انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 5:09pm

پاسخ به موضوع  [ 530 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 44 , 45 , 46 , 47 , 48 , 49 , 50 ... 53  بعدی
 فلزیاب دلتا پالس 2 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: زانی و کوره هاتمه؟
asadof نوشته است:
میلاد33 نوشته است:
asadof نوشته است:
میلاد جان بفرما طبق این دو مقاله که گذاشتم بساز دیگه لقمه رو دور سرت پیچ نده دوستان اگه واقعا قصد کمک دارن لطفا مقاله رو در اختیار بذارند L-) :-? :-? (-|

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=0c53215d81947c1279aa5836de3ded83

ممنون داش.اگه برات مقدوره یه راهنمایی در مورد کویل بفرمایید اینجا هر کس یه کویل با تعداد دور و قطر مختلف نوشته .من میخوام با کابل شبکه کویل بسازم چون تو کرمانشاه سیم لاکی فقط به صورت عمده میفروشن.قطر این کویل چقد باشه؟؟چند دور سیم؟؟؟ ممنون

سلام 4.5 متر کابل شبکه cate6 لوپ حدود 50 سانتی همین سه دور سیم :D

دمت گرم داش

جمعه 27 تیر1393 - 5:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلامو خسته و نباشید خدمت استاید محترم بنذه رو ببخشید که سوالاتم بسیار سطح پایین و مبتدی هستش راستش بنده هیچ تخصصی در حوزه الکترونیک ندارم.من این مدارو مونتاژ کردم فقط در قسمت خازن های 4700میکرو فاراد مشکل دارم.بنده از خازن های 63 ولت استفاده کردم که دارای جثه بزرگی هستن و روی برد جا نمیشن خواستم بدونم اگه این خازن ها رو روی یه برد دیگه بزارم و با سیم وصل کنم به مدار.مشکل در کارکرد مدار پیش نمیاد؟

چهارشنبه 1 مرداد1393 - 8:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

میلاد33 نوشته است:
سلامو خسته و نباشید خدمت استاید محترم بنذه رو ببخشید که سوالاتم بسیار سطح پایین و مبتدی هستش راستش بنده هیچ تخصصی در حوزه الکترونیک ندارم.من این مدارو مونتاژ کردم فقط در قسمت خازن های 4700میکرو فاراد مشکل دارم.بنده از خازن های 63 ولت استفاده کردم که دارای جثه بزرگی هستن و روی برد جا نمیشن خواستم بدونم اگه این خازن ها رو روی یه برد دیگه بزارم و با سیم وصل کنم به مدار.مشکل در کارکرد مدار پیش نمیاد؟

با اجازه اساتید.
دوست عزیز مشکلی بیش نمیاد بشرطی که سیم اتصالت کوچیک باشه.سعی کن تو ساخت فلزیاب های انالوگ از اتصالات اضافی و سیم های رابط طولانی تا حد ممکن خودداری کنی. چون باعث بی ثباتی دستگاه میشه.
یاحق

چهارشنبه 1 مرداد1393 - 9:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تشکر دوست غزیز.ببخشید بنده با سیم کت فایو یه کویل به قطر 40 سانت ساختم و سیم هاشو به صورت ضربدری به هم وصل کردل.ولی اهم کویل حدود 90 اهمه.آیا این طبیعیه ؟یا باید کمتر باشه؟

پنج شنبه 2 مرداد1393 - 11:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
نه درست نیس

gladyator_089

پنج شنبه 2 مرداد1393 - 2:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان نمیدونین باید چیکار کنم؟

پنج شنبه 2 مرداد1393 - 3:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

@};- سلام دوستان لطفا کمک کنید من دلتا را منتاز کردم وقتی که لوپ را به دستگاه وصل می کنم بعد از چند ثانیه ترانزیستور840 به شدت داغ می شود از دو عدد باتری 4امپر استفاده می کنم ولوم ها را همه جوره میزارم فرقی نمی کنه لطفا کمک کنید مشکلم حل بشه تشکر @};- @};- @};- @};- @};-

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

جمعه 10 مرداد1393 - 9:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

reza2490 نوشته است:
@};- سلام دوستان لطفا کمک کنید من دلتا را منتاز کردم وقتی که لوپ را به دستگاه وصل می کنم بعد از چند ثانیه ترانزیستور840 به شدت داغ می شود از دو عدد باتری 4امپر استفاده می کنم ولوم ها را همه جوره میزارم فرقی نمی کنه لطفا کمک کنید مشکلم حل بشه تشکر @};- @};- @};- @};- @};-

دوست عزیز مشکل شما تو بایین یودن اهم لوب هستش یکم اهمش رو ببر بالا یا سیم لوب نازکتر انتخاب کن غیر از این مسیله می تونه اتصال کوتاه بشت مدار باشه . یاحق موفق باشید

جمعه 10 مرداد1393 - 10:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ganbari نوشته است:
reza2490 نوشته است:

دوست عزیز مشکل شما تو بایین یودن اهم لوب هستش یکم اهمش رو ببر بالا یا سیم لوب نازکتر انتخاب کن غیر از این مسیله می تونه اتصال کوتاه بشت مدار باشه . یاحق موفق باشید

ممنون دوست عزیز ولی اهم لوپم 3اهمه انکبوتی مدار را زیاد چک کردم هیچ اتصالی وجود نداشت ممکنه خود ترانزیستور مشکل داشته باشه
چند ثانیه بیشتر لوپ وصل باشه ازش دود در میاد
کمک @};- @};-

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

جمعه 10 مرداد1393 - 11:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز ولوم نویز تو کمترین مقدارش بزارید.وایا با احتساب صفر مولتی مترتون مقاومت 3 اهم اندازه گرفتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شنبه 10 مرداد1393 - 12:06am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 530 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 44 , 45 , 46 , 47 , 48 , 49 , 50 ... 53  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 124 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure