انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 6:15am

پاسخ به موضوع  [ 98 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10  بعدی
 مدار جديد sand banks با آخرين تغييرات مناسب براي كاوش واقعي 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
rostam نوشته است:
Ancient نوشته است:
شب بخیر
جناب رستم!
بنده کاری با بحث شما با مهندس حمید ندارم ، چون ایشون نیازی به وکیل و وصی ندارن و ماشاالله از پس خودشون بر میان !
اما واقعا خجالت داره که شما هنوز نه کسی رو میشناسید و نه میدونید جریان چیه و نه ...
اومدید بنده و سایر دوستان رو به " مگس " تشبیه کردید! ما همیشه دست بوس مهندس حمید بودیم و هستیم ، چون واقعا حق استادی به گردن ما دارن و همیشه بدون هیچ چشمداشتی سوالاتمون رو پاسخ دادن و تو همه زمینه ها راهنمایی مون کردن! حضرت علی (ع) فرموده : هرکس به من کلمه ای بیاموزد ، مرا بنده نموده است...
برادر من اگر به سواد هست که اکثر دوستان در این انجمن تحصیلکرده رشته های فنی و مهندسی هستن! خود بنده هم دانشجوی ارشد مکاترونیک هستم! اما حتی پیش پا افتاده ترین سوالات الکترونیکم رو هم از استاد حمید میپرسم.
یکم خجالت هم خوب چیزیه بخدا ! اینجا نه باند بازیه نه حزب سازی ....!
مطمئن باشید هرکس در این انجمن بخواد کار کسی رو ضایع کنه یا حق کسی رو پایمال کنه همه ا با تمام قدرت جلوش می ایستیم و نمیزارم حتی یک قدم در راهش برداره!

با سلام
اگر همون محسن و دارو دسته دستگاه فروش شهر زیبایی هستی بله منظورم با شماست مگس ولی اگر محسن نیستی سوء تفاهم شده نسبت به شما من منظورم تعداد انگشت شماری که خودم باهاشون مواجه شدم شما اگه جزو اونا نیستی ناراحت نکن خودتو [-X
همین آقایی که اسمشو بردم به همراه 6 -7 نفر در این سایت چنان به به و چهچهو سلام و صلواتی راه انداختن ولی از این ور بیا و ببین
بیچاره ها مدار حمید خان به من هیچ ربطی نداره ولی گربه صفتی شماها حال ادمو بهم میزنه

روز بخیر
خیر دوست عزیز محسن کجا بود!!!؟؟!؟؟!
بنده نه محسن هستم و نه شهر زیبایی !
دوستانی که بنده رو میشناسن میدونن اسمم چیه و اهل کدوم شهر هم هستم!
به لحن گفتاری شما هم اعتراض کردم چون شما به پست مهندس حمید (که پست بنده رو نقل قول کرده بود) اعتراض کردید و اون واژه های سخیف رو به کار بردید!
لطفا بار دیگه کمی تامل کنید...
پاینده باشید @};-

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 5:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا سلام
بلاخره قسمت شد رفتم تاکستان قزوين باورتون بشه يا نه الان برگشتم ولی دستگاهی رو نشونم دادن که با يک لوپ 90سانت کار ميکرد با کلی ذوق و شوق مشتاق ديدن کارکرد مدار شدم که چه اعجوبه ای هستش که طرف تعريف ميکنه برای اينکه طرف مطمئن بشه دستگاه خوبی هستش قبلا جايی از باغ رو يک جعبه مسی در عمق 190به گفته طرف 30*40هست که تقريبا روز تولد نوه دختريش که 6ماه پيش بود دفن کرده و نگفت چه جنسی هستش حالا جالبتر اينجاست که صاحب دستگاه هم از کار آمد بودن دستگاهش حرف ميزد تا اين حد که از سايت مدارش رو برداشته و خودش ساخته با کمی تغييرات در آيسی ها وقتی ازش پرسيدم کدوم سايت که عرض کردن سايت فلزجو اما اسم کاربريش رو هرچند اسرار کردم نگفت حالا اين دستگاه رو با يک باطری 12ولت 2.8آمپری راه اندازی ميکرد و داراى يک ال سيدی 16*2 داشت و دوتا ولوم داشت يکی معمولی و يکی ده دور حالا اومد و بعد از ده دقيقه گشت و گذار با دوستش جايی رو نشون صاحب باغ حاج يعقوب داد و گفت اينجا محل دفن شماست و با چند بار رفت و برگشت از روی محل گفت جنس مدفون شما آهن ،چدن،آلمينيوم،استيل نيست ولى طلا و نقره هم نيست يا مس يا برنج با کلی اسرار فقط گفتن اسمش سندبانکسه و يک راهنمايی کرد و گفت به جاي آيسی 741 از lf357 و به جای 4011 از k567 نظامی استفاده کرده حالا بايد اساتيد هم به اين مدار نظر مثبتى داشته باشن

خدايا مددی کن

دوشنبه 28 اردیبهشت1394 - 5:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محسن جان لایک داری داداش بریم تو کار ساخت نظرت چیه

دوشنبه 28 اردیبهشت1394 - 5:21pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

غضنفر جان یه ظرف مسی یا به قول خودت جعبه مسی به اون ابعاد در عمق 1.90 مدار انجمن هم با تفکیک میتونه برات مشخص کنه این زیاد جای تعجب نداره .تو ابعاد کوچیکتر و اهن زنگ زده چندین ساله باشه شرطه که بیاد تفکیم کنه.مس اونم با اون ابعاد اونم 5 یا 6 ماه از مدتش گذشته زیاد کار شاقی نیست.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 28 اردیبهشت1394 - 5:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نه آقا رامين فقط مطمئن شدم مدار نفوذ داره تو خاک چون با چشمام ديدم
طرف بچه آوج بود که دستگاه اورده بود من قبلا شفارش قطعه داده بودم که به خاطر حرف و حديث کنسل کردم

خدايا مددی کن

دوشنبه 28 اردیبهشت1394 - 5:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

2840644 نوشته است:

آره واقعا بايد تجربه کنيم

خدايا مددی کن

دوشنبه 28 اردیبهشت1394 - 6:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
غضنفر نوشته است:
2840644 نوشته است:

آره واقعا بايد تجربه کنيم

سلام بر رفقای مشت و باحال
آقا منم هستم بریم تو کار ساختش خدا کریمه
جاتون خالی اشکور عجب هوایی داره...

دوشنبه 28 اردیبهشت1394 - 6:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رضا جون سلام دوستان جای ما میبینم با روحیه بالا اینجایی واقعا عالیه داداش ما سه تایی باید این مدارو بترکونیم انشالله از فردا میرم سراغ فیبر شما هم شروع کنید با هم بالا میاریمش در مورد تغییرات هم من با اون دوستمون روی اپ امپ موافقم این تجربه رو روی ۱۲ رگولاتوره من دارم روی این مدار هم دستو بالمون کاملا بازه چون انالوگه و جای کار داره دوستان مقاومتها رو ۱ درصد و خازنها رو هم مولتی لایر نه ام کاتی و نه عدسی فقط مولتی لایر و فیبر رو هم فایبر گلاس سفید رنگ از حامد بگیرید من یه برسی روی ای سیها بکنم امشب بهترینها رو انتخاب میکنم و تا دو روز دیگه انشاالله مونتاژه مهم برد بیشتر از ۴ متر نیست مهم ثباته این خیلی اهمیت داره به امید خدا :ymhug:

دوشنبه 28 اردیبهشت1394 - 7:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
2840644 نوشته است:
رضا جون سلام دوستان جای ما میبینم با روحیه بالا اینجایی واقعا عالیه داداش ما سه تایی باید این مدارو بترکونیم انشالله از فردا میرم سراغ فیبر شما هم شروع کنید با هم بالا میاریمش در مورد تغییرات هم من با اون دوستمون روی اپ امپ موافقم این تجربه رو روی ۱۲ رگولاتوره من دارم روی این مدار هم دستو بالمون کاملا بازه چون انالوگه و جای کار داره دوستان مقاومتها رو ۱ درصد و خازنها رو هم مولتی لایر نه ام کاتی و نه عدسی فقط مولتی لایر و فیبر رو هم فایبر گلاس سفید رنگ از حامد بگیرید من یه برسی روی ای سیها بکنم امشب بهترینها رو انتخاب میکنم و تا دو روز دیگه انشاالله مونتاژه مهم برد بیشتر از ۴ متر نیست مهم ثباته این خیلی اهمیت داره به امید خدا :ymhug:

دم شما گرم مهندس جان
منم تا آخر هفته بر میگردم و ایشالا با کمک شما و محسن شرو به ساخت میکنم

دوشنبه 28 اردیبهشت1394 - 7:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا من جلو میرم انشالله مشکلی پیش نمیاد

دوشنبه 28 اردیبهشت1394 - 8:15pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 98 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 172 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure