انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 6:31am

پاسخ به موضوع  [ 63 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 لورنز دستساز ایرانی ساخته شد !!! 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

bagher22 نوشته است:
سلام دوستان . مهندس صفایی این مطالبی رو که برعلیه انجمن فلزجو گذاشته بود رو از وبلاگش برداشت. بنظرم هرکی میرفت توو وبلاگش و این مطالبش رو میخوند پشیمون میشد از خرید دستگاهش و یه جور تبلیغ بد بود براش....(منم وقتی مطالب توو وبلاگش رو خوندم سعی کردم بیشتر دقت کنم تا فریبش رو نخورم.

آره حرفای رفیقمون درسته مهندس معروف آقای صفایی حرفهایی رو که برعلیه انجمن X (فلزجو) زده بود رو برداشت از توی وبلاگش . مهندس صفایی نقد و انتقادات این انجمن رو در مورد دستگاه لورنزش خونده بود انگار خیلی داغ کرد که اون مطالبو توی وبلاگش گذاشت!!! که دید به ضرر خودش تموم میشه اون مطالب چون هرکی بعنوان خریدار بره توی وبلاگش و مطالبو بخونه پیگیر میشه و میاد مطالب این انجمن رو در مورد دستگاه لورنزش میخونه و دستش رو میشه که دستگاهش کاربردی نداره!!
مهندس صفایی صداقت داشته باش و انتقاد پذیر باش و خواهشن نگو قیمت دستگاه دست ساز لورنز (مناسب) هست!!!
آخه 9 میلیون کمه!! :-o !!!!! :-o !!!!! :-o !!!! شاید واسه تو واقعا پول کمی باشه.!!!! :-w

جمعه 8 اسفند1393 - 11:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
ﻧﻘﺸﻪ ﻭ ﻃﺮﺯ ﺳﺎﺧﺖ ﺭﺩﯾﺎﺏ ﺑﺎ ﻣﯿﮑﺮﻭﮐﻨﺘﺮﻟﺮ
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﮔﺮﺍﻣﯽ ﺑﻨﺪﻩ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ
ﻣﻬﻨﺪﺳﯽ ﻣﻌﮑﻮﺱ ﺭﺩﯾﺎﺑﯽ
ﮐﻪ ﺩﺍﺭﺍﯼ ﻣﯿﮑﺮﻭ ﮐﻨﺘﺮﻭﻟﺮ ﻫﺴﺖ ﻭ ﺩﺭ ﺍﯾﺮﺍﻥ
ﺗﻮﺳﻂ ﺑﺮﺧﯽ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﮔﺎﻥ
ﺑﺮﺍﯼ ﻓﺮﻭﺵ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺩﻩ ﺷﺪﻩ ﻫﺴﺘﻢ ﺍﯾﻦ
ﺭﺩﯾﺎﺏ ﻭ ﻃﺮﺯ
ﺳﺎﺧﺖ ﻭ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﮐﺎﺭ ﺑﺎ ﺁﻥ ﺑﺼﻮﺭﺕ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ
ﺩﺭ ﺍﺧﺘﯿﺎﺭ ﻫﻤﻪ
ﻗﺮﺍﺭ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺳﻮﺭﺱ
ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻣﯿﮑﺮﻭﮐﻨﺘﺮﻟﺮ
ﻟﻄﻔﺎ ﺻﺒﻮﺭ ﺑﺎﺷﯿﺪ
ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺷﻤﺎ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﯿﺪ ﺑﻪ ﻟﯿﻨﮏ ﺯﯾﺮ
ﻣﺮﺍﺟﻌﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﻭ ﻧﻘﺸﻪ
ﺍﺻﻞ ﺭﺩﯾﺎﺏ ﺁﻧﺘﻨﯽ ﮐﻪ ﻫﻤﻪ ﺳﺎﺯﻧﺪﮔﺎﻥ ﺍﺯ
ﺭﻭﯼ ﺍﯾﻦ ﻣﺪﺍﺭ
ﺍﻟﮕﻮﺑﺮﺩﺍﺭﯼ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ ﺭﺍ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻓﺮﻣﺎﯾﯿﺪ
ﻟﯿﻨﮏ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ
ﺑﺮﭼﺴﺐﻫﺎ : ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻣﺪﺍﺭ ﺭﺩﯾﺎﺏ ﺁﻧﺘﻨﯽ
+ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﺗﻮﺳﻂ saman ﺩﺭ 2015/2/11
ﻭ ﺳﺎﻋﺖ | ﻧﻈﺮ ﺑﺪﻫﯿﺪ
ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻭﺑﻼﮒ
ﺍﻧﻮﺍﻉ ﻓﻠﺰﯾﺎﺏ ﭘﺎﻟﺴﯽ ﭘﺮﻗﺪﺭﺕ

داره ردیاب انجمن رو مهندسی معکوس میکنه !!!
صفایی جان معکوس نرو عقب عقب میری میوفتی تو جوب !!!!
کلاش کلاه بردار , لورنزشم یا تی ال یا ...

قسمت !

سه شنبه 12 اسفند1393 - 7:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
صفایی جان ناسا میخواد بدزده تو رو
ای صفایی , ای معکوس , ای سینوس کوسینوس ,, تانژانت , جبرو معادله , ادیسون , تس لا , خطرناک
داعش ندزدت معکوس کنی

قسمت !

سه شنبه 12 اسفند1393 - 7:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان مهندص!!! صفایی مون انگار از حرفای به حق و انتقادهای ما خیلی ناراحت شده و ناکام شده در فروش لورنز تقلبیش که بر ضد انجمن ما تهدید کرده و مدار ردیاب fpl22 رو برای دان گذاشته و تهدید کرده مدار Fpl35 رو هم مدارشو خواهد گذاشت!!!
گفته همه اینهایی اومدن نظر دادن از طرف خوده انجمن هستن اما آقای مهندص!! صفایی مردم عقل و شعور دارن و بزار پست هارو خودشون بخونن و فکر کنن و اگه ادمهایی امثال بنده دروغ گفته باشن مطمعن باش میان و 9میلیون میدن بهت و لورنز تقلبیت رو میخرن!!! @-) اگه به کار خودت ایمان داری پس چرا عصبانی شدی !؟

دوستان به لینک زیر در همین انجمن برید :
viewtopic.php?f=10&t=2458

یکشنبه 2 فروردین1394 - 11:10am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

آقای صفایی حسابی گوشه گیر شده ! حتی حاضر نشد برای دفاع از خودش و دستگاههای آشغالش در انجمن حاضربشه!!
مسلما حرفی برای گفتن و دفاع نداشته!!
و دیگه اینکه خبر رسیده با شفاف سازی کلاهبرداری این اقا در زمینه ساخت فلزیاب لورنز که قیمت فوق العاده زیادی هم داشت (9میلیون) این پروژه ایشان با شکست مواجه شده براخلاف انتظارات و محاسباتی که خودش برای سود زیاد از فروش این دستگاه داشت!

پنج شنبه 27 فروردین1394 - 9:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rot نوشته است:
ﻧﻘﺸﻪ ﻭ ﻃﺮﺯ ﺳﺎﺧﺖ ﺭﺩﯾﺎﺏ ﺑﺎ ﻣﯿﮑﺮﻭﮐﻨﺘﺮﻟﺮ
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﮔﺮﺍﻣﯽ ﺑﻨﺪﻩ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ
ﻣﻬﻨﺪﺳﯽ ﻣﻌﮑﻮﺱ ﺭﺩﯾﺎﺑﯽ
ﮐﻪ ﺩﺍﺭﺍﯼ ﻣﯿﮑﺮﻭ ﮐﻨﺘﺮﻭﻟﺮ ﻫﺴﺖ ﻭ ﺩﺭ ﺍﯾﺮﺍﻥ
ﺗﻮﺳﻂ ﺑﺮﺧﯽ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﮔﺎﻥ
ﺑﺮﺍﯼ ﻓﺮﻭﺵ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺩﻩ ﺷﺪﻩ ﻫﺴﺘﻢ ﺍﯾﻦ
ﺭﺩﯾﺎﺏ ﻭ ﻃﺮﺯ
ﺳﺎﺧﺖ ﻭ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﮐﺎﺭ ﺑﺎ ﺁﻥ ﺑﺼﻮﺭﺕ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ
ﺩﺭ ﺍﺧﺘﯿﺎﺭ ﻫﻤﻪ
ﻗﺮﺍﺭ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺳﻮﺭﺱ
ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻣﯿﮑﺮﻭﮐﻨﺘﺮﻟﺮ
ﻟﻄﻔﺎ ﺻﺒﻮﺭ ﺑﺎﺷﯿﺪ
ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺷﻤﺎ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﯿﺪ ﺑﻪ ﻟﯿﻨﮏ ﺯﯾﺮ
ﻣﺮﺍﺟﻌﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﻭ ﻧﻘﺸﻪ
ﺍﺻﻞ ﺭﺩﯾﺎﺏ ﺁﻧﺘﻨﯽ ﮐﻪ ﻫﻤﻪ ﺳﺎﺯﻧﺪﮔﺎﻥ ﺍﺯ
ﺭﻭﯼ ﺍﯾﻦ ﻣﺪﺍﺭ
ﺍﻟﮕﻮﺑﺮﺩﺍﺭﯼ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ ﺭﺍ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻓﺮﻣﺎﯾﯿﺪ
ﻟﯿﻨﮏ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ
ﺑﺮﭼﺴﺐﻫﺎ : ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻣﺪﺍﺭ ﺭﺩﯾﺎﺏ ﺁﻧﺘﻨﯽ
+ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﺗﻮﺳﻂ saman ﺩﺭ 2015/2/11
ﻭ ﺳﺎﻋﺖ | ﻧﻈﺮ ﺑﺪﻫﯿﺪ
ﺍﻧﻮﺍﻉ ﻓﻠﺰﯾﺎﺏ ﭘﺎﻟﺴﯽ ﭘﺮﻗﺪﺭﺕ
داره ردیاب انجمن رو مهندسی معکوس میکنه !!!
صفایی جان معکوس نرو عقب عقب میری میوفتی تو جوب !!!!
کلاش کلاه بردار , لورنزشم یا تی ال یا ...

ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻭﺑﻼﮒ

سلام دوست گرامی بنده تا بحال با رد یاب کار نکردم و اطلاعات آنچنانی در مورد این بخش ندارم خواهش میکنم اگه ممکنه لینک دانلود مدار و نقشه رو ایجا قرار بدین تا استفاده کنیم

من الله التوفیق.

پنج شنبه 17 اردیبهشت1394 - 12:05pm

خیلی جالب شما همه رو مسخره میکنین خودتون یه مشت کلاه بردارین

یکشنبه 20 اردیبهشت1394 - 9:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خخخخخخخخخخ سیناجان بانام کاربریت یاد لیدی گاگا افتادم.شمابایک جمله همروکلاه بردارکردی؟چقدرآسون!خب مسخرست دیگه یعنی چی لورنزایرانی؟باورکن بهمون میخندن طراحای لورنز!تواین مملکت 3ماه داریم دنبال یک ایسی اصلی میگردیم هنوزگیرنیاوردیم یک پودرگرافیت درستو حسابی پیدانمیشه آدم نمیدونه دست روچی بذاره سرش کلاه نره 10مترسیم درستوحسابی واسه لوپ گیرنمیاد یک کلاف سیم کاردستی گرفتم لحیم نمیشه.لورنزززززززززایرانی؟

یکشنبه 20 اردیبهشت1394 - 9:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر دوستان واساتید من تازه این تاپیک رو مطالعه کردم.
باید خدمت آقای صفایی عزیز عرض کنم که شما اصلا در حد و اندازه ای نیستید که خودتون رو با مهندس حمید مقایسه ویا حتی در حد بحث الکترونیک بدونید چون خود من هم از شما دستگاه خریدم و از شماهم پرسیدم که رشته تحصیلی شما چی بوده که اصلا ربطی به الکترونیک نداشت وحتی ادعای تحصیلات هم نداشتید.وسنتون هم که به دهه شصتی ها میخوره (برعکس صداتون)که من بادیدن شما جاخوردم وتستهای داخل منزل شماروهم که دیدم واسباب بازیepg8000روهم باز کردم که فکر نکنم200000تومن هم خرج داشته باشه.پس خودت رو با کسانی مقایسه کن که در حد و اندازه های خودت هستن عزیز من و سعی کن حداقل دورنمای قشنگی که داری رو خراب نکنی.مهندس =))

از پل نامردان عبور مکن بگذار اب تورا ببرد.از ترس شیر به روباه پناه مبر بگذار شیر تورا بدرد.درنده باش ولی از کنار اهوی بی پناه به ارامی گذر کن.کورش بزرگ

یکشنبه 20 اردیبهشت1394 - 6:58pm
مدیر کل
مدیر کل

ضمن تشکر از دوستان عزیز ؛ توجه کردین این وبلاگ http://takfelezyab.blogfa.com که متعلق به اقای صفایی بود و درفشانی های زیادی علیه ما و همینطور تبلیغات فراوان در خصوص لورنز ایرانی درش کرده بود ؛ اخیرا مسدود شده؟! :D ظاهرا آوازه کارهای اقای صفایی به گوش مسئولین بلاگفا هم رسیده!

یکشنبه 20 اردیبهشت1394 - 11:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 63 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 53 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure