انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 25 اردیبهشت1403 - 4:57pm

پاسخ به موضوع  [ 63 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 لورنز دستساز ایرانی ساخته شد !!! 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

reza68 نوشته است:
ای کسانی کا از صفایی دستگاه خریدید اگر واقعا ناراضی هستید چرا دست رو دست گذاشته اید و فقط پست میزنید . ماشالا همتون دیدید و میشناسیدش و محل کارش رو هم بلدید . پس چرا نشسته اید و کاری انجام نمیدهید ؟!
اگه واقعا پولتون رو بازحمت بدست آوردید و فکر میکنید سرتون کلا رفته برید و حقتون رو ازش بگیرید

آی رضا دلت خوشه! ما اونقدر گرفتار زندگی هستیم که وقت نمیکنیم از شهرمون بیرون بریم!! صبح تا غروب سرکار . بعدش غروب تا صبح میرم جنگل دوباره صبحش میرم سرکار..من اگه وقت آزاد و اندکی پول داشتم همون روز اول دم در خونه صفا بودم!
گیریم گیرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر X_X

سه شنبه 28 بهمن1393 - 6:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

....اینجا ایران است...

دکتر شریعتی گفت : "...هی با خود فکر می کنم چگونه است که ما در این سر دنیا عرق می ریزیم و وضع مان این است و آن ها در آن سر دنیا ع.رق می خورند و وضع شان آن است. نمی دانم اشکال در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن..."

سه شنبه 28 بهمن1393 - 7:20pm

mehran1545a نوشته است:
البته زود نمیشه قضاوت کرد شاید این لورنز تا حدودی تو تست درست جواب بده الان کسی هست که این دستگاه خریده باشه و اون کارایی که سازنده گفته نداشته باشه؟

چرابايد منتظر باشيم تا يكي ديگه به دام اين كلاه بردار بيفته و بره دستگاه آشغال از اين آقا بخره.مشكل ما اينه كه درس عبرت نميگيريم.متاسفانه ميگيم اين فروشنده نشد فروشنده ديگه اين دستگاه نشد دستگاه ديگه و.... تا به خودمون بيايم ميبينيم چندين ميليون ضرر كرديم.اين آدمها همشون مثل همند. وقتي دوستان خودشون مي تونند با 300 يا 400 تومن مثل همين دستگاهها يا بهتر شو بسازند ديگه چه نيازي به خريد دستگاه از اين آدمهاي از خدا بيخبر دارند.

چهارشنبه 29 بهمن1393 - 9:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
سلام دوستان
من امروز با یکی از دوستام داشتم صحبت میکردم گفت یک نفری رو میشناسم سیستم تازه خریده گفتم چیه اسمش گفت لورنز ۵
گفتم دستگاه خوبیه لورنز ولی کار کردش سخته بعد پرسیدم چند خریده گفت ۵ میلیون,بعد به یاد این تایپیک و صفای افتادم ازش پرسیدم چجوریه ازش راضیه گفت نه بابا اشغاله از متراژ بگیر تا درصد خطا,گفت طرف بیزار شده بدجور رفته تو پاچش
بهش گفتن ساخت المانه

شنیدن کی بود مانند دیدن

پنج شنبه 29 بهمن1393 - 12:52am
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

keyhanjam نوشته است:
سلام دوستان
من امروز با یکی از دوستام داشتم صحبت میکردم گفت یک نفری رو میشناسم سیستم تازه خریده گفتم چیه اسمش گفت لورنز ۵
گفتم دستگاه خوبیه لورنز ولی کار کردش سخته بعد پرسیدم چند خریده گفت ۵ میلیون,بعد به یاد این تایپیک و صفای افتادم ازش پرسیدم چجوریه ازش راضیه گفت نه بابا اشغاله از متراژ بگیر تا درصد خطا,گفت طرف بیزار شده بدجور رفته تو پاچش
بهش گفتن ساخت المانه

سلام دوست عزیز.اگه دوستت همین لورنزه مهندس صفایی رو گرفته بهش بگو مشخصات دقیقش اعم از متراژ و میزان حساسیت رو بگه شما توو انجمن قرار بدی.اگه فیلم هم بتونی بگیری که عالیه. :(

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 10:51am

موقع خریدن شما باید حواست جمع باشه.بعد از خریدن که دیگه این داستان ها فایده نداره

همین لورنز آلمانیشم من دیدم چنگی به دل نمیزنه...انتظار معجزه که نباید داشت.بهترین دستگاه دنیا فقط gpx تموم...اونم ایرادش عمق زنی کمشه

شنبه 2 اسفند1393 - 4:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ba-safa نوشته است:
موقع خریدن شما باید حواست جمع باشه.بعد از خریدن که دیگه این داستان ها فایده نداره

همین لورنز آلمانیشم من دیدم چنگی به دل نمیزنه...انتظار معجزه که نباید داشت.بهترین دستگاه دنیا فقط gpx تموم...اونم ایرادش عمق زنی کمشه

آره با صفا جان بنده هم ميگم فقط جی پی ايکس اما مردم ايران فقط توی توهم فانتزی عمق بالا به سر ميبرن وگرنه از نظر من با لورنز به معنای واقعی حميد هم ميشه به خيلی چيزها رسيد فقط آرزو ميکنم آقا حميد تفکيکی نسبی براش برنامه ريزى کنه که همينجا قسم ميخورم مداری به سادگی و قدرت اين مدار نه اومده نه خواهد آمد

خدايا مددی کن

شنبه 2 اسفند1393 - 4:59pm

سلام دوستان. من قصد خرید لورنز آقای صفایی رو داشتم اما با سرچ توی گوگل این پست این انجمن رو دیدم البته یکطرفه قضاوت نکردم و زنگ زدم به آقای مهندس صفایی و حرفاشو شنیدم در کل نتیجه ای که گرفتم دیدم نباید این دستگاهو بخرم .
تشکر از دوستان این انجمن و مدیریت انجمن که به مردم آگاهی میدن.مرسی

یکشنبه 3 اسفند1393 - 10:25am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: کوردستان شاباد
با سلام من اول x5گرفتم بعدش گله مند شدم سر دادم epgگرفتم با لوپ 50فیبر مسی10در10را تو 50سانتی میزنه نه بیشتر البته من همون x5 را که گرفتم باهم بردیم تو جنگل تست کردیم اون چیزی که میگفت نبود نزدیکش هم نبود اما نمیدونم چرا خر شدم تنها حسنepg اینه که پایداریش خوبه به ن?ر من کسایی که ایتراک گرفتن بسته به پولشون بهترین کارو کردن ما که گول خوردیم رفتش

هه ر بمینی کورد و زوان کوردی

دوشنبه 4 اسفند1393 - 3:40pm

سلام دوستان . مهندس صفایی این مطالبی رو که برعلیه انجمن فلزجو گذاشته بود رو از وبلاگش برداشت. بنظرم هرکی میرفت توو وبلاگش و این مطالبش رو میخوند پشیمون میشد از خرید دستگاهش و یه جور تبلیغ بد بود براش....(منم وقتی مطالب توو وبلاگش رو خوندم سعی کردم بیشتر دقت کنم تا فریبش رو نخورم.

پنج شنبه 7 اسفند1393 - 6:39pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 63 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 99 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure