انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 2:11pm

پاسخ به موضوع  [ 32 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 کسی این فلزیاب آموزشی رو ساخته؟ 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام خداقوت
دوست عزیز اینهمه مدارات متنوع در انجمن داریم که روشون کار شده و جواب داده ...این تیپ مدارات فقط جنبه ی آموزشی دارن و بدرد کار بیرون نمیخورن و وقت و هزینه ی خودتون رو بیهوده صرف نکنید...مداری که شما میگید برنامه هگزش مطمعنا در دسترس نیست و میکروی پرو گرام شده در پکیج خریداری قرار میدن...و سیستم آنالوگ و برای برد بالا طراحی نشده...ووو
معذرت میخوام _منظورم شخص خاصی نیست و کلی عرض میکنم :مقایسه کردن این مدار و یا مداراتی که در نت موجوده با FPI_H فلزجو کار عاقلانه ی نیست .و همانند مقایسه ی پراید با بوگاتیه... =)) :D
مدار فلزجو با قطعات اورجینال و مونتاژ خوب با هزینه ی پایینش:با فلزیابهای معروف و حرفه ی که قیمت فضایی دارند رقابت میکنه و بنظرم تا همینجاش هم با قدرت و ثبات و حذف آهن و حساسیت بالاش به طلا و سازگاری با لوپ های بزرگ... آپشن هایی که داره ... :ymparty:

پنج شنبه 2 اردیبهشت1394 - 2:12am
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون پیر دانای عزیز.
حقیقتش بنده به نوبه خودم هیچ اصراری ندارم که دوستان علاقه مند حتما طرح ما رو بسازن! بخصوص که بجز جوابگویی به سوالات جدید و رفع مشکلات احتمالی مدارشون برای بنده منفعتی وجود نداره ؛ شاید به جز افتخاری مختصر! ولی واقعا برام جای سوال داره که اگر از نظر فنی و البته در عمل ثابت شد که طرح فلزجو برتر از همه این مدارات موجود هست ؛ دیگه چه دلیلی داره بعضی دوستان خودشونو بابت مدارات جدید و مجهول که حتی از ظاهرش هم میشه تشخیص داد حرف زیادی برای گفتن ندارن ؛ خسته میکنن؟! همه ما کم و بیش قبلا روی مدارات معروف شناخته شده کار کردیم و نتایج و امکاناتشون رو دیدیم. حالا اگر طرحی بطور مشخص بهتر جواب داد ؛ از نظر یک کاوشگر واقعی دلیلی برای استفاده نکردن ازش نیست. مگر اینکه با شخص آگاهی نداشته باشه یا از بنده و کارم بهردلیل خوشش نیاد و یا اینکه بدلیل داشتن مقاصد سودجویانه دنبال مداری باشه که بشه راحت از طریق فروشش سود کسب کرد! در این مورد آخر هم مدار فلزجو محدودیتهایی داره که ظاهرا به مذاق بعضیها خوش نمیاد و لذا برای سودجویی مناسب نیست! :D کما اینکه شاهد بودیم چند نفر که تا پارسال مرتب به بنده اصرار طراحی مدار پالسی رو میکردن چطور بصورت عجیبی سکوت اختیار کردن و جالبتر اینکه حتی زحمت ساخت مداری به اون سادگی و ارزانی رو بخودشون ندادن!!! :D

پنج شنبه 2 اردیبهشت1394 - 3:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
خیلی ممنون پیر دانای عزیز.
حقیقتش بنده به نوبه خودم هیچ اصراری ندارم که دوستان علاقه مند حتما طرح ما رو بسازن! بخصوص که بجز جوابگویی به سوالات جدید و رفع مشکلات احتمالی مدارشون برای بنده منفعتی وجود نداره ؛ شاید به جز افتخاری مختصر! ولی واقعا برام جای سوال داره که اگر از نظر فنی و البته در عمل ثابت شد که طرح فلزجو برتر از همه این مدارات موجود هست ؛ دیگه چه دلیلی داره بعضی دوستان خودشونو بابت مدارات جدید و مجهول که حتی از ظاهرش هم میشه تشخیص داد حرف زیادی برای گفتن ندارن ؛ خسته میکنن؟! همه ما کم و بیش قبلا روی مدارات معروف شناخته شده کار کردیم و نتایج و امکاناتشون رو دیدیم. حالا اگر طرحی بطور مشخص بهتر جواب داد ؛ از نظر یک کاوشگر واقعی دلیلی برای استفاده نکردن ازش نیست. مگر اینکه با شخص آگاهی نداشته باشه یا از بنده و کارم بهردلیل خوشش نیاد و یا اینکه بدلیل داشتن مقاصد سودجویانه دنبال مداری باشه که بشه راحت از طریق فروشش سود کسب کرد! در این مورد آخر هم مدار فلزجو محدودیتهایی داره که ظاهرا به مذاق بعضیها خوش نمیاد و لذا برای سودجویی مناسب نیست! :D کما اینکه شاهد بودیم چند نفر که تا پارسال مرتب به بنده اصرار طراحی مدار پالسی رو میکردن چطور بصورت عجیبی سکوت اختیار کردن و جالبتر اینکه حتی زحمت ساخت مداری به اون سادگی و ارزانی رو بخودشون ندادن!!! :D

شب عالی بخیر مهندس عزیز @};-
خواهش میکنم.بله حق باشماست و بنده کاملا با شما موافقم...استاد عزیز بنده حقیقت رو گفتم و اگه کاوشگری برای کار حرفه ی سیستمی بخواد:دیگه چی از این بالاتر! دیگه آدم چی بگه... :-o : واقعا زحمت زیادی میکشید و مدار قدری رو در طی مدت خیلی کوتاهی طراحی و عملی مونتاژ کردیدو در اختیار عموم رایگان گذاشتید...کار بزرگ و بی نظیر و ارزشمندی در ایران و...صورت گرفته و منه کاوشگر قدر این موحبت رو خوب میدانم...از خداوند میخوام تا توان جبرانش رو بده تا مدیون نباشیم... سربلند و پیروز باشید استاد عزیز/باور بفرمایید همه دعاتون میکنن و بهتون افتخار میکنیم. :x

پنج شنبه 2 اردیبهشت1394 - 3:21am
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم عزیز من. ممنون از شما. بنده رو شرمنده کردین. :ymblushing: :x

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 12:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
خواهش میکنم عزیز من. ممنون از شما. بنده رو شرمنده کردین. :ymblushing: :x

دشمنتون شرمنده استاد عزیز... :ymhug:

پنج شنبه 3 اردیبهشت1394 - 1:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ما زمین خوردتیم استاد حمید @};- @};- @};-

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 3:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
سلام.روز بخیر دوست عزیزم
حق مطلب رو ادا کردین جناب پیردانا ، ممنونم ازتون
مدار مهندس واقعا حجت رو بر همه تمام کرده ، الان زمانیه که دیگه معلوم میشه کدوم گروه از دوستان کاوشگر واقعی هستن و دیگه ازین به بعد بدنبال کاوش با این دستگاه قدرتمند ، کدوم گروه هم بدنبال ... :| :D
یه لحظه احساس کردم الان زمان پیامبر هست و حجت بر انسانها تمام شده ،و راه مومنان واقعی و در مقابل کفار ( :D ) از هم جدا شده ! ;) :p
مهندس جون واقعا ممنونیم ازت @};-

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

دوشنبه 7 اردیبهشت1394 - 12:26pm
آواتار کاربر

سلام.یه سایت هست که کیت فلزیاب میفروشه.ادرسش رو میذارم و از مدیران محترم میخوام یه نگاه به سایت بندازن ببینن کیتشون به درد بخور هست یا نه.

www.oxygen007m.ir/

دوشنبه 8 شهریور1395 - 10:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

همایون نوشته است:
سلام.یه سایت هست که کیت فلزیاب میفروشه.ادرسش رو میذارم و از مدیران محترم میخوام یه نگاه به سایت بندازن ببینن کیتشون به درد بخور هست یا نه.

http://www.oxygen007m.ir/

سلام
تو مایه های دلتا پالس هستش.به زمین حساسه و عمق زیادی نمیزنه ولی رو هوا خوبه

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 9 شهریور1395 - 11:03pm
آواتار کاربر

آقا اون سایت دوتا کیت برا فروش داره ها.من وایکینگ رو میگم دیپرمکسشون که به درد عمشون میخوره.چون وایکینگ رو من از نیو کیت گرفتم مونتاژ کردم.با سیم پیچ یک متری رو هوا یه سینی 40 سانتی رو نزدیک 4 متر میزنه ولی چون سیم پیچم شیلد نداره زیر خاک تست نکردم.و اینکه تفکیکش هم خوب کار میکنه 4تا فرکانس عوض میکنه و همونطور که مهندس حمید فرمودند فلزیاب های پالسی در فرکانس بالا باطری رو سریع مصرف میکنن رو فرکانس 505 باتری زودتر خالی میشه.حساس بودنش به زمین به خاطر شیلد نبودن سیمپیچه.شیلدش کردم حساسیتش ول شده.ولی عمق زنیش قابل مقایسه با فلزجو نیست.

چهارشنبه 10 شهریور1395 - 12:39pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 32 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 111 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure