انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 8:00pm

پاسخ به موضوع  [ 98 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10  بعدی
 مدار جديد sand banks با آخرين تغييرات مناسب براي كاوش واقعي 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

استاد پرهيزگار يادم رفت بگم دو تا ولوم يکيش که معمولی بود واسه کم و زياد کردن صدا بود که تق تق رو زياد ميکرد اما اون يکى ده دور بود که واسه قرار دادن صدا در آستانه بود
فقط موندم اون السيدى چی بود که ولتاژ باطری رو به همراه خط سنس و چند شکل اجق و وجق داشت طرف چندبار که عقب جلو کرد لوپ 90مربع رو با نگاه کردن به ال سيدی گفت آهن آلات مذکور نيست و حتی طلا و نقره نيست يا مسه يا برنج !!!
حالا بايد بفهميم چی بوده چطور تفکيک نوشتن براش ؟اما خداوکيلی پنل جلوی دستگاه واقعا قشنگ و بياد ماندنی بود دم سازندش گرم اما خداوکيلی يقين دارم مدارخوبيه در ضمن ايشون گفتن واسش طرح پی سى بى جديدی به شکل مربع زدن 12*12
استاد پرهيزگارقرآنى ثباتش حرف نداشت

خدايا مددی کن

دوشنبه 28 اردیبهشت1394 - 8:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

غضنفر نوشته است:
استاد پرهيزگار يادم رفت بگم دو تا ولوم يکيش که معمولی بود واسه کم و زياد کردن صدا بود که تق تق رو زياد ميکرد اما اون يکى ده دور بود که واسه قرار دادن صدا در آستانه بود
فقط موندم اون السيدى چی بود که ولتاژ باطری رو به همراه خط سنس و چند شکل اجق و وجق داشت طرف چندبار که عقب جلو کرد لوپ 90مربع رو با نگاه کردن به ال سيدی گفت آهن آلات مذکور نيست و حتی طلا و نقره نيست يا مسه يا برنج !!!
حالا بايد بفهميم چی بوده چطور تفکيک نوشتن براش ؟اما خداوکيلی پنل جلوی دستگاه واقعا قشنگ و بياد ماندنی بود دم سازندش گرم اما خداوکيلی يقين دارم مدارخوبيه در ضمن ايشون گفتن واسش طرح پی سى بى جديدی به شکل مربع زدن 12*12
استاد پرهيزگارقرآنى ثباتش حرف نداشت

درسته محسن جان اون قسمت تفکیک جداگانه نصب شده و سعی میکنم ببینم چی میشه تهیه کرد که جواب بده در مورد ثباتش چطور بود روی زمین چطور بالانس میشد ایا فاصله لوپ تا زمین زیاد بود چند سانت میشد مهم الان ثباته هر چند برد هم تاثیر داره تفکیک در ۱۹۰ سانت خیلی باید قسمت تفکیکش جالب باشه پیداش میکنم

دوشنبه 28 اردیبهشت1394 - 8:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

استاد لوپ رو دقيقا 20سانت با لا گرفته بود و با ولوم ده دور صدا رو به شکل تق تق تند تبديل کرد و شروع به سرچ کردن ثبات که با تق تق مشخص نبود اما در ورای تق تق اصلا سنسی نبود چون وقتی به نزديک هدف ميرسيد تق تق تند و تندتر شده و به صدای آژير زمان جنگ که برن پناهگاه تبديل ميشد ولی درکل ثبات عالی بود

خدايا مددی کن

دوشنبه 28 اردیبهشت1394 - 9:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این تق تق یکی از خصوصیات مدار سندبانکس هست همون بانک صادرات خودمون =)) پس مطمئن شدیم مدار چیه پس با این اوصاف که فرمایش فرمودین ثباتش هم خوبه اقا فقط میمونه توکو مدار که باید ببینم کجا میتونم پیداش کنم فکر کنم این توکو رو داخل تلوزیونها و رادیوهای قدیمی میشه پیدا کرد اگر نشد از روش سلف و خازن و دیود حلش میکنیم به امید خدا ببینیم چی میشه از شما هم تشکر میکنم :-H

دوشنبه 28 اردیبهشت1394 - 9:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

استاد آيا آيسی k567 با 4011همخوانی داره ؟ ولی اشتباه نميکنم چون گفت از k567نظامی استفاده کردم حالا خوبی مدار به باطری 12ولتشه که خوبه و قدرتش که خيلی بهتر تر و اپراتوريش که واقعا جالب بود لوپ رو در 20سانتى گرفتن و دستگاه رو روشن کرد ولوم صدا رو زياد کرد و ولوم ده دور رو چرخوند تا صداى تق تق بلند شد و شروع کرد به جستجو

خدايا مددی کن

دوشنبه 28 اردیبهشت1394 - 9:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

باید با دیتاشیت برسی بشه فکر میکنم خیلی خوب جواب بده

دوشنبه 28 اردیبهشت1394 - 9:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

استاد رستم هم اگه تحليلی رو مدار داشته باشه عالی ميشه و يکی که براش فيبر جمع و جورتر طراحی کنه

خدايا مددی کن

دوشنبه 28 اردیبهشت1394 - 10:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پست ÷
جزوه ای رو که قبلا برای ساخت مدار با جزئیات دقیق و کامل تهیه کردم تقدیم دوستان پمی کنم. امیدوارم سودمند باشه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 28 اردیبهشت1394 - 10:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شايد بچه ها بگن اول تايپيک حرفهام با الان فرق دارن بايد بگم که تا امروز کارکرد دستگاه رو نديده بودم اما حالا ديدم هرچند باز هم ميگم به مدارات ديجيتال مثل فلزجو کجا و اين مدارات آنالوگ کجا امابه اين مدار هم اميدوار شدم

خدايا مددی کن

دوشنبه 28 اردیبهشت1394 - 10:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
دوستان مدار بدی نیستفقط اگر میخواهید ثبات خوبی داشته باشید قسمت افزاینده ولتاژ رو با یک 555 طراحی کنید (نمونشو پایین میزارم)چون به این صورت باعث بی ثباتی میشه و 4011 ها رو هم حتما از نوع سی ماس استفاده کنید
بازهم مدار رو برسی میکنم اگر موردی بود میگم خدمتون
موفق باشید

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 28 اردیبهشت1394 - 11:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 98 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Saeidpor2 و 107 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure