انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 1 خرداد1403 - 8:28pm

پاسخ به موضوع  [ 15 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 بررسی فلزیاب پالسی فلزجو FPI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کوهیار جان از بابت بیان تستها واقعا از شما تشکر میکنم
شما به نکاتی اشاره کرده بودین که منو کمی موقع کاوش سر در گم میکرد با رعایت اونها فکر کنم بیشتر مسائل حل بشه
ممنونم @};-

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

شنبه 27 دی1393 - 2:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان
من دیروز برای تست سه عدد فلزیاب رفتم بیرون فلزیاب ۱۲۰۰۰ و فلزیاب پالسی انجمن و فلزیاب جی پی ۳۵۰۰ اول با ۱۲۰۰۰ با یه لوپ ۶۰ سانت که اهمش ۲ بود شروع به کار کردم سه نقطه رو‌گرفتم که سطحی بودن با بغل لوپ تست کردم دیدم سطحی و بیخیالش شدم و بعد دستگاه پالسی انجمن رو روشن کردم که دیلی رو من روی عدد ۲ گذاشتم و گراند رو یک گذاشتم و اسپید رو هم روی یک گذاشتم تا دستگاه یکم ساکت شد و همون سه نقطه رو که گرفته بودم همین دستگاه هم خیلی خوب گرفت فقط تو حرکت کردن با لوپ چند دقیقه یک بار یه صدای میخورد ولی لودر سنس حرکتی نمیکرد من از اخرین ورژن استفاده میکردم ولی با ورژن قبلی خیلی بهتر کار میکردم یه مشکلی که با این ورژن داشتم این بود که وقتی بالانسش میکردم و حرکت میکردم بعد سنس فلز ساکت میشد ولی بعد چند دقیقه شروع میکرد به خود زنی که دور و بر هم فلزی نبود در صورتی که با ورژن قدیمی همچین چیزی نبود بعد سر بالانس کردن اولیه هم خیلی اذیتم کرد بالانسش میکردم سنس نمیکرد یکم با دیلی ور میرفتم و دکمه بالا رو میزدم بعد چند دقیقه سنس میکرد که ناچار شدم ای سی پروگرام شده ورژن قدیمی رو جا بزنم با خودم برده بودم وقتی ای سی پروگرام شده ورژن قدیم رو زدم این مشکل حل شد و بعد با دستگاه جی پی کار کردم بعد بالانس کردنش و اتمام اون سه تا بوق شروع به کار کردم که علاوه بر این سه نقطه دو نقطه دیگه رو گرفت که هدف خیلی ریز بود و ارزش کندن نداشت چون رو مد کنسل هم داشت سنس میکرد هدف رو مطمان شدم سطحی وقت نشد با دستگاه پالسس انجمن اون دو نقطه ای که جی پی گرفته بود ولی این دو دستگاه نتونسته بودن بگیرن چک کنم به نظرم اگه پهنای پالس رو پایین میاوردم میتونست سنس کنه ولی موقعیتش ناجور بود و وقت هم نشد به امید خدا یه روز دیگه تستش میکنم

شنبه 27 دی1393 - 4:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یه تجربه خوبی هم بود برام با گراند ۱ خیلی دستگاه ثباتش بهتره و زودتر خودشو با خاک منطقه مچ میکنه اگه زمینش خشک باشه البته یه جای رفتم زمینش یکم مرطوب بود ولی با گراند یک و دیلی ۲ نتونستم کار کنم همش نویز داشت که ناچار شدم گراند رو بزارم رو ۴ و دیلی رو بزارم رو عدد ۴ و پهنای پالس هم گذاشتم رو ۱۵۰ تا تونستم کار کنم ولی عمق یکم کم شد

شنبه 27 دی1393 - 4:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
mehdi 2014 نوشته است:
سلام خدمت دوستان
من دیروز برای تست سه عدد فلزیاب رفتم بیرون فلزیاب ۱۲۰۰۰ و فلزیاب پالسی انجمن و فلزیاب جی پی ۳۵۰۰ اول با ۱۲۰۰۰ با یه لوپ ۶۰ سانت که اهمش ۲ بود شروع به کار کردم سه نقطه رو‌گرفتم که سطحی بودن با بغل لوپ تست کردم دیدم سطحی و بیخیالش شدم و بعد دستگاه پالسی انجمن رو روشن کردم که دیلی رو من روی عدد ۲ گذاشتم و گراند رو یک گذاشتم و اسپید رو هم روی یک گذاشتم تا دستگاه یکم ساکت شد و همون سه نقطه رو که گرفته بودم همین دستگاه هم خیلی خوب گرفت فقط تو حرکت کردن با لوپ چند دقیقه یک بار یه صدای میخورد ولی لودر سنس حرکتی نمیکرد من از اخرین ورژن استفاده میکردم ولی با ورژن قبلی خیلی بهتر کار میکردم یه مشکلی که با این ورژن داشتم این بود که وقتی بالانسش میکردم و حرکت میکردم بعد سنس فلز ساکت میشد ولی بعد چند دقیقه شروع میکرد به خود زنی که دور و بر هم فلزی نبود در صورتی که با ورژن قدیمی همچین چیزی نبود بعد سر بالانس کردن اولیه هم خیلی اذیتم کرد بالانسش میکردم سنس نمیکرد یکم با دیلی ور میرفتم و دکمه بالا رو میزدم بعد چند دقیقه سنس میکرد که ناچار شدم ای سی پروگرام شده ورژن قدیمی رو جا بزنم با خودم برده بودم وقتی ای سی پروگرام شده ورژن قدیم رو زدم این مشکل حل شد و بعد با دستگاه جی پی کار کردم بعد بالانس کردنش و اتمام اون سه تا بوق شروع به کار کردم که علاوه بر این سه نقطه دو نقطه دیگه رو گرفت که هدف خیلی ریز بود و ارزش کندن نداشت چون رو مد کنسل هم داشت سنس میکرد هدف رو مطمان شدم سطحی وقت نشد با دستگاه پالسس انجمن اون دو نقطه ای که جی پی گرفته بود ولی این دو دستگاه نتونسته بودن بگیرن چک کنم به نظرم اگه پهنای پالس رو پایین میاوردم میتونست سنس کنه ولی موقعیتش ناجور بود و وقت هم نشد به امید خدا یه روز دیگه تستش میکنم

با سلام

مهدی جان منظورت از ورژن قدیمی دقیقا" کدوم شماره ورژنه؟

شنبه 27 دی1393 - 6:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز اون ورژنی که اسپید بهش اضافه نشده بود

شنبه 27 دی1393 - 9:38pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 15 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: behzad1363 و 94 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure