انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 12:24pm

پاسخ به موضوع  [ 19 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 بررسی فلزیاب MDL_3500 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

من نمیدونم چرا یکی از این تصاویر اینقدر برای من آشناست! :-? نکنه همین تصویر دستگاهی باشه که دوستان قبلا داشتن میفروختن:
viewtopic.php?f=17&t=599&start=1470#p100018
خدایا ما رو نجات بده! :YMPRAY: =))

چهارشنبه 19 فروردین1394 - 7:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام این دستگاه جدید کلاهــــــــــــــــــــــــــــــــــــبردار بیشرف ابی گلدهست مطمعمن هستم ازروی شک نیست چجوریش بماند....این بشر دومی نداره بخداقسم.مردموگیرآورده روباه پست لوپ 5میلیون کدوم عقل سالمی میپذیره تو5تومن دادی به این نون حروم تودامن خانوادت میذاری بدبخت این لوپ قالب نیست ورق پلکسی 5میله که تمام برش لیزریها دارن یک زمانی ناراحت میشدم کاربرا بهت فحاشی میکردن حیف اینجاجاش نیست واگرنه چندتاآبدارشوبارت میکردم حرام خور.

چهارشنبه 19 فروردین1394 - 7:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
من نمیدونم چرا یکی از این تصاویر اینقدر برای من آشناست! :-? نکنه همین تصویر دستگاهی باشه که دوستان قبلا داشتن میفروختن:

خخخخخخخخخخخخ
من بهش اس دادم با موبایل(نمیدونستم کیه)گفتم قاب لوپ داری برا فروش گفت نه.چه جالب 5تومن هزینه داده حاضر نیس برای ما یکی بزنه :D

چهارشنبه 19 فروردین1394 - 10:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

حمید نوشته است:

زدی تو خال ، خودشه
وقتی این پست رو گذاشتم این پیام خصوصی رو به من داد :
سلام دوست عزیز من چند ماه پیش این دستگاه رو برای یکی از دوستانم خریدم تخفیف هم دادن به من و ۷ ملیون خریدمش تفکیک داره و تنظیم فرکانس هم داره کار کردن باهاش خیلی راحته یه لوپ یک در یک تاشو با کیف هم داره بدک نیستش دوستم راضی هستش از کار کردش باطریش خیلی عالی دو هفته باهاش کار کردیم هنوز شارژ داره در کل من و دوستم راضی هستیم ازش یه خوبی که داره عمق کم نمیکنه و حساسیت به ذرات هم نداره تنها دستگاهی که بعد از چند سال خریدیم و داره خوب جواب میده

تنها چیزی که به این جور آدمها میتونم بگم اینکه واقعا براتون متاسفم X( [-X

گفت دانایی که گرگی خیره سر ----- هـست پـنـهـان در نـهـاد هـر بـشر
لاجرم جاری است پیکاری بـزرگ ----- روز و شب مابین این انسان و گرگ
.
.
.
(گرگ درون - فریدون مشیری )

چهارشنبه 19 فروردین1394 - 11:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

این آدرس وبلاگ این کلاه بردار هست

http://hedayati-rasht.blogfa.com

ممنون از همه دوستان بابت راهنمایی های مفیدشون

گفت دانایی که گرگی خیره سر ----- هـست پـنـهـان در نـهـاد هـر بـشر
لاجرم جاری است پیکاری بـزرگ ----- روز و شب مابین این انسان و گرگ
.
.
.
(گرگ درون - فریدون مشیری )

چهارشنبه 19 فروردین1394 - 11:37pm
مدیر سایت
مدیر سایت

meysamking نوشته است:
حمید نوشته است:

زدی تو خال ، خودشه
وقتی این پست رو گذاشتم این پیام خصوصی رو به من داد :
سلام دوست عزیز من چند ماه پیش این دستگاه رو برای یکی از دوستانم خریدم تخفیف هم دادن به من و ۷ ملیون خریدمش تفکیک داره و تنظیم فرکانس هم داره کار کردن باهاش خیلی راحته یه لوپ یک در یک تاشو با کیف هم داره بدک نیستش دوستم راضی هستش از کار کردش باطریش خیلی عالی دو هفته باهاش کار کردیم هنوز شارژ داره در کل من و دوستم راضی هستیم ازش یه خوبی که داره عمق کم نمیکنه و حساسیت به ذرات هم نداره تنها دستگاهی که بعد از چند سال خریدیم و داره خوب جواب میده

تنها چیزی که به این جور آدمها میتونم بگم اینکه واقعا براتون متاسفم X( [-X

درود
مهندس حمید جان
با این پیام خصوصی که واسه این دوستمون فرستاده واقعا دیگه این اسم کاربریشم! باید اخراج کنید که کسی دیگه رو طعمه نکنه!
حالا اگر به همون فروشش در جای دیگه بسنده میکرد اشکالی نمیشد گرفت بالاخره کاسبی میکرد!
ولی اینکه اینجوری بیاد خودشو خریدار معرفی کنه و ملت رو گول بماله اسمش کلاهبرداریه!
بد جایی زندگی میکنیم! #-o

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

چهارشنبه 19 فروردین1394 - 11:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با تشکر از اطلاع رسانی دوستان ولی چرا وبلاگش باز نمیشه

یکشنبه 22 فروردین1394 - 12:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ابراهیم جلالی نوشته است:
با تشکر از اطلاع رسانی دوستان ولی چرا وبلاگش باز نمیشه

چون با خوندن پست های بالا وبلاکش رو حذف کرده تا مشتریهاش نپرند ، احتمالا با یک ادرس ذیگه وبلاک میزنه

یکشنبه 23 فروردین1394 - 6:39am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

مجتبی نوشته است:
كرمي نوشته است:
بله این همون فلزیابtl هستش که براش یه نمایشگر گرافیکی گذاشتن....میدونم اینجا جاش نیست ولی یه مطلب خیلی مهم رو به عرض دوستان میرسونم و اونم اینه که ردیاب fpl35 رو بعضی از بچه های این انجمن کپی زدن!!!!!!!!!!!!!!ردیاب جدید فاقد سیگنال خروجی هستش !!!!!!!!!!!!!!!! :-ss و در قسمت فروشگاه همین انجمن به قیمت پایین به بچه ها قالب میکنن....دوستانی که قصد خرید ردیاب کارکردهfpl35 دارن حتما با جناب مجتبی مشورت کنن که خدا نخواسته به مشکل بر نخورن.

ممنونم مهندس کرمی عزیز پس بگو هی میان رابرا بعنوان دسته دوم میفروشن داستان چیه :-? عجب کلاهبردارهایی هستند . لطفا تو همان تاپیک اعلام عمومی کنید تا بنده خداها به مشکل برنخورند.

والله اقا مجتبی تو قسمت فروش دستگاههای دست دوم که کاربرا ردیابو برا فروش میزاشتن با قیمتهای پایین قبلا هم بنده گوشزد کرده بودم که مواظب باشن من با یکی دو نمونش برخورد کرده بودم قبلا حالا واقعا یکی به پولش نیاز داره بخاطر شرایط ایجاد شده اشکالی نداره بیاد برا فروش بزاره تا مشکلش حل شه ولی بعضیها حالا نمونه کپی شدشو گرفتن یا به عناوینی چه مشکلی داشته این ردیاب اومدن با یه قیمت پایین تری دارن میفروشن اینه که ما قبلا هم عرض کردیم صرفا به زیر قیمت بسنده نکنن اول با اطمینان کامل و بعد از حصول اطمینان از سالم بودن دستگاه اقدام به خریداری کنن که خدایی نکرده بعدها متوجه بشن دستگاه مورد داشته اون موقه دیگه ضرر متوجهشون بشه دیگه کاریش نمیشه کرد اینه که دوستان قبل هر کاری با اقا مجتبی مشورت کنن که به مشکل بر نخورن

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

یکشنبه 23 فروردین1394 - 8:54am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 19 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: khani و 56 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure