انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 22 اردیبهشت1403 - 3:23am

پاسخ به موضوع  [ 19 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 نحوه کار با فلز یاب dx 8000 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

کاوشگر جان مرسی
گفتی لوپ 1*1درست کنم که اهمش 3باشه
کابل داخل دستگاه فابریکه یه کابل از دستگه بیرون اومده بعد از 3متر یه سه راهی خورده و یه کابل به شکل حلقه که طولشم 8متره اهمش رو چجوری حساب کنم آخه سیم فابریکه بعدشم درحین پیچیدن کابل دور لوپ اگه کابل بقل هم باشه یعنی بچسبه مشکل نداره یا اینکه فاصله داشته باشه ؟

شنبه 19 اردیبهشت1394 - 12:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به اساتید
دستگاه رو من تست کردم اما تو حالت گلد هم که میزارم و میتر وسط هستش فرقی نمیکنه چه طلا چه فلز دیگه داخل لوپ میره میتر به سمت راست میره عملا تفکیکش کار نمیکنه فقط موقعی که طلا رو میچسبونم به سه راهی لوپ اون موقع کم میشه ؟

سه شنبه 22 اردیبهشت1394 - 1:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

meysam hefaz نوشته است:
سلام به اساتید
دستگاه رو من تست کردم اما تو حالت گلد هم که میزارم و میتر وسط هستش فرقی نمیکنه چه طلا چه فلز دیگه داخل لوپ میره میتر به سمت راست میره عملا تفکیکش کار نمیکنه فقط موقعی که طلا رو میچسبونم به سه راهی لوپ اون موقع کم میشه ؟

در اصل برا اینکه شما بتونی جای دقیق طلا رو تو حالت گلد پیدا کنی کمی سخته برا راحتی کار میتونی اون ولم معمولی روی دستگاه رو که ولوم ست اسم گذاری شده باز کنی و یه ولوم 10 دور به مقدار همون ولوم جاش ببندی اینطوری خیلی راحت میتونی نقطه رو پیدا کنی

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

سه شنبه 22 اردیبهشت1394 - 1:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال

کاوشگر جان مرسی
اما وقتی تو حالت گلد میزارم احساس میکنم ولوم ست هیچ کارایی نداره اخه کم یا زیاد مبکنم بوق و میتر هیچ عکس العملی ندارن
یه سوال دیگه فرمودی که دستگاه رو با نزدیک کردن آهن و طلا تنظیم کنم با ولوم ست و تون
آیا هر جایی که میرم باید همه این کارهارو بکنم یا اینکه جایی که سنسش زیاده رو به خاطر بسپارم فقط سر جایی که رفتم با ولوم تون بوق رو به آستانه برسونم ؟

سه شنبه 22 اردیبهشت1394 - 1:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

meysam hefaz نوشته است:
کاوشگر جان مرسی
اما وقتی تو حالت گلد میزارم احساس میکنم ولوم ست هیچ کارایی نداره اخه کم یا زیاد مبکنم بوق و میتر هیچ عکس العملی ندارن
یه سوال دیگه فرمودی که دستگاه رو با نزدیک کردن آهن و طلا تنظیم کنم با ولوم ست و تون
آیا هر جایی که میرم باید همه این کارهارو بکنم یا اینکه جایی که سنسش زیاده رو به خاطر بسپارم فقط سر جایی که رفتم با ولوم تون بوق رو به آستانه برسونم ؟

پس در این صورت مشخصه که از داخل دستگاه با اون کلید اون ولوم رو از کار میندازه و اون تو باید حتما یه دونه میلتی ترن در کار باشه و اون تنظیم شده هستش مگه اینکه خودتون علاقه داشته باشین که دست کاریش کنین
فقط کافیه یکجا ولومها رو تنظیم کنی و قلق دستگاه دستت بیاد دیگه سر زمین یه همچین کارهایی لازم نیست فقط سر زمین بعد بالانس کردن یه دونه گوشی یا یه چیزی رو به لوپ نزدیک بکن ببین وضعیت سنس دستگاه چطوره فقط همین

باد می وزد …
تصمیم با تو است . . .

سه شنبه 22 اردیبهشت1394 - 2:06pm
کاربر فعال
کاربر فعال

کاوشگر جانبا توجه به تجربیاتی که داری یه نقطه زن خوب که جوابشو پس داده باشه
چه ددستگاهیپیشنهاد میکنی تا50 تومن

سه شنبه 22 اردیبهشت1394 - 2:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

meysam hefaz نوشته است:
کاوشگر جانبا توجه به تجربیاتی که داری یه نقطه زن خوب که جوابشو پس داده باشه
چه ددستگاهیپیشنهاد میکنی تا50 تومن

دوست عزیز بدون ریا خدمتتون عرض میکنم که
همین نقطه زن استاد حمید از صدها سیستم خارجی که تا الان دیدم و باهاشون کار کردم بهتره

باد می وزد …
تصمیم با تو است . . .

سه شنبه 22 اردیبهشت1394 - 2:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

کاوشگر جان
همین دستگاه که دستم هست حساسیتش به آهن حرف نداره ولی تو طلا کمه
دستگاهی میخام که اول اینکه به املاح و ذرات حساسیت نداشته باشه بعدشم به طلا حساس تر باشه تا به آهن

سه شنبه 22 اردیبهشت1394 - 2:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام
این دسگاه روی زمین چجوری بالانس میشه ؟
کسی میدونه؟
ممنون

یکشنبه 18 مهر1394 - 12:48am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 19 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 113 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure