انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 1:41pm

پاسخ به موضوع  [ 19 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 فلزیاب sdx 3500 
نویسنده پیغام

سلام
من این دستگاه رو دارم حالا گذشته از کارکردش که دستگاه بدی نیست ولی پشتیبانیش وحشتناک ضعیفه و من خودم چند بار توی سایتشون پیام گذاشتم حرفهایی که خیلی از شما باید بفهمید رو نمیزاشتن روی سایت پاک میکردن اخه پیام که میذارید اول برسی میشد بد روی سایت قرار میگرفت شاید بالغ ببر 10 پیام خودم رو نذاشتن حرفهایی که به نفعشون نیست روی سایت نمیزارن وسایل پرویی که میگن کلن 15 هزار تومان هست تو بازار 70 هزار تومان میدن و باطری و شارژرش رو راحت با 50 میخرید اونا 150 گذاشتن و جعبه ای که کیت درونش رار میگیره 10 هزار تومان هست اونا هزار 30 تومان میدن خلاصه اگه خواستین بخرید فقط کیت رو بخرید

سه شنبه 12 آبان1394 - 8:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

alihoseini.1986 نوشته است:
سلام
من این دستگاه رو دارم حالا گذشته از کارکردش که دستگاه بدی نیست ولی پشتیبانیش وحشتناک ضعیفه و من خودم چند بار توی سایتشون پیام گذاشتم حرفهایی که خیلی از شما باید بفهمید رو نمیزاشتن روی سایت پاک میکردن اخه پیام که میذارید اول برسی میشد بد روی سایت قرار میگرفت شاید بالغ ببر 10 پیام خودم رو نذاشتن حرفهایی که به نفعشون نیست روی سایت نمیزارن وسایل پرویی که میگن کلن 15 هزار تومان هست تو بازار 70 هزار تومان میدن و باطری و شارژرش رو راحت با 50 میخرید اونا 150 گذاشتن و جعبه ای که کیت درونش رار میگیره 10 هزار تومان هست اونا هزار 30 تومان میدن خلاصه اگه خواستین بخرید فقط کیت رو بخرید

جناب علی حسینی ظاهراکه شماازدستگاه خریداری شدتون راضی هستین بازهم جای امیدواریه @};-
میشه لطف کنین ازثبات وعمق نفوذش بصورت عملی بگین اگه بتونین فیلم کوتاهی ازعملکرددستگاهتون اینجابزارین ممنون میشم چون ظاهرابسیاری ازدوستان وخودم درتنظیم دستگاه مشکل داریم
دستگاه من که ثباتش کمه وحدود4الی5عددبالاوپایین میشه وازطرف دیگه هم هرکاری میکنم فیبرمسی روعکس بقیه فلزات میزنه(نشانه فقط به سمت چپ برای مس حرکت میکنه)
ازنظرعمق زنی هم ازTL12000ضعیفتره

چهارشنبه 13 آبان1394 - 4:59pm

داداش روی دستگاهت یه ولوم داری به نام set اونو از حداقل تا حداکثر که میچرخه به 10 قسمت تقسیم کن و تو ذهنت شماره گذاری کن مثل ولومی که دورش درجه بندی شده
حالا اونو روی 1 بزار و لوپ در یه جایی که نزدیکیش آهن نباشه پهن کن دستگاه رو روشن کن و با اون یکی ولوم که tun نام داره آروم آروم بچرخون تا صدای دستگاه در بیاد بعد کمی همون رو کم کن و روی آستانه بزار حالا یه فلز رو به لوپ نزدیک کن ببین سنس داره یا نه بعد همون ولوم set رو روی 2 بزار و دوباره با اون یکی ولوم روی آستانه برو و باز یه فلز رو نزدیک کن ببین سنس داره یا نه و یک باره دیگه ولوم set رو روی 3 بزار و برو روی آستانه و دوباره دستگاه رو چک کن همین کار رو تا رقم 10 ولوم set انجام بده حالا خودت نگاه کن ببین وقتی ولوم روی کدوم عدد بود سنس بیشتری داشتی همون جا رو برا اون اندازه لوپ به خاطر بسپار و سر زمین کافیه که ولوم ست رو همونجا تنظیم کنی و با ولوم تیون بری روی آستانه و کار تمام
موفق باشی

پنج شنبه 24 دی1394 - 4:12am

وقتی کلید all metal باشه دقیق همون نقطه که پیدا کردین فرقی نمیکنه هم طلا رو سنس میکنه و هم فلزات دیگه رو یعنی در کل اینجوری بگم که شما برا همه فلزات در همون نقطه تنظیم بوق دارین
وقتی گلید رو روی gold بزارین باید باز ولوم ست رو به 10 قسمت فرضی تقسیم بکنید و دوباره همون تستهای قبلی رو دوباره انجام بدین البته باید توجه داشته باشین که این دفعه باید دستگاه رو جوری تنظیم بکنید که میتر در وسط قرار بگیره و دستگاه بوق داشته باشه در یک نقطه از تنظیم ولوم باید جایی رو پیدا کنید که وقتی یک قطعه طلا رو به لوپ نزدیک میکنید میتر به طرف صفر بیاد و صدای دستگاه قطع بشه و با نزدیک کردن فلزات آهنی میتر به سمت مثبت حرکت کنه و صدای دستگاه بیشتر بشه
بعد این که شما هدفی رو در حالت all metal پیدا کردین همون نقطه رو باید یک باره دیگه با حالت goldکاوش کنید اگه بوق زیاد شد متوجه میشید که فلز زیری آهنی هست و اگه بوق شما کم شد و میتر هم به سمت صفر حرکت کرد متوجه میشید که فلز زیری طلا هست

پنج شنبه 24 دی1394 - 4:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنونم جنابalihoseini.1986
مشکل قبل دستگاهم روحل کردم منتهامجبورشدم میزان تقویتش روکم کنم
میشه لطف کنین ازقدرت فلزیابتون هم چندجمله ای بنویسین البته باتست عملی که بافلزات مختلف ولوپ مشخص داشتین
ضمنابردفلزیابتون درحالت تفکیک حدوداچنددرصدنسبت به حالتallافت پیدامیکنه؟

پنج شنبه 24 دی1394 - 9:56pm

سلام دوستان عزیز خسته نباشید.من این دستگاه گرفته بودم ولی بدلیل ی اشتباه متاسفانه آی سی دستگاه ترکید الان هرچقد با یشتیبانی تماس میگیرم جواب نمیده

شنبه 2 بهمن1394 - 12:19am

دوستان Sdx3500آشغاله
من خریدم هیچ کدوم از قطعاتش اصلی نیستن اصلا خازن های آپ امپشو نذاشتن میکرویی که گذاشتن واسه ال سیدی یه منبع نویز واقعیه اصلا مدارش به یه هزارتومان نمی ارزه به سیلیس و املاح زمین خیلی حساسه زور بزنه با ثبات یه سینی 30 در30 البته استیل رو تو 1.5 متر میزنه اونم اگه خودش بالا و پایین نشه
یه چیز دیگه دوستان فنی برین ببینین منفی مثبت یه سری از خازنهای 220میکرو فارادشو برعکس نصب کردن مدار سه آمپر جریان میکشه اینا باتری1.2آمپری گذاشتن کسی این مدار رو نخره که خیلی داغونه فیبر رو برعکس چاپ کردن و مجبور شدن قطعات رو از رو لحیم کنن اصلا سواد الکترونیک ندارن مدار دلتا پالس3000رو کپی کردن و شکلشو تغییر دادن با یه ال سی دی و یک میکروی پر از اشکال که فقط ولتاژ میلی ولت رو تبدیل به یه نمودار میکنه هرچی از بدیاش بگم کم گفتم خدماتش هم که....
موفق باشید

چهارشنبه 14 مهر1395 - 3:45am

خیلی وقت پیش گرفتم...اوفففف به این بدی ها هم نبود باباا
انداختم تو جعبه ردش کردم رفت ولی پالسی آنالوگ بود و بیسشم تی ال ۱۲ هزار
قلقش دستت بیاد واسه دوران خودش فلزیاب خوبی بود
خازن برعکس نزدن استاد اونا خازن های روی خط تغذیه معکوسه که برای تغذیه متقارن آپ امپ :))

جمعه 23 آبان1398 - 1:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
سلام دوستان یک مدار فلزیاب sdx3500 اومده دستم قسمت دیجیتالش مشکل داره و میخوام اونو حذف کنم اما وقتی از مدار جداش میکنم مدار دیگه کار نمیکنه
مدار انالوگش خیلی شبیه tl هستش اما مثلا کنار ۴۰۱۳ که دو رشته سیم اومده برون رو به ولوم وصل میکنم و ولوم استانه رو میچرخونم دستگاه توی استانه قرار نمیگیره و یک صدای ثابت داره
ممنون میشم دوستانی که اطلاعاتی دارن کمکی کنن مرسی

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

چهارشنبه 20 فروردین1399 - 7:10pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 19 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 115 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure