انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 6:51pm

پاسخ به موضوع  [ 98 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 10  بعدی
 مدار جديد sand banks با آخرين تغييرات مناسب براي كاوش واقعي 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Ancient نوشته است:
حمید نوشته است:
خواهش میکنم Ancient عزیز.
حالا در خصوص آزادی این نظر شماست و البته بنده هم همیشه سعی کردم تا حد ممکن آزادی وجود داشته باشه. اما میبینید که بعضی از این دوستان که ابتدا ادعای مهندسی و سواد میکنن و سپس تبدیل به یک فروشنده قهار میشن به چه صورتی عمل میکنن! همین دوستان در سایتها و انجمنهای دیگه با کمال وقاحت از عدم آزادی در اینجا ناله میکنن!!! یکی نیست به اینها بگه اگر توان فنی دارین حتی در قالب یک وبلاگ ساده هم میتونین طوری عرضه کنین که حتی مورد توجه جهانیان قرار بگیره چه برسه به ایرانیها. ولی واقعیت اینه که خبری از علم و فن نیست و فقط ادعا هست و ادعا. نمونه کارهاشون رو هم کم و بیش طی این سالها دیدیم و اتفاقا دادن یک مقدار جزئی ازادی به اینجور افراد در انجمن باعث میشه تا همه بیش از پیش پی ببرن که این افراد هدف نهاییشون واقعا چیه.
در خصوص سند بنکس باز هم تاکید میکنم مدار کامل با توضیحات مفصل در تاپیک دیگری موجود هست و قبلا بطور کامل روی اون کار شده و نتیجه هم مشخصه و بسیاری از دوستان در این انجمن باهاش کار کردن. اینکه طی این مدت باز هم تلاش های مذبوحانه ای صورت میگیره که تی ال 12000 و 12 رگولاتور و این مدار و یا سایر مدارات قدیمی باز هم به نوعی مطرح بشن علتش کاملا مشخصه. جالب اینکه نسخه به اصطلاح دیجیتال شده همه این مدارات هم پس از مدتی در گیشه فروش همین دوستان مثلا خیرخواه پیدا میشه!

فرمایشتون متینه مهندس عزیز . حرف منم همین هست. همین جنابی که این تاپیک رو زده تو انجمن بیخود خودش کلی پشت سر شما و این انجمن و ما بچه های انجمن حرف مفت زده ، و به قول شما اینجا رو محکوم به نداشتن آزادی بیان بچه ها کرده. واسه همین واقعا من و خیلی از دوستان از این میسوزیم که چرا همچین آدمای بیخودی حق دارن اینجا اظهار نظر کنن!
بخدا چندین نفر از دوستان به من پیشنهاد ساخت مدار شما رو دادن ، من خیلی طفره رفتم و آخرش که روم نشد بگم نه ، انداختم گردن شما که باید شما اجازه بدید تا بسازم. میدونید چرا؟چون واقعا مسئولیت سنگینیه ، ازین میترسم نکنه واقعا اون طوری که طرف انتظارشو داره نتونم بسازم . اما واقعا نمیدونم همچین افرادی چجوری میتونن پول مردم بیچاره رو که با هزار زحمت و مشقت در اومده ، با جلب اعتماد کاذب بخورن !
خدا به دادشون برسه....

احسنت :ymhug: حالا یه سوال شما اعتقاد یا علاقه خاصی به آواتارتون دارید ؟

شنبه 23 اسفند1393 - 9:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
فرج نوشته است:
Ancient نوشته است:
حمید نوشته است:
حالا در خصوص آزادی این نظر شماست و البته بنده هم همیشه سعی کردم تا حد ممکن آزادی وجود داشته باشه. اما میبینید که بعضی از این دوستان که ابتدا ادعای مهندسی و سواد میکنن و سپس تبدیل به یک فروشنده قهار میشن به چه صورتی عمل میکنن! همین دوستان در سایتها و انجمنهای دیگه با کمال وقاحت از عدم آزادی در اینجا ناله میکنن!!! یکی نیست به اینها بگه اگر توان فنی دارین حتی در قالب یک وبلاگ ساده هم میتونین طوری عرضه کنین که حتی مورد توجه جهانیان قرار بگیره چه برسه به ایرانیها. ولی واقعیت اینه که خبری از علم و فن نیست و فقط ادعا هست و ادعا. نمونه کارهاشون رو هم کم و بیش طی این سالها دیدیم و اتفاقا دادن یک مقدار جزئی ازادی به اینجور افراد در انجمن باعث میشه تا همه بیش از پیش پی ببرن که این افراد هدف نهاییشون واقعا چیه.
در خصوص سند بنکس باز هم تاکید میکنم مدار کامل با توضیحات مفصل در تاپیک دیگری موجود هست و قبلا بطور کامل روی اون کار شده و نتیجه هم مشخصه و بسیاری از دوستان در این انجمن باهاش کار کردن. اینکه طی این مدت باز هم تلاش های مذبوحانه ای صورت میگیره که تی ال 12000 و 12 رگولاتور و این مدار و یا سایر مدارات قدیمی باز هم به نوعی مطرح بشن علتش کاملا مشخصه. جالب اینکه نسخه به اصطلاح دیجیتال شده همه این مدارات هم پس از مدتی در گیشه فروش همین دوستان مثلا خیرخواه پیدا میشه!

فرمایشتون متینه مهندس عزیز . حرف منم همین هست. همین جنابی که این تاپیک رو زده تو انجمن بیخود خودش کلی پشت سر شما و این انجمن و ما بچه های انجمن حرف مفت زده ، و به قول شما اینجا رو محکوم به نداشتن آزادی بیان بچه ها کرده. واسه همین واقعا من و خیلی از دوستان از این میسوزیم که چرا همچین آدمای بیخودی حق دارن اینجا اظهار نظر کنن!
بخدا چندین نفر از دوستان به من پیشنهاد ساخت مدار شما رو دادن ، من خیلی طفره رفتم و آخرش که روم نشد بگم نه ، انداختم گردن شما که باید شما اجازه بدید تا بسازم. میدونید چرا؟چون واقعا مسئولیت سنگینیه ، ازین میترسم نکنه واقعا اون طوری که طرف انتظارشو داره نتونم بسازم . اما واقعا نمیدونم همچین افرادی چجوری میتونن پول مردم بیچاره رو که با هزار زحمت و مشقت در اومده ، با جلب اعتماد کاذب بخورن !
خدا به دادشون برسه....

احسنت :ymhug: حالا یه سوال شما اعتقاد یا علاقه خاصی به آواتارتون دارید ؟

سلام.صبح شما بخیر
ممنونم لطف دارین دوست من
گونیا و پرگار یکی از نمادهای فراماسونری هست ، اما دلیل نمیشه چون من این آواتار رو گذاشتم ماسون باشم :p
نه عزیزم ، چون از نظر من این نماد میتونه نماد علم و پیشرفت باشه ، و اینکه علاقه شدیدی به علم ریاضیات دارم ، برای همین این آواتار رو انتخاب کردم ;)

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

شنبه 23 اسفند1393 - 9:54am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

کاوشگران نوشته است:
من به دوستان اطمینان میدم که این مدار در کاوش واقعی از هر مدار دستساز دیگه ای بهتر عمل میکنه فریب حرفهای بعضی افراد مغرض رو نخورید که میخواهند این تاپیک رو منحرف کنند
من خودم با این مدار اپراتوری کردم اپراتوری فوق العاده آسانی داره ثباتش حرف نداره هرچه لوپ رو به زمین نزدی کنی ویا دور کنی یک ذره هم صداش در نمیاد امکان نداره به ذرات بزنه
پالسهاش طوری قوی هست که یک ونیم متر مانده به هدف در عمق 2متر صوت میزنه
با لوپ یک در یک در زیر خاک 4 متر رو میزنه از 2.80 یا همون 3 متر باهاش کلی وسایل برنزی بیرون آورده شد
یک صدای تق تق داره که اپراتور رو قادر میکنه بتونه با زیر خاک حرف بزنه و از محتویات زیر خاک استنباطهای درستی داشته باشه

در عین سادگی سیستم فوق العاده جمع وجور وکار آمدی هست
حساسیتش به مس زیاد هست به طلا ونقره هم حساسیت بیشتری دا ره به فلزات آهنی حساسیت کمتری داره
اگه بخواهی عمق زیادی رو بزنی باید لوپ رو آرام حرکت بدی تا امواج در دل خاک نفوذ کنند
نفوذ پذیریش بقدری زیاد هست ه از روی یک سنگ با ضخامت یک متری میتونی فلز رو سنس کنی
دوستان اون حرفهای بیهوده که دوره دیجیتاله وفلان رو رها کنین اگه با یک میکرو میشد فلزیاب خوب ساخت که الان لورنز ورشکست میشد بهترین فلزیاب ها بیسشون آنالوگ هست
خلاصه از ما گفتن و از شماها نشنیدن

واما براتون بگم در مورد تاریخچه این مدار در ایران :YMPEACE:
از زبان آیگون عزیز شنیدم که 40 سال پیش این مدار به دستور یک اجنبی که از کله گنده های میراث فرهنگی انگلیس بود طی مراوداتش با میراث فرهنگی کشورمان در انگلستان طراحی شد هدف این مدار اپراتوری آسان و موثر برای خاک کشورمان ایران بود طراح انگلیسی روی مدار 2 سال زحمت کشید تا این مدار رو تقدیم میراث فرهنگی کشورمان کند
این مدار در تعداد زیاد در انگلیس وبا قطعات مرغوب آنزمان ساخته شده و انبوهی از این مدار در دست افراد میراث فرهنگی ایران افتاد و ضربتی به دستور مافوق و دولت اون زمان ریختند به جون تک تک شهر و استانهای قدمتی کشور و در عرض یک شال کلی وسایل از زیر خاک کشورمان به انگلیس به یغما رفت
و....

برادر من این مدار برای خاک کشورمان بهترین هست اون پنبه رو از گوشهات درآر و اینقدر دیجیتال دیجیتال نکن که مهندس ناصر خودش خدای دیجیتال هست و به حرفش گوش کن و مدار رو با قطعات نظامی و مرغوب بساز و ببر سر زمین و پشت مهندس ناصر هم بد نگو و نزار که با مدارت دیجیتال ساده عمرت در بیابان به فنا بره
بدرود

خدای دیجیتال =))
شما بنده دیجیتال هم نیستی ناصر خان چه برسه به خدا بودن
اگه واقعا چیزی حالیت بود هر موفقی تو این انجمن و سایر انجمن که بدست میومد نمیرفتی زرتی بزنی تو انجمن خودت و بنام خودت
جمع کن کاسه کوزه ات رو
کل اگر طبیب بودی سر خویش دوا نمودی
به سایر دوستان هم میگم که این مدار رو نسازند چون خدای دیجیتال (ناصر خان ) فقط یک هدف از گذاشتن این مدار داره و اونم اینه که
خودش یه ایراداتی تو این مدار دیده که خودش نمیدونه راه حلش چیه گذاشته دوستان زحمتش رو بکشند.

شنبه 23 اسفند1393 - 1:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال

delta 1 نوشته است:
کاوشگران نوشته است:
من به دوستان اطمینان میدم که این مدار در کاوش واقعی از هر مدار دستساز دیگه ای بهتر عمل میکنه فریب حرفهای بعضی افراد مغرض رو نخورید که میخواهند این تاپیک رو منحرف کنند
من خودم با این مدار اپراتوری کردم اپراتوری فوق العاده آسانی داره ثباتش حرف نداره هرچه لوپ رو به زمین نزدی کنی ویا دور کنی یک ذره هم صداش در نمیاد امکان نداره به ذرات بزنه
با لوپ یک در یک در زیر خاک 4 متر رو میزنه از 2.80 یا همون 3 متر باهاش کلی وسایل برنزی بیرون آورده شد
یک صدای تق تق داره که اپراتور رو قادر میکنه بتونه با زیر خاک حرف بزنه و از محتویات زیر خاک استنباطهای درستی داشته باشه

حساسیتش به مس زیاد هست به طلا ونقره هم حساسیت بیشتری دا ره به فلزات آهنی حساسیت کمتری داره
اگه بخواهی عمق زیادی رو بزنی باید لوپ رو آرام حرکت بدی تا امواج در دل خاک نفوذ کنند
نفوذ پذیریش بقدری زیاد هست ه از روی یک سنگ با ضخامت یک متری میتونی فلز رو سنس کنی
دوستان اون حرفهای بیهوده که دوره دیجیتاله وفلان رو رها کنین اگه با یک میکرو میشد فلزیاب خوب ساخت که الان لورنز ورشکست میشد بهترین فلزیاب ها بیسشون آنالوگ هست

از زبان آیگون عزیز شنیدم که 40 سال پیش این مدار به دستور یک اجنبی که از کله گنده های میراث فرهنگی انگلیس بود طی مراوداتش با میراث فرهنگی کشورمان در انگلستان طراحی شد هدف این مدار اپراتوری آسان و موثر برای خاک کشورمان ایران بود طراح انگلیسی روی مدار 2 سال زحمت کشید تا این مدار رو تقدیم میراث فرهنگی کشورمان کند
این مدار در تعداد زیاد در انگلیس وبا قطعات مرغوب آنزمان ساخته شده و انبوهی از این مدار در دست افراد میراث فرهنگی ایران افتاد و ضربتی به دستور مافوق و دولت اون زمان ریختند به جون تک تک شهر و استانهای قدمتی کشور و در عرض یک شال کلی وسایل از زیر خاک کشورمان به انگلیس به یغما رفت
و....

برادر من این مدار برای خاک کشورمان بهترین هست اون پنبه رو از گوشهات درآر و اینقدر دیجیتال دیجیتال نکن که مهندس ناصر خودش خدای دیجیتال هست و به حرفش گوش کن و مدار رو با قطعات نظامی و مرغوب بساز و ببر سر زمین و پشت مهندس ناصر هم بد نگو و نزار که با مدارت دیجیتال ساده عمرت در بیابان به فنا بره
بدرود

خدای دیجیتال =))
شما بنده دیجیتال هم نیستی ناصر خان چه برسه به خدا بودن
اگه واقعا چیزی حالیت بود هر موفقی تو این انجمن و سایر انجمن که بدست میومد نمیرفتی زرتی بزنی تو انجمن خودت و بنام خودت
جمع کن کاسه کوزه ات رو
کل اگر طبیب بودی سر خویش دوا نمودی
به سایر دوستان هم میگم که این مدار رو نسازند چون خدای دیجیتال (ناصر خان ) فقط یک هدف از گذاشتن این مدار داره و اونم اینه که
خودش یه ایراداتی تو این مدار دیده که خودش نمیدونه راه حلش چیه گذاشته دوستان زحمتش رو بکشند.

سلام چه چیزا میشنوه ادم اینجا!!!!!!!

شنبه 23 اسفند1393 - 11:25pm
کاربر فعال
کاربر فعال

منم این مدار رو یک سال پیش ساختم ولی چنگی به دل نمیزنه دیگه این مدارات قدیمی پروندشون رو باید بست

جمعه 29 اسفند1393 - 11:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

کاوشگران نوشته است:

و....

بدرود

اقای کاوشگران(oghol,tesla,مهندس1وdofous)که هر روز با یه ایدی جدید میایی من کجا این حرف ها راگفته ام به خاطر منافع خودت میخاهی کلاهبرداری کنی شما که واسه خودت سایت ایجاد کردی چندین بار هم از این سایت اخراج شدی با چه رویی دوباره میایی اینجا مدار شما که حتی سکه رو تو یه سانتی هم سنس نمیکرد با دروغگویی میخاهی چی رو ثابت کنی والله مدار تی ال از سند بهتره ومدار اقا حمید هم از هردو ودیگر مدارات که تاکنون تو اکثر سایتها گذاشته شده بهترینه (مشک ان است که ببوید نه انکه عطاربگوید) دست از این کارها بکش

سه شنبه 11 فروردین1394 - 3:32pm
آواتار کاربر

آیگون بعد یکسال اومدی پست دادی نه داداش ر.د. امیدوارم علتی برای این ادعاتون داشته باشید چون بنده مدار سند باکسو ساختم ثابت کردید بنده ناصرم پس همه کسانی که سند باکسو ساختن ناصرن پس شما ثابت کردید این انجمن فقط 3نفر کاربر واقعی داره مهندس حمید---- آقا مجتبی وناصر =)) =)) =)) =)) عجب داستانی شده

یکشنبه 16 فروردین1394 - 11:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال

oghol نوشته است:
آیگون بعد یکسال اومدی پست دادی نه داداش ر.د. امیدوارم علتی برای این ادعاتون داشته باشید چون بنده مدار سند باکسو ساختم ثابت کردید بنده ناصرم پس همه کسانی که سند باکسو ساختن ناصرن پس شما ثابت کردید این انجمن فقط 3نفر کاربر واقعی داره مهندس حمید---- آقا مجتبی وناصر =)) =)) =)) =)) عجب داستانی شده

شما جلوی چشمانم با این ای دی ها به انجمن رفتید حالا پست دادن من هم جواب به دروغهاییست که از زبان من گفته اید اقای کاربر واقعی شما یادتان رفته که با این ایدی oghol تو فروشگاه قطعه فروش به انجمن رفتید و چندین بار هم جهت ساخت از من راهنمایی خواستید شما 12رگلاتور را نتونستید درست کنید تو سایت قرار دادید تا مشکلشو دیگران حل کنن سر اون لامینوس بیچاره هم بلایی اوردی حتی نتونستی کپیش را هم بزنی خرابش کردی 1000000 تومان هم جهت خرابکاریت دست مزد گرفتی طرف دوباره مدار را پیشت اورد که اقا این درست کار نمیکنه یه خازن اضافه کردی که نویز بگیره اخه روز اول که مدار مثل ساعت کار میکرد نویز گیر داشت یا طرف یادش رفته بود که بذاره بر چه اساسی اون خازن را اضافه کردی(البته من اون لامینوس را بهتر از روز اولش هم تنظیم کردم) حالا یه نویز گیر هم به این گفته های من بذار که جملاتم درست بشن برو خودت را با اقا حمید و مجتبی مقایسه مکن حالا سر خودت را کلاه میذاری با اون سندی که هنوز دو ساله روش کار میکنی (یه سکه رایه سانت هم سنس نمیکنه ) وقتی هم میپرسند چرا رو هوا سنس نمیکنه میگی این مدار تو خاک نفوذ داره بابا این حرفها مال بیست سال پیش بود

دوشنبه 24 فروردین1394 - 10:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

aygon84 نوشته است:
oghol نوشته است:

شما جلوی چشمانم با این ای دی ها به انجمن رفتید حالا پست دادن من هم جواب به دروغهاییست که از زبان من گفته اید اقای کاربر واقعی شما یادتان رفته که با این ایدی oghol تو فروشگاه قطعه فروش به انجمن رفتید و چندین بار هم جهت ساخت از من راهنمایی خواستید شما 12رگلاتور را نتونستید درست کنید تو سایت قرار دادید تا مشکلشو دیگران حل کنن سر اون لامینوس بیچاره هم بلایی اوردی حتی نتونستی کپیش را هم بزنی خرابش کردی 1000000 تومان هم جهت خرابکاریت دست مزد گرفتی طرف دوباره مدار را پیشت اورد که اقا این درست کار نمیکنه یه خازن اضافه کردی که نویز بگیره اخه روز اول که مدار مثل ساعت کار میکرد نویز گیر داشت یا طرف یادش رفته بود که بذاره بر چه اساسی اون خازن را اضافه کردی(البته من اون لامینوس را بهتر از روز اولش هم تنظیم کردم) حالا یه نویز گیر هم به این گفته های من بذار که جملاتم درست بشن برو خودت را با اقا حمید و مجتبی مقایسه مکن حالا سر خودت را کلاه میذاری با اون سندی که هنوز دو ساله روش کار میکنی (یه سکه رایه سانت هم سنس نمیکنه ) وقتی هم میپرسند چرا رو هوا سنس نمیکنه میگی این مدار تو خاک نفوذ داره بابا این حرفها مال بیست سال پیش بود

دوستان ایشون چی گفتن الاااااانننننننن :-? :-? ;) :-o :-o :-o

سه شنبه 25 فروردین1394 - 11:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:

با سلام
قصد دخالت در این تایپیک رو نداشتم ولی میبینم که چه باشی و چه نباشی آش کشک خالته بخوری پاته نخوری پاته
حمید جان چه نقشه مذبوحانه ای تو مدار 12 رگلاتوره بوده که اینقدر ناراحت شدی مگه وقتی که من این مدارو(که قبلا دوستان زحمتشو کشیده بودند) گذاشتم فلزیاب ترکیبی کلون+دلتا پالسو به اسم فلز جو گذاشته بودید و یا اینکه شما چطور به خودتون اجازه میدید به شعور دوستان توهین کنید صرفا جهت نوشتن یک برنامه خوب که مطمعا هزار شیب و فراز پشتشه که گذر زمان نشون میده مثلمه که یک مدار دیجیتال متوسط از یک مدار آنالوگ خوب بهتره اگه به صورت آماتوری ساخته بشند و یک مدار آنالوگ متوسط بسیار بهتر از مدار دیجیتالی است که حرفه ای ساخته بشند
دوست من متاسفانه شما دارید در فکرتون همه رو دشمن خودتون میدونید یا میخواهید بگید که اگر شما هم میتونید یه مدار بزارید
دوست من در علم و مهارت شما شکی نیست ولی رفتارتون اصلا با شان یک استاد این کار مغایرت داره شاید هم همیه اینارو خودتون خوب میدونید و دوست دارین که تنش تو سایتتون باشه من جای شما باشم با همون کلام علمی گیرایی که دارید مداراتی رو که دوستان میزارن تحلیل و اگر موردی بود کمک میکنم (اگر قصدم فقط کمک به هم نوع صرفا برای افزایش علم دوستان نه تخریب میراثمون باشه) حالا من خودم چند بار امتحان کردم و دیدم که هر پستی که دارای مطالب خواستی باشه از طرف شما و اطرافیانتون بایکوت میشه
ما توقع نداریم که به سایتی بیاییم و رایگان از اون استفاده کنیم و بریم
اینکه شما زحمت میکشید و دنبال منافع خودتون هم هستید کاملا منطقیه
اما اهانت به دیگران کار مناسبی مخصوصا در شان شما نیست و اجازه بدید دوستان تصمیم بگیرن که کدوم مدار بهتره و با رضای کامل اهداف شمارو هم انجام بدن نه فقط از روی تزویر و ریا که مطمعن باشید همونها دشمن اصلی شما هستند
پوزش میخوام قصدم فقط انتقاد بود موفق باشید

دوشنبه 7 اردیبهشت1394 - 6:54pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 98 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: alisardarzadeh و 163 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure