انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 3:25pm

پاسخ به موضوع  [ 283 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 ... 29  بعدی
 پیشنهادات برای ارتقاء نرم افزار فلزیاب felezjoo pi 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: چوار پارچه ی کوردستان
مساله پسورد واقع مهمه
چند باری هم خدمت استاد حمید بزرگوار عرض کردیم
حالت علامت سوالی هم که در حال حاضر روی سیستم موجوده خیلی خوبه
اما امیدوارم مهندس یک فکری به حال 3 بار پسورد اشتباه زدن بکنن
@};- ~O) @};-

یکشنبه 22 فروردین1395 - 12:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام خدمت مهندس حمید عزیز و دوستان گل. بنده با این پیشنهاد که بعد از زدن چند بار کد اشتباه میکرو پاک بشه مخالفم. چون برا خودم بارها اتفاق افتاده که یه دکمه خراب شده و مجبور بودم 5 یا 6 بار کدو وارد کنم تا یبار درست وارد بشه. حالا حساب کنید 200 کیلومتر رفتی برا کار دکمه ها هم مشکل پیدا کنه و با چندبار کد اشتباه کلا تعطیل. بنظر من بهترین حالتش همینه که الان هست. همانطور که مهندس حمید فرمودند بجای اینکه دفعات محدود کنیم. یه رمز طولانی بزاریم. اینجوری خیلی بهتره :YMPEACE:

یکشنبه 22 فروردین1395 - 1:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: چوار پارچه ی کوردستان
milad7 نوشته است:
با سلام خدمت مهندس حمید عزیز و دوستان گل. بنده با این پیشنهاد که بعد از زدن چند بار کد اشتباه میکرو پاک بشه مخالفم. چون برا خودم بارها اتفاق افتاده که یه دکمه خراب شده و مجبور بودم 5 یا 6 بار کدو وارد کنم تا یبار درست وارد بشه. حالا حساب کنید 200 کیلومتر رفتی برا کار دکمه ها هم مشکل پیدا کنه و با چندبار کد اشتباه کلا تعطیل. بنظر من بهترین حالتش همینه که الان هست. همانطور که مهندس حمید فرمودند بجای اینکه دفعات کم کنیم. یه رمز طولانی بزاریم. اینجوری خیلی بهتره :YMPEACE:

سلام
پاک شدن میکرو که اصلا درست نیست
پیشنهاد ما اینه بعد از چند بار کد اشتباه روی LCD یک متن مثل رطوبت سنج ، سگ دور کن یا هرچیزی نمایش داده بشه
و دستگاه رو اگه نیم ساعت خاموش بزاری به حال معمول برگرده
@};- ~O) @};-

یکشنبه 22 فروردین1395 - 1:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: آزربايجان جنوبي
haji نوشته است:
با سلام دوستی در مورد پسورد پیشنهاداتی داده بودن که:

میشه در ورژن بعدی یکم تغییرات در قسمت پسورد بدین؟
مثلا وقتی که سیستم پسورد میخواد به جای علامت سوال بزنه ENTER PASSWORD
وقتی هم که پسورد وارد میشه به جای نمایش اعداد، ستاره نمایش داده بشه تا دیگران اعداد رو متوجه نشوند.
وقتی هم که پسورد اشتباه وارد شد بزنه Incorrect Password
پس از اون هم بزنه REMAINING: 2 و این عدد 2 در دفعه بعدش میشه 1
کلا هم 3 بار بشه پسورد رو وارد کرد و اگر هم عددی رو اشتباه وارد کردیم یا اینکه به علت کیفیت پایین دکمه ها یه عددی وارد نشد یا برعکس یه عدد دو بار وارد شده باشه با نگه داشتن دکمه OK به مدت 2 ثانیه (مقدار یک ثانیه یا کمتر در حالت عادی برای ورود) کلا اعداد وارد شده پاک بشه و مجددا توسط کاربر وارد بشه.
پس از سه بار اشتباه وارد شدن هم بزنه ACCESS DENIED و در روشن کردن های بعدی هم دیگه برنامه بالا نیاد و نیاز به پروگرم مجدد میکرو باشه با توجه به اینکه محدودیتی در پروگرم کردن میکرو نداریم (البته کسانی هم که کلا با پسورد مشکل دارند هم قسمت پسورد رو همون غیر فعال نگه دارند). این گزینه در مواردی خاص که داریم دستگاه رو به هر دلیلی از دست میدیم کاربرد داره.

من تجربه سیستم مامور بازی و کیل و مباحث حقوقی و قاضی و میراث و کارشناس و خلاصه همه این فرایند رو کامل دارم عرض کنم که
اولا همونطور که مهندس توضیح دادن نمایش ستاره یا هر گزینه ایی که مشخص کنه دستگاه پسورد داره اصلا خوب نیست به این دلیل که
من خودم شاهد بودم مامورا دستگاهی رو همراه وسایل حفاری از شخصی گرفته بودن قاضی کارشناس میراث رو خواسته بود که در مورد دستگاه اظهار نظر کنه باور کنید لحظه کارشناسی من خندم گرفته بود طرف واقعا شتر بود هیچی نمیدونست میگفت گنج یابه و...بگذریم من روی دستگاه خودم یه برچسب زدم و روش نوشتم رطوبت سنج . اگر لوپ همراه با وسایل حفاری رو با یک ماشین و خود دستگاه رو با یک ماشین دیگه تا محل حمل کنید حتی جلو دست مامورا هم بزارین بصورت جدا گانه نمیتونن بهتون گیر بدن نه بیل جرمه نه لوپ به تنهایی جرمه و نه دستگاهی که فعلا معلوم نیست چیه حالا اگه به مامورای مثلا گشت روی جاده بگی این یک وسیله رطوبت سنجه و چند سال پیش درستش کردم اما الان کار نمیکنه و اونا هم چند بار پسورد بزنن تقریبا باورشون میشه حتی اگه نشه و بفرستنت دادگاه دادگاه هم کاری از دستش بر نمیاد وقتی تو زیر بار نری و هی بگی رطوبت سنجه ولت میکنن که اگه پسورد یا ستاره باشه و بدونن دستگاه پس میخواد چون شک میکنن شاید بمب هسته ایی (مزاح ) باشه ممکنه بدنت آگاهی واسه اعتراف گیری
اما حالت دیگه اگه همه وسایل تو یک ماشین باشه یعنی بیل لوپ و دستگاه اونوقت مامور و قاضی به فلز یاب بودنش شک میکنن که بازم چون نمیتونن دستگاه رو روشن کنن به نتیجه ایی نمیرسن (که به نظر بنده اگه اینجا بعد از ورود پسورد اشتباه یه نوشته ایی مثل همون رطوبت سنج رو ال سی دی بیاد که دیگه حل حله)
و اما اگه شخصی زمین کشاورزی یا روستای خودشه تو روز داره دستگاه میزنه یا میخواد بزنه و مامورا میرسن و بازم بیل لوپ و دستگاه یک جا باشه و طرف زیر بار نره و هی بگه رطوبت سنجه و تو زمین خودش داره دنبال آب میگرده باور کنید باور کنید چون به سیستم حقوقی آشنایی کامل دارم میدونم که تا مدرکی نداشته باشن نمیتونن محکومت کنن فقط دفاع شخصه که میتونه نجاتش بده باید زیر بار نری و خلاصه اونا تو اون لحضه تقریبا میدونن داری دروغ میگی اما کاری از دستشون بر نمیاد چون کارشناس میراث دستگاهی رو که نمیتونه روشن کنه رو نمیتونه بگه فلز یابه چون اگه بگه دیگه اون کندن میشه حفاری غیر مجاز و جرمه پس فقط قاضی با سر نخی مثل دستگاه فلز یاب بودن یا فلز یاب نبودن میتونه شما رو یا تبرئه یا مجرم ببینه
اما مهندس به نظر من به دلایل زیر اگه پسورد اشتباه زدن بعد از 2 باز نیاز به پروگرم داشته باشه خوبه
چون اولا شاید یک میلیونم درصد شانسی زدن و پس درست در آمد یا اشخاصی ساده هستند که 1 تا 16 رو میزنن یا پسوردشون رو کاغذ مینویسن یا انواع حالات دیگه و مهمتر اینکه همون تو زمین که گفتم یه سکه هم پیدا کردی یا از قبل باهات بوده و قبل از کندن و حفاری سکه رو تو دستت گرفتن اونوقت میبرنت واسه اعتراف گیری چون دیگه جنس هم باهاته (که اونموقع هم فقط باید بگی پیدا کردی و میخوای ببری امروز تحویل میراث بدی) و یا به هر دلیل دیگه قاضی تشخیص میده اگاهی یا سایر پلیس ها باید از تو اعتراف بگیرن وقتی پس اشتباه باشه و نیاز به بروگرم باشه تو پسوردت هم اعتراف کنی یا لو بره بازم نمیتونن دستگاه رو بالا بیارن چون 2 بار رو هر جور شده میشه اشتباه زد
و حالت دیگه مثلا باا لوپ و دستگاه و یک سکه تورو رو جاده گرفتن دستگاه که بالا نیاد جرم حفاری رو نمیتونن برات ثابت کنن چون تو میتونی بگی داری اون سکه رو که امروز پیدا کردی رو میبری به میراث تحویل بدی و رو زمین پیداش کردی یا نهایتاجرم حمل بهت میدن اما اگه با اعتراف گرفتن ازت یا هر روشی دستگاه روشن بشه کارشناس با دیدن کویل ارور میفهمه فلز یابه و معلوم میشه که تو حفاری کردی و اونو پیدا نکردی پس جدای جرم حمل اشیا عتیقه جرم حفاری هم برات اضافه میشه اما دستگاه رو تشخیص ندن حداقل جرمت کم تره
پس بالا اومدن یا نیومدن دستگاه تو برخی شرایط واقعا خیلی عالیه و بالا نیامدنی که ستاره یا پسورد هم نداشته باشه کارایی بیشتری داره و بالا نیامدنی که ستاره و پسورد رو نداره و بعد دوبار هم پروگرام میخواد عالی تره و اگر هم گزینه رطوبت سنجش یا مثلا فرستنده امواج یا ... هر اسم دیگه ایی کنار ال سی دی و بعد از وارد کردن پسورد اشتباه وجود داشته باشه فوق العاده میشه

ببخشید زیاد شد البته اینا نظر منه شاید اشتباه و یا خیلی محافظه کارانه بود فقط پیشنهاد بود یا علی

:YMAPPLAUSE: :YMAPPLAUSE: :YMAPPLAUSE:
به نظر بنده هم پيشنهاد خوبيست كه بعد از دو يا سه بار اشتباه وارد كردن پسورد اسمي نامربوط به فلزيابي و البته معقول و قابل باور روي ال سي دي نمايان شود و نياز به پروگرم دوباره ميكرو باشد،از لحاظ امنيتي بسيار عالي ميشود. @};-

یکشنبه 22 فروردین1395 - 1:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: آزربايجان جنوبي
qasedak نوشته است:
milad7 نوشته است:
با سلام خدمت مهندس حمید عزیز و دوستان گل. بنده با این پیشنهاد که بعد از زدن چند بار کد اشتباه میکرو پاک بشه مخالفم. چون برا خودم بارها اتفاق افتاده که یه دکمه خراب شده و مجبور بودم 5 یا 6 بار کدو وارد کنم تا یبار درست وارد بشه. حالا حساب کنید 200 کیلومتر رفتی برا کار دکمه ها هم مشکل پیدا کنه و با چندبار کد اشتباه کلا تعطیل. بنظر من بهترین حالتش همینه که الان هست. همانطور که مهندس حمید فرمودند بجای اینکه دفعات کم کنیم. یه رمز طولانی بزاریم. اینجوری خیلی بهتره :YMPEACE:

سلام
پاک شدن میکرو که اصلا درست نیست
پیشنهاد ما اینه بعد از چند بار کد اشتباه روی LCD یک متن مثل رطوبت سنج ، سگ دور کن یا هرچیزی نمایش داده بشه
و دستگاه رو اگه نیم ساعت خاموش بزاری به حال معمول برگرده
@};- ~O) @};-

دوست عزيز ميلاد با احترام به نظرتان،جسارتا شما ميتوانيد با تهيه كليد مرغوب مشكلتان را حل كنيد ولي قبول كنيد امنيت در اين كار از هر چيزي مهمتر است.

قاصدك گرامي اگر گير افتاديم احتمال اينكه بعد از نيم ساعت ولمان كنند چقدر است؟
منظور از اين پيشنهادات رساندن امنيت به حداكثر است به اين صورت كه خدايي نكرده اگر به مشكلي برخورديم عمدا با سه بار وارد كردن پسورد اشتباه و نمايش اسمي منحرف كننده تقريبا طرف را متقاعد ميكنيم و اگر قبول نكرد و كار به دادگاه و كارشناس و ... كشيد باز هم مدركي در دست ندارند چون ميكرو قفل شده و دستگاه بدون پروگرم مجدد به هيچ وجه كار نخواهد كرد!

لطفا بقيه دوستان هم شركت كنند و نظراتشان را بگويند. @};-

یکشنبه 22 فروردین1395 - 1:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خدایش نظر خوبیه اگه بعد از چند باار اشتباه زدن دوباره میکرو برنامه بخواد واسم یه دستگاهه دیگه بیاد عالی میشه بهتر اقا حمید هم یه فکری در مورد این بکنن

یکشنبه 22 فروردین1395 - 6:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال

HOSSEIN447 نوشته است:
خدایش نظر خوبیه اگه بعد از چند باار اشتباه زدن دوباره میکرو برنامه بخواد واسم یه دستگاهه دیگه بیاد عالی میشه بهتر اقا حمید هم یه فکری در مورد این بکنن

بهتر نیست به جای پسورد یک تنظیمی اضافه بشه که هر موقع احساس خطر شد یا گیر افتادی کدی وارد بشه و دستگاه قفل شه؟

دوشنبه 23 فروردین1395 - 6:39am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: Internet
به نظر من بهترین راه برای امنیت دستگاه اینه که دستگاه بعد از روشن شدن تو خط بالا بنویسه GPS Recever و تو خط پایین بنویسه Searching . . . .
پسورد هم تو پس زمینه گرفته بشه و اگه درست بود بره تو منو دستگاه .
و تو صفحه پسورد هیچ اثری از اینکه عددی دریافت میشه یا اینکه دستگاه سالمه و کار میکنه نباشه .
فوقش خودت که وارد میکنی 2 بار اشتباه میزنی که در برابر فرار از دردسر هیچه .
GPS هم به این خاطر که میتونی بگی این GPS ماله 15 سال پیش بوده ، اینم آنتنشه که خراب شده و سرچ میکنه ولی پیدا نمیکنه که بره تو منو هاش و مختصاتو نشون بده .
برای این دستگاه با اون لوپش GPS قدیمی خیلی معقول تره برای عموم که هیچی از الکترونیک سرشون نمیشه .
آب یاب و رطوبت سنج و . . . ( کلا هرچی "یاب" و "سنج" داره بو داره و ذهن طرف رو میبره سمت وسایل اکتشاف ) .
امیدوارم نظر مهندس هم مثبت باشه و تو آپدیت بعدی اعمال کنن .

پرنده ای که پرواز بلد نیست ، به قفس میگوید تقدیر

دوشنبه 23 فروردین1395 - 11:28am
کاربر فعال
کاربر فعال

haji نوشته است:
با سلام دوستی در مورد پسورد پیشنهاداتی داده بودن که:

میشه در ورژن بعدی یکم تغییرات در قسمت پسورد بدین؟
مثلا وقتی که سیستم پسورد میخواد به جای علامت سوال بزنه ENTER PASSWORD
وقتی هم که پسورد وارد میشه به جای نمایش اعداد، ستاره نمایش داده بشه تا دیگران اعداد رو متوجه نشوند.
وقتی هم که پسورد اشتباه وارد شد بزنه Incorrect Password
پس از اون هم بزنه REMAINING: 2 و این عدد 2 در دفعه بعدش میشه 1
کلا هم 3 بار بشه پسورد رو وارد کرد و اگر هم عددی رو اشتباه وارد کردیم یا اینکه به علت کیفیت پایین دکمه ها یه عددی وارد نشد یا برعکس یه عدد دو بار وارد شده باشه با نگه داشتن دکمه OK به مدت 2 ثانیه (مقدار یک ثانیه یا کمتر در حالت عادی برای ورود) کلا اعداد وارد شده پاک بشه و مجددا توسط کاربر وارد بشه.
پس از سه بار اشتباه وارد شدن هم بزنه ACCESS DENIED و در روشن کردن های بعدی هم دیگه برنامه بالا نیاد و نیاز به پروگرم مجدد میکرو باشه با توجه به اینکه محدودیتی در پروگرم کردن میکرو نداریم (البته کسانی هم که کلا با پسورد مشکل دارند هم قسمت پسورد رو همون غیر فعال نگه دارند). این گزینه در مواردی خاص که داریم دستگاه رو به هر دلیلی از دست میدیم کاربرد داره.

من تجربه سیستم مامور بازی و کیل و مباحث حقوقی و قاضی و میراث و کارشناس و خلاصه همه این فرایند رو کامل دارم عرض کنم که
اولا همونطور که مهندس توضیح دادن نمایش ستاره یا هر گزینه ایی که مشخص کنه دستگاه پسورد داره اصلا خوب نیست به این دلیل که
من خودم شاهد بودم مامورا دستگاهی رو همراه وسایل حفاری از شخصی گرفته بودن قاضی کارشناس میراث رو خواسته بود که در مورد دستگاه اظهار نظر کنه باور کنید لحظه کارشناسی من خندم گرفته بود طرف واقعا شتر بود هیچی نمیدونست میگفت گنج یابه و...بگذریم من روی دستگاه خودم یه برچسب زدم و روش نوشتم رطوبت سنج . اگر لوپ همراه با وسایل حفاری رو با یک ماشین و خود دستگاه رو با یک ماشین دیگه تا محل حمل کنید حتی جلو دست مامورا هم بزارین بصورت جدا گانه نمیتونن بهتون گیر بدن نه بیل جرمه نه لوپ به تنهایی جرمه و نه دستگاهی که فعلا معلوم نیست چیه حالا اگه به مامورای مثلا گشت روی جاده بگی این یک وسیله رطوبت سنجه و چند سال پیش درستش کردم اما الان کار نمیکنه و اونا هم چند بار پسورد بزنن تقریبا باورشون میشه حتی اگه نشه و بفرستنت دادگاه دادگاه هم کاری از دستش بر نمیاد وقتی تو زیر بار نری و هی بگی رطوبت سنجه ولت میکنن که اگه پسورد یا ستاره باشه و بدونن دستگاه پس میخواد چون شک میکنن شاید بمب هسته ایی (مزاح ) باشه ممکنه بدنت آگاهی واسه اعتراف گیری
اما حالت دیگه اگه همه وسایل تو یک ماشین باشه یعنی بیل لوپ و دستگاه اونوقت مامور و قاضی به فلز یاب بودنش شک میکنن که بازم چون نمیتونن دستگاه رو روشن کنن به نتیجه ایی نمیرسن (که به نظر بنده اگه اینجا بعد از ورود پسورد اشتباه یه نوشته ایی مثل همون رطوبت سنج رو ال سی دی بیاد که دیگه حل حله)
و اما اگه شخصی زمین کشاورزی یا روستای خودشه تو روز داره دستگاه میزنه یا میخواد بزنه و مامورا میرسن و بازم بیل لوپ و دستگاه یک جا باشه و طرف زیر بار نره و هی بگه رطوبت سنجه و تو زمین خودش داره دنبال آب میگرده باور کنید باور کنید چون به سیستم حقوقی آشنایی کامل دارم میدونم که تا مدرکی نداشته باشن نمیتونن محکومت کنن فقط دفاع شخصه که میتونه نجاتش بده باید زیر بار نری و خلاصه اونا تو اون لحضه تقریبا میدونن داری دروغ میگی اما کاری از دستشون بر نمیاد چون کارشناس میراث دستگاهی رو که نمیتونه روشن کنه رو نمیتونه بگه فلز یابه چون اگه بگه دیگه اون کندن میشه حفاری غیر مجاز و جرمه پس فقط قاضی با سر نخی مثل دستگاه فلز یاب بودن یا فلز یاب نبودن میتونه شما رو یا تبرئه یا مجرم ببینه
اما مهندس به نظر من به دلایل زیر اگه پسورد اشتباه زدن بعد از 2 باز نیاز به پروگرم داشته باشه خوبه
چون اولا شاید یک میلیونم درصد شانسی زدن و پس درست در آمد یا اشخاصی ساده هستند که 1 تا 16 رو میزنن یا پسوردشون رو کاغذ مینویسن یا انواع حالات دیگه و مهمتر اینکه همون تو زمین که گفتم یه سکه هم پیدا کردی یا از قبل باهات بوده و قبل از کندن و حفاری سکه رو تو دستت گرفتن اونوقت میبرنت واسه اعتراف گیری چون دیگه جنس هم باهاته (که اونموقع هم فقط باید بگی پیدا کردی و میخوای ببری امروز تحویل میراث بدی) و یا به هر دلیل دیگه قاضی تشخیص میده اگاهی یا سایر پلیس ها باید از تو اعتراف بگیرن وقتی پس اشتباه باشه و نیاز به بروگرم باشه تو پسوردت هم اعتراف کنی یا لو بره بازم نمیتونن دستگاه رو بالا بیارن چون 2 بار رو هر جور شده میشه اشتباه زد
و حالت دیگه مثلا باا لوپ و دستگاه و یک سکه تورو رو جاده گرفتن دستگاه که بالا نیاد جرم حفاری رو نمیتونن برات ثابت کنن چون تو میتونی بگی داری اون سکه رو که امروز پیدا کردی رو میبری به میراث تحویل بدی و رو زمین پیداش کردی یا نهایتاجرم حمل بهت میدن اما اگه با اعتراف گرفتن ازت یا هر روشی دستگاه روشن بشه کارشناس با دیدن کویل ارور میفهمه فلز یابه و معلوم میشه که تو حفاری کردی و اونو پیدا نکردی پس جدای جرم حمل اشیا عتیقه جرم حفاری هم برات اضافه میشه اما دستگاه رو تشخیص ندن حداقل جرمت کم تره
پس بالا اومدن یا نیومدن دستگاه تو برخی شرایط واقعا خیلی عالیه و بالا نیامدنی که ستاره یا پسورد هم نداشته باشه کارایی بیشتری داره و بالا نیامدنی که ستاره و پسورد رو نداره و بعد دوبار هم پروگرام میخواد عالی تره و اگر هم گزینه رطوبت سنجش یا مثلا فرستنده امواج یا ... هر اسم دیگه ایی کنار ال سی دی و بعد از وارد کردن پسورد اشتباه وجود داشته باشه فوق العاده میشه

ببخشید زیاد شد البته اینا نظر منه شاید اشتباه و یا خیلی محافظه کارانه بود فقط پیشنهاد بود یا علی

دوست عزیز این مطلب رو من نوشتم
اما من نمی دونم چرا دوستان می خوان لقمه رو دور دهنشون بچرخونن.
اولا که الان دست بچه های سه ساله هم تبلت وجود داره و همه این دستگاههای موبایل و ... رمز دارند و الان همه می دونن که برای راه اندازی یه دستگاه باید رمزش رو وارد کنن.
داشتن علامت سوال اصلا نمی تونه زمینه کاری دستگاه رو پنهان نگه داره. اصلا ربطی نداره. احتمالا به قول خودتون اون فرد کارشناس واقعا شتر بوده. :D
از همه مهمتر شما می فرمایید رطوبت سنج. اگر حین کار به شما بگویند چه می کنید در جواب چه می گویید؟ اگر بگویید اب یاب و رطوبت سنج خب می گویند برایمان راهش بنداز تا ببینیم شاید خوشمان امد.
اگر هم بگویید خراب است که عذر بدتر از گناه است. انوقت نمی گویند این 3 یا 4 نفر مرد در این بیابون با دستگاه خراب چه می کنند؟؟؟؟ مگر با دسته کورها طرف هستید؟
به نظر من پسورد باید حالت ستاره و عادی مثل بقیه دستگاه ها داشته باشه که حرفه ایی تر و بسیار شکیل تره. اما در مورد زمینه کاری دستگاه که یک بحث جداست باید فکر دیگری کرد. اگر دارید دستگاه رو از دست می دید و در بیابون یا جای دیگه عده ایی به سمت شما می ایند و ...
با سه بار رمز اشتباه دستگاه را به ان دنیا می فرستید. قیافه دستگاه به ضبط خودرو بی شباهت نیست. میتونه پس از رمز اشتباه بگه فلش مموری را وصل کنید تا ام پی تری پلیر کار کند. و اینکه شما به بیابون رفته اید برای تفریح و ضبط صوت همراهتون هست اصلا جای تعجب نداره و اگر ضبط شما هم خراب باشه به کسی ربطی ندارد. یا مثلا بزند
MP3 PLAYER ACCESS DENIED
و شما رمز ضبط صوتتان را اشتباه زده اید و این گونه شده است. در ضمن اگر دکمه OK را به مدت 2 یا 3 ثانیه نگه دارید کد را تصحیح می کنه و نگرانی بابت اشتباه زدن غیر عمدی وجود نداره.
در مورد لوپ هم باید فکر دیگه ایی کرد ولی خلاص شدن از لوپ و منهدم کردنش راحتره و از همه مهمتر اینکه ساخت مجددش کم هزینه تره نسبت به خود دستگاه. در مورد جی پی اس که یکی از دوستان مطرح کردن باید قیافتون به بچه های الکترونیک و نابغه بخوره و بگید که اینو ساختین وگرنه الان تو گوشی ها جی پی اس هست و اینکه بگید برای 15 سال پیش هست شاید اگر دست یه فرد مسن یا برعکس خیلی جوان باشد اصلا منطقی نیست. البته میشه گفت رادیو ساختین کنار ضبط صوتتون دارید ازش استفاده کنید و این انتنش هستش. اما اگر لوپ و دستگاه جدا حمل بشه خیلی بهتره.

اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است.

دوشنبه 23 فروردین1395 - 1:30pm
مدیر کل
مدیر کل

واقعا جای شگفتی داره بعد این همه تلاش و زحمت طاقت فرسا در زمینه مسائل فنی فلزیاب که سبب شده طرح پالسی فلزجو جایگاه بالایی مابین طرحهای مشابه پیدا کنه ؛ دوستان تا این حد توجه خودشون رو به بهبود بخشی حاشیه ای مثل رمز عبور معطوف میکنن! اونم در شرایطی که حتی یکی از سایر مدارات قابل ساخت فلزیاب چنین امکانی نداره!!! واقعا نمیدونم اگر میلیونها خرج خرید دستگاههای مینلب و لورنز هم میکردین ؛ یک کلمه در مورد اینکه چرا اون دستگاهها رمز عبور ندارن و ظاهرشون هم خیلی تابلو هست حرفی میزدین؟! بنظر من یک کاوشگر حرفه ای نباید اینقدر فکر اینجور حاشیه ها باشه! امنیت در کاوش بقدری نکات مختلف داره که رمز عبور دستگاه در برابرشون اهمیت زیادی نداره. از این گذشته تنوع نظرات دوستان و ضد و نقیض بودنشون مشخص میکنه نمیشه تغییر خاصی صورت داد. دلیلش هم واضحه. معنا و مفهوم امنیت برای هر کسی و تحت شرایط مختلف و در جاهای مختلف تفاوت داره. لطفا روی این موضوع زیاد تمرکز نکنین.

دوشنبه 23 فروردین1395 - 2:30pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 283 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 ... 29  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 177 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure