انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 11:56pm

پاسخ به موضوع  [ 530 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 49 , 50 , 51 , 52 , 53
 فلزیاب دلتا پالس 2 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

persme نوشته است:
سلام دوستان

یعنی تو این انجمن هیچ کس پیدا نمیشه جواب سوال ما رو بده :| :(

دوست عزیز برای کار روی دلتا پالس میتونید از انجمن تعمیرکاران ایران استفاده کنید به طور کامل روی ساخت دلتاپالس کار شده البته قصدم تبلیغ نیست چون تو این انجمن واکثر انجمن ها دیگه روی دلتا پالس کارنمیشه

پنج شنبه 17 تیر1395 - 8:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام من دسنگتگاه رو ساختم میخواستم بدونم ببهترین فرکانس کویل چند باید باشه؟

جمعه 23 مهر1395 - 5:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

saedkashi نوشته است:
سلام من دسنگتگاه رو ساختم میخواستم بدونم ببهترین فرکانس کویل چند باید باشه؟

فرکانس دلتا پالس اگه اشتباه نکنم بین 250 تا300 تنظیم میکردیم

سه شنبه 27 مهر1395 - 7:52am
کاربر فعال
کاربر فعال

من تونستم با حذف چند ولوم با یه کویل 35 درب حیاط رو تو 180 بزنم چطوره دستگاهم؟ با سیری تغیرات
با این دستگاه یه کوزه طلا رو تو چند سانتی زیر خاک میتونم بزنم؟ لوله اب اهنی زیر خاک رو هم تو 80 سانتی زدم لوله ای که 60 ساتت زیر زمین بود

پنج شنبه 29 مهر1395 - 3:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saedkashi نوشته است:
من تونستم با حذف چند ولوم با یه کویل 35 درب حیاط رو تو 180 بزنم چطوره دستگاهم؟ با سیری تغیرات
با این دستگاه یه کوزه طلا رو تو چند سانتی زیر خاک میتونم بزنم؟ لوله اب اهنی زیر خاک رو هم تو 80 سانتی زدم لوله ای که 60 ساتت زیر زمین بود

بیشتر سیستمها اگه دستکاری بشن برد بدی ندارن ام اثبات حرف اول رو میزنه شما این رو نگفتین که اگه اون تغییرات رو لحاظ کنید ثبات تغییری نمیکنه ;)
من گری رو ساخته بودم با تغییراتی روی قسمت انتگرال گیر وتقویت ولتاژ خروجی با لوپ 40 تخت یک ناخنگیر استیل به اندازه 8 سانت وقطر 2 تا2.5سانت رو یک متر میزدم اما ثبات لحظه ایی بود و یک سینی گرد45 استیل رو 180 میزدم اماچه فایده ایی داشت ثبات و حساسیت به املاح باعث شد بکوبمش به دیوار خاطرات ;)
شما اگه با همون لوپ یک کوزه رو تو120 تا140 بزنی به نظرم خوبه اما ثبات باید پایدار باشه وبوق بیخودی نداشته باشی

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

پنج شنبه 29 مهر1395 - 6:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان من تو یه سایت دلتا پالس 2 رو دیدم که با یه مدار میکرو تفکیک دارش کرده بودن.به نظر شما اون مدار ارزش ساخت داره ؟؟ کسی میدونه؟؟؟

یکشنبه 8 اسفند1395 - 11:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اولین مداری که ساختم دلتاپالس بود خیلی هزینه کردم ای سی هارو 7سال پیش دونه ای 30-35 تومن گرفتم اونم یکی ازاین مغازه یکی از اون مغازه حالا کرایه رفت و برگشت از تهران شهرستانم جای خود داره مدارم با بهترین قطعات وفیبر فایبر که بیرو چاپ زدن نمیگم بردش خیلی خوب بود اما توتست هوایی روی زمین ذرات زیاد میزد بهتره بگم اصلا مخصوص کشف ذراته بیخودی هزینه نکنین با دلتا پالس باید خیلی خوش شانس باشین تا چیزی بدست بیارین

پنج شنبه 12 اسفند1395 - 8:46am
کاربر فعال
کاربر فعال

madrek نوشته است:
اولین مداری که ساختم دلتاپالس بود خیلی هزینه کردم ای سی هارو 7سال پیش دونه ای 30-35 تومن گرفتم اونم یکی ازاین مغازه یکی از اون مغازه حالا کرایه رفت و برگشت از تهران شهرستانم جای خود داره مدارم با بهترین قطعات وفیبر فایبر که بیرو چاپ زدن نمیگم بردش خیلی خوب بود اما توتست هوایی روی زمین ذرات زیاد میزد بهتره بگم اصلا مخصوص کشف ذراته بیخودی هزینه نکنین با دلتا پالس باید خیلی خوش شانس باشین تا چیزی بدست بیارین

درسته دوست عزیز.من فیلم هاش رو دیدم . به صدا بیفته به زور قطع میشه . و ذرات رو زیاد میزنه و دلیل اصلی هم فکر کنم به علت حساسیت خیلی زیاد باشه چون عمق بالایی میزنه ولی بدون ثبات .در کل فلزیاب ها نباید در حداکثر حساسیت مورد کاوش قرار بگیرن . در کل مدر دلتا پالس قبلا خیلی خوب بود چون نه چنس بود نه فلزجو نه کوزار آرم نه .... اما الان به نظر من به صرفه نیست روش کار کنی.

دوشنبه 21 فروردین1396 - 10:17pm

zixelll نوشته است:
دوستان اینهم عکس دستگاه که قول داده بودم[IMG0059A.jpg[/attachment]

سلام ببخشید یک سوال داشتم شما در این عکس لوپ با لوله آب مشکی ساختید از چه نوع لوله ای استفاده کردید اگر راهنمایی بفرمایید لطف کردی
با تشکر

یکشنبه 3 اردیبهشت1396 - 12:38pm

سلام وقت به خیر
چند سال پیش یه دلتا درست کردم و ازش استفاده نکردم چند روز پیش رفتم سراغش ولوم کنار ال ای دی که جریان کشی مدار را باش میشه تنظیم کرد را میچرخونم جریان تغییر نمیکنه تا نزدیکی وسط ولوم میرسه یه دفعه جریان مدار میرسه روی آخر و irf 460 داغ میکنه کسی میتونه راهنمایی کنه
ای سی ۵۵۶ را هم عوض کردم فرقی نکرد

یکشنبه 11 آذر1397 - 3:37pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 530 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 49 , 50 , 51 , 52 , 53

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 117 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure