجتبی حل کنن. چون حتما دلیلی برای تحریم وجود داشته که ایشون باید توضیح بدن و من نمیتونم تصمیم ایشون رو نقض کنم. قبلا هم عرض کرده بودم جناب غضنفر چندین بار هشدار دریافت کرده بود! پس الان هم نباید بابت تحریم خیلی ناراحت باشه.
دوست من بنده صدای تق تق زمینه رو عرض نکردم! لطفا بنده رو هم مثل خودتون کم سواد و بی دقت تصور نکنین! منظور من به بوق اصلی سنس بود نه تق تق زمینه! یک مقدار بیشتر به فیلم دقت کنین متوجه میشین. همونطور که من بارها با دقت نگاهش کردم.
خب خوبه خودتون فرمودین طلا یا مس یا برنج باشه صدا قطع میشه!!! عزیز من این کجاش تفکیک طلاست؟ چه ربطی به تستی داشت که من درخواست کردم؟ طلا وقتی مثل مس و برنج سنس بشه و فرقی نباشه که اسمش تفکیک طلا نمیشه! :D اینو هر تازه کاری توی فلزیابی هم میفهمه. چیز یکه شما میگی در واقع همون تفکیک آهن هست نه طلا! حالا اکثر فروشنده ها میان و کلک میزنن و اسم این رو تفکیک طلا میذارن در صورتیکه در واقع هر چیزی غیر آهن مثل طلا در نظر گرفته میشه. فلزات زیادی هم هستن که طلا فقط یکی از اونهاست. این مدل تفکیک هم بصورت حذف آهن در مدار ما گذاشته شده و نیازی نیست عرض کنم طبق فرمول پیچیده و لگاریتمی مینلب هست که فقط در سیستم دیجیتال قابل پیاده سازیه و من بصورت مطمئن به شما عرض میکنم هر سیستم دیجیتالی که به این صورت آهن رو تفکیک میکنه از هر سیستم آنالوگی بهتر انجامش میده. علتش هم مشخصه چون در مدار انالوگ بر خلاف وجود اون همه آیسی و مدار ؛ کار محاسبات پیچیده اصلا قابل انجام نیست و در واقع فرمول بسیار ساده تری در نظر گرفته میشه که دقت کمتری هم داره.
مطلب شما در خصوص 12 رگولاتور هم ربطی به اون تاپیک نداشت. با این حال علیرغم توهینی که به شخص من کرده بودین باز هم گذشت کردم و اجازه دادم حضور داشته باشین. صرفا بدلیل تعدد پستها و میزان فعالیت شما! ولی این صبر و گذشت هم دیگه رو به پایان هست!
بنده در هیچ محیط ارتباطی با دوستان در ارتباط نیستم. تنها جایی که حاضرم بیام و بصورت کلامی صحبت و حتی مناظره داشته باشیم یک محیط چت بر اساس وویس هست که شناخته شده باشه. مثل کنفرانس یاهو مسنجر. دوستانی که علاقه مند به بحث صوتی و کلامی هستن خودشون بستر رو فراهم کنن و به بنده اطلاع بدن مشتاقانه حضور خواهم داشت تا ببینیم دیگه چه جای بحثی هست. مطمئن هم هستم اگر غرضی در کار نباشه بسیاری از سوء تفاهمات احتمالی برطرف میشه.

جمعه 29 خرداد1394 - 11:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
reza68 نوشته است:
من موندم تو این دنیا چیزی هست که شما قبول داشته باشین!
خب دروغ که نمیگم تحریم شده دیگه . لابد الان تحریمو برداشتین که مارو خراب کنید!
در مورد فیلم هم اون صدای بوقی که میاد بدلیل بی ثباتی دستگاه نیست عزیزم
اون تک تک که صدای زمینست هیچ!
در حالت تفکیک هم با صدا میریم و جایی که طلا یا مس ویا برنج باشه صدا قطع میشه. بازم هیچ!
خودتون هم مبدونید که مس و برنج هم جزو فلزات با ارزش هستن. بازم هیچ!
هدف از این فیلم نشون دادن تفکیک بود نه مقدار عمق زنی. اینم هیچ به هیچ
تو گروه هم هیچ دسیسه چینی وجود نداره اینو میتونید از همه کسانی که تو گروه هستن بپرسید یا حتی اینکه خودتون بایه اسم مستعاری عضو بشین. شماره کسی هم که معلوم نیست عزیزم.
حالا دیگه چرا پست مارو از تو تاپیک 12 رگولاتوره رستم حذف میکنی!؟ لابد بازم دارم دروغ میگم ! خدا خودش شاهده نگو که دارم دروغ میگم عزیزم
شما هم خیلی خوبه که یکم مودب باشین و خودتونو هیچ نکنید !

توی این دنیا تنها چیزی که من قبول دارم حق و حقیقت هست و بس! حالا هر کی حرف حق بزنه قبول میکنم و هر کی ناحق بگه حتی نزدیکترین شخص به من هم باشه برام تفاوتی نداره. من این مدلی هستم و شما هم کاریش نمیتونین بکنین.
بهرحال با توجه به اقدامات قبلی شما و بخصوص غضنفر اون مطلب رو عرض کردم. ولی حق با شماست ایشون تحریم هستن اما نه توسط بنده! محض احتیاط به پنل مدیریت رجوع کردم:

مجتبی جمعه 29 خرداد94 - 3:56pm کاربر تحریم شد به دلیل “”
» غضنفر

در واقع آقا مجتبی ایشون رو تحریم کردن! باید عرض کنم دستشون هم درد نکنه که زحمت ما رو کم کردن! بهرحال بقول معروف قضیه آشپز دو تا شدن و وضعیت غذاست! :D بابت مطلبی که عرض کرده بودم از جناب غضنفر عذرخواهی کنین و بگین مشکلشون رو با اقا مجتبی حل کنن. چون حتما دلیلی برای تحریم وجود داشته که ایشون باید توضیح بدن و من نمیتونم تصمیم ایشون رو نقض کنم. قبلا هم عرض کرده بودم جناب غضنفر چندین بار هشدار دریافت کرده بود! پس الان هم نباید بابت تحریم خیلی ناراحت باشه.
دوست من بنده صدای تق تق زمینه رو عرض نکردم! لطفا بنده رو هم مثل خودتون کم سواد و بی دقت تصور نکنین! منظور من به بوق اصلی سنس بود نه تق تق زمینه! یک مقدار بیشتر به فیلم دقت کنین متوجه میشین. همونطور که من بارها با دقت نگاهش کردم.
خب خوبه خودتون فرمودین طلا یا مس یا برنج باشه صدا قطع میشه!!! عزیز من این کجاش تفکیک طلاست؟ چه ربطی به تستی داشت که من درخواست کردم؟ طلا وقتی مثل مس و برنج سنس بشه و فرقی نباشه که اسمش تفکیک طلا نمیشه! :D اینو هر تازه کاری توی فلزیابی هم میفهمه. چیز یکه شما میگی در واقع همون تفکیک آهن هست نه طلا! حالا اکثر فروشنده ها میان و کلک میزنن و اسم این رو تفکیک طلا میذارن در صورتیکه در واقع هر چیزی غیر آهن مثل طلا در نظر گرفته میشه. فلزات زیادی هم هستن که طلا فقط یکی از اونهاست. این مدل تفکیک هم بصورت حذف آهن در مدار ما گذاشته شده و نیازی نیست عرض کنم طبق فرمول پیچیده و لگاریتمی مینلب هست که فقط در سیستم دیجیتال قابل پیاده سازیه و من بصورت مطمئن به شما عرض میکنم هر سیستم دیجیتالی که به این صورت آهن رو تفکیک میکنه از هر سیستم آنالوگی بهتر انجامش میده. علتش هم مشخصه چون در مدار انالوگ بر خلاف وجود اون همه آیسی و مدار ؛ کار محاسبات پیچیده اصلا قابل انجام نیست و در واقع فرمول بسیار ساده تری در نظر گرفته میشه که دقت کمتری هم داره.
مطلب شما در خصوص 12 رگولاتور هم ربطی به اون تاپیک نداشت. با این حال علیرغم توهینی که به شخص من کرده بودین باز هم گذشت کردم و اجازه دادم حضور داشته باشین. صرفا بدلیل تعدد پستها و میزان فعالیت شما! ولی این صبر و گذشت هم دیگه رو به پایان هست!
بنده در هیچ محیط ارتباطی با دوستان در ارتباط نیستم. تنها جایی که حاضرم بیام و بصورت کلامی صحبت و حتی مناظره داشته باشیم یک محیط چت بر اساس وویس هست که شناخته شده باشه. مثل کنفرانس یاهو مسنجر. دوستانی که علاقه مند به بحث صوتی و کلامی هستن خودشون بستر رو فراهم کنن و به بنده اطلاع بدن مشتاقانه حضور خواهم داشت تا ببینیم دیگه چه جای بحثی هست. مطمئن هم هستم اگر غرضی در کار نباشه بسیاری از سوء تفاهمات احتمالی برطرف میشه.

:ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: @};- @};-

جمعه 29 خرداد1394 - 11:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
ازاینکه برسی کردن از شما ممنونم عزیزم ولی چقد خوب بود قبل از اینکه اون پست رو بدین بررسی میکردین و اینهمه حرف نثار من و غضنفر نمیکردین. با این کارتون من به بهترین دوستم شک کردم !
در ضمن من تو اون پست حذف شده هیچ توهینی به شما نکردم اگه منظورتون به گفتن کلمه بیشعوره که شما بارها از این کلمه برای کاربران استفاده کردین پس شما چطوریه که به همین راحتی توهین میکنید!؟
من از این بحثا خدای ناکرده هیچ قصدی ندارم فقط خاستم بگم که خوبه آدم یکم انتقادپذیر یاشه عزیزم
موفق باشید. یا حق

شنبه 29 خرداد1394 - 12:09am
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم.
خب این کار کمی وقتگیر بود و من هم تصور نمیکردم اقا مجتبی این کار رو کرده باشه. ولی ایشون دیگه ظاهرا خسته شدن و چندین نفر رو هم تحریم کردن! شما هم شانس اوردین! :D بهرحال عرض کردم صبر و تحمل هر کسی سقفی داره.
اما بنده چیزی نثار شما نکردم! بودم و بعضی صحبتها رو شنیدم!!! ;) بدون مدرک چیزی نمیگم! شما هم بهتره در این بحثها و جمعها بیشتر دقت کنین چیزی رو بگین که حق و حقیقت باشه نه اینکه دور هم بشینین و جو شما رو بگیره! من هم میتونم در یک محیط ارتباطی صوتی حاضر بشم و صحبتهایی بکنم که شاید اینجا و در قالب متن بخوبی قابل بیان نباشه.
در ضمن شما خودتون باید حسابتون رو با امثال قاسمی و نوچه هاشون جدا کنین! فکر کنم خوب میدونین منظورم چیه. پس شنیدن خزعبلات این جماعت فروشنده کلاهبردار و بی دین و بی انصاف از کاربران شناخته شده این انجمن مسلما انتظار نمیره.

شنبه 29 خرداد1394 - 12:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من هم چیزی از این فیلم نفهمیدم.چرا باید دستگاه در حالت عادی صدا بده؟!!دستگاه باید ساکت باشه و موقعه سنس صدا بده، مثل لورنز. آقا حمید به نظر بنده وقتی امکان تفکیک 100 درصدی نیست، صدای تفکیک هم مهم نیست. به قول شما اگه جایی رو گرفت میشه عدد سنس رو نگاه کرد و به یه برآوردی از تفکیک رسید. ولی راستش به نظر من صدای خود سنس خیلی مهمه و میشه بهبود داد. 3 صدایی دستگاه شما وقتی واقعا فلزی باشه می تونه به تشخیص قدرت سنس و نزدیکی فلز کمک کنه، ولی برای تشخیص قدرت سنس در شروع سنس کمکی نمی کنه (قدرت شروع سنس برای تشخیص نویز یا خارج شدن دستگاه از حالت بالانس و ... مهمه)، چون در شروع سنس فقط یک صدا داریم که مجبوریم به نمودار سنس نگاه کنیم تا ببینیم این صدای شروع سنس با چه درجه ای از قدرته. شما اگه به صدای لورنز گوش کنید می بینید در شروع سنس شدت تغییر صدا زیاده (یعنی در شروع سنس چند صدایی هست) ولی بعد با افزایش نمودار سنس صدا تقریبا ثابت میشه (تک صدایی). یعنی فلسفه چند صدایی در لورنز برای تشخیص نویز و ... هست نه تشخیص نزدیکی فلز، به خاطر همین در ابتدا کار تغییرات صدا شدیدتره. موقعی که با دستگاه شما رفتیم بیرون، لوپ رو دادم دست 2 تا از بچه ها، وقتی نویز داشتیم و دستگاه از تعادل خارج می شد اون دو نفر می گفتن فلز سنس شد؟من که نمودار سنس رو نگاه می کردم می گفتم نه. خلاصه یک ساعت گذشت و همه فقط صدای اول از سه صدا رو شنیدن و چند صدایی کمکی به من نکرد و دائم چشمم به نمودار سنس بود. شاید دلیلی اینکه بچه ها دائم دارن بحث صدا رو مطرح می کنن همین باشه. به نظرم بهتره دستگاه بشه چند صدایی مثلا، ولی نمودار تغییرات افزایش قدرت صدا کاهنده باشه (یعنی مثلا در سه درجه اول سنس با واحد هر افزایش نمودار سنس، صدا یه درجه قوی بشه، بعد از درجه چهارم تا دهم سنس، با دو واحد افزایش در نمودار سنس، صدا یه درجه قوی بشه، و ...). اگه این کار رو بکنید واقعا عالی میشه.

شنبه 29 خرداد1394 - 12:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
من یک پیشنهاد دارم مهندس حمید عزیز میتونید قسمت ایرو رجکت رو مثل لورنز که وقتی اهن سنس میشه روی صفحه مینوسه fe وقتی غیر آهنی است مینویسه no fe روی صفحه ال سیدی بیاد خیلی جالب میشه میتونید این گزینه رو جای اعداد ولتاژ بزارید و نشان دهنده باطری رو همراه دکمه بالانس با دیلی نشون بدید ممنون از لطفتون

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

شنبه 29 خرداد1394 - 12:33am
مدیر کل
مدیر کل

ممنون محسن جان.
در خصوص صدا شاید حق با شما باشه و قسمتیش قطعا درست هست. ولی به همین میزان که دوستان در خصوص تغییر صدا تقاضا میکنن دست بنده هم برای تغییر صدا بستست! این موضوع رو هم چند بار بررسی کردم و به این نتیجه رسیدم که علاوه بر برنامه نیاز به تغییر در مدار داریم که از ابتدا پیش بینی نکرده بودم. حقیقتش نمیتونم در حال حاضر هم صرفا برای قسمت صدا مدار رو عوض کنم و این کار رو جالب و ضروری نمیبینم! وگرنه مساله تولید صوت در مقابل مسائل کلیدی فلزیابی چیزی در حکم یک کاردستی بیشتر نیست و در واقع ما فقط میخوایم نحوه تولید صدا رو عوض کنیم ولی بخاطرش ناچاریم مدار رو تغییر بدیم! بهرحال بنده باز هم تلاش میکنم تا ببینم بدون تغییر مدار چه کار بهتری روی صدا میشه انجام داد.
اما مطلب شما در خصوص سنس اولیه برای من قابل قبول نیست! ببینید اصولا وقتی سنس ضعیف باشه که بدلیل وجود فلز کوچک یا عمق بالاست دیگه ما نمیتونیم هیچ تفاوتی ایجاد کنیم که الزاما به ما بگه فلز سنس شده یا نه! سنس ضعیف مشکلش همینه که راهی نداره. از طرف دیگه قدرت صدا در حالت بوق زیر به تدریج تغییر میکنه! اگر شما این حالت رو ندارین باید از بلندگوی 8 اهم معمولی استفاده کنیم و ولوم رو هم روی 2 بذارین تا بتونین قدرت سنس رو از روی صدا بهتر تشخیص بدین. وگرنه عین پیشنهادی که شما در خصوص درجه بندی قدرت سنس و صدا میفرمایین خیلی قبل تر پیاده شده!

شنبه 29 خرداد1394 - 12:40am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 283 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 29  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: david65 و 141 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure