انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 23 اردیبهشت1403 - 9:20pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 12 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 فروش ۱۲ رگولاتوره 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

دوست من شما با چه مجوزی اومدین تو فروشگاه تاپیک باز کردین؟ قبلا هم گفتم هر کسی فقط میتونه یک دستگاه از دسترنج خودش رو بسازه و تو تاپیک فروشگاه دست دوم بفروشه نه 5 تا
این تاپیک امشب حذف میشه

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

جمعه 28 خرداد1394 - 12:52am
مدیر کل
مدیر کل

در حالتی که نمیشه اسمش رو ثبات گذاشت این لوپ فیبر مسی 10 در 10 رو نهایتا 130 سانت میزنه! این رو محاسبات علمی به ما میگه. حالا شما هر چی میخوای بگی از نظر من مهم نیست! ;) :D هرچند راه گذاشتن یک فیلم بی حرف و حدیث جهت اثبات یک ادعا از لحاظ تجربی و عملی همیشه باز هست.

جمعه 29 خرداد1394 - 7:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با درود
جناب چطور شد شما یهو ۱۸۰ درجه تغییر ماهیت دادی شما که تو تاپیک پی ای مدارو ساخته و خیلی راضی بودی و تعریف می کردی
الان امدی اینجوری می گید عجب دوره و زمونه ای شده والله خدا عاقبت ما رو بخیر کنه

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

جمعه 29 خرداد1394 - 11:03am
کاربر فعال
کاربر فعال

بازم یه سناریو جدید! در نظر بعضی دوستان وقتی از یه شخصی دفاع میکنی که جایی حضور نداره از خودش دفاع کنه میشه سنگ طرفو به سینه زدن و اما حمایت های گروهی و چشم بسته ی خودشون بی مورد و از روی خیر خواهیه اصلنم پای دوستی و رفاقت در میون نیست. بعضیام که جوری از خوبی و انسانیت حرف میزنن که انگار پرچم اقا حمید و نوک قله ی معرفت نمیبینن. حالا اینکه فروشگاه انجمن قوانین خاصی داره مشخصه ها اونوقت چه معنی داره ایجاد همچین تاپیکی, یه وقت فکر نکنین قرض ورزی در کاره ها! اصلا نمیدونم این همه کینه و تنگ نظری واسه چیه اگه کسی مشکلی داره مثل مرد بگه دیگه این همه تاپیک درباره ی مشکلات و نظرات تو بخش های مختلف هست! حالا قیمت ردیاب بالاس که بالاس کسی که ارائه داده واسش زحمت کشیده و اهداف مالی داشته و خریدار باید چشم و گوشش باز باشه این دیگه قانون تجارته! یا کوبیدن طرح پالسی فلزجو! اینم یه طرحه رایگان کسیو مجبور به ساختش نکردن واسه طراحشم نظر کسی مهم نیست وقتی این چیزا به کامتون خوش نمیاد برید جای دیگه و سراغ مدارات دیگه شروع به کوبیدن از روی تنگ نظری نکنید! این همه دشمنی با انجمن فلزجو چرا? ??

جمعه 29 خرداد1394 - 12:26pm
استاد
استاد

درود بر شما
دوست گرامی در مورد ردیاب 35 یه مقداری کم لطفی کردید به صراحت میتونم بگم که از تمام کسانی که ردیاب 35 را تهیه کردند شاید 4 تفر اپراتور خوبی باشند بقیه اونها فقط دارند وقتشون را تلف میکنند ردیابی کار هر کسی نیست باید این موضوع را پذیرفت از 7 مورد حفاری که با 35 داشتم 4 مورد فلز بوده دو مورد استخوان سنگ تراشیده و سنگ نمکی دست تراش بشر در عمق 4 متری و 5 متری مورد اخری هم که بک تومولوس هست یک سنگ کله قندی به طول 38 سانت و عرض 20 سانت بصورت عمود دقیقا در نقطه ای که انتنها قیچی کرده بودن پیدا شد که زیر اون خاک کوبیده همراه با ساروج تا 2 متری که حدودا 5 کیلو سنگ سوخته و شکسته 300 گرمی و کوزه و استخوان و و فقط یک سنگ سالم که عکسش ا در زیر گذاشتم و یک ساخته دست بشر با ساروج که بصورت استخوان سفید رنگ هست و طبق گفته کارشناس جنسی درون اون بوده و حفار یی توجهی کرده و اون را بیرون انداخته و بعد از 2 متری تا عمق 3 متر و نیم استخوان و سنگ ریزه بوده که نهایت به خاک نرم رسیده ولی از اونجاییکه ردیاب عمق 5 متری نشون داده طبق گفته یکی از کارشناسان حاضر در سایت باید ما ادامه بدهیم تا به این عمق برسیم و ببینیم که هدف جه چیزی هست. با اینکه تا 3و نیم متری حفاری شده با اینحال ردیاب ول کن معامله نیست
درسته که فلزی بیرون نیومده اما ردیابی و نقطه زنی و عمق زنی 35 صد درصد هست منتهی در تفکیک لنگ میزنه. تفکیکی که همه نقطه زنهای دنیا توش موندن
حالا به نظر شما چه نقطه زنی هست که هدف 5 متری به بالا را بزنه و به اجبار ما باید به ردیاب پناه ببریم هدف های سطحی و گورها هم اکثرا تخلیه شده و چیز بدرد بخوری ندارند متاسفانه منطقه ما از لجاظ اثار باستانی فقیر هست و خودمون هم هیچ انتظاری نداریم که فلز بدرد بخوری بشه پیدا کرد با این حال ردیاب 35 کار خودش را خوب تا حالا برای ما انجام داده

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 29 خرداد1394 - 12:41pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست من همچین ضربتی شما و دوستانتان عمل کردین پست زدین که تاپیک یهو پر شد که مثلا دیگه نشه حذفش کرد نه دوست من این فروشگاه قانون داره خودتون هم خوب میدونین شما نباید تو فروشگاه تاپیک جداگانه ای بزنید نه شما هیچکس نمیتونه این کار رو بکنه . برای اینکه تو فروشگاه ما کار کنین قانونی داره چرا فکر میکنین ما اجازه نمیدم شما فکر کن من اومدم تو فروشگاه شما داخل مغازه یهو بدون اجازه ی محصولی آوردم بفروش برسونم و اول بیام محصول شما رو بدون هیچ مدرکی خراب کنم که خودم به نتیجه برسم به نظر شما اینکار شما درسته ؟ سریع چند نفر هم پشت بندخودم بگم بیاین تعریف کنین .
شما اولش میگین من 5 تا میفروشم بعد یواش یواش این 5 تا به صدتا میرسه و شما همچنان دارین 5 تا رو میفروشین و الان میگین 600 تومان بعد تبصره در میاری با فلان لوپ و دوتا لوپ میدم شد فلان قدر بابا بیخیال
در مورد کارایی ردیاب که ثابت شده هست مثل اینکه این تاپیک رو مطالعه نفرمودین دوست من اشیا پیدا شده توسط ردیاب انجمن نکنه شما هم از آن دسته هستین که میگین اینها از دوستان ما هستند
https://www.felezjoo.com/viewtopic.php?f=13&t=1078

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

جمعه 29 خرداد1394 - 2:25pm
استاد
استاد

درود بر شما
من کاری به نظرات دیگران ندارم اونچه که در ردیابی با 35 من باهاش روبرو شدم اینچا بیان کردم دیگه خوب یا بد هست همین هست
من با فرکانس طلا ردیابی کردم هنوز هم در این هدف به فلزی نرسیدم غیر از این سنگ ریخته شده که دادیم انالیز کنند که جنسش از چی هست وهدف باید حفاری بیشتر بشه و نتیجه را دید
شاهد توان تجربی استاد کانی در ردیابی و همچنین حفاری اون نبودم پس قضاوتی نمیتونم بکنم

جمعه 29 خرداد1394 - 3:29pm
استاد
استاد

درود بر شما
هر کسی که با 35 در نقطه زنی و ردیابی و عمق زنی حتی یکبار خطا داشته باشه نباید دیگه این ردیاب را در دستش بگیره چون فقط داره عمرش را تلف میکنه مگر اینکه یک نقطه زن خوب در کنارش داشته باشه
در ضمن من تفریحی کار میکنم و یک گروه هستیم که حرف همدیگه را میفهمیم و قوانینی بین افراد گروه هست که همه ملزم به رعایت اون هستند و فقط جاهایی که خودمون مد نظر داریم کار میکنیم و کاری به دیگر دستگاه
داران و حفاران هم نداریم

جمعه 29 خرداد1394 - 3:55pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز ظاهرا شما هم چند وقته هر کسی اعتراضی نسبت به ما داشته باشه یا جمله معترضه ای علیه بنده بگه تشریف میاری ازش حمایت میکنی! ولی اینو همیشه توی این کار یادت باشه بزرگترین خدمت رو بنده به شما کردم نه هیچ کدوم از کسانی که تا بحال بخاطر هر حرفشون شما جلو ما در میاین! توضیح بیشتر نمیخوام بدم ولی خیلی خوبه اگر آدم نمک سفره صاحبخونه ای رو خورد حرمتش رو هم نگه داره نه اینکه منتظر باشه حرفی بشه تا نمک ناشناسی خودش رو به اثبات برسونه!!! خدمت شما چند دوست عزیز هم عرض کنم تشکیل گروه در تلگرام که سهله حتی اگر در محیط واقعی هم باشه کار زیاد سختی نیست ولی ظاهرا دور هم نشستن و زدن حرف حسابی و دسیسه چینی نکردن خیلی مشکله!!! ;) :D
نتایج روی کاغذ با عمل فرق میکنه بله این درسته. ولی مطلب شما برعکسه! چون همیشه در عمل نتایج ضعیف تر از تئوری از آب در میاد نه اینکه در عمل قوی تر باشه.
حالا شما میگین ایشون این کار رو کردن خب خیلی بنده رو ببخشید عذر میخوام که این اختراع بزرگ رو زیر سوال بردم. ولی ظاهرا عبارت آخر رو ندیدین که راه اثبات بی حرف و حدیث و بدون پر کردن صفحات تاپیک توسط یک فیلم بدون حرف و حدیث براحتی امکانپذیره. دیگه هم سر این موضوع بحث نمیکنیم تا فیلم گذاشته بشه.

جمعه 29 خرداد1394 - 4:18pm
آنلاین
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

واقعا براتون متاسفم که به پیشرفته ترین و با ثبات ترین فلزیاب پالسی دنیا که با تلاش و زحمت شبانه روزی و بی منت دانشمند حمید عزیز طراحی شده می گید مزخرف [-X این حرف شما رو به شدت محکوم می کنم سیستم دانشمند حمید واقعا بی نقص پیش رفته با ثبات و پر قدرته و فقط یه مشکل بزرگ داره که اونم محدودیت دمو هستش که اونم دانشمند حمید عزیز تا چند روز دیگه برش میداره :YMPEACE: :YMPRAY:

جمعه 29 خرداد1394 - 4:29pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 12 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: behzad1363 , Google , kaakasat و 111 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure