انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 اردیبهشت1403 - 12:07am

پاسخ به موضوع  [ 37 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 بررسی فلزیاب گلکسار 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

عزیز جان میگم شما که انقدر خوب مونتاژ میکنی و همچنین انقدر حرفه ای تبلیغ می کنی :^o :^o :D
چرا دنبال مجوز ساخت و تبلیغ قانونی نمیره داداش گلم ( مثل جنسای بُنجلی که تو تلویزین و ماهواره تبلیغ میشه )
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
مثلاً تبلیغ شما تو تلویزیون : :ymparty:
آیا از کاوش های بی نتیجه خسته شده اید ؟؟؟
آیا از اینکه به جای طلا قوطی حلبی در میاورید ناراحت هستید ؟؟؟
ما به شما فلزیاب ..... رو پیشنهاد میکنیم !!!
با سیستمی کاملاً پیشرفته !!!
خودش جستجو میکنه !!! خودش حفاری میکنه !!! خودش بار پیدا شده را با قیمت مناسب میفروشه !!!!!
دیگه چی میخواهید لامصبا !!!
برای سفارش کالا همین الان تماس بگرید
اگه 10 دقیقه دیگه تماس بگیرید ممکنه دیگه دستگاه برای فروش نداشته باشیما ، حالا از ما گفتن بود :)) :))
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
داداش @};- دست از سر این انجمن بر دار
این انجمن آدمهای با وجدان زیاد داره
یه موقع خفتت میکنن بلا ملا سرت میارنا =))

گفت دانایی که گرگی خیره سر ----- هـست پـنـهـان در نـهـاد هـر بـشر
لاجرم جاری است پیکاری بـزرگ ----- روز و شب مابین این انسان و گرگ
.
.
.
(گرگ درون - فریدون مشیری )

چهارشنبه 26 فروردین1394 - 10:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

به جایه اینکه همش به فکر انداختن دستگاه هات با شکل و شمایل متفاوت و با یه اسم جدید به مردم باشی ، به فکر یه کار مناسب با نون حلال باش :-w
اینو جدی میگم یه کم روش فکر کن :-?

گفت دانایی که گرگی خیره سر ----- هـست پـنـهـان در نـهـاد هـر بـشر
لاجرم جاری است پیکاری بـزرگ ----- روز و شب مابین این انسان و گرگ
.
.
.
(گرگ درون - فریدون مشیری )

چهارشنبه 26 فروردین1394 - 10:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز آقای gpx-3500 چرا ناراحت میشی حالا؟ :D خب شما نظر خواستی دوستان هم گفتند fpi بهتره پس شما که انقدر عشق ساخت دستگاه داری شاهکار مهندس حمید رو هم بساز تا معنی دستگاه رو متوجه بشی :))
این دستگاه های آمریکایی :-o به درد کاوش نمیخورن
فقط fpi =))

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

پنج شنبه 27 فروردین1394 - 9:07am
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام فلزیاب گلکسار ساخت داخل هست و به نظر من قیمتش بالاست

پنج شنبه 27 فروردین1394 - 9:12am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
gpx-3500 نوشته است:
با سلام خدمت دوستان :ymhug: امروز داشتم تو اینترنت دنبال یه دستگاه پالسی میگشتم که یه فلزیاب خیلی منو جذب خودش کرد البته من تو فلزیاب ها فقط GPX3500 رو قبول دارم این دستگاه گلکسار هم پیشنهاد یکی از دوستان من بود که ازش راضی بود چند فیلم ازش دیدم تو اپارت حالا کار ندارم ساخت کجاست نوشته ساخت امریکا به صاحب اون وبلاگ هم زنگ زدم و در مورد دستگاه همه چیز رو گفت دو سه مدل هم دستگاه داشتن برام تست کردن سر زمین یکیش لورنز بود که بهم گفتن ساخت داخله کپی شده لورنز x5 هستش و یکیش هم گریت بود که ثبات لورنز ساخت خودشون خیلی بهتر بود گلکسار رو تا چند روز دیگه قراره بیارن و برام تست کنن و همه سیستم هاشون سه سال گارانتی داره هیچ اجباری هم نکردن بهم سر خرید دستگاه موندم کدومشون بهتره نظر دوستان در مورد این گلکسار چی ؟ من نظرم این بود که گلکسار رو بخرم ولی انقدر دستگاه داشتن که پاک گیج شدم کدومشون رو انتخاب کنم

دوست عزیز کسانیکه اوضاع مالی مساعدی ندارن میرن دنبال ساخت فلزیاب. اونم این مدارات از رده خارج و فسیل.
همون ماینلب که مطرح کردی از بین شرکتی ها جزء بهترین و مطمئن ترین فلزیابهاست.
شخص بنده کلا هیچ اعتقادی به فلزیاب دستساز ندارم و پیشنهاد میکنم سمتشون نری چون ضرر عایدت میشه. فقط شرکتی اونم معتبر. @};-

سلامتی پرندگانی که از خشکسالی مردند، ولی از گندمزار نامردان نخوردند..

جمعه 28 فروردین1394 - 11:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

gpx-3500 نوشته است:
اینم ادرس وبلاگ http://www.panizb12.blogfa.com

من باهاش تماس گرفتم کلاتونو سفت بگیرید.

شنبه 29 فروردین1394 - 4:28pm
مدیر سایت
مدیر سایت

رامزین نوشته است:
gpx-3500 نوشته است:
با سلام خدمت دوستان :ymhug: امروز داشتم تو اینترنت دنبال یه دستگاه پالسی میگشتم که یه فلزیاب خیلی منو جذب خودش کرد البته من تو فلزیاب ها فقط GPX3500 رو قبول دارم این دستگاه گلکسار هم پیشنهاد یکی از دوستان من بود که ازش راضی بود چند فیلم ازش دیدم تو اپارت حالا کار ندارم ساخت کجاست نوشته ساخت امریکا به صاحب اون وبلاگ هم زنگ زدم و در مورد دستگاه همه چیز رو گفت دو سه مدل هم دستگاه داشتن برام تست کردن سر زمین یکیش لورنز بود که بهم گفتن ساخت داخله کپی شده لورنز x5 هستش و یکیش هم گریت بود که ثبات لورنز ساخت خودشون خیلی بهتر بود گلکسار رو تا چند روز دیگه قراره بیارن و برام تست کنن و همه سیستم هاشون سه سال گارانتی داره هیچ اجباری هم نکردن بهم سر خرید دستگاه موندم کدومشون بهتره نظر دوستان در مورد این گلکسار چی ؟ من نظرم این بود که گلکسار رو بخرم ولی انقدر دستگاه داشتن که پاک گیج شدم کدومشون رو انتخاب کنم

دوست عزیز کسانیکه اوضاع مالی مساعدی ندارن میرن دنبال ساخت فلزیاب. اونم این مدارات از رده خارج و فسیل.
همون ماینلب که مطرح کردی از بین شرکتی ها جزء بهترین و مطمئن ترین فلزیابهاست.
شخص بنده کلا هیچ اعتقادی به فلزیاب دستساز ندارم و پیشنهاد میکنم سمتشون نری چون ضرر عایدت میشه. فقط شرکتی اونم معتبر. @};-

خیر دوست من
کسانیکه بدون شناخت و اطلاعات میرن سمت این کار ، میرن سمت سیستم گرون قیمت!
بنده خودم هم با سری مین لب کار کردم و هم با لورنز!
به جرات میگم فلزیاب پالسی فلزجو چیزی کمتر از اونا نداره، حالا نمیگم سرتره !
کسیکه تجربه کار و کاوش واقعی رو داشته باشه خیلی خوب میدونه چی به چیه!
دقت کنید که من نگفتم سری مین لب و لورنز بدن ، گفتم پالسی فلزجو کمتر از اونا نیست و این رو با تجربه میگم خدمتتون!
به دوستانی هم که دل خوشی از دستسازها ندارن حق میدم چون تا حالا نشده سیستمی با توانایی و قدرت و کارایی پالسی فلزجو به طور رایگان در دسترس باشه!
همه یا تجربه خرید و ساخت سیستمهای آنالوگ مثل دلتاپالس و 12 رگولاتور رو داشتن یا سیستمهای مثلا دیجیتال مثل کلون و چنس
ولی هیچ کدوم از اینها بگرد پای پالسی فلزجو هم نمیرسن!
اینرو به جد خدمتتون عرض میکنم
پالسی فلزجو همونطور که بارها و بارها گفتم ورای سیستمهای دستساز باید طبقه بندی بشه و لیاقت این رو داره که با سیستمهای کلاس اول مقایسه بشه!
والا وجدان و شرف من این اجازه رو بهم نمیده که وقتی کسی میتونه با یه قیمت بسیار پایین صاحب یه سیستم کارآمد بشه بهش توصیه کنم بره سیستمی در همون حد رو با قیمت چندین برابر بخره فقط بخاطر اینکه شرکتیه!
معیار مقایسه باید توان و کارامدی یک سیستم باشه نه سری ساخت و تولید کننده و شرکت سازنده!
اگه اینجوری باشه باید مثل قرون وسطی هرکسی حرف از نوآوری بزنه گردن بزنیم به این بهانه که دیگه چیز بهتری برای کشف وجود نداره و همه چیز در گذشته کشف شده و مقدسه!
تبلیغات همواره یک سد بزرگ در سر راه نوآوری و پیشرفت بوده و اسمهای دهن پر کن باعث زیر سایه رفتن و گم شدن بسیاری از اختراعات کارامد و بهتر شدن!
همیشه یک بهتری وجود دارد و از آن بهتری هم خواهد آمد، این طبیعت تکنولوژی هست و نمیشه انکارش کرد!
ولی هیچ دلیلی نداره که فکر کنیم بهتر و بهترینها همواره در قبضه شرکتهای بزرگ و با ریشه هستند!
بالاخره هر ریشه ای روزی دانه بوده و بعد رشد کرده!
موفق باشید.

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

شنبه 29 فروردین1394 - 5:05pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
من کاری با مدار فلزجو ( FPi ) ندارم چون یک مدار جدید هست و توسط مهندس حمید طراحی شده و بسی مایه شعف و خوشحالیه که هموطنامون به این پایه از رشد فنی تکنیکی رسیدن.
به چه لحاظ دستساز خوب عمل نمیکنه؟ به این دلیل که قطعات موجود در بازار ایران همگی بنجل و فاقد کارایی و دقت لازمه هستند، و ما قراره فلزیاب درست کنیم نه اسباب بازی! پس وقتی قراره قطعات که مهمترین بخش کار هست داغون باشند ما اومدیم چیکار کنیم مثلا؟! در ثانی اگه کار هم بکنه مقطعی هست و بعد مدت کوتاهی قطعات معیوب میشوند دوست عزیز. ولی قطعات فلزیابهای شرکتی همگی مقاوم_ دقیق_ و تقریبا انحصاری میزنند . طرف gp3500 داره عمریه بی عیب داره کار میکنه براش! این یک مورد.

مورد بعد بحث مهارت و شمع فنی افراد هست در امر ساخت فلزیاب! بخش مهم دیگر این بحثه که واقعا طرف باید کارش رو اساسی انجام بده حداقلش باید در حد مهندس حمید باشه از لحاظ مهارتهای فنی و تکنیکی.
مورد بعد ساخت اصولی لوپ با دقت حداکثری هست که بخش و بحثی مورد آزمون و خطاست!
امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم @};-

سلامتی پرندگانی که از خشکسالی مردند، ولی از گندمزار نامردان نخوردند..

شنبه 29 فروردین1394 - 9:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
اگر بدرستی روی اینکار سرمایه گذاری بشه میشه سیستمی ساخت که واقعا کارایی داشته باشه ، البته اگر سرمایه گذاری بشه!

شنبه 29 فروردین1394 - 10:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رامزین نوشته است:
من کاری با مدار فلزجو ( FPi ) ندارم چون یک مدار جدید هست و توسط مهندس حمید طراحی شده و بسی مایه شعف و خوشحالیه که هموطنامون به این پایه از رشد فنی تکنیکی رسیدن.
به چه لحاظ دستساز خوب عمل نمیکنه؟ به این دلیل که قطعات موجود در بازار ایران همگی بنجل و فاقد کارایی و دقت لازمه هستند، و ما قراره فلزیاب درست کنیم نه اسباب بازی! پس وقتی قراره قطعات که مهمترین بخش کار هست داغون باشند ما اومدیم چیکار کنیم مثلا؟! در ثانی اگه کار هم بکنه مقطعی هست و بعد مدت کوتاهی قطعات معیوب میشوند دوست عزیز. ولی قطعات فلزیابهای شرکتی همگی مقاوم_ دقیق_ و تقریبا انحصاری میزنند . طرف gp3500 داره عمریه بی عیب داره کار میکنه براش! این یک مورد.

مورد بعد بحث مهارت و شمع فنی افراد هست در امر ساخت فلزیاب! بخش مهم دیگر این بحثه که واقعا طرف باید کارش رو اساسی انجام بده حداقلش باید در حد مهندس حمید باشه از لحاظ مهارتهای فنی و تکنیکی.
مورد بعد ساخت اصولی لوپ با دقت حداکثری هست که بخش و بحثی مورد آزمون و خطاست!
امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم @};-

دوست من سلام در مورد سیستم استاد حمید باید عرض کنم خدمت شما با همین قطعات به قول شما اشغالی که تو کشورمونه یه سیستمی ساخته شده که داره با ماینلب و لورنز برابری میکنه شما هم قبل از اینکه نظری در موردش بدی اگر میتونی یکی مونتاژ کن یا یکی از بچه ها تهیه کن تا متوجه بشی چیه من با همین سیستم به نتایج خوبی رسیدم دوست من امیدوارم شما هم پیگیر بشین

یکشنبه 29 فروردین1394 - 3:11am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 37 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: fish , mnbvcxzaqwsx , qedqad , zagalo16 و 177 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure