انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 8:38am

پاسخ به موضوع  [ 98 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 10  بعدی
 مدار جديد sand banks با آخرين تغييرات مناسب براي كاوش واقعي 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

جالبه تا بنده یک مدار دیجیتال طراحی و منتشر کردم همه این مدارات معروف و قدیمی انالوگ یهو تبدیل شدن به فلزیاب های افسانه ای که مختص خاک ایران هستن و تازه در خاک ایران خیلی بیشتر از هوا سنس میکنن! احتمالا این دانشمندان گمنام اطلاع دارن که قطعات و فرمولهای مخصوصی مختص به خاک ایران در این مدارات پیش بینی شده! :D خوشبختانه کاربران شناخته شده انجمن همگی پس از این 2 سال به روال کار انجمن و روش بنده و همینطور سایر مدعیان پی بردن و دیگه فکر نمیکنم لازم باشه بنده زیاد خودمو به زحمت بیندازم. وانگهی این وسط اصلا من ذینفع هم نیستم. هر کسی میتونه هر مداری دوست داشت بسازه. واقعا نمیفهمم این همه اصرار به اینکه فلان مدار رو بسازین برای چیه؟؟! آیا غیر از اینه که خیلیا میدونن فلزیاب فلزجو جواب داده و حالا دارن به اشکال مختلف دست و پا میزنن که محوش کنن؟ قبلا در مورد مقاصد این اشخاص توضیح مفصل دادم. این نکته رو هم عرض کنم ناصر و ناصرها با هیچ آیدی دیگه اینجا جایی ندارن. خیلی عاشق چشم و ابروی کاوشگران هستن همین مدارات استثنایی و بسیار جدید! رو میتونن در سایتهای خودشون عرضه کنن. وگرنه اصرار به اینکه حتما اینجا عرضه بشه مشخصه که قصد و غرض خاصی در کاره که مطمئنا هم خیر همگانی درش نیست.
در مورد این مدار هم فکر میکنم از مدتها پیش طرحش در انجمن موجود بود و بسیاری از این مدعیان اخیر در اون زمان هم به اصطلاح کمکهای زیادی کردن و بهرحال نتیجه هر چه بود مشخص شد. کلا مدارات انالوگ هر چه هم که باشن بدلیل محدودیتهای مختلف نمیتونن معجزه کنن. این رو خود مدعیان هم خیلی خوب میدونن! اما مشخصه که چرا اصرار دارن ملت همه وقت و انرژیشون رو روی این مدل مدارات صرف کنن! ;)

جمعه 22 اسفند1393 - 9:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
جالبه تا بنده یک مدار دیجیتال طراحی و منتشر کردم همه این مدارات معروف و قدیمی انالوگ یهو تبدیل شدن به فلزیاب های افسانه ای که مختص خاک ایران هستن و تازه در خاک ایران خیلی بیشتر از هوا سنس میکنن! احتمالا این دانشمندان گمنام اطلاع دارن که قطعات و فرمولهای مخصوصی مختص به خاک ایران در این مدارات پیش بینی شده! :D خوشبختانه کاربران شناخته شده انجمن همگی پس از این 2 سال به روال کار انجمن و روش بنده و همینطور سایر مدعیان پی بردن و دیگه فکر نمیکنم لازم باشه بنده زیاد خودمو به زحمت بیندازم. وانگهی این وسط اصلا من ذینفع هم نیستم. هر کسی میتونه هر مداری دوست داشت بسازه. واقعا نمیفهمم این همه اصرار به اینکه فلان مدار رو بسازین برای چیه؟؟! آیا غیر از اینه که خیلیا میدونن فلزیاب فلزجو جواب داده و حالا دارن به اشکال مختلف دست و پا میزنن که محوش کنن؟ قبلا در مورد مقاصد این اشخاص توضیح مفصل دادم. این نکته رو هم عرض کنم ناصر و ناصرها با هیچ آیدی دیگه اینجا جایی ندارن. خیلی عاشق چشم و ابروی کاوشگران هستن همین مدارات استثنایی و بسیار جدید! رو میتونن در سایتهای خودشون عرضه کنن. وگرنه اصرار به اینکه حتما اینجا عرضه بشه مشخصه که قصد و غرض خاصی در کاره که مطمئنا هم خیر همگانی درش نیست.
در مورد این مدار هم فکر میکنم از مدتها پیش طرحش در انجمن موجود بود و بسیاری از این مدعیان اخیر در اون زمان هم به اصطلاح کمکهای زیادی کردن و بهرحال نتیجه هر چه بود مشخص شد. کلا مدارات انالوگ هر چه هم که باشن بدلیل محدودیتهای مختلف نمیتونن معجزه کنن. این رو خود مدعیان هم خیلی خوب میدونن! اما مشخصه که چرا اصرار دارن ملت همه وقت و انرژیشون رو روی این مدل مدارات صرف کنن! ;)

:ymapplause: :ymapplause: ~O)
کاملا موافقم دانشمند حمید @};-
این مدار من سالها پیش ساختم یادش بخیر در زمان خودش مدار خوبی بود ولی الان دیگه منسوخ شده و شاید کار بعضی افراد راه بندازه ولی هرچی باشه به گرد مدار فوق حرفه ای دیجیتال فلزجو نمیرسه یه مثال میزنم تا متوجه بشیم فکر کنید مثلا به یه کارخونه خودروسازی بیان نقشه ساخت یه خودرو آخرین سیستم و تمام دیجیتال و پر آپشن مدل 2015 هیوندا بدن که بسازه ولی کارخونه دار بره به جاش پیکان بدون آپشن و آنالوگ 40 سال پیش دیفرانسیل سوزه کش قارت قورت کن بسازه :D :ymsmug:

جمعه 22 اسفند1393 - 11:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
خواهشن یکی جواب بده , مدار این آقا که گزاشته یعنی کار نمیکنه ؟و اشکالی تو نقشه اون هست ؟

قسمت !

جمعه 22 اسفند1393 - 11:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نه روت جان مدار کامل هست ،بحث سر کار نکردن مدار بانک صادرات نيست بحث سر اين هست که مدارات آنالوگ ديگه طرفدار نداره اين مدار رو هم همونطورکه من و آقا حميد گفتيم قابل ساخته و هرکسی مختار به ساختنش هست مثل اکثر مدارات انجمن شماهم بساز شايد اونچيزی باشه که ميخوای ولی وقتی مدار آقا حميد با اون سادگی ساخت و قطعات کم از همه مدارات بهتر ظاهر شده پس چرا دنبال سختی هستين در رابطه با مدار گرى هم عرض کنم به خاطر تنظيمات بدی که داره و درکنارش کم بودن ثبات و در آخر هم عمق کمش بود که عرض کردم به تف سگ نمي ارزه ، اين مدار رو تا آقا کاوشگران با فيلم به نمايش نزارن تمام حرفهای ايشون به منزله يک فرضيه قلمداد ميشه بايد موند و منتظر بود

خدايا مددی کن

جمعه 22 اسفند1393 - 12:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
جالبه تا بنده یک مدار دیجیتال طراحی و منتشر کردم همه این مدارات معروف و قدیمی انالوگ یهو تبدیل شدن به فلزیاب های افسانه ای که مختص خاک ایران هستن و تازه در خاک ایران خیلی بیشتر از هوا سنس میکنن! احتمالا این دانشمندان گمنام اطلاع دارن که قطعات و فرمولهای مخصوصی مختص به خاک ایران در این مدارات پیش بینی شده!

:)) :)) :)) دانشمندان گمنام رو خیلی خوب اومدید مهندس

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

جمعه 22 اسفند1393 - 12:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
غضنفر نوشته است:
نه روت جان مدار کامل هست ،بحث سر کار نکردن مدار بانک صادرات نيست بحث سر اين هست که مدارات آنالوگ ديگه طرفدار نداره اين مدار رو هم همونطورکه من و آقا حميد گفتيم قابل ساخته و هرکسی مختار به ساختنش هست مثل اکثر مدارات انجمن شماهم بساز شايد اونچيزی باشه که ميخوای ولی وقتی مدار آقا حميد با اون سادگی ساخت و قطعات کم از همه مدارات بهتر ظاهر شده پس چرا دنبال سختی هستين در رابطه با مدار گرى هم عرض کنم به خاطر تنظيمات بدی که داره و درکنارش کم بودن ثبات و در آخر هم عمق کمش بود که عرض کردم به تف سگ نمي ارزه ، اين مدار رو تا آقا کاوشگران با فيلم به نمايش نزارن تمام حرفهای ايشون به منزله يک فرضيه قلمداد ميشه بايد موند و منتظر بود

دوست من بانک صادراتو خوب اومدی :D

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

جمعه 22 اسفند1393 - 5:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
حمید نوشته است:

احسنت :D
اما مهندس من یه انتقاد از شما و سایر مدیران دارم.و اونم اینکه تو این انجمن به دشمنانمون خیلی آزادی بیان میدین!
بخدا صبر هم یه حدی داره :(

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

جمعه 22 اسفند1393 - 10:05pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم Ancient عزیز.
حالا در خصوص آزادی این نظر شماست و البته بنده هم همیشه سعی کردم تا حد ممکن آزادی وجود داشته باشه. اما میبینید که بعضی از این دوستان که ابتدا ادعای مهندسی و سواد میکنن و سپس تبدیل به یک فروشنده قهار میشن به چه صورتی عمل میکنن! همین دوستان در سایتها و انجمنهای دیگه با کمال وقاحت از عدم آزادی در اینجا ناله میکنن!!! یکی نیست به اینها بگه اگر توان فنی دارین حتی در قالب یک وبلاگ ساده هم میتونین طوری عرضه کنین که حتی مورد توجه جهانیان قرار بگیره چه برسه به ایرانیها. ولی واقعیت اینه که خبری از علم و فن نیست و فقط ادعا هست و ادعا. نمونه کارهاشون رو هم کم و بیش طی این سالها دیدیم و اتفاقا دادن یک مقدار جزئی ازادی به اینجور افراد در انجمن باعث میشه تا همه بیش از پیش پی ببرن که این افراد هدف نهاییشون واقعا چیه.
در خصوص سند بنکس باز هم تاکید میکنم مدار کامل با توضیحات مفصل در تاپیک دیگری موجود هست و قبلا بطور کامل روی اون کار شده و نتیجه هم مشخصه و بسیاری از دوستان در این انجمن باهاش کار کردن. اینکه طی این مدت باز هم تلاش های مذبوحانه ای صورت میگیره که تی ال 12000 و 12 رگولاتور و این مدار و یا سایر مدارات قدیمی باز هم به نوعی مطرح بشن علتش کاملا مشخصه. جالب اینکه نسخه به اصطلاح دیجیتال شده همه این مدارات هم پس از مدتی در گیشه فروش همین دوستان مثلا خیرخواه پیدا میشه!

شنبه 22 اسفند1393 - 12:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
حالا در خصوص آزادی این نظر شماست و البته بنده هم همیشه سعی کردم تا حد ممکن آزادی وجود داشته باشه. اما میبینید که بعضی از این دوستان که ابتدا ادعای مهندسی و سواد میکنن و سپس تبدیل به یک فروشنده قهار میشن به چه صورتی عمل میکنن! همین دوستان در سایتها و انجمنهای دیگه با کمال وقاحت از عدم آزادی در اینجا ناله میکنن!!! یکی نیست به اینها بگه اگر توان فنی دارین حتی در قالب یک وبلاگ ساده هم میتونین طوری عرضه کنین که حتی مورد توجه جهانیان قرار بگیره چه برسه به ایرانیها. ولی واقعیت اینه که خبری از علم و فن نیست و فقط ادعا هست و ادعا. نمونه کارهاشون رو هم کم و بیش طی این سالها دیدیم و اتفاقا دادن یک مقدار جزئی ازادی به اینجور افراد در انجمن باعث میشه تا همه بیش از پیش پی ببرن که این افراد هدف نهاییشون واقعا چیه.
در خصوص سند بنکس باز هم تاکید میکنم مدار کامل با توضیحات مفصل در تاپیک دیگری موجود هست و قبلا بطور کامل روی اون کار شده و نتیجه هم مشخصه و بسیاری از دوستان در این انجمن باهاش کار کردن. اینکه طی این مدت باز هم تلاش های مذبوحانه ای صورت میگیره که تی ال 12000 و 12 رگولاتور و این مدار و یا سایر مدارات قدیمی باز هم به نوعی مطرح بشن علتش کاملا مشخصه. جالب اینکه نسخه به اصطلاح دیجیتال شده همه این مدارات هم پس از مدتی در گیشه فروش همین دوستان مثلا خیرخواه پیدا میشه!

مهندس جان اینکه شما میفرمائید عده ای نیت خاصی دارن و سعی میکنند انالوگ سر پا نگه دارن درست !!
ولی خیلی ها هم شاید 90% کاربران از تجزیه و تحلیل تفاوت مدار انالوگ دیجیتال عاجز هستند ! و در سایت با قطعات الکترونیک اشنا شدن ! نمونه اون همین ترانزیستور mosfet bs170 در مدار فلزیاب انجمن !! خیلی از دوستان این ترانزیستور با bc170 میگرفتند حالا شما انتظار داری این کاربر بین انالوگ و دیجیتال تفاوت قائل بشه ؟ مدار فقط به اسم میشناسه و بس !

شنبه 22 اسفند1393 - 1:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
حمید نوشته است:

فرمایشتون متینه مهندس عزیز . حرف منم همین هست. همین جنابی که این تاپیک رو زده تو انجمن بیخود خودش کلی پشت سر شما و این انجمن و ما بچه های انجمن حرف مفت زده ، و به قول شما اینجا رو محکوم به نداشتن آزادی بیان بچه ها کرده. واسه همین واقعا من و خیلی از دوستان از این میسوزیم که چرا همچین آدمای بیخودی حق دارن اینجا اظهار نظر کنن!
بخدا چندین نفر از دوستان به من پیشنهاد ساخت مدار شما رو دادن ، من خیلی طفره رفتم و آخرش که روم نشد بگم نه ، انداختم گردن شما که باید شما اجازه بدید تا بسازم. میدونید چرا؟چون واقعا مسئولیت سنگینیه ، ازین میترسم نکنه واقعا اون طوری که طرف انتظارشو داره نتونم بسازم . اما واقعا نمیدونم همچین افرادی چجوری میتونن پول مردم بیچاره رو که با هزار زحمت و مشقت در اومده ، با جلب اعتماد کاذب بخورن !
خدا به دادشون برسه....

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

شنبه 22 اسفند1393 - 2:11am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 98 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 208 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure