انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 27 اردیبهشت1403 - 4:03pm

پاسخ به موضوع  [ 530 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43 ... 53  بعدی
 فلزیاب دلتا پالس 2 
نویسنده پیغام

ebi-gold نوشته است:
من با فرمایشات اقا مهدی موافق هستم من مدار دلتا پالس رو تغییرات دادم و همیه قطعاتشو اس ام دی کردم و براش تفکیک به صورت عدد گذاشتم یعنی برای هر فلز که نزدیک لوپ میشه یک عدد روی سون سگمنت ظاهر میشه و ولوم هاشو ٣ تا کردم قدرت تری شولد و گین فعلان یک کم کار تفکیکش مونده که تمومش کنم و تو زمین تستشم کردم بدون حالت تفکیک که به سنگ و سفال خیس و ریشه درخت حساسیتی نداشت

سلام
میشه بگین چجوری بهش اضافه کردین ؟؟

جمعه 25 اردیبهشت1393 - 12:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Mohandes نوشته است:
ebi-gold نوشته است:
من با فرمایشات اقا مهدی موافق هستم من مدار دلتا پالس رو تغییرات دادم و همیه قطعاتشو اس ام دی کردم و براش تفکیک به صورت عدد گذاشتم یعنی برای هر فلز که نزدیک لوپ میشه یک عدد روی سون سگمنت ظاهر میشه و ولوم هاشو ٣ تا کردم قدرت تری شولد و گین فعلان یک کم کار تفکیکش مونده که تمومش کنم و تو زمین تستشم کردم بدون حالت تفکیک که به سنگ و سفال خیس و ریشه درخت حساسیتی نداشت

سلام

به به اقای احسان قلی خوب ما رو با اون خازن و مقاومت1 اهم سر کار گذاشتید . X( میشه بگید اون خازن اصلا برای چی تو اون سایت بهش اضافه کردند اصلا دلیلش چی بوده بعدش که اطلاعات گرفتید کار شما کارت راه افتاد دیگه جواب ایمیل ما رو هم ندادید :YMBRINGITON:
الان من با تغییراتی که دادم البته نه تو سایتهای خارجی و ایرانی 5 متر راحت سنس داره به زودی وقت کردم فیلم میذارم

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

جمعه 25 اردیبهشت1393 - 1:05am

asadof نوشته است:
Mohandes نوشته است:
ebi-gold نوشته است:

سلام

به به اقای احسان قلی خوب ما رو با اون خازن و مقاومت1 اهم سر کار گذاشتید . X( میشه بگید اون خازن اصلا برای چی تو اون سایت بهش اضافه کردند اصلا دلیلش چی بوده بعدش که اطلاعات گرفتید کار شما کارت راه افتاد دیگه جواب ایمیل ما رو هم ندادید :YMBRINGITON:
الان من با تغییراتی که دادم البته نه تو سایتهای خارجی و ایرانی 5 متر راحت سنس داره به زودی وقت کردم فیلم میذارم

جان......................
من نمیدونم شما با کی حرف زدی اقای اسدی(اسد قلی :D ) ولی من فقط تو سایت geotech فعالیت دارم.
نمیدونم شما دارین با دلتا چکار می کنین ولی در کل جهت اطلاع شما بلا لوپ 28 سانتی سینی 45*45 رو در 160الی 170 دتکت میکنه و شماتیک های مختلفی رو برای دلتا گذاشتن ، شما کدوم منظورته؟

جمعه 25 اردیبهشت1393 - 1:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kavoshgar نوشته است:
hamedkk نوشته است:
دوستان عزیز ازتون خواهش میکنم اگر کسی مدار و فایل هگز قسمت دیجیتال دلتا رو داره که دمو نباشه لطف کنه و اینجا بذاره . من خیلی وقته دنبالش هستم . اما کسی کمکی نکرد. لطفا اگر دارین دریغ نکنین . خواهش میکنم @};-

سلام دوست من ببخشید به دلیل مشغله ای که دارم دیر این پستتون رو دیدم
من یه فایلی دارم نمیدونم دمو هستش یا نه ولی در هر صورت در اختیارتون میزارم ایشالا که همونی باشه که میخای
موفق باشی

ممنونم کاوشگر عزیز. لطف کردی واقعا. @};-

جمعه 26 اردیبهشت1393 - 10:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اتفاقا درست گرفتم اقای اسدی مشهدی درسته شما تو سایت geotech هم فعالیت دارید اتفاقا به یکی از بچه ها گفتم این سایت به همین جهت به شما معرفی کردم که همکاری بین دوستان رو ببینید ما باید به هم کمک کنیم تا سطح علمی ما بالا بره نه همدیگه رو سرکار بذاریم بیشتر به خودمون لطمه میزنیم بعدش چرا با دوتا اسم کاربری ثبت نام کردید؟ :-w همون یکی کافی بود در هر حال موفق باشید راستی اگه باز سرکاری نیست فیلم بذار ببینم

جمعه 26 اردیبهشت1393 - 12:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام اینم فیلم استیل 29*29 با لوپ 1 متری

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 26 اردیبهشت1393 - 8:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
اسد جان لوپ کجاست؟ و سینی رو تو چقدر دقیقا میزنه؟

جمعه 26 اردیبهشت1393 - 10:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mahdi8877 نوشته است:
سلام
اسد جان لوپ کجاست؟ و سینی رو تو چقدر دقیقا میزنه؟

سلام مهدی جان لوپ روی زمین هستش تا دومترو نیم ولی دیگه دومترو سی بوقش شدید و یکسره هستش

جمعه 26 اردیبهشت1393 - 11:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام اسد جان
من كه لوپي در فيلم نديدم :-o
فكر كنم كشور تايلند فيلمبرداري كردين X_X
يا جنگل استوايي هست :-? X_X

شنبه 26 اردیبهشت1393 - 2:13am

asadof نوشته است:
سلام اینم فیلم استیل 29*29 با لوپ 1 متری

مهندس جان چطوری ؟ مدار رو هم دستکاری کردی؟ واسه این لوپ از چه سیم و چند دور استفاده کردی؟
:-o

چهارشنبه 31 اردیبهشت1393 - 9:52pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 530 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43 ... 53  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 , Masoudjalali , saw و 115 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure