انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 2:17pm

پاسخ به موضوع  [ 16 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 نقطه زن تریسر 4300b 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست خوبم پشت بعضی از دستگاه هاش هم زده P.R.C ضمنا دوست من رفته بود کارگاهی توی کرج که دستگاهی تولید میکردن با جعبه ای بسیار زیبا وحرفه ای با بارکد وهک ژرمنی و کسی رو هم توی تهران میشناسم که دستگاه یو اس میجر 1600درست میکنه وبنام امریکایی میفروشه مواظب باشید دوستان کلاه سرتون نره بنظرم از متخصصان و مدیران محترم همین سایت خرید کنید ویا اگر میتونید بسازید .موفق باشید

از پل نامردان عبور مکن بگذار اب تورا ببرد.از ترس شیر به روباه پناه مبر بگذار شیر تورا بدرد.درنده باش ولی از کنار اهوی بی پناه به ارامی گذر کن.کورش بزرگ

یکشنبه 10 اسفند1393 - 1:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
این نقطه زن کره ای همون مدار دلتاپالسه که یکم تعقیرش داده کار ایرانه با عکس ثابت میکنم

قسمت !

سه شنبه 11 اسفند1393 - 1:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز مدار و عکساش رو زدم تو سایت

قسمت !

جمعه 14 اسفند1393 - 12:16am
کاربر فعال
کاربر فعال

بی نهایت تشکر @};- @};- @};- طرف میگفت المانی هم هست ولی این کره ای بهتر از اونه . نمیدونم چطوری این پولارو میخورند

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود

جمعه 15 اسفند1393 - 11:51am

من با تریسر4300 کار کردم،بیشتر اسباب بازیه تا فلزیاب،ثبات خیلی پایینی داره، در بهترین حالت بیست سانت بیشتر نمیزنه

سه شنبه 26 اسفند1393 - 11:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز من دارمش , تو هوا با لوپ بیست و پنج از یکو شصت آهن سه پایه رو میزنه , این فلزیاب مخصوص کویره , به زمین خیس به شدت حساس و تو حیاط منزل ما که خاکی هم داره یکسره بوقه , اما تو خونه جیکش در نمیاد و با همین لوپ که قاپم نداره و به صورت ایستاده هم میگرم , تمام لوله های آب رو سنس میکنه , اما وقتی لوپ رو میزارم زمین میشه بوق , من فکر میکردم خوبه اما نه , واقعا مزخرفه
مدار داخلیشم همون دلتا پالسه

قسمت !

چهارشنبه 27 اسفند1393 - 2:21pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 16 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: asad0331 و 62 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure