انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 9:26am

پاسخ به موضوع  [ 37 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4
 بررسی فلزیاب گلکسار 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

گول تبلیغات این گلکسار رو نخورید.من ۳ سال پیش از همین اقا شهرام کلاهبردار ساکن رشت یه دستگاه خریدم به اسم ecr3500 به قیمت ٤ میلیون تومان.دستگاهش خوبیش بالانس اتوماتش بود وگرنه بیشتر از ۶۰سانت زیر زمین نمیزد.بعد از کلی میخ و نعل جمع کردن انداختمش دور.از همینجا میگم شهرام کلاه بردار خدا ازت نگذره.

شنبه 12 دی1394 - 11:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

http://galexar.blog.ir/1394/08/23/ecr5000

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 12 بهمن1394 - 11:49pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
بزارید بنده هم یه چیزی بگم
از فلزجو که بیشتر نمیزنه
تصویری بودنش جالبه ، توسط دستگاه انتخاب میشه :D نعل ، نوشابه ساندیس ساندویچ
تنظیماتش ظاهرا خوبه :
تنظیم خاک
تنظیم چاله
تنظیم بالانس اتوماتیک
حذف اشیای سطحی
فیلتر مواد معدنی
حذف لرزش دست
اما اگر با این تنظیمات ، عمق کاوش بمقدار زیادی کاهش پیدا کرد ، چه گلی تو سار مون بگیریم X_X

لا اله الا هو

سه شنبه 12 بهمن1394 - 12:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

merajx5 نوشته است:
گول تبلیغات این گلکسار رو نخورید.من ۳ سال پیش از همین اقا شهرام کلاهبردار ساکن رشت یه دستگاه خریدم به اسم ecr3500 به قیمت ٤ میلیون تومان.دستگاهش خوبیش بالانس اتوماتش بود وگرنه بیشتر از ۶۰سانت زیر زمین نمیزد.بعد از کلی میخ و نعل جمع کردن انداختمش دور.از همینجا میگم شهرام کلاه بردار خدا ازت نگذره.

س.
ممنونم ازنظرشفافتون
حالابین خودمون باشه کجاانداختیش دور؟یادت مونده ادرس بهم بدی برم یردارمش ;)
ازشوخی که بگذریم دوست من خواستم بپرسم اگه عکسی میتونی ازبردداخلش بگیری بسیارممنون میشم

سه شنبه 13 بهمن1394 - 7:39am

با سلام یکی از دوستان مدل 5000 گلکسار را داره با امکانتی که داره کاهش عمق هم نداره خیلی ازش راضیه فقط دو تا ایراد داره یکی قیمت بالا است دومی سنگین است فکر کنم دو کیلو هر چقدر تلفنی سوال کنی ناراحت نمیشه حتی اگر دستگاه دیگه داشته باشی سوال کنی جواب میده در باره ردیاب هم یاد میده خودت بسازی یه بار بهش زنگ بزنی میفهمی کلاه بردار نیست بچه خوبیه من ازش چیزی نخریدم ولی هر بار سوال داشتم جواب من را داد

پنج شنبه 27 آبان1395 - 1:00pm

من مدل 3500 را از آقا شهرام مستقیما خریدم.5000 هم زیاد با 3500 فرقی نمی کرد.به من 6 میلیون فروخت.قبل از خرید خوب به سوالات پاسخ میده ولی بعد از خرید رفتارش عوض میشه.باهاش هیجی در نیاوردم و عاقبت با 4 میلیون ضرر به قیمت 2 میلیون فروختمش!
حالا اگه خودش هم تو این فروم با آیدی دیگری بخواد الکی تبلیغ دستگاهشو بکنه باید بدونه که پول مردم را هدر دادن عاقبت خوبی نداره.

جمعه 28 آبان1395 - 3:32am

arash kamangir نوشته است:
merajx5 نوشته است:

س.
ممنونم ازنظرشفافتون
حالابین خودمون باشه کجاانداختیش دور؟یادت مونده ادرس بهم بدی برم یردارمش ;)
ازشوخی که بگذریم دوست من خواستم بپرسم اگه عکسی میتونی ازبردداخلش بگیری بسیارممنون میشم

والا من دستگاهی که به من فروختی را بعد از چند روز از خریدنش آوردم پیشت و حاضر شدم یک میلیون هم ضرر کنم ولی شما گفتی دستگاهت دیگه دست دوم حساب میشه و پس نگرفتی! حالا دنبال این هستی که طرف دستگاهشو کجا انداخته و بری ورش داری؟!!
گفتن این حرفها ضرر منو جبران نمیکنه ولی شاید جلوی ضرر افراد بی اطلاع را بگیره.

جمعه 28 آبان1395 - 3:45am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 37 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 96 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure