انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 8:39am

پاسخ به موضوع  [ 98 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 10  بعدی
 مدار جديد sand banks با آخرين تغييرات مناسب براي كاوش واقعي 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
سپاس آقای کاوشگران عزیز
متشکرم عزیزم !
خیلی لطف کردی !

قسمت !

چهارشنبه 20 اسفند1393 - 1:28pm

غضنفر نوشته است:
مرسی آقا کاوشگران لطفا در رابطه با فرم 1*1 و اهم مناسب و مقدار اندوکتانس مربوط به لوپ مناسب رو ذکر کنيد و خواهشا يک فيلم کوتاه مبنی بر کارکرد و قدرت مناسب برای ما آپ کنيد که واقعا من از طرف بچه ها از شما پشکر ميکنم

این مدار با لوپ یک دریک کابل شبکه cat6و لوپ 90 سانت سیم لاکی نمره 0.5 که 11 دور هست خوب جواب میده
در مورد فیلمش هم یاید عرض کنم که این مدار رو آقای تسلا برای رفیقم ساخته که باید از دوستم خواهش کنم که یک فیلم برام بگیره
دوستان با این مدار رفیقم تونسته وسایل از زمین دربیاره ولی به من نمیگه و هر بار به یه طریقی من رو می پیچونه :((
این فایل رو هم من از انجمن تسلا دانلود کردم متاسفانه طرف نمیزاره مدارش رو باز کنم و ازش عکس بگیرم میگه نمیشه خرابش میکنی :-o X(

چهارشنبه 20 اسفند1393 - 1:30pm
مدیر سایت
مدیر سایت

خوشبختانه با ساختن نقطه زن فلزجو pi دیگه هیچ نیازی برای دوستان و عزیزان این انجمن به مدارات آنالوگ و مخصوصاً مداراتی که آقا ناصر زحمت میکشن نخواهد بود ، متشکریم

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 20 اسفند1393 - 2:20pm

مهدی نوشته است:
خوشبختانه با ساختن نقطه زن فلزجو pi دیگه هیچ نیازی برای دوستان و عزیزان این انجمن به مدارات آنالوگ و مخصوصاً مداراتی که آقا ناصر زحمت میکشن نخواهد بود ، متشکریم

به نظر من مهم نیست کی مدار رو بسازه مهم اینه که بامدار وسایل از زیر خاک بیرون بکشند نه اینکه توی هوا تست کنی که عالیه و ببری سر زمین دست خالی برگردی
این مدار جوابش رو پس داده و خواهشا در مقابل اون جبهه مخالف نگیرین
اگه شما با تسلا مشکلی دارین به ما ربطی نداره من و سایر دوستان هدفمون یک نقطه زن ارزان و کارآمد هست که جوابش رو پس دا ه باشه و این مدار تسلا جواب داده
در مورد دیجیتال و آنالوگش هم مهم جواب دادن زیر خاک هست دوست عزیز :D

چهارشنبه 20 اسفند1393 - 2:36pm
مدیر سایت
مدیر سایت

بنده هم تعریف این مدار رو از یکی از دوستان خوب خودم شنیدم که داخل خاک خیلی بیشتر میزنه ! کلام شما هم درسته ، به هرحال دوستانی که جویای علم و سازندگی هستن میتونن این مدار رو هم آزمایش کنن ، ولی کسی که تهیه قطعات و آی سی ها اصلی براش مقدور نیست باید فقط نقطه زن فلزجو رو بسازه و تمام

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 20 اسفند1393 - 2:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
این مدار خوبیه ولی همه تو قسمت توکو مشکل دارن

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

چهارشنبه 20 اسفند1393 - 2:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
این انجمن چقدر دلسوز داشته و ما خبر نداشتیم؟ :D :D
واقعا چه مردم با خدایی ! :^o
این آقا ناصر گرامی (!) کی تا حالا خیرش رسیده به این انجمن که این بار دوم باشه؟؟؟؟؟؟
دوستان گول الکی نخورید.مدار مهندس حمید بازار همه ی انجمن های دیگه و فروشنده هارو کساد کرده ، الانم این بابا که یه روزه ثبت نام کرده اومده مثلا یه مدار از طرف ناصر گذاشته که بگه : ناصر و انجمنش به فکر ملت غیور ایران هستن ! =))
خدارو شاهد میگیرم قصد اینجور افراد و مخصوصا ناصر و دارو دسته ش فقط و فقط اینه بچه های این انجمن رو بکشونن سمت خودشون و یا مهندس حمید عزیز و این انجمن رو خراب کنند!
حالا دیگه دوستان خود دانید !!!!!!!!!!! العاقل یکفی بالاشاره ;)
پاینده باشید @};-

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

پنج شنبه 21 اسفند1393 - 8:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزيز ميشه همه چيز رو جنايی نکنيد والله همه از خوب بودن مدار آقا حميد اطمينان دارن ولی کسی رو به زور و اجبار وادار به ساخت مدار آقا حميد نکردن و هرکى خواسته و اونرو ساخته مثلا من دوتا مدار ساختم اوليش گرى بود که به تف سگ هم نمى ارزيد اومدم مدار فلزجو رو با لطف داييم ساختم و ديدم فرقش با گرى فرق بين زمين و زمانه نکته اينجاست که کسی مجبورم نکرد حتما اين رو بسازم در رابطه با مدار بانک صادرات يا بانک ملى هم کسی کسى رو اجبار به ساخت نکرده و هرکی مختاره بسازه يا نسازه هرچند خيلى شنيدم و شنيديد دوران مدارهای بدونه ميکرو و برنامه به سر اومده و اين امر غيرقابل انکاره و حرف درستى هستش اما دوستان علاقه مند حق انتخاب و حق تصميم گيری دارن نميشه که همه چيز رو به انحدام انجمن و زحمات آقا حميد نسبت داد اما قبول دارم که مدار آقا حميد خاری شده به پاى بی صفتان و گاهگاهى به انحراف مسير انجمن منجر شده اما من معتقدم هرکاری اجبار نميطلبه من خودم قبل سفر سفارش قطعات مدار بانک صادرات رو دادم فقط واسه خاطر علاقه به ساخت وساز
بنابراين الکی با. اعتقادات و عواطف و آبروى شخص خاصى يا خودتون با زود قضاوت کردن بازى نکنيد

خدايا مددی کن

پنج شنبه 21 اسفند1393 - 9:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
دوست عزیز چی میگی شما برای خودت؟ شا دیگه حرف از شک و شبهه و بازی با آبرو نزن که همین چند روز پیش تو تاپیک آقای شمس عکس العملت به نیکی های ایشون رو دیدیم....
تازه تو تاپیک قرعه کشی ردیاب هم بنده اومدم و آقای شمس رو معرفی کردم.پشت سرش جنابعالی اومدی و جبهه گرفتی که نه آقا اول مطمئن بشید که واقعا کمک هاش بدرد کسی میخوره بعد...! اما بنده سکوت کردم.
واقعا حلالزاده به داییش میره! دایی جنابعالی آقا آرش هم دقیقا مثل شما عمل میکرد و تا یکی میومد یه مدار کذایی میزاشت و ملت بیچاره رو گول میزد سریع پشت سرش راه میفتاد و ازش حمایت های نابجا میکرد ، آخرشم طرف کلاه بردار از آب در میومد.نمونه این حرفم هم تاپیک 3رگولاتور جناب کهیال و اون جریاناتش...
برادر محترم ، جناب غضنفر (یا همون اقا محسن) ، من از شما تقاضای کمی روشنگری و بصیرت دارم.لطفا کمی بیشتر در مورد این مسائل تامل کنید تا خدایی نکرده ، ناخواسته آب به آسیاب دشمن نریزید !
پاینده باشید @};-

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

پنج شنبه 21 اسفند1393 - 11:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Ancient نوشته است:
دوست عزیز چی میگی شما برای خودت؟ شا دیگه حرف از شک و شبهه و بازی با آبرو نزن که همین چند روز پیش تو تاپیک آقای شمس عکس العملت به نیکی های ایشون رو دیدیم....
تازه تو تاپیک قرعه کشی ردیاب هم بنده اومدم و آقای شمس رو معرفی کردم.پشت سرش جنابعالی اومدی و جبهه گرفتی که نه آقا اول مطمئن بشید که واقعا کمک هاش بدرد کسی میخوره بعد...! اما بنده سکوت کردم.
واقعا حلالزاده به داییش میره! دایی جنابعالی آقا آرش هم دقیقا مثل شما عمل میکرد و تا یکی میومد یه مدار کذایی میزاشت و ملت بیچاره رو گول میزد سریع پشت سرش راه میفتاد و ازش حمایت های نابجا میکرد ، آخرشم طرف کلاه بردار از آب در میومد.نمونه این حرفم هم تاپیک 3رگولاتور جناب کهیال و اون جریاناتش...
برادر محترم ، جناب غضنفر (یا همون اقا محسن) ، من از شما تقاضای کمی روشنگری و بصیرت دارم.لطفا کمی بیشتر در مورد این مسائل تامل کنید تا خدایی نکرده ، ناخواسته آب به آسیاب دشمن نریزید !
پاینده باشید @};-

جواب شما يک کلمه بيشتر نيست ،آفرين

خدايا مددی کن

پنج شنبه 21 اسفند1393 - 11:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 98 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 202 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure