انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 25 اردیبهشت1403 - 11:09pm

پاسخ به موضوع  [ 530 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 39 , 40 , 41 , 42 , 43 , 44 , 45 ... 53  بعدی
 فلزیاب دلتا پالس 2 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

روی مدار خودم همون ۴۶۰ نصبه و به خوبی کار میکنه. اما نمیدونم چرا رو این یکی جواب نمیده. . دو تا مدار هیچ تفاوتی ندارن. فقط این جدیده با ۸۴۰ کار میکنه. اما ۴۶۰ که میندازم دیگه سنس نداره

یکشنبه 18 خرداد1393 - 9:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamedkk نوشته است:
روی مدار خودم همون ۴۶۰ نصبه و به خوبی کار میکنه. اما نمیدونم چرا رو این یکی جواب نمیده. . دو تا مدار هیچ تفاوتی ندارن. فقط این جدیده با ۸۴۰ کار میکنه. اما ۴۶۰ که میندازم دیگه سنس نداره

دوست من مگه همچین چیزی میتونه اتفاق بیفته خوب دقت کن ببین قطعات مربوط به گیت فت هاخصوصاترانزیستورومقاومت هادقیقاعین همندفرکانس کاری دومدارروهم چک کن
راستی خوب متوجه نشدم که شما460روازمدارخودت ورداشتی وروی مداردیگه جواب نگرفتی یانه یک 460 دیگه روبجای 840گذاشتی اگه حالت دوم روانجام دادی بهتره که 460 اصلی درمدارت روجابجاکنی واگه حالت اول روانجام داده باشی مطمئنادوتامدارت جایی باهم متفاوته

یکشنبه 18 خرداد1393 - 2:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

roshik عزیز خیلی ممنونم از توجهت به مشکل من .
باور کن خودمم دیوانه کرده . یعنی حاضرم نصف عمرم رو بدم یکی بیاد این معما رو برام حل کنه.
یه بار دیگه توضیح میدم . من یه مدار جدید دلتا رو طبق مقاله مهندس بهنام ساختم . همه چیز تا زمانی که فت 840 روشه درسته و سنس به خوبی انجام میشه . اما به محض اینکه 460 سالم روش میبندم دیگه سنس ندارم . طوری که صداری تیک تیک مدار با نزدیک کردن فلز به لوپ به جای افزایش ، کاهش پیدا میکنه . در مقایسه این مدار جدید با مدار خودم کمترین تفاوتی غیر از فرکانس کاری وجود نداره . این مدار روی 300 کار میکنه و مدار خودم رو 340 که فکر نمیکنم از این باشه . یعنی قفل کردم حسابیییی
تو رو خدا کمکم کنین

یکشنبه 18 خرداد1393 - 5:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

متاسفانه جواب سوالموندادی
ببینیداگه 460 تعویضی شماازمداراصلی برداشته نشده وازبازارتهیه کرده باشی خودش مسئله مهمی هست چون میتونه کیفیتش پایین باشه ویااصلاشمارش چیزدیگه ای باشه وتقلبی.
چون من خودم بااین مشکل روبروشدم چندتافت ازنوع کانال متبت ازجمهوری خریده بودم که شماره های روشون همون چیزی بودکه من میخواستم اماوقتی کنترلشون کردم فت ازنوع کانال منفی بودندو...

یکشنبه 18 خرداد1393 - 5:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بله roshik جان
من اون فت 460 رو از مدار خودم برداشتم و کاملا سالمه . چون بعد از اینکه روی مدار جدید بستم و کار نکرد دوباره بستم رو مدار خودم و کار کرد . مثل لحظه اول
حالا با این تفاسیر فکر میکنین مشکل از کجاست

یکشنبه 18 خرداد1393 - 5:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamedkk نوشته است:
بله roshik جان
من اون فت 460 رو از مدار خودم برداشتم و کاملا سالمه . چون بعد از اینکه روی مدار جدید بستم و کار نکرد دوباره بستم رو مدار خودم و کار کرد . مثل لحظه اول
حالا با این تفاسیر فکر میکنین مشکل از کجاست

متاسفانه من تاحالاروی این مدارکارنکردم امامطمئنامسئله زیادپیچیده ای نبایدباشه
دوتاسوال ایابه اسکوپ دسترسی داری وایامیشه فرکانس دومداررومیشه یکی کرد؟
لطف کن عکس ازپشت وروی فیبرهردومدارت بزارتامسئله روشن تربشه

یکشنبه 18 خرداد1393 - 6:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Roshik عزیز من فرکانس متر دیجیتال دارم. میتونم فرکانس ها رو یکی کنم.
فیبر رو هم صد بار بررسی کردم. کمترین ایرادی نداره. لحیم کاری منم بی ایراده. کمترین قطعی و اتصالی ندارم. چون با ۸۴۰ به خوبی کار میکنه. فکر کنم باید آتیشش بزنم دیگهو

یکشنبه 18 خرداد1393 - 7:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamedkk نوشته است:
Roshik عزیز من فرکانس متر دیجیتال دارم. میتونم فرکانس ها رو یکی کنم.
فیبر رو هم صد بار بررسی کردم. کمترین ایرادی نداره. لحیم کاری منم بی ایراده. کمترین قطعی و اتصالی ندارم. چون با ۸۴۰ به خوبی کار میکنه. فکر کنم باید آتیشش بزنم دیگهو

بااین تفاصیرنظرم اینه که میبایست ازایسی نوسانسازتاخود فت روبررسی کنی
ضمنااگه مدارت مقاومت دمپینگ داره کمی کم ویازیادکن ببین نتیجه چی میشه
اگه نتیجه نگرفتی بهتره 840روروی اون مداراولت چک کنی ببینی نتیجه چی میشه قدرتش چقدرافت میکنه

یکشنبه 18 خرداد1393 - 7:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوست عزیزhamedkk.
من این دلتا رو زیاد ساختم .اگه همه چیز درست باشه فکر کنم.شما تو نصب ماسفت ها اشتباه می کنید و ترانزیستور سر ته می زنید.غیر این دیگه ممکن نیست

یکشنبه 18 خرداد1393 - 7:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنونم از شما دوستان عزیز.
جناب قنبری منم دلتا رو زیاد درست کردم. هرگز این مشکل رو نداشتم. ترانزیستور رو هم درست نصب کردم. شک ندارم. چون اگه اشتباه بود رو مدار خودم کار نمیکرد

یکشنبه 18 خرداد1393 - 9:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 530 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 39 , 40 , 41 , 42 , 43 , 44 , 45 ... 53  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: miladahoopay و 181 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure