انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 6:36pm

پاسخ به موضوع  [ 98 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 10  بعدی
 مدار جديد sand banks با آخرين تغييرات مناسب براي كاوش واقعي 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
هر مداری جای خودشو داره ولی خداییش مدار مهندس حمید آخرشه B-)

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

جمعه 21 اسفند1393 - 12:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

انجمن به داشتن کاربران خوبی مثل شما نياز داره حالا منکه خبرندارم داييم در انجمن چکار کرده و جه اتفاقاتی رخ داده اما حاضرم دست رو قرآن بزارم که آقا آرش قبل از خودش به فکر ديگرانه هزاران بار شده با چشم خودم ديدم برای همسايه ها غذا فرستاده دلش گنده تر از اين حرفهاست که اين وصله ها بهش بچسبه و مطمئن در رابطه با ماجرايی که شما عرض کردين هم چيزی بوده که به صلاح ديگرانی چون شماها پاسوز شده والله اگه حلال زاده به دايش نرفته باشه بايد قيد دايی و خواهر زاده بودن رو زد اما فقط يک سوال از شما دارم داداش من ،حالا شما چرا سنگ آقا شمس رو به سينه ميزنی حالا يا واقعا ميشناسيش و بهش اطمينان داری بايد عرض کنم بنده نديده اطمينان دارم بهش دلايل خودم رو دارم اما اگه من بهش حرف بدی زدم يا سوالم رو مطالعه کنی حرف چيز ديگری بود که شما بد برداشت کردين خوب مثل مرد چندبار معذرت خواستم ازش اما شما چرا بايد درمقابل حرف يا حرکت من سکوت کنين مگه شما سر يا ته پيازيد؟خودش زبان داره و جواب ميتونه بده لابد منافع شما در خطره ؟ در رابطه با مدار بانک مسکن هم حرف بدی نزدم که شما موضع گرفتی عرض کردم هرکس خواست ميسازه پس شما يه خورده تفکراتت رو به روشنايی و زلاليت نزديک کن و در آخر بگم که اونقدر دل دارم مثل حلالزاده دايی آرشم که حتی اگه باعث رنجش شما شدم معذرت بخوام ازشما بنابراين معذرت منو پذيرا باش

خدايا مددی کن

جمعه 21 اسفند1393 - 12:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

alirezaii21 نوشته است:
هر مداری جای خودشو داره ولی خداییش مدار مهندس حمید آخرشه B-)

خوب داداش منم همين رو گفتم به اضافه اينکه زود قضاوت نکنيم که اين دوست خوبمون موضع گرفتن

خدايا مددی کن

جمعه 21 اسفند1393 - 12:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
غضنفر نوشته است:
انجمن به داشتن کاربران خوبی مثل شما نياز داره حالا منکه خبرندارم داييم در انجمن چکار کرده و جه اتفاقاتی رخ داده اما حاضرم دست رو قرآن بزارم که آقا آرش قبل از خودش به فکر ديگرانه هزاران بار شده با چشم خودم ديدم برای همسايه ها غذا فرستاده دلش گنده تر از اين حرفهاست که اين وصله ها بهش بچسبه و مطمئن در رابطه با ماجرايی که شما عرض کردين هم چيزی بوده که به صلاح ديگرانی چون شماها پاسوز شده والله اگه حلال زاده به دايش نرفته باشه بايد قيد دايی و خواهر زاده بودن رو زد اما فقط يک سوال از شما دارم داداش من ،حالا شما چرا سنگ آقا شمس رو به سينه ميزنی حالا يا واقعا ميشناسيش و بهش اطمينان داری بايد عرض کنم بنده نديده اطمينان دارم بهش دلايل خودم رو دارم اما اگه من بهش حرف بدی زدم يا سوالم رو مطالعه کنی حرف چيز ديگری بود که شما بد برداشت کردين خوب مثل مرد چندبار معذرت خواستم ازش اما شما چرا بايد درمقابل حرف يا حرکت من سکوت کنين مگه شما سر يا ته پيازيد؟خودش زبان داره و جواب ميتونه بده لابد منافع شما در خطره ؟ در رابطه با مدار بانک مسکن هم حرف بدی نزدم که شما موضع گرفتی عرض کردم هرکس خواست ميسازه پس شما يه خورده تفکراتت رو به روشنايی و زلاليت نزديک کن و در آخر بگم که اونقدر دل دارم مثل حلالزاده دايی آرشم که حتی اگه باعث رنجش شما شدم معذرت بخوام ازشما بنابراين معذرت منو پذيرا باش

دوست عزیزم آقا محسن
اولا در رابطه با آقای شمس ، اینو بگم که بنده قبلا ایشون رو نمیمیشناختم و در این انجمن در تاپیک خودشون باهاشون آشنا شدم.و در چند مورد ک ازشون سوال کردم به عینه متوجه قدرت بالای ایشون شدم.چندسال پیش هم در همدان مشابه ایشون پیرمردی بود که اینکار رو میکرد ، اما به رحمت خدا رفت.راجع به مساله ایشون بحث نکنیم بهتره ;)
درسته تعداد پست های من به 200 نمیرسه اما در این یک سال و نیمی که عضو انجمن هستم روزانه حداقل 3یا4 ساعت از وقتمو صرف مطالعه تمام تاپیکهای انجمن میکنم و به جرات میتونم بگم از اکثر اتفاقات انجمن باخبرم. صداقت دایی جنابعالی آقا آرش برای همه ما اثبات شدست ، اما ایشون متاسفانه کمی ساده دل هستن و به همین خاطر زود فریب افراد شیاد و به قولی " گرگ در لباس چوپان " رو میخورن . و این به ضرر خودشون و انجمن تموم میشه متاسفانه...
در رابطه با آقای کاوشگران یا همون bmw یا همون zinteredi یا همون mohandes1 یا همون tesla یا همون جناب مستدام ناصر(!) ، باید بگم والله قسم حتی 1% هم قصد خیر و کمک به بچه ها و انجمن رو نداره.فقط و فقط اهدافش تخریبی و برای منافع شخصی خودش هست.همینجا از مهندس حمید عزیز میخوام آی پی آقای کاوشگران رو چک کنه ، اگر با بقیه اسامی دیگه که گفتم برابر نبود ، اونوقت هرچی شما گفتید قبول!
اصلا شما یا بقیه میتونید نام کاربری هایی رو که ذکر کردم جستجو کنید ، تمام پست های شخص میاد. یکم دقت کنید متوجه میشید که تماما توسط یک نفر نوشته شده.باباجان اصلا بخدا تابلوئه :D
بازم اگر باعث رنجش شما شدم ، با کمال میل ازتون عذرخواهی میکنم ، و اینو بدونید که قصدم فقط تلنگری برای بصیرت بیشتر شما بوده برادر عزیز :ymhug:
پاینده باشید @};-

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

جمعه 21 اسفند1393 - 1:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
آقای غضنفر چرا مدار گری خوب نبود؟
میشه توضیحاتی بدید ؟
ممنون میشم , چون جایی یکی از کاربرا نوشته بود با ثباته و تا دومتر رو عالی میزنه ولی تفکیک نداره !
متشکر میشم توضیح بدید ,

قسمت !

جمعه 21 اسفند1393 - 1:58am

من به دوستان اطمینان میدم که این مدار در کاوش واقعی از هر مدار دستساز دیگه ای بهتر عمل میکنه فریب حرفهای بعضی افراد مغرض رو نخورید که میخواهند این تاپیک رو منحرف کنند
من خودم با این مدار اپراتوری کردم اپراتوری فوق العاده آسانی داره ثباتش حرف نداره هرچه لوپ رو به زمین نزدی کنی ویا دور کنی یک ذره هم صداش در نمیاد امکان نداره به ذرات بزنه
پالسهاش طوری قوی هست که یک ونیم متر مانده به هدف در عمق 2متر صوت میزنه
با لوپ یک در یک در زیر خاک 4 متر رو میزنه از 2.80 یا همون 3 متر باهاش کلی وسایل برنزی بیرون آورده شد
یک صدای تق تق داره که اپراتور رو قادر میکنه بتونه با زیر خاک حرف بزنه و از محتویات زیر خاک استنباطهای درستی داشته باشه

در عین سادگی سیستم فوق العاده جمع وجور وکار آمدی هست
حساسیتش به مس زیاد هست به طلا ونقره هم حساسیت بیشتری دا ره به فلزات آهنی حساسیت کمتری داره
اگه بخواهی عمق زیادی رو بزنی باید لوپ رو آرام حرکت بدی تا امواج در دل خاک نفوذ کنند
نفوذ پذیریش بقدری زیاد هست ه از روی یک سنگ با ضخامت یک متری میتونی فلز رو سنس کنی
دوستان اون حرفهای بیهوده که دوره دیجیتاله وفلان رو رها کنین اگه با یک میکرو میشد فلزیاب خوب ساخت که الان لورنز ورشکست میشد بهترین فلزیاب ها بیسشون آنالوگ هست
خلاصه از ما گفتن و از شماها نشنیدن

واما براتون بگم در مورد تاریخچه این مدار در ایران :YMPEACE:
از زبان آیگون عزیز شنیدم که 40 سال پیش این مدار به دستور یک اجنبی که از کله گنده های میراث فرهنگی انگلیس بود طی مراوداتش با میراث فرهنگی کشورمان در انگلستان طراحی شد هدف این مدار اپراتوری آسان و موثر برای خاک کشورمان ایران بود طراح انگلیسی روی مدار 2 سال زحمت کشید تا این مدار رو تقدیم میراث فرهنگی کشورمان کند
این مدار در تعداد زیاد در انگلیس وبا قطعات مرغوب آنزمان ساخته شده و انبوهی از این مدار در دست افراد میراث فرهنگی ایران افتاد و ضربتی به دستور مافوق و دولت اون زمان ریختند به جون تک تک شهر و استانهای قدمتی کشور و در عرض یک شال کلی وسایل از زیر خاک کشورمان به انگلیس به یغما رفت
و....

برادر من این مدار برای خاک کشورمان بهترین هست اون پنبه رو از گوشهات درآر و اینقدر دیجیتال دیجیتال نکن که مهندس ناصر خودش خدای دیجیتال هست و به حرفش گوش کن و مدار رو با قطعات نظامی و مرغوب بساز و ببر سر زمین و پشت مهندس ناصر هم بد نگو و نزار که با مدارت دیجیتال ساده عمرت در بیابان به فنا بره
بدرود

جمعه 22 اسفند1393 - 4:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کاوشگران نوشته است:
من به دوستان اطمینان میدم که این مدار در کاوش واقعی از هر مدار دستساز دیگه ای بهتر عمل میکنه فریب حرفهای بعضی افراد مغرض رو نخورید که میخواهند این تاپیک رو منحرف کنند
من خودم با این مدار اپراتوری کردم اپراتوری فوق العاده آسانی داره ثباتش حرف نداره هرچه لوپ رو به زمین نزدی کنی ویا دور کنی یک ذره هم صداش در نمیاد امکان نداره به ذرات بزنه
پالسهاش طوری قوی هست که یک ونیم متر مانده به هدف در عمق 2متر صوت میزنه
با لوپ یک در یک در زیر خاک 4 متر رو میزنه از 2.80 یا همون 3 متر باهاش کلی وسایل برنزی بیرون آورده شد
یک صدای تق تق داره که اپراتور رو قادر میکنه بتونه با زیر خاک حرف بزنه و از محتویات زیر خاک استنباطهای درستی داشته باشه

در عین سادگی سیستم فوق العاده جمع وجور وکار آمدی هست
حساسیتش به مس زیاد هست به طلا ونقره هم حساسیت بیشتری دا ره به فلزات آهنی حساسیت کمتری داره
اگه بخواهی عمق زیادی رو بزنی باید لوپ رو آرام حرکت بدی تا امواج در دل خاک نفوذ کنند
نفوذ پذیریش بقدری زیاد هست ه از روی یک سنگ با ضخامت یک متری میتونی فلز رو سنس کنی
دوستان اون حرفهای بیهوده که دوره دیجیتاله وفلان رو رها کنین اگه با یک میکرو میشد فلزیاب خوب ساخت که الان لورنز ورشکست میشد بهترین فلزیاب ها بیسشون آنالوگ هست
خلاصه از ما گفتن و از شماها نشنیدن

واما براتون بگم در مورد تاریخچه این مدار در ایران :YMPEACE:
از زبان آیگون عزیز شنیدم که 40 سال پیش این مدار به دستور یک اجنبی که از کله گنده های میراث فرهنگی انگلیس بود طی مراوداتش با میراث فرهنگی کشورمان در انگلستان طراحی شد هدف این مدار اپراتوری آسان و موثر برای خاک کشورمان ایران بود طراح انگلیسی روی مدار 2 سال زحمت کشید تا این مدار رو تقدیم میراث فرهنگی کشورمان کند
این مدار در تعداد زیاد در انگلیس وبا قطعات مرغوب آنزمان ساخته شده و انبوهی از این مدار در دست افراد میراث فرهنگی ایران افتاد و ضربتی به دستور مافوق و دولت اون زمان ریختند به جون تک تک شهر و استانهای قدمتی کشور و در عرض یک شال کلی وسایل از زیر خاک کشورمان به انگلیس به یغما رفت
و....

برادر من این مدار برای خاک کشورمان بهترین هست اون پنبه رو از گوشهات درآر و اینقدر دیجیتال دیجیتال نکن که مهندس ناصر خودش خدای دیجیتال هست و به حرفش گوش کن و مدار رو با قطعات نظامی و مرغوب بساز و ببر سر زمین و پشت مهندس ناصر هم بد نگو و نزار که با مدارت دیجیتال ساده عمرت در بیابان به فنا بره
بدرود

عاقا منم یه مداری دارم که تو دنیا تکه ، یه موقع فک نکنید دیجیتاله هاااا،نهههههههههههههههه اصلنم اینطور نیست.آنالوگه آنالوگه ، اصن این مدار بقدری حرفه ای عمل میکنه که فقط کافیه شب قبل خواب روشنش کنی و بزاری زیر تخت خوابت! صبح که بلند شی میراث هخامنشی که داریوش از ترس اسکندر قایم کرد رو میاره برات! اصن یه وضی....... =))
جمع کن مرد حسابی کاسه کوزه ت رو! بلانسبته بچه های انجمن مگه با (...) طرفی؟البته کافر همه را به کیش خود پندارد! :D
این حرفا کدومه؟انگلیس کیه؟م ی ر ا ث فرهنگی کجاس؟ این مذخرفات صدمن یه غاز چیه داری بلغور میکنی؟
مثلا با این حرف های یامفتت میخوای بگی تو خیلی سکرت هستی؟بابا سکیورتی،بابا هایدن،بابا فولدرلوک =))
والا این جفنگیات رو مادربزرگاهم قبل خواب واسه نوه شون تعریف نمیکنن دیگه! مردک اومده اینجا شاهنامه سرایی میکنه!
از کی تا حالا ناصر شده مهندس؟ :-J اول برو یاد بگیر دیجیتال رو چجوری مینویسن بعد بیا ادعای خداییش رو بکن!
حاضرم دست رو قرآن بزارم تو (ناصر) فقط خدایه یچیز هستی ، اونم خالی بندی خیالبافی و کرسی شعر گویی =))
خیلی بدبختی بقرآن! یعنی مدار مهندس حمید اینقدر بهت زور آورده؟چوب شده رفته تو ...؟ :D
مهندس حمید یا آقا مجتبی یا سایر مدیران محترم ،دیگه واقعا حرصمون رو اینا در آوردن ، خواهش میکنم خیلی زود این تاپیک رو پاک کنید ، تا از این بیشتر این بابا با شعور ملت بازی نکنه ، البته بیشتر از همه داره با این حرفا شعور نداشته خودشو زیر سوال میبره !

Ancient (ره)

جمعه 22 اسفند1393 - 6:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

=)) =)) =)) =))
اینم سواد مهندسسسسسسسسسسسس ناصر =)) =))
مردک همچین با افتخار همه جا اسم خودشو نوشته که انگار عضو انجمن جهانی IEEE هست!
خجالتم خوب چیزیه پسرجان! برو به درس و مدرسه ت برس اینجور جاها جای تو نیست :o)
اینجاست که باید به قول خارجکیا گفت: loooooooooooooooooooooooooooool =))
مهندس حمید کجایی که پوکیدم از خنده =)) =))

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

Ancient (ره)

جمعه 22 اسفند1393 - 7:03am

ناصر خان یه روده راست تو شکمش نیست خدا شفا بده
این مدار هم اگه چیز بدرد بخوری بود تو سایت خودش برای فروش میگذاشت

جمعه 22 اسفند1393 - 8:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا کاوشگران يا هر اسمی که داری و اپراتور بانک صادرات بودی لطفا برای اثبات حرفهات سند و مدرکی بزار فيلمى چيزی ، لطفا از بگو با چه فرکانسی دستگاه کار ميکنه ؟ يک ساعت گذشته رو به مرور مدار ديگری که در انجمن با نام سندبانک آيگون بود پرداختم و خيلی ها مشگل توکيو داشتن و چند جا هم از برد کم مدار حرف زدن و چندجاهم از سوختن آيسی به خاطر ولتاژ بيشتر از دوازده اشاره شده لطفا کاملا واضح و صريح به سوالات و درخواست دوستان جواب بده والله شنيدن کی بود مانند ديدن واضح سازی کن خواهشا ناصر يا هرکسی ديگه که هستی

خدايا مددی کن

جمعه 22 اسفند1393 - 9:38am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 98 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: alisardarzadeh , Google و 163 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure