انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 6:49pm

پاسخ به موضوع  [ 283 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 29  بعدی
 پیشنهادات برای ارتقاء نرم افزار فلزیاب felezjoo pi 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

دانلود نمیشه

جمعه 29 خرداد1394 - 2:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
systembbp نوشته است:
دانلود نمیشه

فیلتر شکنو خاموش کن

جمعه 29 خرداد1394 - 2:20pm
مدیر کل
مدیر کل

غضنفر نوشته است:
ای بابا آقا حميد شما از بچه هايی که مدار تی ال رو دارن بپرس مدار با تنظيمی خاص وقتی طلا رو از روى لوپ رد ميکنی صداى دستگاه قطع ميشه و برای ديگر فلزات صدا افزايش پيدا ميکنه اگه سرعت نت اجازه بده فيلمی از کارکرد تى ال براتون ارائه ميدم که متوجه قدرت و و روش تفکيکش بشيد

ممنون بابت فیلم.
بله بنده قبلا از دیگران هم سوال کردم که اظهار نظر میکنم! فیلم شما هم حاوی نکته ای که ثابت کننده مطلبتون باشه نبود. شخصی داره خودش رو در فضای داخل لوپ قرار میده و دستگاه هم ساکت میشه که میتونه دلایل دیگری داشته باشه. وقتی هم که فلز نزدیک میشه صدای دستگاه در میاد! کجای این فیلم چیزی بود که من از شما خواستم؟ شما لطف کنین با یک لوپ کوچکتر و در شرایط متعارف با سکه و حلقه و النگو ( هر 3 مورد از طلا) بطور جداگانه تست کنین و چند فلز دیگه رو هم تست کنین. اگر فیلم شما نشان دادن که دستگاه واقعا انواع طلا رو به هر شکل و با هر نشانه ای میتونه از بقیه فلزات جدا کنه بنده حرف شما رو قبول میکنم. وگرنه فکر کنم توضیحات قبلی بنده به اندازه کافی گویای کلیت این موضوع بوده که میتونین دوباره مطالعه کنین.
در هر صورت اگر بحث تفکیک طلا باشه و قاعده و فرمول و رابطه ای موجود باشه من خیلی خوشحال میشم که پیادش کنم. ولی عرض کردم دهها مقاله و مطلب ثبت اختراع شده در زمینه فلزیابی رو مطالعه کردم و نهایتا بحث فقط تفکیک آهن بوده. هیچ کسی تا حالا نتونسته ادعایی برای تفکیک طلا داشته باشه. اون هم در فلزیاب پالسی! نهایت موضوع سنس با حساسیت خوب و قوی در مورد طلاست که خوشبختانه طرح ما مشکلی در این زمینه نداشته.

جمعه 29 خرداد1394 - 5:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهندس حمید عزیز خیلی ممنون

ایا طبق مقاله مینلب که روشهای برای کاوش در شورزارها هست ایا امکان پیاده سازیش توی این مدار هست
http://www.google.com/patents/US20100148960

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

جمعه 29 خرداد1394 - 5:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
آقا حمید غضنفر رو چرا تحریم کردی !
این فیلمو داد به من تا اینجا برای شما قرار بدم.
تو فیلم صدای دستگاه برای طلا . مس و برنج قطع میشه ولی برای بقیه بوق شدید تر میشه!

www.uppit.com/ptksxgkbxsbf/luminos.mp4.zip

جمعه 29 خرداد1394 - 8:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
مهندس اگه امکان داره چندتا تون صدای دیگه که کاملا با هم فرق داشته باشن بهش اضافه کنید تشکر

جمعه 29 خرداد1394 - 9:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستان برای فلزات غیر مغناطیسی صدا کم میشه اما در یه محدوده کوچک ومختص فلزات جدید است ومن بارها در کاوش که صدای سیستم قطع شده با خودم گفتم حتما فلز با ارزشیه اما به جاش ورق حلبی وآهن پوسیده در اومده پس رو تفکیکش نمیشه حساب کرد

جمعه 29 خرداد1394 - 9:41pm
مدیر کل
مدیر کل

reza2490 نوشته است:
مهندس حمید عزیز خیلی ممنون

ایا طبق مقاله مینلب که روشهای برای کاوش در شورزارها هست ایا امکان پیاده سازیش توی این مدار هست
http://www.google.com/patents/US20100148960

خیلی ممنون از شما.
بله این مطلب رو دیدم و جزو برنامه های کاری هست. البته اگر امکان پیاده سازی داشته باشه و اگر دوستان هم اجازه بدن که فرصتی برای فعالیت تحقیقاتی باقی بمونه! :D

جمعه 29 خرداد1394 - 10:06pm
مدیر کل
مدیر کل

reza68 نوشته است:
سلام
آقا حمید غضنفر رو چرا تحریم کردی !
این فیلمو داد به من تا اینجا برای شما قرار بدم.
تو فیلم صدای دستگاه برای طلا . مس و برنج قطع میشه ولی برای بقیه بوق شدید تر میشه!

http://www.uppit.com/ptksxgkbxsbf/luminos.mp4.zip

من خواهش میکنم دوستان دقت کنن ما باید با چه کسانی بحث کنیم! :D آخه عزیز من مثلا چه دلیلی داشته که این وسط کسی مثل غضنفر تحریم بشه؟؟؟ ایشون اگر میخواست تحریم بشه باید خیلی زودتر از اینها تحریم میشد و چند بار هم هشدار هایی به ایشون دادم! ولی الان و در این بحث فنی بنظر شما جایی برای تحریم شدن بوده؟ یک مقدار هم به عقل خودتون رجوع کنین! واقعا من نمیدونم پس از این همه فعالیت و انجمن داری شما بنده رو چطور ادمی شناختین که حالا اگرم ایشون ادعا کردن تحریم شدن شما باور میکنین؟ خیر ایشون تحریم نشده! با شناختی هم که از کاراکتر ایشون دارم میدونم ساعاتی دیگه تشریف میارن باز هم یک اسمون و ریسمونی میبافن و آخرش هم لابد میخوان بگن مثل دفعه قبلی انجمن قاطی کرده بود! اونم فقط برای ایشون و درست موقع همین جور حرف و بحثها!!! ;) مختصر بگم با این فیلم هایی که من میبینم شما بازی میکنین در زندگیتون هم به هیچی نمیرسین. حالا انجمن و فلزیابی و این چیزها که مهم نیست. ولی نحوه برخورد با مسائل و میزان واقع گرایی در هر امری توی زندگی اهمیت داره. چیزی که ما میبینیم ببخشید چیزی جز خل و چل بازی نیست! البته با عرض معذرت واقعا چیزی جز این نمیشه درباره این حرکات مضحک گفت! :D
در خصوص فیلم هم خواهش میکنم دوستان هم ببینن. نمیدونم شما این فیلم رو گذاشتین که حرف بنده رو ثابت کنین یا خودتون؟! :D فیلم که خودش گویاست اصلا ربطی به تستی که من درخواست کردم نداره و اتفاقا همون حرف بنده رو نشون میده. کار نداریم که دستگاهی که در فیلم دیده میشه بلحاظ گاز خوردن و بی ثباتی در بوق زمینه حتی از نظر سنس آل متال فلز هم دارای اشکاله و برد واقعی که میشه ازش گرفت زیاد نیست اما از این گذشته ما نمیبینیم که سکوت برای طلا باشه! برعکس برای اون میله برنجی و سیم پیچ هم سکوت اتفاق میفته و ربطی به طلا نداره! :D من دیگه کم کم دارم شک میکنم دوستان اصلا از نحوه تست یک فلزیاب هم اطلاع کافی داشته باشن و بدونن تفکیک به چه معنیه! چه برسه که بخواد بحث دیگری هم بشه.

جمعه 29 خرداد1394 - 10:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من موندم تو این دنیا چیزی هست که شما قبول داشته باشین!
خب دروغ که نمیگم تحریم شده دیگه . لابد الان تحریمو برداشتین که مارو خراب کنید!
در مورد فیلم هم اون صدای بوقی که میاد بدلیل بی ثباتی دستگاه نیست عزیزم
اون تک تک که صدای زمینست هیچ!
در حالت تفکیک هم با صدا میریم و جایی که طلا یا مس ویا برنج باشه صدا قطع میشه. بازم هیچ!
خودتون هم مبدونید که مس و برنج هم جزو فلزات با ارزش هستن. بازم هیچ!
هدف از این فیلم نشون دادن تفکیک بود نه مقدار عمق زنی. اینم هیچ به هیچ
تو گروه هم هیچ دسیسه چینی وجود نداره اینو میتونید از همه کسانی که تو گروه هستن بپرسید یا حتی اینکه خودتون بایه اسم مستعاری عضو بشین. شماره کسی هم که معلوم نیست عزیزم.
حالا دیگه چرا پست مارو از تو تاپیک 12 رگولاتوره رستم حذف میکنی!؟ لابد بازم دارم دروغ میگم ! خدا خودش شاهده نگو که دارم دروغ میگم عزیزم
شما هم خیلی خوبه که یکم مودب باشین و خودتونو هیچ نکنید !

جمعه 29 خرداد1394 - 11:09pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 283 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 29  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: david65 و 150 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure