انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 4:22am

پاسخ به موضوع  [ 11 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 نقطه زن پالسی pk100 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت اعضای محترم سایت فلزجو امروز یک دستگاه پالسی به نام pk100 برای تعمیر واسم اوردن صداش قطع بود بعد تعویض چند قطعه ایراد بر طرف شد و تست هایی که از این دستگاه گرفتم واقعا با ثبات و با قدرت کار میکرد عکس های این مدار پالسی رو براتون میزارم تا دوستانی که علاقمند به مدارات پالسی انالوگ هستند بتونن این مدار رو کپی کنن

دوشنبه 25 فروردین1399 - 6:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال

چون عکس ها در سایت اپلود نشد لینک‌عکس ها رو برای شما دوستان عزیز‌ میزارم

http://uupload.ir/files/n92m_%DB%B2%DB% ... %DB%B4.jpg
http://uupload.ir/files/vpkx_%DB%B2%DB% ... %DB%B7.jpg
http://uupload.ir/files/ohuc_%DB%B2%DB% ... %DB%B0.jpg
http://uupload.ir/files/dgqz_%DB%B2%DB% ... %DB%B9.jpg

دوشنبه 25 فروردین1399 - 6:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز در رابطه با عمق زنی مدار کمی توضیح میدن چه فلزی رو در چه فاصله ای سنس میکرد و اگه امکان داره از پنل مدار هم یه عکس بزارید

خدايا مددی کن

دوشنبه 25 فروردین1399 - 11:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

علي مولايي نوشته است:

سلام اگه امکانش هست از پنل ایتن دستگاه عکس قرار بدید و بردش رو هم اعلام بفرمایید لطفا.شما شماتیک یا شماره ای سی هاشو دارین؟

دوشنبه 25 فروردین1399 - 11:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست عزیز این دستگاه دست سازه یکی از دوست های من که ساکن ارومیه برام این نقطه زن رو اورد که صداشو درست کنم ، با لوپ ۲۵ که همراهش بود تا ۱ متر راحت فلزات رو سنس میکرد البته تو خونه تستش کردم میز کارم هم پر از وسایل اهنی بود بیرون تستش نکردم ولی ثبات واقعا عالی داشت هر چقدر لوپ‌ رو بالا پایین میکردم چپ و راست میکردم اصلا بوق اضافه نمیزد سر همون بالانسش میموند ، چند بارم‌خاموش و روشنش کردم باز روی همون بالانسش مونده بود این مداری که میشه روش کار کرد اگه دوستانی که از نظر طراحی قوی هستند روش کار کنن صد در صد میشه کپیش کرد خیلی پیچیده نیستش

آخرین بار توسط علي مولايي در سه شنبه 25 فروردین1399 - 12:11am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 25 فروردین1399 - 12:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

علي مولايي نوشته است:
سلام دوست عزیز این دستگاه دست سازه یکی از دوست های من که ساکن ارومیه برام اورد صداشو درست کنم با لوپ ۲۵ که همراهش بود تا ۱ متر راحت سنس میکرد البته تو خونه تست کردم میز کارم هم پر از وسایل اهنی بود بیرون تستش نکردم ولی ثبات واقعا عالی داشت هر چقدر لوپ‌ رو بالا پایین میکردم چپ و راست میکردم اصلا بوق اضافه نمیزد سر همون بالانسش میموند چند بارم‌خاموش و روشنش کردم باز روی همون بالانسش مونده بود مداری که میشه روش کار کرد اگه دوستانی که از نظر طراحی قوی هستند روش کار کنن صد در صد میشه کپیش کرد خیلی پیچیده نیستش

سلام شما شماره ای سی ها رو ندارین واینکه با لوپ ۲۵ چیو تو ۱متری میزد

سه شنبه 25 فروردین1399 - 12:10am
کاربر فعال
کاربر فعال

عرض کردم من میز کارم پر از وسایل اهنی ، یه سینی استیل کوچیک دم دستم بود باهاش تست کردم که ببینم صداش درست شده یا نه ، وقت نشد تست تو محیط بیرون ازش بگیرم ولی ثباتش واقعا عالی چند تا عکس دیگه ازش دارم ولی چون نت اینجا خیلی ضعیفه نتونستم همه عکس ها رو بزارم اگه بتونم فردا باز عکس میفرستم ازش

سه شنبه 25 فروردین1399 - 12:15am
کاربر فعال
کاربر فعال

فردا شماره ای سی ها رو هم روی عکس مشخص میکنم البته دو سه تا از شماره ای سی ها پاک شده ، این مدار خیلی شبیه تی ال هستش پیدا کردن شماره ای سی ها زیاد کار سختی نیست

سه شنبه 25 فروردین1399 - 12:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تو یه جا عکس pk100گذاشته بودن اما مدار اون دلتا پالس بود این مدار نبود

سه شنبه 26 فروردین1399 - 8:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مولایی عزیز منتظر شماره آیسی ها و ترانزیستورها هستیم اگه امکانش هست ماسفت رو هم اعلام بف مایید ،

خدايا مددی کن

سه شنبه 26 فروردین1399 - 12:38pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 11 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 171 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure