انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 5:53pm

پاسخ به موضوع  [ 37 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 بررسی فلزیاب گلکسار 
نویسنده پیغام

با سلام خدمت دوستان :ymhug: امروز داشتم تو اینترنت دنبال یه دستگاه پالسی میگشتم که یه فلزیاب خیلی منو جذب خودش کرد البته من تو فلزیاب ها فقط GPX3500 رو قبول دارم این دستگاه گلکسار هم پیشنهاد یکی از دوستان من بود که ازش راضی بود چند فیلم ازش دیدم تو اپارت حالا کار ندارم ساخت کجاست نوشته ساخت امریکا به صاحب اون وبلاگ هم زنگ زدم و در مورد دستگاه همه چیز رو گفت دو سه مدل هم دستگاه داشتن برام تست کردن سر زمین یکیش لورنز بود که بهم گفتن ساخت داخله کپی شده لورنز x5 هستش و یکیش هم گریت بود که ثبات لورنز ساخت خودشون خیلی بهتر بود گلکسار رو تا چند روز دیگه قراره بیارن و برام تست کنن و همه سیستم هاشون سه سال گارانتی داره هیچ اجباری هم نکردن بهم سر خرید دستگاه موندم کدومشون بهتره نظر دوستان در مورد این گلکسار چی ؟ من نظرم این بود که گلکسار رو بخرم ولی انقدر دستگاه داشتن که پاک گیج شدم کدومشون رو انتخاب کنم

چهارشنبه 25 فروردین1394 - 12:15am

اینم ادرس وبلاگ www.panizb12.blogfa.com

چهارشنبه 25 فروردین1394 - 12:21am

کسی از دوستان نظری نداره در مورد این دستگاه؟؟؟؟؟

چهارشنبه 25 فروردین1394 - 12:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
متاسفانه هر کسی میخواد تبلیغ کنه میاد به نام نظر خواهی تایپیک میزنه

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

چهارشنبه 25 فروردین1394 - 1:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من دیگه فلزیاب نمیخرم چون یه فلزیاب اومده دفترچه و دکون همه شرکتها رو بسته .اسم این فلزیاب هست اف پی ای
حالا همه با هم اف پی ای
تکرار کن اف پی ای
بلند بگو اف پی ای
یادت نره اف پی ای
...
وووووووو
..............................
...........................................
....................................................
اقا شما چرا نمیگی [-X
بله شما که اون گوشه هستی و هر روز میایی اینجا جاسوسی B-)
بله با شمام :-?
نکنه فروشنده ای کلک :D :)) =))

برای سلامتی مهندس حمید صلوات @};-

چهارشنبه 25 فروردین1394 - 1:57am

اقا پوریا چرا میری جاده خاکی ؟؟ من در مورد فلزیاب گلکسار نظر خواستم نه در مورد اف پی ای! چرا سریع جو سازی میکنی من تحقیق کردم و تو سایت های دیگه هم گشتم متوجه شدم این دستگاه دست سازه و کار داخله ولی از روی علاقه و کنجکاوی هم شده میرم تست این دستگاه رو میبینم این رو هم خدمت شما عرض کنم هیچ دستگاهی هنوز ساخته نشده که بتونه به پای دستگاه های شرکت مین لب برسه من دستگاه های دست ساز رو قبول ندارم چون همه این دست ساز ها حساسیت به زمین دارن حتی حاضرم با شما شرط بندی کنم من چندین ساله با همه دستگاه های دست ساز کار کردم یه چند تایی رو که ساختم نام میبرم ماینر۴ . دلتا پالس . پی ای ام ۲ . کلون پی ای . سند بانک . کوثر . ۱۲۰۰۰ . لاوینوس . اس ایکس ۵۰۰ .ا پلاس . پروس پکتور ولی هیچ کدوم جواب نمیدن سر زمین بخاطر همین تصمیم گرفتم دیگه نرم سمتش و چند روز پیش هم دستگاه جی پی ۴۵۰۰ دوستمو دزدیدن و تو فروشگاه هم دارم دنبال یه جی پی میگردم تا تابان دوستمو بدم شما اگه یک بار با دستگاه جی پی کار کنی دنیات عوض میشه من هم هیچ ناراحت نیستم از اینکه این همه دستگاه ساختم ولی نتیجه نداده چون علاقه دارم به کار ساخت فلزیاب

چهارشنبه 26 فروردین1394 - 8:10am
کاربر فعال
کاربر فعال

gpx-3500 نوشته است:
اقا پوریا چرا میری جاده خاکی ؟؟ من در مورد فلزیاب گلکسار نظر خواستم نه در مورد اف پی ای! چرا سریع جو سازی میکنی من تحقیق کردم و تو سایت های دیگه هم گشتم متوجه شدم این دستگاه دست سازه و کار داخله ولی از روی علاقه و کنجکاوی هم شده میرم تست این دستگاه رو میبینم این رو هم خدمت شما عرض کنم هیچ دستگاهی هنوز ساخته نشده که بتونه به پای دستگاه های شرکت مین لب برسه من دستگاه های دست ساز رو قبول ندارم چون همه این دست ساز ها حساسیت به زمین دارن حتی حاضرم با شما شرط بندی کنم من چندین ساله با همه دستگاه های دست ساز کار کردم یه چند تایی رو که ساختم نام میبرم ماینر۴ . دلتا پالس . پی ای ام ۲ . کلون پی ای . سند بانک . کوثر . ۱۲۰۰۰ . لاوینوس . اس ایکس ۵۰۰ .ا پلاس . پروس پکتور ولی هیچ کدوم جواب نمیدن سر زمین بخاطر همین تصمیم گرفتم دیگه نرم سمتش و چند روز پیش هم دستگاه جی پی ۴۵۰۰ دوستمو دزدیدن و تو فروشگاه هم دارم دنبال یه جی پی میگردم تا تابان دوستمو بدم شما اگه یک بار با دستگاه جی پی کار کنی دنیات عوض میشه من هم هیچ ناراحت نیستم از اینکه این همه دستگاه ساختم ولی نتیجه نداده چون علاقه دارم به کار ساخت فلزیاب

سلام
اگه اشتبا نکنم همون تی اله که بیسش انالوگه

چهارشنبه 26 فروردین1394 - 1:58pm

دوست عزیز من امروز از نزدیک این دستگاه رو دیدم و باهاش یه نیم ساعتی کار هم کردم چند مدل تون صدا داره و هیچ ولومی هم نداره برای بالانس ولی ۱۲۰۰۰ دو تا ولوم داره برای بالانس کردن که همش دستت باید روی ولوم باشه این دستگاه هیچ شباهتی نداره با ۱۲۰۰۰ گازوییلی فقط ایرادی که داشت دستگاه یکم وزنش زیاد بود من نتونستم ایرادی بگیرم ازش البته حساسیت به زمین داشت وقتی فیلتر رو روی درجات بالا میزاشتم حساسیت به زمین هم کمتر میشد نمیدونم چرا دوستان تو این تایپیک دنبال مچ گیری و شباهت دادن این دستگاه به دستگاه های دیگه هستن ؟؟ و حرف از تبلیغات و چیز های دیگه میزنن اگه نظری ندارین پس بهتره این تایپیک بسته بشه من در مورد این دستگاه نظر خواستم نه دستگاه های دیگه

چهارشنبه 26 فروردین1394 - 9:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز اتفاقا بنده الان تو مسیر درست هستم و جاده هم خیلی صاف بدون دست انداز با سرعت بالا دارم میرم صدی نیم لیتر هم بیشتر نمیسوزونه
اف پی ای :D

من حرف جدی رو به شوخی گفتم حالا شوخی رو دوباره به جدی میگم اگر دنبال دستگاه هستی فعلا بهترین و در دسترس ترن و مطمعن ترین دستگاه از نظر کارایی همین اف پی ای هست.

چهارشنبه 26 فروردین1394 - 10:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

gpx-3500 نوشته است:
دوست عزیز من امروز از نزدیک این دستگاه رو دیدم و باهاش یه نیم ساعتی کار هم کردم چند مدل تون صدا داره و هیچ ولومی هم نداره برای بالانس ولی ۱۲۰۰۰ دو تا ولوم داره برای بالانس کردن که همش دستت باید روی ولوم باشه این دستگاه هیچ شباهتی نداره با ۱۲۰۰۰ گازوییلی فقط ایرادی که داشت دستگاه یکم وزنش زیاد بود من نتونستم ایرادی بگیرم ازش البته حساسیت به زمین داشت وقتی فیلتر رو روی درجات بالا میزاشتم حساسیت به زمین هم کمتر میشد نمیدونم چرا دوستان تو این تایپیک دنبال مچ گیری و شباهت دادن این دستگاه به دستگاه های دیگه هستن ؟؟ و حرف از تبلیغات و چیز های دیگه میزنن اگه نظری ندارین پس بهتره این تایپیک بسته بشه من در مورد این دستگاه نظر خواستم نه دستگاه های دیگه

داداشی این تصویر رو دقیقا تو همین انجمن دیدم حالا یا تی ال بود یا 12 رگولاتور.که اونم برای فروشو اینا بود.از ما کفتن بود خود دانی. :D

چهارشنبه 26 فروردین1394 - 10:23pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 37 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mikimaus و 103 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure